24 okt 07, 05:19:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1092485 alkalommal)
0 Felhasználó és 39 vendég van a témában
Hagane
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 176


Ai Yazawa Fan


« Válasz #1560 Dátum: 08 máj 05, 20:32:22 »

Hát elég kemény volt és iszonyú pipa voltam és az hogy a "barátaim árultak el" jobban fájt mint a megcsalás. Ez már régebben volt és azóta már kibékültünk mármint nem a sráccal hanem az úgymond barátaimmal.

Még ha meg is bocsátasz az egyszeri után mindíg az jár majd a lány fejébe hogy vajon éppen mit csinál, vajon megint valaki mással van stb. És az elveszett bizalmat nehéz visszanyerni.
Naplózva

Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1561 Dátum: 08 máj 05, 20:36:59 »

Syzygy majd kapsz reggelit holnap a megfelelő topicban  Nevet

Engem a pasinál nem a megnézés idegesít, sztem azzal nincs baj pl az utcán, hiszen az azért van szeme, h lásson. De azt nem nézném el jó szemmel, h kikezd egy másik lánnyal... akkor aztán kikelnék magamból  Leüt

De amondó vagyok: hogy higyjek a párom hűségében.  Ámor Mért keresne másnál akármit, ha engem szeret?!   Szomorú
Én is hűséges vagyok hozzá, ugyanezt várom el tőle is.  Pirul  Megbízom benne! 1000%-osan.
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 06, 07:18:38 írta gmaemy » Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Crispy
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 818


« Válasz #1562 Dátum: 08 máj 05, 21:54:11 »

lááányok Nevet félre értés ne essék én teljesen megbizoma szivembe..ez csak arool a háeszéröl jutott eszembe.. xD deam sztem én még egy smár után megbocsátok annál tovább már nem...hm
Naplózva

Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #1563 Dátum: 08 máj 06, 14:29:08 »

hát én már a smárolásnál is nagyon meggondolom. esteleg, ha nagyon részeg volt. vagy egy híres színésznőről van szó  Hümm-hümm
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1564 Dátum: 08 máj 06, 18:45:23 »

Nos szerintem egy fiú akkor a leg...nem is tudok rá szót...legnagyobb szmét/köcsög/f@sz/stb
ha felhívja barátnője hogy merre van és közli hogy 200km-re mert elköltöztek...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1565 Dátum: 08 máj 06, 19:01:08 »

ezt megtörtént esemény alapján mondod?
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1566 Dátum: 08 máj 06, 19:02:37 »

Sajnos igen...szenvedő alany szerény személyem...de utólag annyira szánalmas volt az egész...nem tud meghatni...
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #1567 Dátum: 08 máj 06, 19:06:13 »

juuuj ez durva...szerintem az is szemétség ha a pasi randira hív mondjuk oszt h mikor meg hol kéne talizni meg se csörren a phon... nehogy mán a csaj hívja...
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #1568 Dátum: 08 máj 06, 19:16:54 »

Íhh Morita ez kellemetlen  :/
Ez kábé olyan mint hogy volt barátom egyik napról a másikra közölte, hogy bocs de kiköltözik Ausztriába... ja mondom én boccs..  Hmm?
Naplózva
Aemy
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2788


Chokolate Sisters fele


WWW
« Válasz #1569 Dátum: 08 máj 06, 20:13:06 »

Ilyeneket!!! Felháborítóóóóóó!!! Nem hiszem el, h ezt tették veletek!  Ohh My God   Lehánylak
Naplózva


Kimi o ai Shiteru G-sama Férjem! Ámor BLOG
Xapám: Cart' - Jányok: Temi, Nikkie, Esztii - Vej: Dani - Tanoncok: Aysee és  Csibe
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #1570 Dátum: 08 máj 06, 21:03:49 »

azért az sem semmi,h a srác, akivel kezdene kialakulni vmi, a TE sátradban kezd el smárolni az orrod előtt a ,,barátnőddel". ja és a barátnőd kommentje: csak meg akartam mutatni,h milyen szemét!
Naplózva
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #1571 Dátum: 08 máj 06, 21:05:40 »

Igen...érdekes fiúk vannak...hál istennek ahogy körbenézek azért a többség nem ilyen...
Naplózva
ipirike
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 876


« Válasz #1572 Dátum: 08 máj 06, 21:16:08 »

Az  még nagyobb szemétség ,hogy megkér egy fiú ,hogy járjál vele meg minden csecsebecsét vesz ,és aztán kiderül ,hogy ő egy másik csajjal is akar járni  :/.Hát 1 még kicsi vagyok ehez 2 köszön ,de nem kérek belőle  :/.De ha ezt közlöd vele rád se bagózik  :/.

« Utoljára szerkesztve: 08 máj 06, 21:16:41 írta ipirike » Naplózva

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #1573 Dátum: 08 máj 07, 10:58:05 »

jaj, gomen-gome mendenki... csak egy hét "szabadságon" voltam, szal le vagyok maradva mindenről ikszdé Mi lett a CHPK-val? nem látok róla semmit:(

----szerk.----
gomen-gomen... megvan
« Utoljára szerkesztve: 08 máj 07, 11:03:39 írta Chidori-san » Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Dongo
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 152

Újra itt van a nagy csapat


« Válasz #1574 Dátum: 08 máj 07, 11:29:50 »

nocsak Chidori- san! csak nem kényszerpihenőre küldtek? Pojén de nem baj,majd most bepótolod! eddig szegény fiúkat szidtuk, de megegyeztünk abban,h vannak rendesek is ^^'
Naplózva
Oldalak: 1 ... 103 104 [105] 106 107 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!