24 okt 07, 15:22:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093005 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #615 Dátum: 07 aug 06, 23:22:06 »

Al Pacino nekem is mint színész ugrik be és nem olyan értelemben, mint Sean Conory... Nevet
Collin Farrel hát igen ő már a egy csöppet cseppfolyós halmazállapotú számomra is... az aranyos jellződ jobban tetszik.. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 23:23:34 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #616 Dátum: 07 aug 06, 23:24:44 »

Mit találtam! Gondolom, ha már hápét kiolvastad jó az angolod neked is: szavazgass kedvedre:
http://www.people.com/people/package/sma2006/polls/0,,1539441_1556982,00.html

Azt hiszem erre az elsőre sejtem is a válaszod, mintha hasonlítana az enyémre Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 23:25:37 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #617 Dátum: 07 aug 06, 23:30:27 »

Anyám szuicid hajlamok kerülgetnek... :'( :'( Heath Ledger már apuka??? Nincs igazság a földön, felkerült a nemérinthető listára... Szomorú

http://www.people.com/people/package/sma2006/gallery/0,,1539441_1546577_6,00.html vigasztalva vagyok!!! Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 07, 08:12:00 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #618 Dátum: 07 aug 06, 23:39:01 »

Oppá... azért ne fordulj önmagad ellen Mosolyog
Lesz még jobb bizti...én anno David Boreanazon döbbentem meg hasonlóképp...
De azért nem vettem a szívemre, hiszen minden ilyen azért történik csak meg, mert velem még nem találkozott.
Johnny detto... hú de utálom Vanessát... Bár J. lehetne (jó) pár évvel fiatalabb.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #619 Dátum: 07 aug 06, 23:43:40 »

Azért néhány képtől kirázott a hideg is... Nevet Nevet Egész érdekes fogalom az Amerikában a szexi.... :-[
Viszont vki felkeltette a figyelmemet, habár eddig nem is ismertem:
http://www.people.com/people/package/sma2006/gallery/0,,1539441_1559564_3,00.html
http://www.people.com/people/package/sma2006/gallery/0,,1539441_1559557_5,00.html


Nyugi túlestem a csalódáson... Nevet Nevet igen nem tudják, hol kéne keresgélniük.. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 23:44:37 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #620 Dátum: 07 aug 06, 23:48:32 »

Hát ez az első fazon, aki nekem nem nagyon...
Meg a Szökésben szerepel és azt ki nem állhatom, hihi.
Hmm... most nem tok mit beilleszteni. Majd nemsoká talán.

Vááá! Johnny: :-[ Madmadmadmad...
Viszont visszaesett 5-re... hm... Clooney-t már nem is szeretjük... ???
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 06, 23:51:59 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #621 Dátum: 07 aug 07, 00:02:03 »

 Nevet Nevet Nevet
 igen Fable pasijai eszméletlenek!!!ha filmet csinálnának a könyveiből szerintem hanyagolnám az összeset, csak illuziót rombolna kacsint
Neked tudod melyik könyvét ajánlanám Zemori-san? Szennyből az angyal...szerintem élveznéd!!!

Nem tudom Clooney felmerült? sose bírtam...negédes
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #622 Dátum: 07 aug 07, 00:04:28 »

Hehe, Clooney h*lyén rázza a fejét... legalábbis én csak erre emlékszem belőle a Vészhelyzetből, mert nem nézem a filmjeit.
Szennyből az angyal - de jó kis cím! Utána nézek mindjárt.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #623 Dátum: 07 aug 07, 00:12:37 »

Én viszont lépek..., h holnap is legyen vmi működő agykapacitásra utoló jel az életemben. Nevet Nem bánod meg, számomra Fable mindig életkedv-gyártó marad, akárhányszor újraolvasnám, ja és így szerettem meg Fodor Ákost is.. (általában tele van az ő haikuival a könyv). Szerintem mindketten figyelmre érdemesek. Nevet
Néhány esztétikus képpel még meglephetsz, h jól induljon a reggelem... Nevet Nevet

Jó éjt, szép álmokat!!! Nevet Nevet
Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #624 Dátum: 07 aug 07, 00:14:06 »

Oksi majd még szétnézek. Jó éjt!

http://images.quizilla.com/M/MI/MIS/missmambo/1132176158_Lost_Sawyer_2.jpg - hamísíthatatlan kétségbeesett elgondolkodó tekintet  Mosolyog

http://www.unificationfrance.com/IMG/jpg/x-men_hugh_jackman_2.jpg

Nem tartottam ki sokáig, mert rám is rám jött az alhatnék...De egy kellemes reggelhez ennyi is elég talán Mosolyog



[A mellékletet az Admin törölte]
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 07, 00:39:20 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #625 Dátum: 07 aug 07, 07:49:52 »

A mosolyomról gondoskodtál.... Nevet Nevet Majd viszonzom!
ezt nem bírom kihagyni, de lehet hogy utálni fogsz.... Nevet Nevet Nevet
http://funnyjunk.com/funny_pictures/987/Sexy+Man/
Én most sírok a röhögéstől....utána meg komoly kérdések merültek fel bennem, h a f***be vette fel... Nevet Nevet Nevet
Még találtam pár ilyet..csak erős idegzetűeknek...
http://www.dailyhaha.com/_pics/hot_sexy_gut.htm
http://www.extremefunnypictures.com/funnypic2462.htm
Ez az utlosó durva, de tényleg mire gondolt, míg ezeket "izmokat" gyártotta? ???
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 07, 08:01:55 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #626 Dátum: 07 aug 07, 09:10:32 »

Végre beindult a topic  :banan: :jupije: Bár ehhez nem nagyon tudok hozzászólni, mert nem vagyok oda a színészekért, zenészekért meg hasonló sztárokért. Viszont Depp, télleg cukipofa :Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #627 Dátum: 07 aug 07, 09:15:16 »

Kenshin ez a szem gyilkolása ááááá....

Van egy annyira kedves kép a gépemen Mosolyog Nem tudom este mutatta-e vmelyikünk:

[A mellékletet az Admin törölte]
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Kenshin
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 814


« Válasz #628 Dátum: 07 aug 07, 09:20:27 »

Szerintem a rajongástól mi is távol állunk Zemori-sannal, csak így tartjuk egymást ébren... kacsint Egész jó hatása van, vagy is szememet kellőképpen pihenteti... :-[ Nevet
Mely kötelezőkön estél már túl ayaka? megyek beteszem a Crasht.., kíváncsi vagyok mire nem emlékszem... :Mosolyog


 Nevet Nevet Nevet Jó reggelt Zemori-san!!!! Nevet Nevet D Felébredtél, mi?
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 07, 09:21:13 írta Kenshin » Naplózva

Balin oldalbordája  és lelkes kísérleti alanya kacsint
Család? Köszi, az van! Ha tagja vagy, akkor úgyis tudsz róla! Mosolyog
De a legelsők, a kicsi öcsikéim: Dei és Davis! Mosolyog Egyetlen közvetlen nőnemű rokonom: Zemori(nekem)-chan kacsint
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #629 Dátum: 07 aug 07, 09:22:17 »

Igazából még csak egy felen vagyok túl ikszdé de nekem már ez is sok(k) ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!