24 okt 07, 19:16:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1093165 alkalommal)
0 Felhasználó és 29 vendég van a témában
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1770 Dátum: 08 máj 23, 19:32:46 »

Gdat88: ez elvileg -100 hpsszászólást jelent számodraXD
g_f: hát nem vagyok olyan dagi, sőtt sokak szerint hülyeség lenne fogynom, de a régi sportos alakomhoz képet ez engem nagyon zavar. nekem eredetileg kockás hasam volt (nem olyan mint pl. a kigyúrt testépítőknek, de na) most nem látszanak a kockák és nem vok hajlandó felvenni egy olyan felsőt, amiből kint a hasamXD combra híztam még és egy picit karra is, de az nem is vészes, amivel a baj van, hogy nekem a bőröl alapból olyan, hogy ha egy picit hirtelenebben növök vagy hízok akkor rögtön reped szét és tele vagyok striával... és az isternért se akar kifehéredni, mert akor nem látszana, mivel alapból hulla színem vanXDXD szóval könnyen hízok, hamar leszek tele striával, úgyogy a hajamra kenhetem az 5 év sportotXD még nem tudom mi a jó életet csináűlok velük horvátországig, mert ha ez így marad, akkor én a tengerbe is garbóba megyek... bár azon filóztam, hogy kiállhatnák a tengerpartra 2 súlyzóval edzeni... mit kapnának az emberek ott? b.nőm azt mondta, hogy a őasiknak tetszeneXDXD sztem jót röhögnének... :'X
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1771 Dátum: 08 máj 23, 19:38:37 »

Én Judoztam,Karatéztam (japán sportok powaa) lovagoltam és most úszom...A judonak a sajnálatos lovas balesetem vetett véget (leestem a lóról és összetört a vállam)
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
gaara_fan
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1062


« Válasz #1772 Dátum: 08 máj 23, 19:41:57 »

Aysee az nem túl kellemes  :'X
Chidori-san: értem, hát az ellen nem nagyon lehet mit tenni, a combodra meg.. hát lépcsözél sokat, bár az inkább vádlira meg fenékre megy... hát otthon pár comizom erősítő gyakorlatot tessék csinálni (--> én is szoktam néha, ha nem felejtem el xD)  Pojén
Naplózva

ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1773 Dátum: 08 máj 23, 19:47:02 »

Én tini dance-eltem 4 évig ,nem tom hogy birtam addig xD.Taekwondoztam ,annak egy baleset vetett véget ,meg egy hülye edző.Aztán úsztam ,a kurzust megcsináltam ,de én még az előtt is úsztam szal a 3 méteres vizben lubickoltam.Nagyon megdrágult a bérlet és az edző már csak a kis gyerekeket tanitja,úgy gondoltam ,hogy majd nyáron megyek az olimpiai medencében úszni ,ott legalább tiszta a viz ,és az edző sem orditozik xD.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 23, 19:52:25 írta ipirike » Naplózva

narin12
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 165


(20130814-1) AZ ELFELEDETT


« Válasz #1774 Dátum: 08 máj 23, 19:52:21 »

Hát én már abban a korbban vagyok h lehetne már gyerekem de még sajna nem jött össze de ha lesz gyerekem akkor legalább 3 szeretnék és az elsőnek egy kis lányt Nevet
Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1775 Dátum: 08 máj 23, 19:53:25 »

Ayasee: ebbe még nekem is belefájdult a vállam... én bírok minden látvázst, ha műtenek előttem, ha valamit kibeleznek előttem (persze csak tv-ben láttam ilyet) vagy akármi mást lazán végignézek, még akár röhögök is egy jót egy egy jó beszóláson közbe vagy valami, de amikor kitörik az ujját a vállát vagy valamijét az embernek... ahhh, az az én halálom...  Behalt  lehet azért mert más sok tört testrész, kificamodott ujjat, csuklót láttam és ezért zavar nem tudom, de wááááá, azt az egyet nem tudom elviselni...

