24 okt 08, 06:30:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093787 alkalommal)
0 Felhasználó és 40 vendég van a témában
Amyra88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #1920 Dátum: 08 júl 20, 09:36:08 »

Nekem volt egy olyan osztálytársam, akin állandóan vastag smink volt. Osztálykiránduláson az egyik srác összefutott vele úgy, hogy még nem volt kisminkelve és nem ismerte fel. Azt mondta legalább harmincnak nézte. (A csaj amúgy akkor 17 éves volt.)
Naplózva

A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak.
- Albert Einstein

A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1921 Dátum: 08 júl 20, 11:02:29 »

Hát nekem hugom viszi túlzásba az alapozózást...semmi nincs azz arcán mert má magárakent egy rakat tonikot meg mindent...de ha átmegy a szomédba DVD-zni...ahhoz a fiiúhoz akit kb 10 éve ismerünk és anno még egy kismedencében is fürödtünk...akkor is kikeni magát...ne essék félre a dolog...nincs közöttük semmi...de volt olyan hogy az alapozóra púdert rakott éa naranysárga lett a feje...az utcán közöltem vele hogy úgy néz ki mint egy tök mikor buliba ment...én akkor rakok magmra hogyha elkapartam egy pattanást és egy nagy seb van az arcomon...

amúgy szerintem a magyar lányok még mindig nagyon szépek...és nem hiszem hogy nincsenek benne az első 10-ben...egy másik felmérés szerint amit hugom mutatott a világom a top3-ban benne vagyunk...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 11:03:53 írta Morita » Naplózva
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #1922 Dátum: 08 júl 20, 11:41:33 »

Az alapozóról meg a sminkről meg csak annyit, hogy bármennyire modernek már ezek a szerek, azért mégiscsak méreg...és nagy mértékben öregít...vagyis az alapozótól csak ragyásabb lesz a bőröd, mint volt, + zsíros, ergó kétszer annyi pattanásod lesz, mint volt tőle  Gondolkozik
Amúgy ezek ellenére néha azért kikenem magam, persze nem nagyon, de a feltűnő rúzsokat imádom, pl: tűzpiros  Nevet persze az se mindegy az ember hogy festi ki magát...volt sulimban azért megtaníttatták velünk a sminkelés alapszabályait, ennek ellenére volt pár osztálytársam aki nem ismerte a mértéket...pl: sminkben ment szolizni...no comment...nem szimpik azok a csajok, akik elmenek nyaralni valami vízpartra és nem éri a fejüket a víz, nehogy a smink lekopjon...  Neeem
Szóval alapvetően a természetes szépség híve vagyok, ezért is utállom a sok hülye magazint, meg a tévét ahol azt sulykolják az ember lányába, hogy csak akkor szép, ha 175 centi, 30 kiló, őzike szemű, hosszú hullámos hajú, telt ajkú ( de szépen fogalmaztam...) szóval a tipikus topmodell ( megjegyzem ezek közül egy-kettő smink nélkül mit sem ér, na meg mesélni tudnék, hogy csinálnak belőlük szép nőt...) azt akarom ezzel csak mondani, hogy nem ennek kéne az irányelvnek lenni, mert én személy szerint ismerek olyan csajokat akik alacsonyak, nem kövérek, de nem is nádszálkisasszonyok, és az arcuk se az a magazinokban megcsodált tipikus szépség, de mégis szebbnek látom őket sok "divatcicánál" nem beszélve arról, hogy van saját izlésük és egyéniségük, és nem a magazinokból öltözködnek...tévedés ne essék semmi bajom azokkal se akik a plakátokról néznek le ránk, ha tényleg szépek el szoktam ismerni és valljuk be irigykedem is néha, és a divattal sincs semmi bajom elvégre divattervezőnek tanultam, csak az a problémám, hogy meghatároznak valakik valahol egy szépségideált és minden ami ettől eltér már nem is lehet jó...példának okáért itt a szépségkirálynő választás..ami valljuk be igazából nem is az, hanem model alkatúlányok kis szilikonnal verengenek egymással...pedig szerintem egy szépségversenynek nem erről kéne szólnia, megmutatjuk ki hogyan van tökéletesre szabva...ennek így semmi értelme! Az meg hol van megírva, hogy csak az égimeszelő csontkollekciók lehetnek szépek? Szóval tény, hogy Magyarországon sok a szép nő, de ezek a szép nők nem feltétlenül csak a magas és vékony nők...na ez aztán a hosszú gondolatmenet...  Hümm-hümm
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 20, 11:57:00 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1923 Dátum: 08 júl 20, 11:48:41 »

