24 szep 25, 11:12:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085903 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2520 Dátum: 09 jan 22, 20:27:16 »

és van hogy nagyon jól ér véget a kotnyeleskedésük igaz kana? xD
am rita biztos vagyok hogy találsz olyat akit nagyon fogsz szereti és ő ezt viszonozni fogja elvégtre jófej emberke vagy és csúnyának se vagy csúny szerintem sőtt
hm am ayame sztem is jómegoldás az h előssször legyetek jóban és ha akkor kialakul vagy valami ..és néha nem rosszak a kotynyeles barátok sem
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2521 Dátum: 09 jan 22, 20:31:15 »

nemis mondtam h. nem ért jól véget Nevet azótais heti 1x megköszönöm x'DDDDDDDDDD
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2522 Dátum: 09 jan 22, 20:33:43 »

heti 1x megköszönöd ritáék meg minimum 10 lépés távolságban közelitsenek danihoz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2523 Dátum: 09 jan 22, 20:34:13 »

amugy egyetértek kanával... eza dolgo eléggé sántít ayame mer mijenmár hogy ha szép szereti és őis szereti... vagyhogyvolt...xD elég őő érdekes....

de azért figyeld morita az adagodat . heti 1. oszd be :'''DD
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2524 Dátum: 09 jan 22, 20:38:52 »

heti 1x megköszönöd ritáék meg minimum 10 lépés távolságban közelitsenek danihoz XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

azóta már ránézniük se szabad :F x'DDDD

Ritánakis kerítek vmi pasit.. neho' baj legyen... x'D aza múltkori elszólása.. hátt x'DD azóta szemmel tartom >.<
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2525 Dátum: 09 jan 22, 20:41:26 »

énmég emléxem arra a csajos közöse ahol mindenki aztmondta hogy " hát igen Dani helyes' szóval. lehet mindenki azért mondta h téged meggyöözzenek /meggyözzünk xDD de sztem midnenkire figyelned kéne nemcsak rájuk =O
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2526 Dátum: 09 jan 22, 20:46:14 »

jajjneeehem.. azóta már volt másik elszólása is x'DDD akk. mondtam h. 10 lépés.. de nemvoltam elég következetes úgyláccik >.< mert 10 lépésről még tudnak kommunikálni.. :' ) x'DDD
amugy Crispy abba a közösbe csak te mondtad h. mien helyes.. nem gyengén megis leptél vele :'D x'D
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2527 Dátum: 09 jan 22, 20:48:55 »

hmm nyuff am jah arra a közösre emlékszem nagy nehezen leesett ott h meik is az a dani xD de mostmár megjegyeztem xD
hmm és ugyebár sanyinak mindenképp kilométerekre kell kerülnie szal  rita még egész jól járt ikszdé
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2528 Dátum: 09 jan 22, 20:50:10 »

kana netulozzunk :'D aztmondtam h hejes :'D deazért nemolvadtam bele a zoknimba :'D szoval ( berci lehet olvassa ám xDDDDD) XDDDDDa detélleg...nekemcsakővan. csakőhejes. xDDDD
Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2529 Dátum: 09 jan 22, 20:59:28 »

mienjó h. Dani csak ritkán fórumozik.. x'DDD nekem ientől nemkellfélni h. meglát vmit =O
deazé mekkora oltás lenne hnap azzal kezdené h. "felmentem fórumra éss.. " x'DD

amugy Berci szerintem attól a 10ezer ikszdétöl mostmá' teljesen nyugodt :'D x'DDDDD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2530 Dátum: 09 jan 23, 07:05:41 »

Hah...rá se nézhetek???
Szerintem ennyit megérdemlek az ezernyi győzködés után...
De rá kéne őt venni hogy fórumozzon...tök jó lenne Nevet
Crispynek reális a világképe...jó tudni hogy nem vakult meg Nevet
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2531 Dátum: 09 jan 23, 08:52:25 »

Olvasok olvasok és csak lesem, hogy mi folyik itt... Kana sakkban tart mindenkit.  Pojén
Követem példád! Senki se merjen G-samára nézi!  Ördögi
Na jó, úgyis tudom, hogy nem merne senki sem ilyet tenni... Hacsak meg nem akar halni!  Ördögi

Am más.
Nekem mániám lesni, hogy milyen ruci a menő.  Hümm-hümm
És feltűnt, hogy sok nő Tell Vilmos csizmát hord. Sokukat Robin Hood is megirigyelné. Én meg csak lesek, hogy mindenki színes (piros, zöld, rózsaszín) boka és térdcsizmában rohangál. Mostanság mindenki Vadásznak képzeli magát?  Nyelvesít
Ne értsetek félre, imádom a csizmnákat (nekem is van 3 pár), de ezek a Vadász-feelingek megtörnek...  Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2532 Dátum: 09 jan 23, 13:44:49 »

őő lehet hülye vok, de nem ugrik be.. x"D
Ha az amire én gondolok, akk van sok bokacsizma pl ami nem "vadász"-os ikszdé
És hmm.. nekem szegszi hótaposóm van Kúl
monnyuk van norma is.. xD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 23, 13:46:56 írta Gyümi » Naplózva
Kletta
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Csillag Falu Rejtett Csillag Falu

Hozzászólások: 383


csodameséss


WWW
« Válasz #2533 Dátum: 09 jan 23, 13:58:10 »

nekem nincsen hótaposóm az év 80%-ában a nike cipőmben vagyok
Naplózva

memories last forever. <3
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2534 Dátum: 09 jan 23, 14:27:31 »

én ugyebár utállom a csizmákat ikszdé mert nem tok bennük járni de amugy naonszépek tudnak lenni van néhány párom bár igaz nem tom melyikek enyémek melyikek nem mert ugye anuval közössen gazdálkodunk xD hmm de utsó időbeen visszaszoktam a csizmire majd ha nem lessz ilyen sáros idő megin előveszem a cipellőm *___*

jahrita am vigyázz ilyen kijelentések és már egy terembe sem léphetsz danival xD
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 167 168 [169] 170 171 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!