24 szep 25, 13:20:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1085998 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2475 Dátum: 09 jan 18, 19:39:56 »

Kannus te amúgy is aludtál  >.<#
Am meg utánna bosszuból legalább 6 megállótt kelltt furtnod a nevetéstől görnyedve
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 18, 22:39:23 írta Morita » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2476 Dátum: 09 jan 18, 20:15:45 »

áhh.. és 1 kérdés.. ha már ittvagyok Nevet x'D miért van az h. 18 évesen kezdesz kapcsolatba.. a szüleid és a rokonok még mindig aztmondják h. ez nem komoly.. lesz még 100 másik.. ehh.. ez engem úgy zavar =(
18 évesen miért ne gondolhatná az ember komolyan a dolgot? :'D

Mert úgyis lesz, ahogy mondják. Annyi mindent nem tud még az ember 18 évesen az életről. Annyi minden fog még változni. Nem csak a körülményeid, de a lehetőségeid munkatéren, a világról alkotott képed, és az igazán nagy tapasztalatok csak most fognak jönni.

Ezért tartottam még korainak Aemyék nagy döntését. Persze az ő dolguk.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csillám
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #2477 Dátum: 09 jan 18, 20:46:27 »

Szerintem nincs azzal baj ha valaki 18 évesen komolyra vágyik, én is arra vágytam / más kérdés hogy egyáltalán nem vonzott akkor senki se ikszdé/ Szerintem az ember attól fogva tapasztal hogy megszuletett és ezeknek a nagysága nem változik egy 6 éves az a legnagyobb fájdalma ha a kispónilóját nem veszik meg és azért mert az ő számára ez a fontos a tizenévesnek más szíve fájdalma mert ő akkor ugy érez olyan ember és mert akkor a személyisége olyan , a felnőttnek a fizetése a szíve fájdalama mert akkor a személyiségben a céljaiban stb ez dománál de lehetnek ezek bajok teljsen más dolgok az most mindegy. Ez korral változik de az hogy mikor mire vágyünk mikor mitől sirunk vagy mi fáj az mindig esettben ugyan olyan fájdalmas, csak azért látja a felnőtt kissebb bajnak mert neki az ő baja a legfájdalmasabb, ennyi. És a kor is egy olyan dolog ami csak az időt számolja semmi mást, a koral senki sem lesz szerintem okos, sőt akár hülyébbis lehet / ez utóbbi szerintem gyakoribb, de félre értés ne essék tisztelem a nálam idősebbet csak épp nem fogadom el mindig amit állít/ Az okosság vagy bölcssség vagy mi attól füg szerintem hogy amit megélsz amit meg tudsz amit megtapasztalsz hogyan használod fel, azt mondod hogy a másik a fax vagy elgondolkozol azon hogy mi történt mit rontottál el és kijavítod magadban a hibákat.
Naplózva

"...ti mentetétek meg a létezésem..."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2478 Dátum: 09 jan 18, 21:01:58 »

tisztelem a nálam idősebbet csak épp nem fogadom el mindig amit állít/ Az okosság vagy bölcssség vagy mi attól füg szerintem hogy amit megélsz amit meg tudsz amit megtapasztalsz hogyan használod fel, azt mondod hogy a másik a fax vagy elgondolkozol azon hogy mi történt mit rontottál el és kijavítod magadban a hibákat.

Számból vetted ki a szavakat.
Így fejlődünk. A dolgok ismétlésével viszont nem változik semmi.
És azt hiszem, többet nem írok, mert külső forrás már csendre utasított. De akkor sem hiszem, hogy bárkit megbántanék most. Aki meg _akar_ bántódni, az megfog. Aki nem, az nem.

Megértem az érzéseket. Én is teljesen szerelmes vagyok. Imádom Attilámat Pirul

De nem csak szívvel kell élni és nem csak fejjel, hanem mind2vel.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Csillám
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Válasz #2479 Dátum: 09 jan 18, 22:15:17 »

Én azt hiszem hogy most lemaradtam valmiről.... Gondolkozik

Jól érzem ?! Nevet
Naplózva

"...ti mentetétek meg a létezésem..."
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2480 Dátum: 09 jan 18, 22:19:49 »

Nincs kedvem magyarázni. Ha nem megy. Nem megy.
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2481 Dátum: 09 jan 19, 18:01:17 »

