24 jún 14, 06:52:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 461327 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #1965 Dátum: 13 jan 17, 20:38:49 »

Őszintén megmondom, amikor játszottam, akkor a palámat protban fejlesztettem, és valami brutálisan jó volt. Kb. 4-5-6 mobokat húzott be egyszerre az ember, és meg se kottyantak =)
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1966 Dátum: 13 jan 17, 21:26:46 »

jah anno én is prot palával soloztam a szintem körüli kis instákat. Elég op meg magasabb szinteken tele van aoe-val. Jól healel, türhető dmg és nehéz megölni. 1v1-ben meg ha nem sokkal skillesebb nálad az ellenfél szétdarálod.
Naplózva


Morause
Vendég
« Válasz #1967 Dátum: 13 jan 17, 21:50:13 »

Hát ez már kevésbé igaz az utóbbi időkben a pandás korszakban a prot palára! Nevet
Az aoe kivéve kis szintről csak 30 felett kapod meg, pedig amíg lvl 20 voltam (amikor még azon a szinten kaptad az elsőt a concentration-t) jó lett volna instákban, kicsit könnyebb azzal aggrozni mint apránként felszedni a mobokat. Bár én régen is retriztem de mivel kiuntam csak lícs végére meg így pandára meg catára játszottam csak prot palával. Nem rossz, de ahhoz képest ahogy emlékszem régről reá sokat változott, szerintem kis szinten ótvaros, nagy szinten meg olyan mint mindig.
A retri az ami mindig tápolnak kicsi meg nagy szintre, pl BG-én kis szinteken a hunter után most ez a legközkedveltebb szinte ölhetetlen karakter... pár heirloom és insta után amiből jó szintes cuccok esnek tökéletes twink karaktert tudsz csinálni!
De a kérdésre válaszolva, mivel kezdő vagy azt a talent ágat ajánlom neked amit szeretnél max szinten fejleszteni, tehát ha gyógyító paladin akarsz lenni (ami Lich Kingben a megfelelő patchen és hibátlan működéssel egy nagyon erős kasztnak számít) akkor holy, ha retri akkor mondanom sem kéne hogy mit tud max hogy emiatt kapta az egész kaszt a "pár gombos karakter" gúnynevet.
Vagy ha ilyen örző-védő minden sebzést felfogó és a player vs player (rövidítve pvp) nem érdeklő emberke vagy akkor a protection a neked való. Mert a lényeg hogy mind1 melyiken fejlődsz mivel törtön vagy aránylag nem sok emberrel egy realmon és gyorsan is a megszokottakhoz képest, pláne mivel paladin vagy, fejlődés közbe meg gyakorlatilag megismered a kasztot amit szeretnél, főleg ha azon a talenton nyomod amit úgy érzed képes is vagy kezelni.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1968 Dátum: 13 jan 20, 01:52:22 »

Költői kérdés Mosolyog Nem tud valaki olyan 3.3.5 fun szervert ahol kb működika  pve, és olyan erős kreát itemek vannak (vagy felerősített itemek) hogy szólóban elmehet az ember instázni ?  Buli lenne Mosolyog egy csomó dolgot kipróbálnék végre Mosolyog
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Morause
Vendég
« Válasz #1969 Dátum: 13 jan 20, 09:12:03 »

Akkor neked a gm szerver kell! Nevet Minden játékos gm accountal játszik egyedül a mindenkit kinyírsz instantba meg a bann kódokat nem tudod használni. De vannak benne olyan kreált itemek amikben majdnem hogy több hp-val rendelkezel mint most egy warri a pandába (azaz több mint fél milka). Tehát cuccokat adolhatsz magadnak, teleport játékosokra meg helyekre, a méretnövelés a végtelenségig, a superman fly mód, gyorsaság meg hasonló dolgok! Nevet

A pve meg működik mivel emlékszem egyedül mentem Illidan-t kivégezni csak kellet a party... és mikor szereztem 1 hit volt! Nevet Azt nem tudom hanyas patchen van vagy hogy létezik-e még, de szerintem te ezt keresed. (én 3 óra alatt meguntam) A nevére nem emlékszem de ha kicsit kitartó vagy akkor fórumokon vagy a google segítségével a "gm server" jelzővel tutira megtalálod!
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1970 Dátum: 13 jan 20, 22:19:13 »

Költői kérdés Mosolyog Nem tud valaki olyan 3.3.5 fun szervert ahol kb működika  pve, és olyan erős kreát itemek vannak (vagy felerősített itemek) hogy szólóban elmehet az ember instázni ?  Buli lenne Mosolyog egy csomó dolgot kipróbálnék végre Mosolyog
Én is olyanon játszok! www.eternal-wow.com
És a remorse realm, ott 255 a maximum szint, gyors a fejlődés és nekem ROGUE-val van 4,3m HP-m és csak az autoattack 200-300k-kat csap. Egy normálisabb palának v DK-nak van kb 15m HP-ja. A BT-vel csak az a gond, h ott fel vannak erősítve a mobok, és egyedül képtelenség végigtolni, de a PoS-t, FoS-t, és a nexus-t már toltam egyedül, meg még pár instát.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 22:24:12 írta Sasukefan » Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1971 Dátum: 13 jan 20, 22:46:50 »