jaaaaa izéé.....énis jötem hozzászolni a témához xD szal nekem elég előnytelen az arcbőröm vagyi...hát mostmár nemannyira de régebben nagyon teli voltam pattanásokkal és ejh fúúú.......de pölö nekemis van egy osztálytársam aki igye gész arcát be púderezi emg alapozó megminden és tökre lehet látni nyakánál h meddig kente x"D szal azé elég ciki....és ezaza tipikus csaj h tökéletes a bőre semmi gond nincs vele de mégis kell  asmink =/ hátt......... és nekemis nagyon unszimpik azoka  csajok akik ugy járnak le a strandra h tiszta parti smink haj frissen beszárítva stb.....a strand meg a víz azé van h ökörködjünk és ésés nah....mindenki érti mire gondolok Nevet
Naplózva

Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #1924 Dátum: 08 júl 20, 12:48:34 »

Na igen.. mostabáan már ez van.. :'X Elég sok csaj van ugy hogy "én smink nélkül nem megyek ki az utcára" De ez szerintem olyan hülyeség.. meg gondolkoztam már azon is hogy egy ilyen csaj megismer egy palit...(tele van sminkkel) és aztán meg ha nem lesz rajta smink? vagyis hát..uygis megfogja látni.. na mind1 ezt most enm tudtam elmagyarázni :'X Na én mondjuk.. (na jó még csak 14 éves vagyok) De nem szoktam sminkelni magam.. csak szemceruza...de szerintem az nem gáz.. Szempillaspirált.. hát az meg elég ritka.. de az tényleg nagyon ritka.. :'X
Meg ismerek egy olyan csajt akinek ugy van "kihuzva" a szeme hogy totál körbe.. de az már kifestve van.. és nem jó.. És minden nap így járt suliba..de ezzel a csajjal semmi bajom..
ugy..meg mostanában is a szemceruzát is túlzásba viszik.. anyira kihuzzák.. Meg a szemük sarkától a halántékáig van kihuzva..x"DD na meg milyen.. és elég sok ilyet látok.. Vagyisnem lenne baj ha jól lenne meg csinálva de anniyra bénán van.. hogy sajnálom öket rendesen.. xD
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1925 Dátum: 08 júl 21, 20:24:54 »

Jah.. Nalunk is 7.esek : full smink, festett haj (bar nekem is van melir Hümm-hümm :'X de nekik meg az egesz haj.. ) pl: szoke volt ( oruljoon. nem mindenki szuletik szsep vilagossoke hajjal, erre befestette a hajat feketere. nah az nagyon durva volt. par hete lattam a nyari szunetben, mar barna a haja, ez jobban al, de akkiss. 13 evesen MINEK festi a hajat. sminkrol nemis bszelek. Oszttarsam is.. barna haju, erre mindig festi feketere. ehh. annyira  ronda.x"D ha legalabb fodrasz festene.. de ez..  >.<#
Naplózva
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1926 Dátum: 08 júl 21, 22:20:48 »

Ezt én se bírom! Egyszerűen nevetséges. Mi a fenének kell neki befestenie a haját? Egy 7.-nek? És minek festi magát?
Felesleges! Inkább a tanulással törődne! Teszi a fejét, belül meg egy hülye segg... már elnézést, de tényleg csak kiröhögöm az ilyen lányokat a barátaimmal...  :/  :'X
Naplózva
Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1927 Dátum: 08 júl 21, 22:24:20 »

Am 2-3as tanuloo. ezt nem ugy ertem hg legyen mindenki streber (bar sztem aki 5.os tanulo nem feltetlen az) csak azeert.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #1928 Dátum: 08 júl 22, 01:54:29 »