Nagyvárad sem panaszkodhat az ilyen integetős nem kézzel bácsikkal uff meg az olyannal öreg pedofilokkal meg a bámulós emberekkel akik néznek mintha kipécéztek magának (még jó ,hogy ott volt a templom ,már frászt kaptam attól ahogy nézett) ,aztán a pedofil öreg bácsi O_O de múltkor megyek hazafele nyugodtan jön egy öreg bácsi szembe ,és mondom magamban elengedem mert a kocsiktól nincs elég hely ,hogy elférjünk mind2-en ,na el is ment én is indulok és látom ,hogy jön jön minnyá nekem jön ,nyújtsa a kezét én meg gyorsan elugrottam ,aztán valami furcsa nézéssel néztem és trapoltam haza.B.nőmmel ugyan ez az üreg bácsi khm lóbálta ott  smirksweat azóta is a gyanús öreg bácsiktól óvakodunk...Pénteken meg egy véres kezű embert láttunk aki leszólitott ott ,jó részeg lehetett ,húztunk is el gyorsan.Huh hát a templomnál még volt egy örült korcsojázós ember ,még nem volt vége az istentiszteletnek ,hogy mennyek be kátéra ,egy lélek sem volt az utcában O_O frászt kaptam ,inkább berontottam a templomba :"DD
« Utoljára szerkesztve: 09 jan 19, 18:06:33 írta ipirike » Naplózva

kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2482 Dátum: 09 jan 19, 19:42:58 »

No para Z.. senki nemfog megsértődni annyitól ha tapasztal egykis őszinteséget részedről :'D
Amugymeg.. a "nagyok" előbbi beszélgetéséből 1 valamit sikerült leszürni aminekugy értemétis látom a sok közhely mellett :'D
"tapasztalat" .. elismerem h. az kell :'D de vajon 20 évvel ezelőtt miért házasodtak össze ennyi idősen az emberek és azok a kapcsolatok miért tartósabbak mint a mai házasságok amit az átlag olyan 25-30 évesen megfontoltabban tapasztaltabban köt? Nevet 
talán mert régen nem agyaltak ennyit mindenen.. és nem álltak ien enyhén pesszimistán a dolgokhoz már az elején  Hümm-hümm
Ugyh. kijelentem h. nemérdekel a közvélemény akkis lehet tartós egy ien "fiatalkori" kapcsolat.. Nevet x'D
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #2483 Dátum: 09 jan 19, 20:21:12 »

Jól beszélsz Kana : )

Viszont amellett, hogy nem agyaltak ennyit még az is közrejátszott, ha kicsit mégvisszább megyünk az időben, hogy sokaknál a család is döntött, plusz az elvárás,h ne maradjon vénlány az illető. Amennyiben azonban csak a szülői generációra gondolunk, akkor meg a lacafaca  hiánya, igen.

De vegyük figyelembe, hogy azok a kevéssé lacafacázók nem mindig boldogabbak. Van jópár olyan barátom, barátnőm, aki amiatt panaszkodik, hogy otthon mindig áll a bál. Ilyen esetben a szétválás mennyivel jobb lenne? Csak ugye a jelenben nem olyan senkinek sem az anyagi és egyéb helyzete, hogy oly könnyen kimozduljon a család mellől. Maradnak a veszekedések.
Persze nem mindenhol van így. Csak az én közvetlen baráti körömben elenyésző a pozitív példa.

Én csak annyit mondok, hogy érezhetjük a szerelmet anélkül is, hogy össze-vissza ígérgetünk magunknak mindent. Meg a sok rózsaszínű álom után, HA ESETLEG történik valami, ami miatt másként alakul, mint hittük, nem kell a világvégét látni. Vagyis jobb előre tisztában lenni a lehetséges történésekkel és nem meglepődni, ha úgy történik, ahogy nem szeretnénk.

End of story:p bájbáj és písz és láv minna:D locovhágz

Tényleg nagyon örülök, hogy Kana értette, amit írok és úgy ahogy szántam:)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
vivien.san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 565

ich bin KennTachi <3


« Válasz #2484 Dátum: 09 jan 19, 20:25:41 »

Szerintem azért mondják ezt mert a mai fiatalok többsége éretlenebb mint akkoriban jó régen.Szerintem ez tényleg így van . DE! Szerintem vannak normális érett agyú emberek ebben a korban tht semmi sem elképzelhetetlen  Gondolkozik Álmodozás... a mai embereknél túl sok van belőle  ,néha úgy érzem hogy egy álomvilágban élnek vagy akarnak élni és nem fogadják el az élet adta dolgokat ( csalódás stb..)nem az életnek élnek és elfelejtik azt hogy mi az iagzán fontos vagy éppen ki .. Pontosan
Naplózva

♥♥
Do you know where hell is? Inside your head !
Ha győzni akarsz, kelj fel, harcolj, és tanulj meg csalni is <3
Az élet szenvedés, amit vágyaink okoznak. Így ha kioltjuk ezeket, megszabadulunk szenvedéseinktől. - Buddha-
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2485 Dátum: 09 jan 19, 20:43:52 »

Nekem anyum 19 volt mikor megismerte Apum...de csak 25évesen ment hozzá...addig vagy 17x szakítottak...anyumnak is voltak barátai...apumnak is barátnői...aztán valahogy megint egymás mellett lyukadtak ki...és anyum azt mondta végül is sokkal jobb volt ez így hogy házasság előtt kiélték magukat és azóta az elpakolt celluxon és a nyitva maradt ajtón kívül  túl nagy veszekedéseik nincsenek...

am régebben bár inkább a nagyszüleink korában talán a vallásosság is közrejátszott abba hoyg együtt maradtak...akkor valahogy ha nem is tudatosan de tudat alatt jobban élt a szent házasság mint a mai világban...
Naplózva
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2486 Dátum: 09 jan 19, 21:14:16 »

