24 júl 04, 07:19:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 88
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Moderátori figyelmeztetések  (Megtekintve 423416 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1110 Dátum: 11 szep 09, 08:44:47 »

Farkassacred | 2 nap kitiltás  Figyelmeztetés | Idiotizmus miatt.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1111 Dátum: 11 szep 12, 20:51:32 »

Éjfél | 1 hónap írásjogmegvonás | Alaptalan vádaskodás. Aztán még ő van felháborodva. Legközelebb tudd hol a helyed. Mit képzelsz te a moderátorokról? Hiába mondod ezen a fórumon minden hozzászólás törlésre került ami más ember halálát kívánja. Kértem, hogy bizonyítsad az állításodat. Nem tetted. Nem kötelező itt lenni.

Ez ritka pillanatok egyike lesz. Nem büntetlek meg. Mivel Aes sem tette. Én pedig nem ítélkezem felette. Elfogadom a döntését. Ha rajtam múlt volna legalább hárman kihaltatok volna a duma topicból. Az a szerencsétek, hogy dolgoztam.
« Utoljára szerkesztve: 11 szep 12, 21:16:27 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1112 Dátum: 11 szep 18, 14:28:05 »

Treyman | 2 nap kitiltás  Figyelmeztetés | Vagy hússzor szóltam már neked, hogy előző hozzászólást nem idézünk. Te mégis újra és újra megteszed. Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy mit nem lehet ezen érteni. Felfoghatatlan...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1113 Dátum: 11 szep 25, 11:53:57 »

naruto96ricsmond | 1 hét kitiltás  Figyelmeztetés | Mert vagy ezerszer szóltam már. A 2 soros szabályt és a túlzott emotikon használatát tiltó szabályt szegted meg vagy százszor, én mindig szóltam, de te sose értetted meg mit akarok. Komolyan ez már súlyos, ilyen egyszerű dolgot hogyan nem lehet felfogni? Ez már tényleg bambaság, ha ennyit nem tudsz megérteni, akkor beszélni hogyan tudtál megtanulni? Az sokkal összetettebb ezeknél a szabályoknál...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1114 Dátum: 11 okt 02, 13:34:30 »

Mikoto | 3 nap írási jog megvonás | 5 (az elsővel együtt 6) hsz egymás után, egy témában.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1115 Dátum: 11 okt 05, 17:38:54 »

nad398 | 5 év kitiltás  Figyelmeztetés | Mire visszajöhetsz, már felnőtt ember leszel. Addigra talán az eszed is megjön.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1116 Dátum: 11 okt 08, 08:58:45 »

anoel | Kitiltva  Figyelmeztetés | nad398 visszatérés. Ha azt mondtam, hogy csak öt év múlva térhetsz vissza, akkor csak öt év múlva térsz vissza és nem előbb.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1117 Dátum: 11 okt 14, 18:57:08 »

Psanyi | Figyelmeztetés? | Nos ez az a pillanat amikor előveszem a képzeletbeli fegyveremet és fejbe lövőm magam.  
"mert nincsen semmi mondanivalóm" költői kérdés akkor minek írtál? Tisztában vagy a szabállyal még is megszeged... illetve megpróbálod azt kijátszani. Ha most tartanám magam az elveimhez bannolnálak mivel előtte is töröltem tőled hozzászólást azért mert nem volt 2 sor. A szabályt ezek szerint ismered szóval valami más baj van nálad. Neked is linkeljek valami faja természet gyógyászt vagy észhez térsz magadtól?

emblemes vagy és hack-elsz ? (hát nem tudom ebből hogy tudnék kihozni 2 sort, mert nincsen semmi mondanivalóm, de talán ha ezt így leírom lehet, hogy lesz belőle 2 sor, ez még mindig nincs 2 sor, na de így most már azért megvan a 2 sor)

fefe1200 | 1. figyelmeztetés | Fórumszabályzatot keresd meg és olvasd el kérlek!
http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=67.13485

naruto96ricsmond | utolsó figyelmeztetés | 2-3 soros szabály be nem tartása túlzott emotikon használat. Sajnos rendszeresen. Legközelebb kiváglak.

Ma tiszta jó fej vagyok nem igaz? Mindenki megúszta figyelmeztetéssel. Ez az! Eldöntöttem! Ezért legközelebb kétszer olyen szigorú leszek. Mindenkit bannolok buhahahaxD
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 14, 19:32:24 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1118 Dátum: 11 okt 15, 07:03:34 »

KENKILL | "A reklám hozzászólásokat töröljük, és megfelelő büntetéssel jutalmazzuk írójukat,
ahogy az oldal szabályzatában is olvasható." -> Erre az első mondatod egy baromi nagy reklám volt. Erre nem tudok mit mondani, csak gratulációmat kifejezni a kitiltásodhoz.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1119 Dátum: 11 okt 15, 09:21:46 »

naruto96ricsmond | 5 nap bann  Figyelmeztetés | Utolsó utáni esély. Ezt az öt napot fordítsd arra, hogy megpróbálod megérteni a két soros szabályt. Ha nem megy, kérdezz meg valakit, akiben megbízol. Én is leírom: a két soros szabály lényege, hogy az adott témában egy szabályos hozzászólásnak legalább KÉT TELJES SORBÓL kell állnia. Komolyan felfoghatatlan számomra, hogy ezen mit nem lehet érteni. Melyik szó jelentése nem világos számodra: a kettő, a teljes, vagy a sor? Ezek mind szép magyar szavak, értened kéne őket, ha ebben az országban élsz.
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1120 Dátum: 11 okt 15, 16:28:39 »

Utakata24 | WC papírguriga hosszúságú avatar törölve. A kép szép, csak kicsit hosszú. Max. 200 pixel magas lehet. - Lsd: Fórumszabályzat
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1121 Dátum: 11 okt 15, 21:37:22 »

feraaaa32 | 7 nap írási jog megvonás. | Rövis és dupla hsz-ek, többszörös idézések. És még jó arc is voltam, hogy csak 7 nap. A következő tuti a többszöröse lesz.

(2011.10.16.)

Utakata24 | 2 nap írási jog megvonás | Cartnecker főadmin tegnap már törölte az avatarod (lásd előző hsz-t ebben a témában). Most újra bepakoltál egy 334 px × 410 px méretű képet, ami még mindig nagyobb, mint a fórumszabályzatban megengedett, amit nem olvastál el.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 16, 12:49:01 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1122 Dátum: 11 okt 22, 12:34:09 »

papama | 1 hónap bann  Figyelmeztetés | Reklámozás, felesleges témanyitogatás, visszaesés, valamint pofátlanság miatt.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1123 Dátum: 11 okt 23, 21:41:35 »

BaLaGe | 1 hét írási jog megvonás | Nem hülyézzük le a fórumozótársunkat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1124 Dátum: 11 okt 24, 18:28:07 »

feraaaa32 | 14 nap írási jog megvonás | Mert itt megígértem, de mégsem tudtál leszokni a rövid, dupla-tripla hozzáaszólásokról.

eragon007 | 3 nap írási jog megvonás | Másik animés oldal belinkelése.

pappsebi | Aláírás törölve | Magasabb volt, mint 200 képpont.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 24, 20:58:06 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 88
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!