g_f: igen a lépcsősés az nem igazán combra megy + a térdem is túlságosan terheli, de ott van pl. a combközelítőgép, combtáolítógép, combhajlítógép, combfeszesítőgép, lábtoló (az combizom és még vádli és fenék is) meg még van az a 2 kombinált gép is, amine a nevét mindig elfelejtemXDXD
de azt legalább már benyaltam, hogy mi hova megy és mennyi kell belőle, szal ha valaki nem tudja, hogyvalamire mivel tud erősíteni, akor ccsak azóljon nekem... egész edzéstervet összedomok neki 20 perc alatt (mind a 7 napra külön)  XDXDXDXD

az úszás azért jó, mert cíp hátizmot csinál az embernek:D és jót tesz a térdnek isXD sőtt, ami azt illeti mindennek, viszont nem mondanám egyáltalán h fogyaszt... >.<#

miért narin12, hány éves vagy, ha ez a kérdés nem túl indiszkrétXD
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 23, 19:53:59 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1776 Dátum: 08 máj 23, 19:55:20 »

Tudom ,hogy nem illik ilyet kérdezni ,de hány éves vagy?
Tegezzelek?
Ez most úgy hangzott mintha a gyerekcsinálás sport lenne ,mert a sportról beszéltünk xD.
De tudom ,hogy nem arra értetted.
Én mondjuk azért jártam úszni ,mert porc kopásom volt és alig birtam menni ,mostanában is van ,hogy a térdem annyira elkezd fájni ,hogy nem tom behajlitani  :'X.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 23, 19:56:52 írta ipirike » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1777 Dátum: 08 máj 23, 20:00:55 »

ipirike: nem mondom már erre, hogy végülis sportnak is lehet venni... most nem kifejezetten arra értemXDXD nekem uncsim most 1.5 éves, és hogy az a gyermek mennyit rohan... fuh... kész sport rá felügyelni, de komolyan. múltkor vigyáztam rá. miután végigrohantunk a fél utcán oda-vissza 2x, ő bele akart gázolni a szomszéd virágos kertjébe, benyúlt a kerítésen nyomkodni a kiskutya orrát, hasraesett az előlem való menekülésben 2x, megfogott egy békatetemet, lenyalta a koszos kezét, árokpartos 20 percig öltönk, mert ő a vízbe kavicsokat dobált, mindezt olyan 30 perc leforgása alattXDXD annyit rohant, hogy ezt hittem meghalok (jó azért nem, de ha egész nap mennem kéne utána tuti frászt kapnék). mindig egy mp-el később értem oda, és csinált valamit. beszélni nem tud, de tudja minden testrészét, hogy mi micsoda, a családbók ki kicsoda, a ház részeit kivűlről (még a riasztót is) és ha kérdezed mindent végigmutodgat... nagyon okos baba és olyan kis szép és aranyos:D majd linkelek képet:D
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Rina
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 462



« Válasz #1778 Dátum: 08 máj 23, 20:04:14 »

Sportok elégé sok féle sportot üztem pl: tenisz , foci , foci (fiukkal persze csak kimentem edzésükre és agyonrugtak) meg parkour -oztam.
Most nem üzök semmi sportot több okom is van rá .Bár énis azota nem vok jó formába de hát mitcsinálni nem tudok.Ez van már megszoktam .  Nevet
A tesora való vigyázást olinpiai sportágnak kéne venni.
Naplózva

Az emberek döntései a kulcs a boldogság kapujához!\\\"

\\\"Küzdj hogy, mind elérd a céljaid\\\"
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1779 Dátum: 08 máj 24, 00:07:44 »

Ayasee: ebbe még nekem is belefájdult a vállam... én bírok minden látvázst, ha műtenek előttem, ha valamit kibeleznek előttem (persze csak tv-ben láttam ilyet) vagy akármi mást lazán végignézek, még akár röhögök is egy jót egy egy jó beszóláson közbe vagy valami, de amikor kitörik az ujját a vállát vagy valamijét az embernek... ahhh, az az én halálom...  Behalt  lehet azért mert más sok tört testrész, kificamodott ujjat, csuklót láttam és ezért zavar nem tudom, de wááááá, azt az egyet nem tudom elviselni...

