24 szep 27, 14:20:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087346 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2085 Dátum: 08 aug 01, 17:12:08 »

egy szo: gusztustalan..
Am en szeretem a csipogatyakat.xD Ovvel.xD

>>LoooL. Nemtuttam.xDD
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2086 Dátum: 08 aug 01, 17:14:04 »

hm hátigen amugy Morita én tudtam Nevet amugy jó rajzok vannak hozzá mm érthető x"D egyszerazthiszem végigolvastam és legalább 3x voltbenne h ijenkormoss kezet meg ijenkormegezutánmegazután ikszdé
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2087 Dátum: 08 aug 01, 17:16:27 »

Én most elkezdetm firkálni eg ypapirra és rájöttem hogy ez az...és elolvastam...előtte is tudtam meg minden de azért érdekelt...
ami nekem nagyon ütött: "egyszerre mindig csak egy tampont használjon" Pojén
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2088 Dátum: 08 aug 01, 17:17:25 »

Én se szeretem a szoknyákat ,de már kezdek visszabilleni szal idén már volt rajtam szoknya ,cska hát a fiúk ,azzal jöttek ,hogy mi van a szoknya alatt meg alatt meg alatt Hümm-hümm a lábammal nincs kond,normális.Tanga kinem álhatom ,igaz egyes ruhákhoz az illene (de nekem nincs olyan xD).
Morita ,köszönkjük a felvilágositást x"D.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 17:19:08 írta ipirike » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2089 Dátum: 08 aug 01, 17:20:56 »

am hmm nekünk ilyen érdekes dlgokat az ingyencuccokhoz szoktak írni hmm jut ezemben abban volt egyszer egy 4oldalas felvilágosítás a termék hasnállatáról.....érdekes szöveg... ikszdé.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2090 Dátum: 08 aug 01, 17:23:27 »

LooL. Nekunk suliban adtak ien izeet. Ahhoz is utmutato meg minden.
Meg vlt valami felvilagosito ora vagy mi a tokom, es mutattak egy csajt khmm szal ahogy a nogyogyasz latja ( orvosi szobaban volt, es ez egy kep volt tablan) erre bejonnek a masodikosok valami leletet hoztak vagy nemtomiet megallnak ozt nezik a kepet.xD
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2091 Dátum: 08 aug 01, 17:25:09 »

énis utálom tangát :O majd talán egyszermegszeretem dejelenpillanatban ccsak igen különleges eseményekkor veszek fel...ikszdé nővérem multkor meglepett egy csodával: rózsaszin halálfejes tanga...elsemlehetmondan mennyire örültem neki xD amugy nekem 1 darab szoknyám sincs x"D utálom aztis x"D

>nekünk isvoltijen felvilágositó cucc decsak a lányoknak....pedig szerény elképzeléseim szerint a fiukra jobban ráférne ikszdé ésamikor megyünkvissza terembe oföm bejelentette h ő majd tart a fiuknak ésmajd megmutatja  agumi használatát...azthszem aztmondta h egy seprűnyélen Hmm? egyedi ikszdé
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #2092 Dátum: 08 aug 01, 17:26:54 »

Nekunk is csak a lanyoknak, fiuknak meg ofo beszelt, csak nem tom mirol. De nem felvilagosito.. Asszem bekoptek hg a suliban ki cigizik.xD
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2093 Dátum: 08 aug 01, 17:29:01 »

A tang az jó...szinte csak azom van..meghát ha veszek melltartót ahhoz is föként azt adnak...

Felvilágosítás nekünk vagy 4x volt...fiúknak és lányoknak is...már a végén az agyunkra ment...volt amikor egybe tartották, volt amikor külön...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2094 Dátum: 08 aug 01, 17:31:58 »

Hmm nálunk volt egy lyen előfelvilágositás még 6. elején mer a fiúk behoztak egy gumit xDDD aztán meg kidobták az ablakon.De ki lett bontva aztán ide oda rugdostuk az osztáylban ,senki nem mert hozzá érni xDDD aztán a kuka mellé lett rugva jól eldugva ,hgoy senki ne lássa ,de beköptük a fiúkat (nem vagyunk mi gonoszak) és az ofő dobta ki ,és na kmm ott magyarázot nekünk hogy igy meg úgy van meg blabla xDD.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #2095 Dátum: 08 aug 01, 17:33:24 »

nekünk olyat csináltak a fiúk de ez nem felvilágosító bigyón hanem egyszer mikor ofőnöki végén tannő kért 10 ppercet h és most csak a lányokkal akar dum szal ők felvették az egésszet telefonra  >.<#
am tangt én nem nagyon csipázom de néha azért veszek fel mert olyankor kényelmes meg azért cannak kényelmesebb modellek...am tiszta jó nagyon csívem az ilyen szép bugyikat olyan jókat tudnak csinálni ah nemtom hát van egy ilyesmi izém...vhogy bár senki sem ltja de tisza jó mikor sép a bugyi ikszdé
am legkényelmesebb sztem a francia bugyi és én vhogy szeretem a csipkéseket  :/
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2096 Dátum: 08 aug 01, 17:37:30 »

Én a franciabugyitól meghalok...nem szeretem...a csipkével igazán semmi bajom...amúgy én is szeretem ha szépek meg ha megy egymáshoz a melltartóm meg a bugyim...nem mindha bárki más nézné rajta kívül de jó dolog...

Amúgy vicces ahogy ezt leírtad Ipiri...úgy álltatok hozzá 12 évesen mintha fertőző lenne...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #2097 Dátum: 08 aug 01, 17:42:46 »

sztemis vicces...ikszdé mi 12évesen..vagy 11 vagynemtommikro volt barátnőmmel felfujtunk egyet és pöckölgettük tiszta lufi sztájl voltcsak sokkaljobbmeg rugalmasab x"D amugy sztemis jóhaszép...deénigazából a szép melltartókat szeretem  Pirul Pirul
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #2098 Dátum: 08 aug 01, 17:46:59 »

Hát most na xDDD jaj de legalább én nem visitottam  Hümm-hümm
Mondjuk én iyg hazafele menet van ,hogy igy látok az utszán használtat xDD.Még az iskola mellet is volt)de ezt nem én láttam meg ,hanem az egyik o.társam és akkor mondja a másiknak ,hogy mennyél arébb az megelkezdi ,hogy fingani akarsz?XDDD).Már találtam utasitást is ,azok a rajzok xDDD.
« Utoljára szerkesztve: 08 aug 01, 17:50:39 írta ipirike » Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #2099 Dátum: 08 aug 01, 17:48:27 »

Én most vettem 4-et...szerintem szépek...anyum szerint az egyik kurvárs...de nem kurvás csak piros és feketével virágokat rajzoltak rá...és szreintem szép...

Itt a koripályán télen van ilyen hogy jégkirály és királynő választás...és az egyik feladat az óvszerfújás...meg szoktak is dobálni a tömegbe...bírom már ahogy a kis 10 éves srácok próbálják elkapniXD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!