24 szep 25, 13:21:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1086002 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Dorci
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 717



« Válasz #2490 Dátum: 09 jan 20, 17:51:23 »

növérem már 14 éves kora ota van eggyüt az élet társával és van egy aranyos unoka hugom és hét év után még mindig dúl a szerelem Pirul
Naplózva

Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #2491 Dátum: 09 jan 20, 19:03:11 »

Velem szerencsére olyan nem történt hogy másért elytettek volna.
De osztálytársam mindig a szerinte "jobb nőért" ejti a másikat. Nem bir egynél sokáig megmaradni. Folyamatosan keres de nem talál bár én az ő tempoját követni se tudom pedig nekem csak mesél csak.

Kana ne félj ilyentől ha jön az aki szeret neki te leszel a legszebb legkedvesebb  mindene.

Szomszédunk 14 évesen találkoztak középiskolába még anno és azota  együtélnek boldogságba potom 30-35 éve hátasok pontosan nem tudom.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Futókagirl
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 72


« Válasz #2492 Dátum: 09 jan 21, 16:11:14 »

helló
ehez a témához hozzá tok szólni, pasik
csak én tok olyat csinálni h első randi előt ejtem... és ezen cs röhögni tok  Neeem
a bátyám viszont így 20 évesen már megtelálta "élete szerlmét"
Naplózva

Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2493 Dátum: 09 jan 21, 16:34:56 »

Mivan? :'D

Hogy érted, hogy az első randi előtt ejted...? xD Hmm.. ilyet nemcsak te tudsz csinálni. xD Nekem senki nem jut el odáig. x""D Nahjó, enyhe túlzással senki. xD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 21, 17:13:10 írta Saphira » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2494 Dátum: 09 jan 21, 16:45:08 »

nem utánt előttöt írt ... ha jól értelmezek ...
am nem tom ez minek számít de ha akkor én nekem ilyenek voltak vagy pl hogy igy megdumáltuk hogy oké akk megpróbáljuk együtt mi lessz utánna meg szóltam rá egy kb 2 órára hogy ez nem jó nekem így és ennyi volt a "kapcsolat" merg későbbiekben pár beszélgetés icqn míg meg nem untam és túl világossan kellett fogalmaznom...
vagy ha akkor volt még ilyen néhány xD hát ez van de nemhittem hogy lehet vmi hogy tudnék igazán szeretni...
de majd most bízom magamban Nevet
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2495 Dátum: 09 jan 21, 17:12:20 »

Tudom, hogy azt írta, hogy "előtt", csak én írtam el. De az én hsz-em még így is ugyanazt jelenti, csak éppen "előttel" :'D

Noe bízz magadban.  kacsint Mindenki tud szeretni... Ez alól csak én vagyok a kivétel. x"D
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2496 Dátum: 09 jan 21, 17:41:33 »

okéokéoké
bízok is én magamban is meg mindenkiben <3 Nevet hmm de tényleg asszem hmm izébigyó na mindegy xD
saphi tessék neked is bízni magadban biztos tudsz te szeretni
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2497 Dátum: 09 jan 21, 17:44:26 »

Mi van? :'DD

Én nem mondtam, hogy nem bízok magamban. xD Én azt mondtam, hogy szeretni nem tudok... és az nem ugyanazt jelenti.  kacsint
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2498 Dátum: 09 jan 21, 17:47:36 »

ja jó biztos gondolom csak fáradt vok biztos ez a bibi ah má nem tom mit hadoválok xD
hmm szal tuti tudsz dzeretni vkit biztossan majd ikszdé vagy ha nem is ugy vmilyen szinten tuti
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2499 Dátum: 09 jan 21, 17:51:44 »

Peeeeerszeeeeeeee... :DDDD A kutyámat. xD Meg még valakit.  kacsint

De hagyjuk ezt a témát, mert már egyszer elmagyaráztam Adának.. xD És csúnyán belesültem a dolgokba. x"D Vele mindig belesülök a vitákba... xD A lámpás vitával kezdődött minden.. :F xDDD

Visszatérve ehhez a 18-as témához... Szóval saját meglátásom szerint ez hülyeség. De gondolom van valami alapja is, ha így fenn maradt a köztudatban. xD De akkoris... Ez nem minden esetben igaz... :'D

>Vazz, nem tudok leszökni a félkövér betűkről. xD
Naplózva

Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2500 Dátum: 09 jan 21, 18:43:55 »

Nojé ha én tudok szeretni (márpedig tudok, és nagyon Szeretet ) akkor neked is sikerülni fog :'DDD mi bízunk benned Pirul
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2501 Dátum: 09 jan 21, 18:46:24 »

miva NOjé tud szeretni most szerinte tuti erről beszélt azthiszi szafi nem tud vagy mi ikszdé
(nóri nem figyel ejnye bejnye)
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2502 Dátum: 09 jan 21, 18:48:49 »

most nem arrolvolt szó h nembizolmagadba h tudsz igazán szeretni?XDDDakkor csaknemértettem xDDD   "hát ez van de nemhittem hogy lehet vmi hogy tudnék igazán szeretni..." na ezt a mondatot nemértem x"D
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2503 Dátum: 09 jan 21, 18:51:07 »

múltidő azaz anno igy hittem most igyekszek magabiztos lenni xD
am hmm bocs összevisza tok csak beszélni  Pojén
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #2504 Dátum: 09 jan 21, 18:52:53 »

Najó, én tényleg nem tudok...
Mmint fiút...úgy igazán ^^"
Mert én minden fiúban csak a havert vagyok képes látni...:\
Bár lehet, hogy ez csak amiatt van mert 14 vagyok Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!