Á annyira nem szörnyű mint amennyire hangzik...csak akkor fájt...rögtön mentük be a korhazba es megmutottek...bennvoltam 4 napig korhazban (annyit még nem aludtam :DD )...De ez az egész Április 10-ikén történ szoval régen...bar kinyujtani meg nem tudom a konyokom(egy honapig be volt hajlítva) mar semmi nem emlekeztet ra...najo egy kis seb a konyokomon a drotfeltolas miatt (nem lehet ugyanis vallat gipszelni) talan marad de amugy semmi Mosolyog
Orulok hogy "csak" ennyivel meguztam a balesetet...lehetett volna rosszabb is
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1780 Dátum: 08 máj 24, 12:28:46 »

háh, rosszabba? hát végülis ha gerinc törik a rosszabb... jaj csak azt ússzam még elétem folyamán. nekem még egyszer eltört az ujam, de nem foglalkoztam vele,mert annyira nem fájt csak nem tudtam hajlítani. csak a röntgenen látszott a 2. ujjtörésemnél (az a kisujjam volt, az 1 a gyűrűs, szal nem ugyanaz) hogy pöpet furán volt összeforrva. tiszta nyomi mind a két ujjamXDXD a poén az volt, hogy edzettem vele, mert nem tudtm mi a baja... összeragasztottam a középső ujjammal és kész, jól elvolt ott magánakXD bár sztem rajtam kivűl nem sok hülye van, aki nem vesz észre egy ujjtöréstXDXD

jaaaj, azt sztem olyan rossz, amikor a gipsz után nem tudod hajlítani valamidet... én csak meleg vízban tudtam, bár ott s teljesen, de jobban mint amúgy. de már hajlik rendesen, ugye? az a lényeg, hogy már minden oké:) mennyire fáj egy válltörés? nah, ez egy hülye kérdés voltXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1781 Dátum: 08 máj 24, 19:40:19 »

Rossz azis (bár csuklótörésnél simán hajlítgattam :/ )
Vállamat nem gipszeltek szoval csak felvolt kotve es drotok...a brrr...visszaemlekezni is szar :\
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1782 Dátum: 08 máj 24, 20:52:29 »

valamiért ne lep megXDXD drótozva ég nem voltam, remélem nem is leszek... mozgattad a csuklód csuklótörésnél... wow, az nem gyenge:) nem fájt nagyon? amikor nekem az ujjam tört el, az volt az 1. hogy eltörtem a gipszet... no commet, szért ehet is tehetség kell, de így jár az, aki fogócskázik edzésen, mikor nem kéneXDXD akkor szivattak azzal, hogy mozgatták az ujjukat, amit én nem tudtam a gipsz miatt, szal a végén kivettem az ujjam belőle és én is mozgattamXDXD
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Aysee
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1579

Maknae Taemin. <3


« Válasz #1783 Dátum: 08 máj 24, 21:02:51 »

A drottal semmi gaz...de amikor kiveszik...ah én csuklotoresemnel (egy gyerek fellokott a suliban...milyen szép hely az iskola Mosolyog ) lazan kivettem es mozgattam a csuklom...az mondjuk vicces volt hogy felse tunt hogy eltort...tok lazan mozgattam cdsak annyit erzekeltem belole hogy faj mint a rosebb ikszdé
Egyebkent nyaron kurvaszar gipszet hordani...tapasztalat... Nevet
Naplózva

SHINee <3 ~ Taemin Szeretet Dancing machine~ <3
Anyu: Sabaku no Temari Szeretet Apu:Dani Szeretet
Sensei: Aemy Szeretet
Rekage
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355

What a sick, mazochistic lion..


« Válasz #1784 Dátum: 08 máj 24, 21:40:42 »

Aysee te is úszol?? énisssss Nevet Nevet
én nekem elsős előtti koromban volt eltörve a kezem, nyáron.. szörnyű volt
Naplózva

Egy ember halála tragédia, millióké statisztika.
kuciblog.
Oldalak: 1 ... 117 118 [119] 120 121 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!