24 jún 13, 08:48:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 460916 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2220 Dátum: 13 nov 07, 19:44:10 »

Igen én is azt próbáltam előszór tényleg jó csak most is fél órát vártam hogy beengedjen mert tele volt a szerver :/
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #2221 Dátum: 13 nov 09, 10:15:34 »

Hivatalosan is bejelentették a WOW új kiegészítőjét, amely Warlords of Draenor néven fog futni.
További információk a IDE KATTINTVA.
Naplózva



 
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2222 Dátum: 13 nov 09, 10:28:05 »

Rossz a link amit belinkeltél, javítsd ki erre: http://www.gamestar.hu/blizzcon-2013-hivatalos-a-world-of-warcraft-warlords-of-draenor.html

Amúgy érdekes. Persze, vissza akarják csábítani a régi játékosokat, akik pl vanilla-val játszottak, meg BC-vel, ezért is lesz szerintem inkább ez az instant 90-es lvl lehetőség. Őszintén szólva engem nem fogott meg annyira, mint talán kellene.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #2223 Dátum: 13 nov 09, 10:28:07 »

A linked rossz de legalább videót tudok róla linkelni. Ami biztos hogy tetszik az új külső a karaktereknek, viszont Draenor, ezt nem értem ezt mégis hogyan oldják meg a lore-ba mivel már Draenor használatba van mint Outland, és mint mindenki tudja Ner'Zhul kapui kapták darabokra most mégis egybe van.

Ki érti.  Gondolkozik

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=-b8Pb7EYcVw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=-b8Pb7EYcVw</a>
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2224 Dátum: 13 nov 09, 13:53:55 »

Az ötlet jó, csak felrúgja az egész lore-t. Nemtudom ezt hogy fogják megoldani. Szívem szerint szívesebb láttam volna egy visszatérő lángoló légiót. Egy másik és új területnek egy másik dimenziót. Ez az időutazás bűzlik.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morause
Vendég
« Válasz #2225 Dátum: 13 nov 09, 23:17:35 »

Nagyon nem tudom hogy valósítják meg, de ha időutazás Nozdormu hatalma volt, ő pedig neltharion bukásával emlékeim szerint a cata végén az összes aspecttel elvesztette erejét.
Bár már írtam de nekem is a légióról vmi jobban beillene, draenor már egy régen lezárt téma, az a bolygó csak addig volt érdekes amíg Illidan volt rajta, illetve az időszak mikor megszállta a légió és apró darabokra szakadt.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2226 Dátum: 13 nov 15, 21:20:43 »

Viszont az új kieg bejelentésével még 1 - szerintem - fontos hír látott napvilágot... a warcraft 1,2 modernesítése pont mint a fable: lost chapter esetében. Illetve azt is csiripelik a madarak hogy esély van egy új warcraftra is. Nevet Mekkora király lenne már, én tutira megvenném gyűjtői kiadásba Nevet
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2227 Dátum: 13 nov 15, 22:50:30 »

A wownak teljes grafikai motorcsere kéne és el lehetne adni új mmo-nakXD ha látványvilágot mai szintre hoznák. Remélem akkor is lesz még wow amikor lesz rá pénzem meg időm ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2228 Dátum: 13 nov 15, 23:14:54 »

Sztem az eddigi legjobb kieg jön Mosolyog am is draenei meg ork párti vagyok és itt van gromash meg mindenki aki kicsit is számíz közülük Nevet Am simán megoldják már most alig bírom kivárni xD
Naplózva
Dinuu
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Válasz #2229 Dátum: 13 nov 23, 22:22:51 »

Sziasztok. Elég új vagyok a wow világában. Arra lennék kivácsni hogy a Prot Warri milyen pvp-ben?
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2230 Dátum: 13 nov 26, 00:03:58 »

Attól függ tört vagy eredeti gémeres vagy Mosolyog am az attól függ pl flagcarriernek talán jó, de ha valódi warrior vagy és vérrel akarod beborítani a csatamezőt(pláne allis vérrel) akkor az Arms a pvp istene.
Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2231 Dátum: 13 nov 27, 20:49:23 »

A dosreis egy "új" wowosnak ne beszélj wowkocka nyelven, lehet nem érti! Mosolyog
A kérdésedre a válasz Dinuu hogy a prot nem való pvp-be más pvp-és ellen főleg ha tud is illető elvérzik könnyedén, ahogy említette dosreis mondjuk az arms esetleg fury talenton kéne próbálkoznod.
A prot az instákba főleg nagy raidekbe igazán való, azon kívül még farmolni jó vele más hasznát nem látom a játékba.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 27, 20:50:04 írta Morause » Naplózva
Jeadnef
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 50


« Válasz #2232 Dátum: 13 nov 28, 08:30:26 »

A válasz azért függ, attól, hogy melyik kiegészítőben és mire akarja használni. Néztem Swifty streamet Pandában és Ő 2vs2-re feral druid+prot warriorozott, de WotLK-ban is megállta a helyét bizonyos felállásokban, de kezdő WoW-osnak valóban jobb lehet egy arms/fury talent, bár én a DK op korszakban imádtam prot warival fejlődni és pvp-zni, mert DK-kat is összetudtam csukni.

Valaki tervez Hearthstone-ozni vagy esetleg játszik már? Úgy tudom, hogy decembertől openbetára fog váltani.
Naplózva
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #2233 Dátum: 13 dec 01, 14:33:42 »

Hoppá-hoppá, mik történnek a nagy világban.

"Bár először a Warcraftot jelentették be 2015 decemberére, utána jött a Disney és kitűzte az új Star Wars-ot is ugyanarra a napra. Úgy tűnik a kisebb név hátrált meg, és a Warcraft végül 2016 március 11-én kerül be a mozikba."
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #2234 Dátum: 13 dec 01, 15:08:55 »

Ez meg miféle hír? Erről nem is hallottam, miköze van a disney-nek a wow filmhez?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!