Ejnye-ejnye... Hát hogyan kalandoztunk el ennyire a témától?  Nyelvesít

Szóval az utóbbi pár hszhez csak annyi hozzáfűznivalóm lenne, hogy egyáltalán nem értek veletek egyet.  Mosolyog Most miért ne festhetné egy hetedikes a haját? Talán bűnt követ el? Vagy egyáltalán mi közötök van hozzá...?
Igazából soha nem értettem azt, amikor valaki a háta mögött így kibeszéli osztálytársát/barátját/ismerősét, amikor általában, és szinte biztos, hogy amikor szemtől szembe beszélnek, azt mondja az "újonnan festett" hajára, hogy: "De jó lett."  Mosolyog
Tudom, hogy így megy ez a lányoknál... mindigis így volt.
Szóval szerintem semmi elitélendő dolog nincs abban, ha valaki hetedikesként befesti a haját... Végülis az ő haja megy tönkre hamarabb meg hasonlók, szal minek ezzel foglalkozni? Amúgyis egy magára valamit is adó embernek, egy rossz ruha is teljesen tönkre teheti a közérzetét. Mert nem érzi jól magát benne. Talán így van ez a hajjal is... Ha nem tetszik a hajának a színe, akkor mindig amikor tükörbe néz, csak azt fogja látni, hogy "mien ronda most is a hajam." És az ember kortól függetlenül is így viselkedik.  Mosolyog Régen, 10-20 éve is így gondolkodtak az emberek, csak akkor még nem volt kéznél ennyi hajfesték. Most meg már egyre jobban kitolódik a korhatár a kozmetikai szerek használatának megkezdését illetően...

Szóval végülis egyáltalán nem itélem el azokat a hetedikeseket, akik befestik a hajukat. Ha ők így jobban érzik magukat, akkor mi elitélni való van benne? Máskülönben lehet, hogy nem lenne megelégedve magával... Még az önbizalmát is leviheti egy kicsit. xD

Szal nekem erről ez a véleményem...  :/ Hogy senkinek, semmi köze ahhoz, hogy a másik mit művel a saját testével...


Ammeg az, hogy a "magyar lányok megcsúnyultak" éppenséggel nem a kozmetikai szerek, vagy a szem jobbulása miatt mondták. xD Hanem, hogy már nincs alakjuk! (Itt jön képbe a dolog amit megemlített jaina... hogy a mostani divat szerint csak a vékony lányok a szépek...) Mivel legtöbb magyar lány már szenved.... az..őőhhh... elhízásban.  :/ Szal kövérek, aránytalanok, blablabla... Végülis lehet, hogy a Mcdonalds hibája. x"D
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 01:57:06 írta Saphira » Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1929 Dátum: 08 júl 22, 10:47:49 »


Szóval szerintem semmi elitélendő dolog nincs abban, ha valaki hetedikesként befesti a haját... Végülis az ő haja megy tönkre hamarabb meg hasonlók, szal minek ezzel foglalkozni?
...
Most meg már egyre jobban kitolódik a korhatár a kozmetikai szerek használatának megkezdését illetően...
...
Ha ők így jobban érzik magukat, akkor mi elitélni való van benne? Máskülönben lehet, hogy nem lenne megelégedve magával... Még az önbizalmát is leviheti egy kicsit. xD


Tény és való,h semmi közöm az osztálytársamhoz... jaja... de azért mégiscsak hatással vagytok egymásra, nem? És ha Gizi befesti a haját hétfőn, akkor Pannika, aki mindig is felnézett rá, mert szépnek, okosnak látta és követendőnek, mellette Pannika kicsit mondjuk butácskább, befesteti szerdára a haját, mert levág otthon egy iszonyat hisztit - és a tehetetlen, ostoba, mai szülő nem hoz szankciókat, hanem Ó, milyen nagy lányom van, festeni kezdi a haját alapon - azt mondja, h rendben kicsim holnap elmegyünk fodrászhoz...
Majd szerdán bevillan Pannika, és várja a dícséreteket, de legfőkébb mit is? Azt, hogy úgy néznek majd rá, ahogy ő Gizikére. Ez a buta kiskutya feeling.. nekem mindig ez jut eszembe.
Kicsit siralmasnak érzem,h önbizalmat egy doboz hajfestéktől kell érezni ilyen korban. Amikor inkább a barátok, dumálós délutánok számítanának.. vagy a suliban elért eredmény... és általában (!) azok, akik Panni mód gondolkodnak nem épp a legkiemelkedőbbek... egyszerűen nem kapják meg a helyes érték mintát. Ez nem az ő hibájuk, hanem az engedékeny szülőé...

