24 szep 27, 10:22:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087204 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2130 Dátum: 08 aug 07, 22:23:02 »

szerintem nem szerintem így szép a világ h nem tökéletes minden h nehéz megtalálni a párod nincs nagy könyv amibe belevan írva minden hanem magadnak kell rájönni mindenre és amugy néh bár mondjuk jólenne tudni h mire gondol a másik de nem így a szép ahogy van ésés még amugy is minden ember más tehát nem egyszerű megérteni és nem is kell érezni kell esetenként csalódnde ha tudsz csalódni azt jelenti h tudsz szeretni...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2131 Dátum: 08 aug 07, 22:25:46 »

Engem csak erdekelne masoknak is a velemenye. Hisz a te velemenyed is erdekel amit leirtal, ugyanugy a tobbieke is.
Naplózva
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2132 Dátum: 08 aug 07, 22:28:19 »

Igazából nekem se kéne olyan útmutató... Csak hát... Van néhány eset, amit nem értek... Mindenkinek meg kell találnia a párját... Hát igen...
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2133 Dátum: 08 aug 07, 22:33:34 »

hmm hát nem tom akkor is mindig a szivedre kell halgatni...mondom én akinek normális párkapcsolata nem volt de még nem is érzem rá magam...
vélemény megbeszélheted bnőiddel is de én nem halgatnék rájuk és az is sok esetben roszul sül el...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2134 Dátum: 08 aug 07, 22:39:58 »

Wakattebayo!
Ha most hallgatni kéne a szívemre, akk meghalnék... xD Kettészakadna. xD
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2135 Dátum: 08 aug 07, 22:42:21 »

igaz ez hülyeség volt tőlem pont tőlem na mindegy szal a lényeg az h szerintem sose szabad mások szerint hanem a saját véleményünk és érzéseink szerint cselekedni és ezt nem csak szerelemben barátságban de az élet minden területén is...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2136 Dátum: 08 aug 07, 22:52:58 »

Egyet értek. Mosolyog
Am.... amitől kivagyok, h a középsulis csajok mindig ilyennel foglalkoznak, hogy "úristen.. Te még nem feküdtél le senkivel? O.O Szégyen... :/" Na állj! Ez egy akkora szemét beszólás... Nem azért fekszünk le valakivel, hogy "jaaaaj de jóóó, végre meglesz az első szexem", hanem mert szeretjük az illetőt...
Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
kana-chan
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 812


.мคoo.


WWW
« Válasz #2137 Dátum: 08 aug 07, 23:12:33 »

Hmm...ne általánosíts kislány..
Én középsulis vagyok.. és életemben nem mondtam v. gondoltam hasonlót...

Ami pedig azt a használati utasítást illeti..  Hümm-hümm ugyan csajok.. minek az?  Szerintem annyira nem megfejthetetlenek azok a pasik..  Nyelvesít Csak olyanok mint mi.. nem is hinnétek mennyire olyanok..
Naplózva

Sabaku no Temari
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 548


● ... meow ! ('^.^') ! ●


WWW
« Válasz #2138 Dátum: 08 aug 07, 23:16:41 »

Jaj, Kana, nem úgy érettem. Nevet Azokra, akik téll olyanok... Gomeeen, ha félreértetted. T-T Kiskorom óta 1-es voltam fogalmazásból... Gomeeen. T_T
Am én most megyek középsuliba... Lesz a suliba vagy 20-30 srác és a többi mint csaj... Szal tuti lesznek ilyenek... ^^"
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 07, 23:18:56 írta Abarainé Sabaku no Temari » Naplózva


Egyetlen kincsem, szerelmem, vőlegényem: Sz. Lacha Ámor
Anyucim: Aemy ~ Apucim: G-sama
Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2139 Dátum: 08 aug 08, 08:05:30 »

Hát nálunk sem volt semmi iesmi cikizés, mindenki akkor teszi amikor és azzal akivel jólesik. :/ Am.úgy sem kell mások orrára kötni a dolgot, gondolom a közeli barátoknak mindenki elmondja, de a többiekre egyáltalán nem tartozik. Mondjuk lehet h csak nálunk megy úgy h mindent megdumálunk a barátnőmmel xD de mindenki ahogy gondolja Pirul
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 08, 08:22:06 írta Ayaka » Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2140 Dátum: 08 aug 08, 08:17:21 »

basszus xD Ayaka szórol szóra aztirta le amit akartam xD amugymeg sztem nemcsak magunkra kell halgatni azijen barátság,szerelem téren...sztem alegközelibb barátaink azért adhatnak néha jó tanácsokat ikszdé mindenkinek kell valaki akiben bízhat....
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2141 Dátum: 08 aug 08, 08:24:51 »

lol Mosolyog akkor örülök h egyetértesz velem. Am. télleg érdemes a barátokra hallgatni néha. Sokszor van hegy olyan problémád van amit egy pillanat alatt meg lehet oldani, de nem veszed észre h a megoldás ott van az orrod előtt xD a barátaid ált. igen, vagyis nálam ez szokott lenni Pirul meg persze fordítva, a barátaimmal is szokott lenni ien.
Am. mien magányosak lennénk ha nem lenne senki akiben megbízhatnánk... :/
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2142 Dátum: 08 aug 08, 08:28:44 »

azt nemtudom hogymagényosak lennénk-e de skizok biztosan...xD amug azon gondolkodtam hogy kéne vmi jócsajos fórum tali (sry fiúk dehát azugy mégiscsak más ikszdé) Nagyöleléééés
Naplózva

Ayaka
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1727


a tudás üldöz, de én gyorsabb vagyok


« Válasz #2143 Dátum: 08 aug 08, 08:31:56 »

erről a csajos taliról az jutott eszembe h sok pinkmacs plázázni megy xD de amúgy ha szívesen láttok akkor benne lennék egy ienben^^ Pirul Pirul
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2144 Dátum: 08 aug 08, 08:34:32 »

x"DD ehem xD  hát nemigazán ismerlekde akik igy hosszabb távon ráfüggenek fórumra meg hasonlók azoknak nagy százaléke nemijen pláza pics. ikszdé mondjuk azis igaz h hétfőn amikor találkoztunk csajokkal nan h beugrottunk westendbe....őő de azis igaz h media marktba kockáskodtunk x""DD szoval egyszer majd megszervezünk egy jóóó csajs délutánt...vagy napot vagy éjszakát vagy tudomisén hogy mit ikszdé
Naplózva

Oldalak: 1 ... 141 142 [143] 144 145 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!