24 szep 25, 09:27:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085845 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2700 Dátum: 09 márc 23, 18:21:35 »

Nekem ballagáskor kell felvennem fűzőt >.>
Nemakarok >.<
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2701 Dátum: 09 márc 23, 18:38:56 »

Mi majd két év mulva éretségizünk ketten vagyunk lányok az osztályból meg mondtam neki hogy rózsaszin dolgok meg fűzöt nem vagyok hajlandó felvenni ( na és persze magassarkut se ).
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2702 Dátum: 09 márc 23, 19:55:45 »

nekem is sok dolog csipi a csőrömet utálom a szoknyát,a magassarkút,meg a harisnyát fujj kirázz tőle a hideg  >.<#
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2703 Dátum: 09 márc 24, 12:33:18 »

hát most még eltolhatjátok a magassarkút, meg az elegáns cuccokat...
most még...
de pár év, és melóhelyen megkövetelik... bocsi, hogy kiábrándítalak titeket, de ha nem takarítónő, mekis, vagy ehhez hasnló melótok lesz, akkor kell a nőies ruhatár... 
Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Saku
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 193



« Válasz #2704 Dátum: 09 márc 24, 13:23:16 »

Én biztos nem fogok olyan munkát vállalni, ahova nőiesen kell öltözni.  Neeem
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2705 Dátum: 09 márc 24, 13:44:40 »

Már pedig ha akarsz normálisan keresni, nem alapfizetést, ami sz*rra se elég, kell az ápolt csinos kinézet + intelligencia...  Gondolkozik
és ez NEM jelenti azt, hogy magassarkúnak kell lennie a cipőnek... lehet lapossarkú is.  smirksweat
és szoknya sem kötelező... mert vannak elegáns gatyák ám.  Nyelvesít
 
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 25, 12:18:21 írta aemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2706 Dátum: 09 márc 24, 14:19:03 »

hát de lehet elegáns cipőt is találni viszonylag alacsony sarokkal nekem pl félcipőm satka is ilyen kb ha van 2-3 cm ikszdé
hmm utámmom a magassarkút de pl anyumnak muszály hordania melóba meg kosztümöt .. .mondjuk neki jó h nem kell egyenruhát hordania szal sztem örüljön ikszdé de nem igazán öltözhet igy se ugy ahogy akar...pedig csak irodában dolgozik ideje nagy részében ...
én reméllem majd végezhhetem azt a munkát ami az álmom ott meg majd fog kelleni elegancia is ezt tom jól de meglehet oldani h vmi elegáns legyen és kényelmes is...szvsz...nem kell mindig a 10 centis tűsarok xD elég csak egy pici sarkacka bár én már attól is kikészülök 36os lábamra nehéz ugy cipőt venni h nem esik le és minden igénynek megfelel ikszdé
am meg szeretek kiöltözni ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2707 Dátum: 09 márc 24, 14:26:42 »

az elegáns és csinos nem azt jelenti, hogy 20-30cm-es sarok kell + szoknya... ebben igazad van uncsitesóm!  Nevet
én sem járok ilyen magas cipőkben. és kosztümöm is csak 1 van. mégis irodában dolgozom, és hát nemnagyon visel senki szakadt farmert, vagy ehhez hasonló dolgokat....
kell, h kinézz valahogy, különben leszarják milyen önéletrajzod van, ha úgy öltözöl, mint egy k vagy mint egy izlésficamos...  sajna a farmert (rendes) sem nézik túl jó szemmel. Hmm? 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2708 Dátum: 09 márc 24, 15:56:13 »

Egy kicsit témát terelek: mostanában egyre több pasit látok aki valahogy használ sminket, főleg olyanokat láttam, akik egy kilo alapozót kennek a fejükre de úgy h a fejük teljesen napbarnított a többi részük meg hófehér és teljesen kivirít a fejük mindenhonnan, sztem undorító. Egy pasi csak ne sminkelje magát  >.<#
Vissza a témához: én is szeretek kiöltözni =) nekem is csak egy kosztümöm van még a szalagavatóról meg majd ballagásra, de nagyon jól érzem magam benne, igazán csinosnak érzem magam. és szeretem a picit magas sarkú cipőket, 3 cm-nél magassabban nem tok menni de egy picike sarok az jó ^^
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2709 Dátum: 09 márc 24, 16:22:15 »