Az a baj,h a külső mellett nem veszik sokan figyelembe a többi dolgot is. Ilyen korban hajlamos mindenki csőlátással csak egyvalamire tenni a hangsúlyt és csak emiatt gáz ez az egész. Mert ha ilyenkor az egyszerű alapértékekre lehetne koncentráltatni mindenkit, akkor később amellett,h van ez, meg van az és amaz, tudná, h a legfontosabb mégis az, amit sok évig tanítottak neki.
Ám, ha a nevelés lehetőségét is elveszik a tanároktól... nincs semmi tisztelet.. a szülő meg a gyerek rabszolgája.. ám legyen. Kíváncsi vagyok mi lesz 15 év múlva xD

Észosztás vége xD
Ha valami ellentmond, szóljatok ám be nyugodtan Mosolyog De csak normálisan, mert harapok xD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
jaina
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 124

A kétely a bölcsesség kezdete!


« Válasz #1930 Dátum: 08 júl 22, 15:33:34 »

Mondjuk a hajamat én is festetem évek óta ( 7 éve ) , de nem holmi divatból, vagy mert más is festette...egyszerűen nem passzolt hozzám az eredeti hajszínem, ergó nem jött át az egyéniségem, aztán azóta volt már kb. 100 féle hajszínem a feketétől a szőkéig, a visszafogottól az extrémig...úgy gondoltam és gondolom most is, hogy egyszer élünk, mindent ki kell próbálni. Meg aztán szerintem kell egy kis idő, amíg az ember személyisége kifejlődik...nekem spec. 20 éves koromra lett kiforrott személyiségem, addig csak alakulgatott. Na, de itt jön az amit mondtam. Hogy is tudna valaki önállóan fejlődni, ha azt látja itt-ott, hogy most legyél szőke, most legyél barna, most legyél 20 kiló, most fesd ki a szád pirosra, most legyél te barbie? Könyörgöm szinte mindenhol manipulálni akarják az embert! És hát tiniként igenis befolyásolhatóak vagyunk ki ennyire ki annyira.
Összességében semmi bajom azzal ,hogy valaki festi a haját, sminkeli magát, stb... egészen addig, amíg ezt azért teszi, mert neki így tetszik. De ahogy Zemori-san példája is mutatja, ha ezt csak utánzás vagy divatolás miatt teszi valaki az igenis nem tetszik...
« Utoljára szerkesztve: 08 júl 22, 15:41:07 írta jaina » Naplózva

Lehet, hogy a gyilkos galóca is finom, mégsem eszed meg...
Tem
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 392


« Válasz #1931 Dátum: 08 júl 22, 16:27:39 »

Én csak 8.-ba kezdtem el. De vissza is festettem, mert semmi értelmét nem láttam. Teljesen dönkretette a hajamat, olyan szinten, h a derégik érő hajamat, vállig le kellett vágni.  Sír
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1932 Dátum: 08 júl 22, 16:31:41 »

OMG! nah ezért nem akarok én még hajat festeni...xD én maradok a msotani hajszínemnél amig nem kezdek őszülni mer addig nem akarom elcseszni hajamatxD amugy sminkrőll annyit h nekem pölö elég sokat dob önbizalmamon ikszdé mondjuk egykis szemceruzánálmeg max spirálnál megáll a dolog... ikszdé jahés igen h semmi közöm h osztálytársam micsinál magával....hát azért barátnőm mesélte hogy volt osztálytársa minden nap leborotválta szemöldökét h rajzolhasson  :/ azé ez a végletmár olyan szinten nemnormális hogy ...hát nagyon ikszdé főleg egy 6-os kislánynál....felnőttnél oké persze....de egyijen kislánynál...
Naplózva

Gyümi
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1026


« Válasz #1933 Dátum: 08 júl 22, 16:48:06 »

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Azert leborotvalni hg rajzolhasson. Ez mar morbid.x'DDD. Ha csak szemoldokszedes az ok (csak azert mert en is szoktam Pojén ) de leborotvalni. Jo lehet cseszni hg nem az en dolgom, de akkis. Hümm-hümm
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1934 Dátum: 08 júl 22, 18:17:40 »

omg Nevet kiszedni énis szoktam xD merthát azé szereteeem ha jolnézki ikszdé nah ikszdé de leborotválni=/
Naplózva

Oldalak: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!