24 jún 13, 21:36:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 461153 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2295 Dátum: 14 aug 12, 13:46:13 »

Nekem is volt nem egy allis karim természetesen. A leges legelső mainem is egy NE hunter volt anno 2005-ben. De a szívem a hordáé... volt valaha rég, amikor még tápláltam bármiféle érzelmet a wow iránt. Nevet

De ez nem úgy hangzott, mintha kérnétek belőlem. Sír Hahh! Nem mintha kéne az engedélyetek. ikszdé
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2296 Dátum: 14 aug 12, 13:59:28 »

Én örülnék ha jönnél. De amúgy ha újra lesz allis megint NE lesz?
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2297 Dátum: 14 aug 12, 14:13:22 »

Egy névvel bebizonyítom hogy csicska a Horda: Garrosh Hellscream
Naplózva


Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2298 Dátum: 14 aug 12, 14:17:39 »

Ummm dunno, már minden kezdőt unok. ._. NE vagy Drae talán. Vagy egy cuki szakállas gnóm. Nevet Vaaaagy... van már worgen is taurin nem? Hmm? Áhh fogalmam sincs, majd eldől. ._.


Lew...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2299 Dátum: 14 aug 12, 14:23:48 »

Igen van worgen is. ^^
Nekem meg azok kéne gondolkozom mit húzzak majd következőnek. Kell pénzt is gyűjteni Artisan Riding-re mert így sose lesz, kérni meg nem fogok mert a cuccokra is kell. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 14:31:08 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2300 Dátum: 14 aug 12, 14:34:09 »

Fú pedig nem nehéz összeszedni. Nevet Nekem taurin hordás karimmal már kb lvl 30-on megvolt rá a lóvé segítség nélkül. Nevet Csak ügyesen kell ah-zni. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #2301 Dátum: 14 aug 12, 14:34:39 »

Egy névvel bebizonyítom hogy csicska a Horda: Garrosh Hellscream

https://www.google.hu/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=ZTe9he3jGxQvRM&tbnid=5Xk1CB0SW66XzM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fimmortalary.wowlaunch.com%2Fforums%2Fviewtopic.php%3Ft%3D10050208&ei=SxfqU7-DHcXqyQOu6IC4Bg&psig=AFQjCNFLwqNSRfbNRzW1I69iZJJfzn9NSw&ust=1407936700348933

hát ennek a garroshnak ugyan nem sok köze van a hordához ^^
de valahol igazad van Szomorú
Van bétám és a garrisont nagyon várom illetve h megint lenyomhassuk garrosht
és itt egy kérpegény is érdekesség képpen
https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/template_resource/Z5EDRREGHRLM1406310705908.pdf
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 14:36:25 írta BrainBox » Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2302 Dátum: 14 aug 12, 19:27:30 »

Fú pedig nem nehéz összeszedni. Nevet Nekem taurin hordás karimmal már kb lvl 30-on megvolt rá a lóvé segítség nélkül. Nevet Csak ügyesen kell ah-zni. :3

Azért 4750 gold elég sok szóval nekem még szórakozni kell, dungiban se tudtam mindig lootolni mert siettünk. De most már gyorsabban megy mert minden vackot eladok meg lassan jewel-ből is dől majd a zseton. 85-ön ígyis kész anyagi csőd lesz.
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 12, 19:28:39 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2303 Dátum: 14 aug 13, 10:37:42 »

Én leginkább inscriptionből szedtem meg magam anno. A low lvl azerothi virágokért rengeteg pénzt adnak a nyomik, pl gromsblood, icecap mert elég ritka (vagyis csak lusták elmenni leszedni vagy nem is tudják, hogy hol vannak Nevet) annak idején stackjét úgy 2-400g-ért simán vitték. Glyph-ből meg mindig kikeresgéltem, hogy mik érnek sokat vagy miből van kevés/nincs és abból gyártottam.

