24 jún 13, 19:58:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 461127 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2115 Dátum: 13 máj 18, 11:38:37 »

Pontosan. Mivel kipróbáltam a szervert, amiről beszélek, és ha van is bug (mert melyik törtön nincs) jelentheted, és javítják, vagy megmondják hogy küszöböld ki. (Pl volt egy npc akinél q-t kellett volna leadnom és nem lehetett, jelentettem és írt a GM hogy hogy oldjam meg. )
De nincsenek rajta ezren ezért nem népszerű, bár én sem értem az okát, hogy miért rajong mindenki a tauriért... Hisz csak annyi kéne, hogy körbenézzenek máshol, és lám jobbat találnának.
Amúgy én is visszatértem a taurira pont ezért mert ott vannak sokan, és tény hogy élvezhető néha. Amikor nem azt tapasztalod, hogy a kontent insták full bugosak, de stratholme-ban sétálnak a mobok! Az nem baj, hogy néhány rhc fél éve szinte üthetetlen, és ezernyi post születik ezekről fórumon, nem az rendben van. Inkább mozogjanak a mobok a low level instákban Nevet Ezt nagyon bírom a szerveren... ikszdé

Az arthas témát meg nem vágom miért lenne üthetetlen, szinte ritkaságszámba megyek, hogy nincs kingslayerem (sose kerültem olyan csapatba :/ meg mostanában icc közelébe nem jártam ikszdé ). hetente látok újabb playereket invincible-n ücsörögni szvsz szerintem üthető Arthas Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 11:40:31 írta Lilus » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2116 Dátum: 13 máj 18, 12:23:44 »

"De nincsenek rajta ezren ezért nem népszerű, bár én sem értem az okát, hogy miért rajong mindenki a tauriért... "

Pont ezért kedves Lilus, mert nincsenek rajta sokan most ott van Ritli is is aki szerint ezekkel a szerverekkel baj van, pedig én elbírom képzelni hogy jobban működik a taurinál meg hogy nem régi szerver stb. de 2 egyszerű oka van miért nem mennek át. Az első amit Moontiger is mondott hogy high popról nem mennek az emberek low popra nem tudnának semmit csinálni ha elérnék a max elérhető szintet. A 2. hogy lusták, teszem azt van egy szeró ahol már napi 500-600 player is megfordul, jobban működik a taurinál, nonstop működik, és mondjuk van hírneve így akár a taurisok is hallhattak róla... tapasztaltam hogy erre mi a reakció: "De hát mindent újra kezdeni?!?!?" Meg a sok hasonló nyavalygós kifogás mert szerencsétlenek annyira beleélik magukat a taurin a játékba hogy nem bírják elengedni.
Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2117 Dátum: 13 máj 18, 13:59:30 »

Vagy talán felhúztak már egy rakás karaktert és rohadtul nem akarják újra. Én is játszottam több mint 5 évig és már nagyon unom a karik felhúzását. Mindig ugyanazok a helyek ugyanazok a küldik... mondjuk ezen segített kicsit a Cata. És bizony fárasztó és minden csak nem élvezetes. És az emberek azért játszanak, hogy élvezzék, pihenjenek, szórakozzanak nem pedig hogy szenvedjenek...

Az meg, hogy segít a gm pont azért van mert low pop a szerver. Azért egy olyanon ahol sokan játszanak és mindenki non-stop sír valami miatt nem olyan egyszerű mindenkinek minden hülyeségére válaszolgatni. Puszta logika.

Üthetetlen rhc-k? Hol? O.o Én furcsa mód egy ilyennel se talákoztam.
Sétáló mobok? TE JÓÓÓ ÉÉÉÉÉG! A mobok tudnak sétálniiii!!! Ohh My God Ja hogy ez a normális? Én kérek elnézést...
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2118 Dátum: 13 máj 18, 14:01:44 »

Taurin 3 rhc is több mint idegesítő fos 1. boss pos 1. poss és és toc-nál a lovagi torna biszbasz is vicces....
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morause
Vendég
« Válasz #2119 Dátum: 13 máj 18, 14:18:34 »

