24 szep 25, 11:20:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085913 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2505 Dátum: 09 jan 21, 18:56:38 »

aysee énis 14 vagyok ésőőő... hátőő... voltmár pár nem haverom fiú...delényegtelen xDDD
amugy nálamis vanpár olyanfiú akit csakhavernak tudoklátni..vagyis  anagytöbbség az... aztán általába pont belőlük kerülnek ki a nagyszerelmek :'DDD ugyhogy haverkodás pooowwaa. :'DDD

és nojé akkor most h probálsz biznimagadba miis bizunk benned na. :'D ennyi
Naplózva

Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2506 Dátum: 09 jan 21, 19:01:43 »

Crispy ponnemhiszem, hogy 14 lennél xD
Mmint olyan 16-17nek tippellek xD
Nem úgy nézel ki élőben mint egy 14éves na xD
De most komolyan...kb 100 fiúhaverom van...és én összesen 103 fiút ismerek xD
Ebből három az apám, az öcsém és a másodunokatesóm xD
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2507 Dátum: 09 jan 21, 19:06:41 »

hát....jó...de attólmég énis 14 vagyok szal azt nemmondhatod h azért nmeszerethetsz eg yfiút mert 14 vagy xD  ugyhogy...másindokkell Durci ikszdé Hümm-hümm
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2508 Dátum: 09 jan 21, 19:12:51 »

Nevet hát jah ez jogos de egyszerüen mindenkinél máskor jön el az hogy vkit tényleg és mindenki máshogy fogja fel ésésés nemtom vaszleg ayseenél majd később jön el az hogy igazán szeressen Nevet de majd eljön Nevet tutti
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2509 Dátum: 09 jan 21, 19:16:29 »

Nekem két lány kivételével ( egyik az egszem lány osztálytársam a másik egy régi ismerös) azon kivül csak fiú haverjaim vannak. Számukat nem tom van egy pár. A legszebb hogy mindneki azthiszi hogy mindegyik pasival jártam pedig nem is.  Talán azért nem voltam talán lányos tipusú bár már  ez se igy van.  Nevet
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2510 Dátum: 09 jan 21, 20:26:57 »

Crispy ponnemhiszem, hogy 14 lennél xD
Mmint olyan 16-17nek tippellek xD
Nem úgy nézel ki élőben mint egy 14éves na xD


Hát nyuszi ezt megkaptad x'DDD

amugy nálamis vanpár olyanfiú akit csakhavernak tudoklátni..vagyis  anagytöbbség az... aztán általába pont belőlük kerülnek ki a nagyszerelmek :'DDD ugyhogy haverkodás pooowwaa. :'DDD

amugy ez igaz.. sose értettem, h. azok a csajszik akik elmennek partyzni hogy tudnak tökidegen pasikat felszedni.. és rögtön járni velük.. =O
előbb ismerdmármeg kicsit mielőtt kijelented h. fhuu.. Ő kell nekem x'D
Dr. Kannus kapcsolattanácsadó és szakértő szavait hallhatták ...köszönöm a figyelmet  Lesütöttszemek x'DDD

Noe nekedmeg.. csak annyit h. tudod mit ígértünk egymásnak :'D


« Utoljára szerkesztve: 09 jan 21, 20:28:43 írta kana-chan » Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2511 Dátum: 09 jan 22, 08:59:55 »

Én semértetem sose az ilyen bulizok=pasizok csajokat... Nemis tartoztam sose közéjük. Bulizni is a barátaimmal mentem és megyek a mai napig.
Ami pedig azt illeti, sztem is jobb ha megismered valamennyire a másikat, mielőtt kikezdesz vele. Erre a legjobb a fórum, mivel ott igazán önmagát adja... Ajj megin Gábor jutott eszembe...  Pirul
 
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2512 Dátum: 09 jan 22, 13:46:43 »

Erre a legjobb a fórum, mivel ott igazán önmagát adja...
juuuj bocsánat de ezzel nagyonnagyonnagyon nem értek egyet sajnos :S detényleg... azijen internetes dologgal...mert vannak ojanok akik tééényleg ugyanojanok élőbe de sajnos  a nagytöbségnek sokkalnagyobb az arca msnen meg ijen hejeken mint élőbe... ezt teszi az arctalanság...
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2513 Dátum: 09 jan 22, 15:18:33 »

Nem tom...én sokaktól megkaptam hogy fórumon milyen egy elviselhetetlen ember vagyok és msn-en meg hagyján ikszdé
Pedig próbálom mind két helyen önmagam adni...Szóval a dolgok akaratlanul is alakulhatnak úgy hogy máshogy ítéled meg az embert de nem azért mert másnak adja ki magát mint amilyen...csak más szituáció a fórum mint egy privát beszélgetés...

Mikor elkezdtem fórumozni és először akartam fórumosokkal találkozni anyum azzal riogatott hogy az internetes ismerkedések után milyen szörnyűségek lesznek mert valójában nem is 16 valaki hanem egy 40 éves kéjenc meg ilyesmi...
Csak igazából azt képtelenek egyesek felfogni hogy az ha valami jól sül el, lásd pl Aemyék vagy bármelyik másik fórumos párt, az senkit nem érdekel...így nem rakják bele a hírekbe...az emberek mindig csak a rosszat hallják meg...a jót nagyon ritkán
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2514 Dátum: 09 jan 22, 15:41:12 »

Igaz Crispy amit modtál, de én konkrétan nem írtam oda, de a normális fórumozókra gondoltam.  Hümm-hümm Mert mint itt is elvárják a normális hszeket. Aki csak hazudgál össze-vissza, az úgyis hamar lebukik vagy kiteszik a szűrét. Nem éri meg hazudozni.  Pojén
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #2515 Dátum: 09 jan 22, 17:09:17 »

Lányok a tanácsotokat szeretném kérni: van egy fiu az iskolánban nagyon tetszik nekem Pirul Pirul a külsöje hát egy isten pont az esetem
ha meg láttom akkor teljesen kész vagyok.
szerintetek mit csináljak?
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2516 Dátum: 09 jan 22, 17:25:29 »

Szerintem tudd meg van-e barátnője...
Aztán haverkodj vele...
Aztán tudd meg bejössz-e neki...és ha igen esetleg mond el neki hogy lehetne valami közöttetek
Naplózva
Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #2517 Dátum: 09 jan 22, 17:42:34 »

Nincs neki barátnője ö azt mondja hogy nem kell neki barátnő meg hogy ha a csaj is benne van abba hogy mehet a "DOLOG" akkor ő is benne van
de ha a lány SZÉP és szereti akkor ő is szereti és nem csak "arra kell" neki vagy valami ilyesmi
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2518 Dátum: 09 jan 22, 19:51:46 »

hát Ayame.. amit most leírtál ...kicsit hülyén veszi ki magát.. legalábbis nálam x'D
elég neki annyi h. a csaj széplegyen és szeresse ésakk. őis szeretni fogja? sztem ez nem egészen így működik ne haragudj x'D
De ha tanács kell... hát sztemis haverkodj össze vele.. =)  ha előbb barátok vagytok.. megismeritek egymást rendesen ésmég úgyis akarod.. meg őis hajlik rá akk. mehet Nevet
vaaaagy kérd meg Moritát meg Kronoszt h. segítsenek =O nagggyon profik ám Hehe x'DDDDDDDD
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2519 Dátum: 09 jan 22, 19:58:45 »

Jah...kotnyelesdkedni remekül tudok az tény és való ikszdé
csak magamnak nem tudok már keríteni egy normális fiút ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 166 167 [168] 169 170 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!