24 okt 08, 03:50:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093611 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
kortepanna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #1890 Dátum: 08 júl 10, 15:36:07 »

ja én is így voltam
 Mosolyog
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1891 Dátum: 08 júl 10, 16:44:56 »

Hát azt nem is csodálom panna sztem még most is lehetsz így vele xD
Azokkal az értelmes háeszeiddel... na m1 xD
Hogy mikor akarok házasodni?
Szerintem ezt úgyse lehet előre tervezni, régebben amikor még sportoltam mindig úgy voltam vele, hogy a férjhez menés csak hátráltatna fiatalon, meg akkor gyerekek> elhíznék és annyi lenne a nagy pályafutásnak :'X
De mivel már nem sportolok versenyszerűen így ez tökre nem számít Pojén

Ha mondani kell valamit akkor 25 körül és 2 gyereket akarok egy fiút és egy lányt Mosolyog
Naplózva
Tenchi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 207


« Válasz #1892 Dátum: 08 júl 10, 17:40:05 »

Hát.. az elején inkább más témákhoz írtam és énis csak szemmel kvettem a dumát.. de néha néha irogattam oda..xDD
Hmm.. én a napszemcsim soha nem fogom elveszíteni mert nincs is..x"D Hiába is nézek bármit egyik sem áll jól.. :/ xD najó csak az anyumé meg a tesóméé valamennyire...xDD
Én ég azon hogy hány évsen házasodnék még nem gondolkoztam olyan sokat.. Mosolyog De inkább a 20-as évek vége felé.. vagyis hát kitudja.. ez csak egy elképzelés..xD Gyerekek... meg én hamar szeretnék.. hogy még együtt járjunk bulizni..x"DDD Najó nem csak.. nemis tudom mért..nem akarok 40 évesen ugy ahogy mostanában szokás... :'X
Naplózva
Katie-chan
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #1893 Dátum: 08 júl 11, 10:26:19 »

juj hallottam olyanról, h vki 70 évesen szült xD 2 ikret xD én 24 felé akarok szülni, és 2 gyereket,fiút lányt ^^+
>én is először más topicokhoz írtam, a dumát csak néztem mindig próbáltam normálisat írni, csak nem mertem elküldeni:)
>nekem van napszemcsim csak nemrég a vendégek ráültek xD
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1894 Dátum: 08 júl 16, 11:33:29 »

Én sem 40 évesen szeretnék gyereket..  Neeem Sajnálnám őket... Ilyen vén szülőt...  Pojén
Meg hát a mai világban 2 gyerek bőven elég... Lehet van akinek sok is...  Gondolkozik
Nekem 5 testvérem van... (nem nem írtam el) szval tudom milyen ha sokan vannak egy családban...  Pontosan
Az én gyerekeim sosem fognak nélkülözni, vagy hiányt szenvedni valamiből... Ez 10000%...  Mosolyog
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1895 Dátum: 08 júl 16, 11:41:42 »

5 testvér ?! ejjjjh xDDD hát énnn is oylan 25éves koorom körül meg 2-3 gyerket szeretnék xD 2 fiút semmikéép sem ikszdé .... lányt szeretnék...mer....nemtudommiért de szeretnék x'D fiút is.... ejh ezdenehéz kérdés...jaés vettem napszemcsit x"""D
Naplózva

Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #1896 Dátum: 08 júl 16, 12:05:35 »

Én három ördögfiókát szeretnék Nevet Igazi gonosz kis srácokat majd:D Hogy aztán húgom is bealkosson három kis srácot és anyáméknál nyaraltassuk a hat szörnyűséget egyszerre Ördögi Muhahahaahaaaa Nevet

De lehet,h egy kislány is kéne...hmm... kettő semmiképp, sokkal többet veszekszenek a lányok xD (tapasznyalat xD hiszti rulz)
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1897 Dátum: 08 júl 16, 12:13:37 »

am nem tom miért mondják hogy a lányok hisztisebbek...azok a kisfiúk akiket én iosmerek (az egész szomszédság) mindenen bőgnek és olyan vegyes szókincsel bírják szidni a saját anyjukat is hogy csak nézek, amikro velemit nem kapnak meg.

Én 2 lányt és egy fiút szeretnék...olyasmi felállásban ahogy énb is vagyok tesóimmal. Fiú a legidősebb.
Házasodni meg majd ahogy jön.
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1898 Dátum: 08 júl 16, 14:54:33 »

hát énis inkább 3at szeretnék ikszdé deee ha 2 lesz akkor inkább 2 lány...2 fiú biztos nem x"D vagyishát lehetde nemszeretnék xD amugy van egy csomó ijen izé hogy ha lányt akarsz akkor ezmeg az a pozíció a célra vezető ha fiút akkormeg a máásik..... sztetek ez befolyásolhatja a nemet?ikszdé
Naplózva

Ayame
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 206


« Válasz #1899 Dátum: 08 júl 16, 20:18:28 »

Nekem mindegy csak egésséges legyen de egy kislánynak örülnék Pontosan
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1900 Dátum: 08 júl 16, 20:19:49 »

óóó igen........ eza legfontosabb...hogy egészséges legyen.... =| én nemtudom h megtudnéke bírkózni azzal hogy valami rendellenességgel születik a gyerekem =/ hát muszáj lenne..csak nagyonnehéz lehet =/
Naplózva

Handy
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


WWW
« Válasz #1901 Dátum: 08 júl 16, 22:49:54 »

Én 2 kislányt szeretnék, max 1 lány 1 fiú, de ha fiú lenne félnék mert vagy beveszik a bandába és akkor oanokat csinálnak amit pl magától nem tenne meg de így muszály, vagy nem veszik be és akkor folyton piszkálnák...  :/ Talán a lányoknál nem ilyen nehéz bár igaz h nyafognak xP

Ha nekem ien lenne és azér bosszankodnék mert hánymillió gyerek születika  földön és pont az enyémnek van valami baja, de naon rem egészséges lesz!  :/
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1902 Dátum: 08 júl 16, 23:21:38 »

Crispy a nemet az idő befolyásolja...csak már nem emlékszem hogy...de azt se nagyon tudod szabályozni...
Naplózva
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1903 Dátum: 08 júl 17, 08:14:51 »

hát Mori nemhiába vagy te ijen Bioszos Kémia szakos vagymijen x"D deamugy én komolyan ezt hallottam...atévében Ohh My God a média hazudik :'( x'D
Naplózva

Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1904 Dátum: 08 júl 17, 15:12:34 »

Na de Nóri.. te elhiszel mindent amit a TV-ben hallasz? Hümm-hümm
Naplózva
Oldalak: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!