A szoknyával nekem semmi bajom meg a kiötőzéssel ha kell hát kell csak nem szeretem a füzött.Magassarkúba 2 okból nem tudok járni  .
1. mert tényleg nem tudok
2.a térdem 2 m utún kiugrana
Melóhelyen nem hiszem hogy olyan helyen dolgoznék ahol ki kéne öltözni nem lenne tul funkcios.
Inteligencia meg alapdolog hogy kell meg sokat is segit.
Ayaka tudom mire gondolsz a mi osztályunkba is van ilyen nekem se tetszik nagyon de hát ők tudják.
« Utoljára szerkesztve: 09 márc 24, 16:24:16 írta Rina » Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2710 Dátum: 09 márc 24, 16:23:44 »

Én is szeretek csinosan-kényelmesen öltözni Nevet
Am egy pasi ne sminkelje magát.. és a haját se fesse...   Gondolkozik

am Xapum is érdekes lett...  Pojén

am lassan nincs olyan munkahely, ahol nem várják el a csinos rucikat...  Hmm?
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2711 Dátum: 09 márc 24, 16:29:33 »

nálunk szerencsére nem naon van aki festi magát és fiú ikszdé meg hát hmm

hmm szal én pont h szoknyát utállom ikszdé bár most megin kissebb izlés bigyóm lett és hát vettem olan cuccokat amik nm biztos h sokáig tetszeni fognak ..
nah ehát szoknyát utállom mert sztem én viszonylag madas vok szoknya pedig jólál azoknak inkább akik alacsonyak ...2 mert túl pálcika emberke vok 3 mert görbék és rondák a lábaim és nem szeretem mutogatni meg ha akkor inkább a térdnadrágot szeretem bár van h veszek fel szoknyát mikor olyan a hangulatom vagy ha kell pl van egy ilyen farmer miniszoknyám nyáron kaptam uncsimtól és mivel dög meleg volt azért felvettem párszor xD meg viszonylag gakran kaptam régebben szoknyákat...

sztem meg a pasiknak is kell h azért kicsit hiuak legyenek am egy fiu ugy a legszebb ahogy természetes bár van akinél ne m feltétlenül xD   
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2712 Dátum: 09 márc 24, 16:32:28 »

Aki természetesnek nem jó az ne fesse magát hanem mennyen plasztikai sebészetre >.<#
Nálam is vannak olyan időszakok amikor veszek pár cuccot h most azok teccenek de utána 2hét múlva már nem szeretem őket xD
Naplózva
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2713 Dátum: 09 márc 24, 16:32:53 »

Általába egy rendszergazda vagy rendszerkiépítő akkornem szokot annyira kiöltözni. Bár mérnők informatikusi összejön akkor annyira örülni fogok hogy nem érdekel ha minden nap ki kell öltözni akkor boldog leszek.  Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2714 Dátum: 09 márc 24, 16:41:03 »

hát figy én régész-történész szeretnék lenni és tom h elegánsan kell öltözni majd sok bizonnyal ... mondjuk okegy ásatáso nem de ugye régészet időszakos meló lehet csoinálni egy fél éven keresztül majd jön a rossz idő akkor is meg kell élnem vmiből pl. beüllök egy múzeumba rendszerezni ha jb nem lessz bár jo lenne ha lenne *__* de az is lehet h annyira szar lesz h mehetek  elvégezni egy tanítóoképzőt és majd tanítok nyárig kitudja mi lessz de itt ugy gondolom egyik se vmi huh de elegáns meló de ennek ellenére azon kívül mikor az ember jó időbe terepbe dolgozik ezért legalább kosztümgatya + vmi csinos pulcsi elkél és sztem egy rendszergazdának is
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 179 180 [181] 182 183 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!