24 szep 27, 21:06:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 391
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csak Csajok!  (Megtekintve 1087486 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5595 Dátum: 14 jún 11, 17:26:12 »

Nekem viszont a teste kell (nem úgy...  ikszdé ) jó lenne egy ilyen test. Tudom... torna.  Súlyzózik
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5596 Dátum: 14 jún 11, 17:35:16 »

Az hát. Mellesleg szerintem te is tudnál egyszerűbb edzéseket végezni pl napi 200 fekvő+ugyanennyi felülés meg ilyenek, persze nem egyszerre hanem fokozatosan. Nekem is így kellett visszaszoknom a mostani állapothoz, nem volt "könnyű" de alapnak megteszi. Bár te fogyni is akarsz emlékeim szerint úgyhogy azért is áldozni kell. ikszdé
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5597 Dátum: 14 jún 11, 17:40:27 »

Na ja a jégkrém...  Nevet Találd ki mit eszek most.  ikszdé
Melegben nincs kedvem mozogni de majd összeszedem magam, elvileg a torna javít a "hőérzeten"is, vagyis keésbé visel meg a meleg.  Gondolkozik

Hupsz, lehet, hogy véletlenül megint a csajos topicba írtam. Kezdek kételkedni a nemi hovatartozásomban. Nevet
Lehet hogy azért mert szőrtelen az arcod?  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 17:52:11 írta Ayumichan » Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5598 Dátum: 14 jún 11, 17:55:47 »

Miért, neked ilyen tested van, Vera? Faceg
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5599 Dátum: 14 jún 11, 18:01:44 »

Azt kéne még, dehogyis. Nekem ez nem álomtestalkat.  Hmm? Csak mivel elkezdtem fokozatosan újra sportolni így lassan leszaladnak a fölösleges kilók, sokáig nekem is volt velük bajom de már szépen haladok. És szerintem ez a mozgás simán vállalható otthon is amikor éppen ráér.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 18:04:13 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5600 Dátum: 14 jún 11, 18:06:42 »

A hosszú hajú férfiaknál nincs menőbb. Imádom őket. De csak a szőkéket, mert csak nekik áll jó, meg az ő hajuk más, selymesebb és szebb.  Pirul

A szőkék olyanok hosszú hajjal mint a tündék, a barnák-feketék meg mint a barbárok.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5601 Dátum: 14 jún 11, 18:14:04 »

Egyébként nem is tudom, van-e annál erotikusabb látvány, mint ha egy lánynak a haja vége már leér a popsijáig. Nevet Szerintem ez baromi szexi, főleg ha meztelen, de még ha nem az, akkor is. Csak kár, hogy nagyon kevés lány vállalja csak a vesződséget azzal, hogy ilyen hosszúra növessze, meg azt karban is tartsa utána. ikszdé
Ott ahol dolgozom két csajszinak is ilyen a haja. Nekem meg lassan odáig ér, csak vágatnom kellett picit a végéből, hogy egészséges maradjon. Gondolkoztam, hogy megnövesszem-e addig, nem kellene már sok... de még nem döntöttem el, szeretem ezt a hosszúságot is. Nevet
Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5602 Dátum: 14 jún 11, 18:14:57 »

A barbárok is jól tudnak kinézni http://media-cache-ec0.pinimg.com/736x/f4/82/85/f4828598e07a5d173749f0c021359e9a.jpg

Mondjuk én inkább vonzódom a rövid tüsi hajú férfiakhoz, az hogy is mondjam... praktikusak, a hosszú haj képen, filmvásznon tetszik leginkább.

Illetve valamiért a sötétebb haj jobban bejön, mint a tejfel szőke, minimum legyen erősen piszkos szőke, az jobban is illik hozzám, talán pont te linkelted Saphi, de lehet máshol olvastam, hogy a hasonló genetikájú emberek vonzzák egymást. Az egy aranyos cikk volt.

+1 kép
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 18:18:12 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5603 Dátum: 14 jún 11, 18:19:29 »

Szóval Noé, Peti így jobban bejön rövid hajjal mint amikor hosszú volt? Nevet
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #5604 Dátum: 14 jún 11, 18:22:41 »

Még Lee Pace-nek is jól állt a hosszú szőke haj, tündeként, bár nekem barnán az igazi.
http://cdn.hitfix.com/photos/4634924/Best-Lee-Pace-as-the-Queen-er-King-of-the-Woodland-Elves.jpg

Naplózva


noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5605 Dátum: 14 jún 11, 18:28:15 »

Vera határozottan: Igen.

Sőt nem is jegyeztem meg túlontúl mikor élőben láttam és hosszú volt a haja. (Meg akkor nem is volt józan, és voltak más nem épp józan emberek akik a szórakozásom biztosították. Így ő sem emlékszik rám abból az időből.) Szerencsére mikor vissza próbálta növeszteni a haját azt, már egy több, mint 1 éves kapcsolat után, csak leszólhattam, szakító indoknak még nem volt elég, és egy laza 2 év után felhagyott a tervvel. Nevet

Egyébként a tablóképe viszont tetszik.

Mondjuk belegondolva, volt srác az életemben akinek vallom, hogy jobban állt a hosszabb haj. És volt(ak) emó hajú kisfiúk is, de az egy olyan korszak volt. T_T Most már csak szégyelhetem magam miatta, letagadni felesleges.

Mini:
Barnán magam is helyesebbnek találom.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 11, 18:31:14 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #5606 Dátum: 14 jún 11, 18:30:30 »

Nálam sose volt ez nyerő. Kedves exem is növesztette mert elbukott egy fogadást, én meg könyörögtem neki, hogy vágja le, erre levágta és mégrondább lett. Van akin még ez SE segít.  Neeem (Jóindulat Kapitány támadásba lendült.) xDDD
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5607 Dátum: 14 jún 11, 18:39:07 »

Mert barbár rockereket láttok mindig! Nézzétek meg a tündéket!

Amúgy rövid haj esetében nekem is inkább a sötétbarna jön be.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #5608 Dátum: 14 jún 11, 18:54:57 »

Egyébként meg ez a sorozat pont, hogy inkább a barbár szőkéktől hemzseg.
http://pmcvariety.files.wordpress.com/2014/02/vikings-tv-review.jpg?w=670&h=377&crop=1

Csajoknál nagyon tetszenek ezek a hajfonatok: http://i1.ytimg.com/vi/BdFrPtslzDw/maxresdefault.jpg

Ne még egy kis téma elterelés:
Kolis Fb csoportomban a "bérletet vennék..." helyett betétet vennéket olvastam. Furcsa női asszociáció.
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Ayumichan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 6459


Silent shadow


« Válasz #5609 Dátum: 14 jún 11, 18:57:03 »

Imádom a hosszú hajú pasikat.  Nevet Ez az egyik gyengepontom.  Pirul Mindegy hogy szőke, világosbarna, vagy sötétbarna (majdnem fekete).
Naplózva

Normális vagyok, a hangok is ezt mondják.
Oldalak: 1 ... 372 373 [374] 375 376 ... 391
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!