Jól van Ritli azért nem kell kiakadni... Hümm-hümm Nem kell ennyire vérkomolyan venni a játékot, mert az egész a szórakozásra szól, és ha van hozzá megfelelő mennyiségű játékos akkor mondjuk egy Lk szerveren is lehet élvezetes a fejlődés, mert néha megunod, elmész BG-re ahol pont jókkal játszol és zsinórban nem tudom hanyadik meccsed nyered és veszel vmit belőle mondjuk egy honor holmit. Esetleg egy jó insta is feltud dobni, vagy ha közben proffot húzol és azt csinálod, de maga a küldizés is lehet szórakoztató csak akkor minden questet fel kell venni, meg kell csinálni eventekre járkálni, és játszani. De persze ez egy full bug szerveren nem teljesíthető, és nem csoda ha megunják az emberek hogy monoton dolgokat cselekednek mert a java vagy az egész srciptelt küldetés ami van nincs megcsinálva hogy élvezze a hülye parasztja, és csak az öldöklős questek maradnak amiből természetesen ki kell emelni hogy legtöbb esetben mindig azok a questek esnek ki abból is ami legalább vmi értelmes hordható holmit tud adni, mint pl. az elites questek.
De mégis csak tört szerókról  beszélünk így ezt nem is várom el, de ha egy minimális élvezhetőséget eltudnak érni hogy legalább az ilyen alap dolgokat mint a fejlődés ne unják meg lvl 20-nál az emberek akkor azt mondom oké. Amúgy meg Ritli ez most olyan hogy lenne jó pár felszintezett kifullozott karakterem a taurin de unom és átmennék másra amit egy idő után szintén megunok, akkor meg vissza tudok menni hogy a már eleve kifullozott no problémás karijaimmal villogjak ritka mountokon a fővárosok közepén. Csak ezt nem veszik számításba az emberek, vagy csak nem akarják mert LUSTÁK!
Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2120 Dátum: 13 máj 18, 14:24:30 »

főleg, hogy pl arra a szerverre át lehet hozni a 80asod... szvsz nem kell újra 0ról felhúzni Hümm-hümm De én is visszatértem taurira akármennyire bugos. És nem tudom miért pont a sétáló mobokat emelted ki, hogy azoknak úgy kéne működniük... Ahogy Micsudi is leírta azt a három bosst azoknak is működniük kéne, működtek is, elrontották nem javítják csak a régi instákat. Ezzel van itt a probléma nem a sétáló mobokkal....
és megértem hogy ezer ember apró cseprő problémájával nem foglalkoznak külön-külön. Csak ez szimpatikus volt a másik szerverben.
És én is unok fejlődni xD most húzom a második druidám és már nagyon unom főleg, hogy a nelf kezdőt utálom. (kevés a dual talent és meguntam mindig a retalentet ezért egy szép napon csak loggolnom kell majd *-*)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 14:30:14 írta Lilus » Naplózva
Morause
Vendég
« Válasz #2121 Dátum: 13 máj 18, 14:27:34 »

Igen, igen ez meg a másik hogy azért mérlegeljük a két problémát hogy mi fokozza a játékélményt, a sétáló mobok, vagy hogy letudod egy jó csapattal zúzni azt a hibátlanul működő bosst amiből olyan cuccot kapsz aminek nagyon tud az ember örülni? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 14:28:54 írta Morause » Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2122 Dátum: 13 máj 18, 14:30:23 »

A Sindrás trash sárkányokról nem is beszélek akik fent sétálnak!!!! és nem lehet őket lehúzni... Vagy hogy a az icc-s bossok tankként forgathatatlanok... Azért amikor marrowgar lecleavel egy raidet az gáz... és nem a tank hibája...
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2123 Dátum: 13 máj 18, 14:32:31 »

Elárulom engem nem dobtak fel a stratholme-s mozgó mobok sem az hogy mostmár random dotot kapok mivel így többször kiszednek stealthból és nem olyan gyors a baron farmolás. ikszdé
Sindrás trashról én is hallottam... hát most nem lep meg majd kiijavítják és akkor putri vagy valamelyik másik boss lesz bugos. Nevet
és még ha nem is cucc kell, de azért jó lenne ha azt az egy emblem of frostot amiért lenyomok egy rhc-t egy nap nem két órámba fájna megszerezni mert ofcourse cooldownt kapok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 14:34:23 írta Lilus » Naplózva
Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2124 Dátum: 13 máj 18, 17:08:02 »

Morause...

Nem bírom eldönteni, hogy ennyire értetlen vagy-e vagy direkt trollkodsz... (de az első opciót valószínűbbnek tartom)
Nem akadtam ki egyáltalán csak leírtam a véleményem. A maradék sok soros szöveg amit meg leírtál az én szavaim kiforgatva. Örülök, hogy vetted a fáradtságot és leírtad még egyszer amit én csak jó hosszan.