Tényleg nagyon örülök, hogy Kana értette, amit írok és úgy ahogy szántam:)

Kana néha értelmesebb mint hinnétek =O x'DDD

Amugy még mindig azon a véleményen vagyok h. ilyesmiben (mint olyansok más dologban :'D ) nem lehet általánosítani..  az egész nagyban függ az ember személyiségétől, életfelfogásától, körülményeitől sőtt sztem még a szerencse is bejátszik :'D
mian pl. ha jön egy jobbcsaj és elhódítja életed párját?  Sír mert nincs szerencséd... deha előtte kinyiffantasz minden jónőt közel s távol akk. no problémo :'D  x'DDDDDD 
nah de am. viccen kívül.. : )  Járt már úgy vki h. egy másik csaj miatt ejtették? és ha igen.. mit tett..hogy reagált?

Naplózva

Ibo
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42


« Válasz #2487 Dátum: 09 jan 19, 23:06:14 »

huh, micsoda izgalmas témák Mosolyog
hát a 14 éves lányon teljesen kiakadtam... egyáltalán hogy jut eszébe? mindent a szemnek, semmit a kéznek abból baj nem lehet Nevet
a pedofilok meg egyenesen betegek Lehánylak. sajnos nekem is van néhány zaklatásos tapasztalatom, de az egyik eszméletlenül megrázott, még most is kiráz a hideg, ha rá gondolok... addig nem féltem a férfiaktól, azóta van bennem egy kis ellenérzés.
amikor az idősebbek a kapcsolatokról mesélik az "ő korukat", mindig elmosolyodom, de be kell látnom, sokszor van alapja a mondanivalójuknak. ahogy az ember tapasztal sokat változik. először teljes szívvel szeret, aztán megkapja a neki járó pofonokat és szép lassan megtanul ésszel is szeretni.  néha szívvel, néha ésszel szeretünk jobban, de egyik a másik nélkül nem működik. néha olyan érzésem van, mintha a mai fiatalok (én mondhatom, én már "öreg" vagyok kacsint) elsietik a dolgokat, és sokszor lekorlátozzák csupán fizikai szintre. hol marad az ismerkedés öröme? de tény, 18 évesen teljesen más vágyai vannak az embernek, mint 25 évesen, és ez nem is baj. meg kell élni, mindenkinek a maga igénye szerint.
és a legtöbben elfelejtik, hogy maga a szüzesség elvesztésének ténye, sokkal fontosabb, mint egy röpke menet egy idegen sráccal, szerintem minden lány emlékszik az első éjszakára. nem kellemesebb egy szép emlék (és milyen jó ha még a nevére is emlékszik az ember Pirul)
(na, már megint regényt írok) a "begyűjtött" tapasztalataim alapján úgy gondolom, hogy egy igazi kapcsolat alapja a beszélgetés és a tolerancia, persze az "ágyban passzolás" sem mellékes. de az tanulható. mert azért azt be kell látni, a szerelem sem tart örökké.
és én nagyon örülök Aemy-ék boldogságának, kívánom, hogy sokáig élvezzék és őrizzék a megtalált boldogságot. Nevet
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #2488 Dátum: 09 jan 20, 09:05:46 »

Hali! Én még sosem éltem meg a dobást, de remélem sosem fogom (lekopog). (ajánlom Gáboooooooooooooooooooor!  Ördögi )
De tudod Kana nem kell félned, mert sztem csini csaj vagy, szval ha annak nem kellettél, ő volt a barom.  Pirul Mert attól, h szerinte valaki jobb csaj, nem biztos hogy okosabb, kedvesebb, rendesebb és viccesebb is. Szval ne aggódj. Aki téged akar majd, úgyse hagy futni.  Hümm-hümm

Ami a szerelmet illeti, hiszek az igaziban (nekem már megvan Ámor ) és az örökké tartó szerelemben. Mert szeretni és szeretni kell. Sztem pár nélkül magányos az élet. Semmi pénzért nem cserélném el a mostani új életem.  Hümm-hümm
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #2489 Dátum: 09 jan 20, 17:37:49 »

Mert úgyis lesz, ahogy mondják. Annyi mindent nem tud még az ember 18 évesen az életről. Annyi minden fog még változni. Nem csak a körülményeid, de a lehetőségeid munkatéren, a világról alkotott képed, és az igazán nagy tapasztalatok csak most fognak jönni.

Ezért tartottam még korainak Aemyék nagy döntését. Persze az ő dolguk.

Tesóm 16 évesen ismerte meg a barátját... Akivel azóta összeházasodtak, meg ienek.. :'D És mindig is nagyon jól kijöttek egymással.  kacsint Szóval szerintem ez nem minden esetben igaz, hogy 18 éves kor alatt úgysem lesz tartós a kapcsolat... Sok embernél igaz, de nagyon sok a kivétel.  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 164 165 [166] 167 168 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!