24 júl 06, 22:05:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 88
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Moderátori figyelmeztetések  (Megtekintve 423920 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1080 Dátum: 11 jún 06, 07:05:07 »

Csabi28 | 1 nap kitiltás | Egyetlenegy téma van a Narutós témákban, ahol tilos a spoiler. Legalább ott tartsuk be.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1081 Dátum: 11 jún 06, 10:15:18 »

Gery121 | 1 hét írásjogmegvonás | Először is szeretnék gratulálni neked. A téma első hozzászólásában fel van tüntetve, hogy 2 soros szabály van a topicban. Van egy külön topic ami erre hívja fel a figyelmet. A legfeltűnőbb viszont, a téma neve, oda is be van írva. "LÁSD: Pockie Ninja (2 soros szabály!) « 1 2 ... 10 11 »"
Nos te mindet képes voltál nem észre venni. Lehet szólni kéne az orvos tudományi karnak, hogy a farkas vaksághoz hasonló új betegséget fedeztem fel... A fórum vakságot. Ismertető jele, hogy nem látjátok azt ami a fórumszabályzatban is megtalálható illetve magát a fórumszabályzatot. Ez egy nobel díjas felfedezés. Már értem a Trollok miért azok amik... Híres leszek Buhahahahaha.

Gomen, gomen elkalandoztam.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1082 Dátum: 11 jún 12, 08:40:43 »

kazuma89 | Végleges bann  Figyelmeztetés | Nem kéne ám pattogni a modinak. Jah és ne gyere azzal, hogy visszajössz más néven, mert az nekem megint csak 2 darab kattintás, és újra eltűntél. Hidd el az időm és a türelmem végtelen, szívesen bannolgatlak naponta is, ez után.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 12, 08:45:41 írta Aes Sedai » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1083 Dátum: 11 jún 22, 10:17:07 »

ps3king | 1 hét bann  Figyelmeztetés | Te jól vagy ilyenkor? Összes létező szabály megszegése, összes hozzászólásod törlésre került. Mindezt alig egy óra alatt termelted össze. Most csak egy hetet kapsz, ezt fordítsd evolúcióra! Ha eljutsz egy hét alatt az emberré válásig, akkor visszajöhetsz. Ha nem, akkor véglegessé teszem a tiltást, maradhatsz a fán!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1084 Dátum: 11 jún 23, 18:49:36 »

kingofjutsu | Kitiltás | Saját Fairy Tailes honlap reklámozása. Plusz nem emlékszem, hogy engedélyt adtunk volna a feliratunk átvételéhez.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #1085 Dátum: 11 jún 25, 21:07:43 »

Kedves fórumtársaim hazatértem a nyaralásból. Lássuk az első számú versenyzőt aki fenn akadt a falon.

Domynyk | 1 hónap írásjogmegvonás | Azért nem bannollak mert én hiszek egy szebb jövőben, hogy képes vagy megtanulni fórumozni. Kérlek nézd meg társaid, hogyan teszik ezt. Te a rosszabbaktól is csak jót tanulhatsz.

A második versenyzőnk is röppályára állt.

rini67 | 1 hét írásjogmegvonás | Te azért úszod meg a bant, mert akkor az előzőnek nem is tudom, mit kellett volna adnom. Igazából veled egy baj van, ha valaki hülye akkor neked adni kell alá a lovat. 6-7 hozzászólásodat töröltem ami egyáltalán nem illett a témába. Remélem most pár hónapig megint bírsz majd magaddal.

Mr.Busta Köszönjük a hiba jelentést valóban igazad volt. Viszont szeretném, ha a jövőben kicsit emberibb hangnemben közölnéd ezt a csapatommal. Ingyen teszik eléd a mangát. A legkevesebb, hogy cserébe nem vagy paraszt. Ezen a fórumon az egyetlen aki paraszt lehet az én vagyok. Természetesen büntetést nem kapsz.
« Utoljára szerkesztve: 11 jún 25, 21:12:57 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1086 Dátum: 11 jún 28, 07:17:31 »

eragon007 | 2 hét írási jog megvonás | Kétszer is belinkeltél más Narutós oldalt. Az elsőt megúsztad hsz-törléssel. A másodikat nem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1087 Dátum: 11 jún 29, 19:49:12 »

killer20000 | Kitiltva  Figyelmeztetés | Hogojoo reinkarnáció. Nem unod még? :F
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1088 Dátum: 11 jún 30, 20:18:48 »

torukmagdo | A hibajelentéseket nem úgy kell megtenni, hogy az admin hozzászólásait (olyanokat, amiknek közük nincs a dologhoz xD) jelented egy moderátornak, ezzel teleszemetelve a postaládánkat, hanem elolvasod a Fórumszabályzatot és annak betartásával írsz a kapcsolódó topicba. Egyszer elnéztem... kétszer elnéztem... harmadszorra átalakultam Holdtündérré.


 A Hold nevében most megbüntetleeeeek! 5 nap bann. Úgyseolvasodel.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1089 Dátum: 11 júl 02, 13:28:04 »

balazs9966 | 2 nap kitiltás  Figyelmeztetés | Egy szabályos hozzászólást se sikerült írnod még. Szóltam emiatt te meg le se sz... így ne lepődj meg. Ha visszajössz, elvárom, hogy megfelelően viselkedj.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #1090 Dátum: 11 júl 03, 12:32:11 »

Fess Gáspi | Végleges kitiltás  Figyelmeztetés | Az intézkedő Moderátor megengedhetetlen hangnemű szidása, valamint normális viselkedésre való képtelenség miatt. Szegény anyádat sajnálom, hogy ilyet szült!
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1091 Dátum: 11 júl 13, 14:08:23 »

lambomax | 1 hét írási jog megvonás | Kevés témában tilos a spoiler, de ott teljes mértékben.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1092 Dátum: 11 júl 15, 22:05:31 »

playboy00 | Végleges kitiltás |
Gratulálok új rekord kategóriát alapítottál! Sikerült mindössze 2 hozzászólással (+1 témanyitással) elérned, hogy mennyei bannal megáldjalak.
Hogy is mondjam, "Bad start, bad end."
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #1093 Dátum: 11 júl 16, 07:08:02 »

playboy00-val egyhuzamban balazs9966 is kitiltásra került, hiszen az előbb említett két nicknév 1 személyt takar. A skizofréniát mi nem tudjuk gyógyítani, kérjük keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1094 Dátum: 11 júl 21, 22:12:59 »

Farkassacred | 7 nap írási jog megvonás | 5 hozzászólást nem írunk egymás után, helyette inkább olvass, fórumszabályzatot. És tartsd tiszteletben más véleményét. Ha nem megy, akkor nem kell fórumozni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 71 72 [73] 74 75 ... 88
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!