Lilus:
Amíg én taurin játszottam fos, pos, toc bossokkal nem volt semmi bajom. Mindig lazán lementek és nem tűntek bugosnak. De azt írtad, hogy elrontották és nem javították ki. Ez lehetséges, de akkor az után történhetett miután abbahagytam. Vagy csak annyira király vagyok, hogy nem tűnt fel, hogy nehéz. Kúl ikszdé
Az meg, hogy át lehet vinni a karaktert. Ohh My God Ezt nem tudtam. Nevet De nem is mondtad. Mosolyog Meg azt se, hogy milyen szerverről van szó szóval nem tudhattam. kacsint De ebben az esetben a kari húzás idegesítőségét kihúzom a listáról. Mosolyog

A sétáló mobokat azért emeltem ki mert ti is kiemeltétek. Amúgy meg egy bugot nem arra kell fogni, hogy más működik... Annak inkább örülni kéne és nem vernyogni, hogy az mééé működik ez meg mééé nem. Mit akartok tegyenek valamit tönkre azért, hogy más működjön? Nevet (na jó tényleg mindig ezt szokták csinálni... ha valamit kijavítanak azzal mást tuti tönkre vágnak. Nevet)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 17:08:54 írta Ritli » Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Morause
Vendég
« Válasz #2125 Dátum: 13 máj 18, 17:41:33 »

Képeket én is tudok linkelni látod?


"Sétáló mobok? TE JÓÓÓ ÉÉÉÉÉG! A mobok tudnak sétálniiii!!! Ohh My God Ja hogy ez a normális? Én kérek elnézést..."

Ezért gondoltam hogy kiakadtál, mert ezt írtad a végére és én ezt így szűrtem le... problem? Ha igen fogalmazz másképp és nem értem félre.
Nem trollkodok, nem értetlenkedek, és legfőképpen nem kiforgatom a szavaid, mert van amivel egyetértek veled de van amivel meg nem. De ha ezt neked nem így sikerült leszűrnöd csak úgy mintha kötekednék akkor nem egy húron pendülünk.
Amúgy ez az egész "vita" értelmetlen mert mint mondtam tört szervekről beszélünk így nem elvárható hogy megcsinálják még egy ilyen szerver esetében ahol elég nagy a lélekszám. Én már láttam a taurit az igazi mély pontján és azt kell hogy mondjam hogy eme pár bug ellenére is - még ha vannak rosszabbak is - jobb főleg a játékosok miatt. Aki meg csak a bugok miatt sír az előbb utóbb összefog futni az offival.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 17:42:37 írta Morause » Naplózva
Lilus
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1241



« Válasz #2126 Dátum: 13 máj 18, 18:45:16 »

Azt elfelejtettem írni bocsánat. Amúgy meg a sétáló mobokat azért emeltem ki , próbáltam érzékeltetni, hogy mennyire nem a fontos dolgokat javítják, szerintem semmi ésszerűség nincs benne, hogy ilyen apróságokat kijavítanak, ami meg esetleg fontos lenne, mert szerencsétlen ember nem tud miatta gearelődni az meg kit érdekel? (vagy csak bugos a kasztja... mert mostanság volt már a reincarnation, meg a soulstone is bugos de a jelenlegi amiről nem tudom, hogy javították-e nincs hunterem, az a petek bugossága... Nevet )

És bocsánat, nem akartam vitát indítani.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 18:45:57 írta Lilus » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #2127 Dátum: 13 máj 18, 22:01:12 »

Ne ijesztgess, hogy a jószágaim kergemarhakórosak.   >.<#

Egyébként milyen jó, hogy egy ideig még nem zavarnak ezek a fogalmam sincs micsoda problémák. smirksweat Pojén

Az összes távolsági karakternek van valami csicskatankja, vagy csak a vadásznak és boszorkánymesternek?

Laggrimárban eltévedve (híj de miért vannak ott annyian?) egyik enpécé láttán az az ötlet merült fel bennem, hogy kéne csinálni egy goblint, amit elnevezünk Yodának. De előbb aszem lecsekkolom model wieverben.

... ja valami begombázott verziót. ikszdé







« Utoljára szerkesztve: 13 máj 18, 22:20:14 írta Shiro » Naplózva

Ritli
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3514


Sarlatán


WWW
« Válasz #2128 Dátum: 13 máj 18, 22:15:39 »

Csak nekik vannak petjeik. Illetve a mage-nek akkor ha frost talenten van.
Naplózva

~ Ikertesó: Nikkie, Sevanna ~~ Szerető: Saei-chan ~
-Férj: Hiei-   -Gyermek: Minagi, hanii-   -Tanítvány: Flexee, Lille, A-chan-   -Vő: heo, drszabi-
-Pet: STM, drszabi (drCsigusz)-   -Unoka: Sabaku, Bogi, Rikan, Lina Lisana, Nn-chan-   -Szobalány: Éjfél-
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #2129 Dátum: 13 máj 18, 22:51:13 »

És tudtommal a frostmage water elementalja csak elég rövid ideig marad mellette. 30-60sec?
Naplózva



 
Oldalak: 1 ... 140 141 [142] 143 144 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!