24 okt 07, 13:20:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092882 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Asura
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 319

mwhaha


« Válasz #645 Dátum: 07 aug 13, 11:38:14 »

Köszi a válaszokat Mosolyog Bár ez a fajta nézet leginkább a tinikre jellemzőbb :]
Kistrilliószor hallottam, hogy ez meg ez utál, de egy szót sem váltottam vele eddig, csak úgy utál  :-X Na igen, lévén olyan gimnáziumba járok, ahol több a lány, ott előfordulnak ilyesmik </3
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #646 Dátum: 07 aug 13, 12:17:32 »

Igen-igen, nem érdemes sok lányt összeereszteni. Nálunk gimiben az évfolyamon többnyire lányok voltak, de szerencsére a mi osztályunk 40%-a fiú volt (reál osztályhoz ez kicsit fura sztem), de pl a humánosoknál a 33ból csak 4 volt fiú és ott olyan, de olyan utálkozások, meg minden szörnyűségek mentek, mint a fene! Csak néztem, hogy esik szét az a csapat. Nagyon széthúztak...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #647 Dátum: 07 aug 13, 12:47:41 »

Na igen, jobb eseben abban a korba túl kell esni ezeken. Bibi a nálunk hivatalos 42 főből (ez valójában stagnált 35 környékén, mi ilyen tranzit osztály voltunk, jöttek mentek nálunk az emberek..) 8 fiú volt, és két részre oszlott a társaság a "züllöttek" és a "rendesek", miután az összes fiú az első kategóriába tartozott, így a másik csoport nyitottan állt a dolgokhoz. Szabad volt az átjárás... Nevet Ja a "züllöttet" úgy értsétek, h eljártak kocsmába beszélgetni meg italozgatni, semmi durvára ne gondoljatok.. (egyházi suliba jártam... :-X) Vicces visszagondolni rá...főleg, h én hova tartoztam...   :-X  :Mosolyog Nevet Nevet Nevet ma már nem veszek annyira komolyan egy üveg sört.... Nevet

Mellesleg szegény megtört lelkű fiúk .. (ld. férfi topic) kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 13, 13:07:32 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #648 Dátum: 07 aug 13, 13:51:43 »

Mellesleg szegény megtört lelkű fiúk .. (ld. férfi topic) kacsint

Annyira szomorúak... szegénykék:D Nagyon komoly kezd a téma lenni:D Hiányoznak a norm-ok a közelükből. De úgy néz ki, h Ritkának ritka nagy szerencséje van:D
Néha úgy beírnék hozzájukXD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #649 Dátum: 07 aug 13, 14:50:15 »

Igen az ember lánya alig tudja visszafogni magát... kacsint Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #650 Dátum: 07 aug 13, 16:41:24 »

 ino
Heheh... jaja:D A -100 majd csak úgy 5000hsz táján nem fog visszafogni Nyelvesít Akkor beküldök nekik valami jót:D (csak pár év... Nevet)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #651 Dátum: 07 aug 13, 19:23:28 »

A szemöldökömet kéne ráncba szedni... , lassan csak egy kérdőjel lesz a helyén. Nevet Szóval csajok segítsetek!! Mi jelent a bankos jelző, ha egy nő esetében használják...??? :o Egyszerűen fogalmam sincs, és a nyelvészem sincs a közelben.... ;D Ja ha vkit a szövegkörnyezet érdekelne nézzen be a fiú topicba...

Zemori-san: a magas vérnyomással mit kell csinálni? arra is a szőlő nedűjét kell fogyasztani??
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #652 Dátum: 07 aug 13, 19:30:04 »

Áh, sztem arra pont nem, de lövésem sincs, mit lehet vele tenni...

Azt a jelzőt én is figyeltem és lövésem sincs... magától Ritkától kéne megkérdezni sztem...
Mondjuk bevallom én még vmit nem értek sose, amit sokan használnak: szvsz <-- ezt nem vágom.
Huhh, sztem én most úgy 10ig nem leszek. Vendégem érkezik.
Sziasztok!
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #653 Dátum: 07 aug 13, 19:35:25 »

Hú tőlem ne kérdez ilyen cseleseket, ha Seed nem lenne... Én még a lol-t se vágtam az elején.., ilyen ártatlanka voltam..! Nevet Nevet Szia akkor majd este... addig hátha felhomályosít minket vki!!! Nevet Gyerünk lányok, tippek is jöhetnek!!! Akár versenyt is rendezhetünk, h ki kerül a legközelebb a megoldáshoz! Dekódolás indul...
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #654 Dátum: 07 aug 13, 19:50:04 »

Mégis itt tudok lenni félig.
A lol? Na azt nekem is ki kellett nyomoznom... és bevallom nem szeretem nagyon, de néha van olyan személy aki kihozza belőlem és becsúszik egy lol. Amúgy azt meg nemrég tudtam meg, h a teljes lol: laugh out loudly.
Hogy mik vannak... Nevet
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #655 Dátum: 07 aug 13, 22:36:52 »

wow, megint mennyivel okosabb lettem, nekem csak az értelmét árulták el... Már azzal is boldog voltam...!:)
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #656 Dátum: 07 aug 13, 22:47:52 »

Ritka nagyon rendi volt... nem tudom,h hogy tudtam vna így elaludni, ha nem tudom meg:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #657 Dátum: 07 aug 13, 22:51:01 »

Látod, itt a fórumos fiúkban bízhatunk!!! Nevet dicsérjük őket halálra?  kacsint
anyám remeg a kezem... :o
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #658 Dátum: 07 aug 13, 22:57:39 »

Hjaj... mitől?
A gondolattól, h dícsérni kell őket vagy mert nincs elég szőlőlé a közelben?
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #659 Dátum: 07 aug 13, 23:13:12 »

Milyen vagy, most elfelejtettem mit akartam írni...  >Nevet Kell itt engem röhögtetni... Jé a Himnusz megy a Petőfin... :o :o Most fel kéne állni? ??? Az összes kereskedelmi rádión ezt csinálják, vagy ennyit tartottak meg a régi formájukból..? Na mindegy, nekem most így nagyon tetszik! Mosolyog
ja erős késztetést érzek, h a táskákról beszéljek veled... Csak még soha életben nem vettem egy táskát se..., így ez a téma kilőve!!!  ;D De ha van rózsaszín tasid ne fogd vissza magad!! Nevet

Érdekes én meg mindig olyan pasikkal találkozok, akik egyből meg akarnak csókolni.., lehet h a rocker lányokat keresik..?? :-[ Nevet Na mindegy, pedig nem is járok feketében.. ??? Nevet
 Ami engem idegesít: első randi (vagyis a 2. találkozás, minden tudatmódosítótól mentesen) és a vörös rózsa esete... Soha nem tudok mit kezdeni vele...:         1. utálom a rózsát..
                   2. még gesztusnak is idegesítő, ez a tipikus tömegcikk, aminek már semmi értéke, hát még értelme
                   3. mi a f***t kéne rá mondani... Köszönöm..??? Ja és mindig véletlenül elhagyom, ez meg olyan ciki, pedig nem direkt  csinálom!            Enyhén szórakozott vagyok, az esernyő is fogyóeszköz nálam Nevet

Ja azért írtam ennyi baromságot, mert nem tudom mit akartam mondani... Nyelvesít Igen Chuckyra gondoltam... ááá, remélem most nem fogok ezzel álmodni :'(
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 13, 23:50:30 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!