24 jún 13, 19:57:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 461126 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2160 Dátum: 13 aug 02, 18:39:13 »

Nálunk a guildélet szar Szomorú  Wodon vagyok. senkire nem lehet számítani. 1-2 emberre csak Szomorú
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2161 Dátum: 13 aug 02, 22:46:29 »

Azt megértem, Szomorú Emiatt leaveltem az eddigi guildem :S Sajnos már az offik leaveltek, egy 10es raid nem jött össze mikor online voltunk sokan.... Aztán leavelt az összes barátom végül én is. :/
Wodon meg még nehezebb az élet sajnos. Ezért hagytam ott. Szomorú És nem lenézésből mondom Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 aug 02, 22:48:00 írta Lilus » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2162 Dátum: 13 aug 06, 05:29:16 »

Hát nehéz... Azon gondolkoztam mi lesz ha bejön Cata. És azt ősszel be akarják tenni :/ mi lesz a Taurival ? Jó lesz? Rossz lesz?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2163 Dátum: 13 aug 06, 22:34:40 »

Hát ha beteszik catát akkor javasolnék kapásból egy bő egyhónapos kimaradást. A szintezés ugyanazn a hejen zajlik, mint mindíg. Az első rész szinte ugyanazon a helyen zajlik, nem lesztek messze egymástól(ali-horda). Ugye egy rakat játékos lesz egy helyen, vagyis laggols az tuti lesz+ számold bele a szokásos tauris bugokat mert bőven lesz ha engem kérdezel.
Háát válaszolva az utolsó kérdésre az elején nagyon nagyon sz*r, aztán csak nagyn rosz végül szimplán alap
éééééés mire eléred a 85-öt addigra lesz jó. nyugi csak ijesztgetlek Mosolyog ha alapból nem lesznek sokan akkor a bugk ellenére is élvezhető lesz.
De nyilván más lesz a tömeg egy kisebb szern mint a WoD mint pl a Tauri szeron.
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2164 Dátum: 13 aug 14, 18:16:10 »

Nem lesz ősszel Cata max télen... de ezt már kábé 3 éve mondják szóval majd az unokáink. Én személy szerint az első fél évet offline töltöm és addig frostmourne-n fogok játszani, mivel néha a wotlk is játszhatatlan taurin hát még a cata... Előbb csinálgassák meg a wotlk instákat/raideket naxxramas full bug pl.
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2165 Dátum: 13 aug 15, 19:05:51 »

Ezt a video az 5.4 es patch előzetese. Szerintem fantasztikus lett. Csak annyit fűznék még hozzá , hogy :
FOR THE HORDE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=slzQOyS5TqQ
Naplózva
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2166 Dátum: 13 aug 15, 19:29:27 »

komolyan még valaki wowozik?.. egyáltalán játszik valami MMO-val?? nem rosszból de vannak sokkal jobb játékok is..
tudom mindenkit más játék köt le de én például inkább CODozok online mint ilyen játékokkal.. (régen én is játszottam de rájöttem hogy az időm amit elvesz sokkal jobban is kihasználhatok Mosolyog
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2167 Dátum: 13 aug 15, 20:00:48 »

A codnak még annyi értelme sincsen szerintem. egy mmorpg-ben vannak célok amikért néha tényleg meg kell küzdeni Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2168 Dátum: 13 aug 15, 20:29:42 »

Én mindkettővel játszottam, most már csak rajongok értük illetve követem az eseményeket, de tanulás+munka melett nem mehetnek, de elárulom CODot sokkal több ideig játszottamm int WoW-ot , de a WoWhoz sokkal több jó élmény köt, nem csak olyan hogy nam ost egy headshot ide oda és nyertem, mert tényleg nagy élmény volt számomra ahogy a Guildünkel tervezgettük a taxokat az egyes raidekre és ahogy segítettük egymást meg a szórakozások Mosolyog PL most mikor együtt kitakarítottuk az első raidünket együtt az volt az egyik legjobb dolog amit együtt átéltünk, és tényleg örültünk neki. Nem számít ki mennyire szereti pl most a COD-t vagy az ilyen játékokat amiben az ember "egyedül" játszik, ilyen élményeket nem fog megélni/átélni. És mi nekünk is volt életünk ráadásul mert kb este 7kor felment mindenki 8kor elkezdtük 1-2-3 óra és végeztünk.
Az óra amit mi is erre fordítottunk azt legfeljebb a haverokkal meg a valódi élettel lehetett jobban eltölteni, nem pedig más játékkal Mosolyog
Erről ennyit Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2169 Dátum: 13 aug 15, 20:37:25 »

A wow csoportos küzdelem "munka" van benne, aminek eredménye van. A cod kikapcsol stresszt vezet le, reflexjáték. Bumm headshoot és nem vered szét azt a barmot aki felbaszott a suliban melóhelyen stb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #2170 Dátum: 13 aug 15, 20:45:16 »

A codnak még annyi értelme sincsen szerintem. egy mmorpg-ben vannak célok amikért néha tényleg meg kell küzdeni Mosolyog
az már élet.
nem csak olyan hogy nam ost egy headshot ide oda és nyertem..
lehet hogy pont ezért szeretek COD-ozni.. nekem egy fárasztó nap után elég pár headshot hogy kikapcsoljak.. semmi kedvem nem lenne questeket nyomni

De ez szerintem off.. szóval bocs
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2171 Dátum: 13 aug 15, 20:58:22 »

Ehhez csak annyit fűznék hozzá , hogy questelni én is utáltam, nagyon. MoP-ban lvl90 en kb annyit questeltél amennyit lvl 1 től 80 ig legalább, és hidd el az érvágás volt. De azon kívül minden más nagyszerű volt. Egyfajta alternatív világ ahol az lehettél aki akartál.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2172 Dátum: 13 aug 15, 21:02:48 »

Szeretem a roleplayt Mosolyog  jobb ha van storyja meg személyisége a karakterednek Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2173 Dátum: 13 aug 15, 21:05:04 »

Egyet értek. Rebornon nekünk is egyfajta casual guildünk volt anno csak szórakoztunk meg együtt instáztunk meg minde nanno, dejó is volt Nevet
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2174 Dátum: 13 aug 16, 15:45:55 »

komolyan még valaki wowozik?.. egyáltalán játszik valami MMO-val?? nem rosszból de vannak sokkal jobb játékok is..
tudom mindenkit más játék köt le de én például inkább CODozok online mint ilyen játékokkal.. (régen én is játszottam de rájöttem hogy az időm amit elvesz sokkal jobban is kihasználhatok Mosolyog

Szerintem nem egy wowos témában kéne ezt a kérdést feltenni és nem ennyire megvetően^^ mi se nézünk le azért mert codozol pedig személyszerint annak nem is látom értelmét. De neked tetszik játszd ennyi smirksweat
Azért játszok vele mert élvezem, és ha igen akkor nem időpazarlás~szerintem.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!