 ám icc szólóban nyomatható ? remélem igen Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 20, 22:48:56 írta Micsudi » Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
DeLuXe668
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 43



« Válasz #1972 Dátum: 13 jan 21, 19:52:13 »

Egy 10 millás rugó vagy 14 milla pala karaktereimnek már megy bt java része is egyedül Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 19:53:00 írta DeLuXe668 » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #1973 Dátum: 13 jan 21, 20:15:31 »

De itt az első boss csap 3 milkát és 3678m HP-ja van. :O
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1974 Dátum: 13 jan 21, 20:51:32 »

Hát megpróbáltam....   jó lenne a buli alapból maxon kezdenél az npc-k nem lennének erősítve és válogathatnál a cuccok között :/  így viszont nem az amit kerestem.... majd keresek egy gm szervert. de az se tuti mert nem .kill paranccsal akarok ölni hanem akár negyed órát is csapni egy bosst figyelni miket csinál stb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1975 Dátum: 13 jan 26, 13:10:01 »

No ehhez is kedvet kaptam. Gondolom ti valamennyien a "csillagkapun" játszotok.

Amíg gyűn alulirányba, addig olvasgatom a karaktereket, meg a kasztokat.

Eddig Blood Elf Warlock, vagy Mage amire gondoltam név alapján.

Azt néztem, hogy több faj esetében is van pl warlock eltérő alap statokkal, de ezen kívűl van egyéb eltérés pl skillek terén?
Naplózva

Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #1976 Dátum: 13 jan 26, 13:39:55 »

Mindkettő erős távolsági dps, Igazából hasonló cuccokra kell pályázniuk mert ugyan azok a statok erősítik őket.
Bármelyiket indítod jól jársz.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #1977 Dátum: 13 jan 26, 13:58:49 »

Vannak racial skillek ha erre gondolsz, de szerintem nem éri meg az alapján választani, legalábbis nekem mindig fontosabb volt maga az adott faj mint az alap statok meg skillek.
Amelyiknél lehet mágust/lockot választani úgyis olyan a racial, hogy jó annak is (Arcane Torrent, Gift of the Naaru vagy a Human-Undead-Gnome féle escape skillek is bőven jók nekik pvpre).
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #1978 Dátum: 13 jan 26, 14:30:40 »

Én is faj alapján szemeltem ki a Blood Elfet. Eredetileg gondoltam Night Elfre is.


A dps mi is? damage per sör?

Esetleg kérhetek egy alap wow rövidítés szótárt? Vagy könnyen bele lehet tanulni játék közben?

Olvastam olyat, hogy a spirit nem sokat ér, mivel a regenerációja harc közben nem igen életképes, ráadásul nagyban helyettesíthető  gyógyító cucokkal.

Gondolom warlock/mage esetében intellect és stamina amire rakni kell, de főleg az előbbi. Agility és Strenght mennyire szükséges? Esetleg úgy mint a Dio2-ben, felszerelés elbírásához?

Egyenlőre tovább nem fárasztalak titeket. Egy rövid ideig. Nyelvesít

ui: közben találtam a tecsőn hazánkfiaszavával való oktatóvideót.

Nos a videóban elhangzott egy ilyen:
"Allist ne kezdjetek, de ha 14 éven aluliak vagytok, akkor csak allist"
 Mért a horda az korhatáros? Jó az orkok tényleg nem olyan szépek de hát nem tehetnek róla, ne legyenek negatív előítéleteink.  Pojén

« Utoljára szerkesztve: 13 jan 26, 14:38:02 írta Shiro » Naplózva

Feo
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 701


"Not all who wander are lost"


« Válasz #1979 Dátum: 13 jan 26, 15:01:53 »

A horda az allit fikázza, az alli meg a hordát, semmi újdonság  Nevet Mindkét oldalnak megvan a kellemetlenebbik rétege szóval teljesen mind1, amelyik szimpatikusabb azt válaszd  Nevet

A rövidítések elég egyértelműek szerintem, ha már benne leszel a játékban tudni fogod épp miről beszélnek, a nagyja úgyis csak a tipikus internet szleng.

Int, spellpower, crit, mage-nek meg lock-nak ezek a legfontosabbak, bár nem tudsz egyszerre mindegyikre normálisan pakolni, előbb utóbb választani kell hogy melyikből akarod a legtöbbet és arra rágyúrni, a hibrid megoldás nekem sose volt csábító^^.

Nincs teherbíráshoz stat, az a táskád méretén múlik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 130 131 [132] 133 134 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!