Ami viszont iszonyat jövedelmező, az az engineering. Veszel egy pet receptet párszáz aranyért valami birkától aztán gyártod őket. Pár nap alatt sokezer gold, mert mindenkinek kellenek az achik miatt és nem szégyellnek nagyon sokat rákölteni. Pojén
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #2304 Dátum: 14 aug 13, 10:46:02 »

Még amikor én is kicsi voltam láttam ahogy a 85-ösök ott rohangálnak a kisebb pályákon és gyűjtik a gazt meg jöttek miningolni. xD Azért azokon jót nevettem. Mondjuk most én is megálltam vele egy ideje de majd lassan visszamegyek kapálni mert kell az alapanyag.
Amúgy jaja már láttam én is olyat Stormwind-ben meg Ironforge-ban hogy ilyen cuccokat keresnek (mármint az engineer) és képesek érte egy rakás aranyat kiadni. De jewel-ből is annyit visznek mint a rohadás, meg akik tailor-osok szedik magukat rommá. Lew is gyártotta nekem a cuccokat és azokért is annyi pénzt el lehet kérni hogy kegyetlen.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2305 Dátum: 14 aug 13, 12:17:45 »

20 slotos bagnek 250-300 goldért adom darabját, árfolyamtól függően és viszik mint a cukrot. napi 1-2 ezer gold mindig bejön belőle.
Lew...


Vártam azért, hogy felhozod hogy Varian egy köcsög, vagy hogy Staghelm is egy áruló Nevet De ez nagyon easy win volt :S

edit: Pár nap és WOD cinematic =)
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 13, 12:18:43 írta Lew » Naplózva


BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #2306 Dátum: 14 aug 13, 14:03:36 »

http://www.mmo-champion.com/content/4237-Warlords-of-Draenor-Cinematic-Teaser

Egészen pontosan 27és fél óra múlva ^^
« Utoljára szerkesztve: 14 aug 13, 14:04:08 írta BrainBox » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2307 Dátum: 14 aug 13, 14:26:28 »

Sajna már olyan rég játszottam, hogy ilyen információkra nem nagyon emlékszem, hogy az allinál ki áruló ki nem. Mind büdös dög, számomra egyre mennek. Nevet Onyxia is a városukban meresztette a valagát kitudja meddig és nem is zavartatták magukat.

Az a gyökér Garrosh meg mindenki számára fájó pont. Mosolyog De cserébe van egy Vol'jinünk aki sokkal menőbb mint bármilyen allis leader. :3
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2308 Dátum: 14 aug 13, 15:05:30 »

pl gromsblood, icecap mert elég ritka (vagyis csak lusták elmenni leszedni vagy nem is tudják, hogy hol vannak Nevet)
Hogy én mennyire szeretem az AH-t a WoW-ban. Az az üzletelés, hogy figyelni kell néha az árak váltakozását, hogy tényleg egy tőzsde megy ott, teljesen felspannol, egyedül az idegesítő mikor tök hülyék rontják az árakat. -.-

Low szakmáknál 300-ig minimum mindent tök jó drágán el lehet passzolni, ha nem is elsőre, de egyhamar igen. Legyen az Copper, Tin, Iron, Silver -> Ore vagy kicsit tovább, de nem sorolom fel. A virágoknál is marha lusták, a bőr pedig mindig jól jön, mert az elég sok szakmához is kell kisegítő cuccként.

Nagyon sok lusta és buta ember miatt, marha könnyen meg lehet gazdagodni az AH segítségével. Jaj de hiányzik. Pirul Nevet
Naplózva


BrainBox
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 46



« Válasz #2309 Dátum: 14 aug 13, 17:41:07 »

ez így igaz haverom cata idején azzal csinált heti több 100k goldot h campelta az aht és amikor vminek lement az ára felvásárolta eldta átverte a hülyéket léynesgében Nevet
Mondjuk nekem nem lenne energiám napi 3-5 órát csak erre fordítani, megöli a játékot mint anno a d3-ban az rm ah
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!