24 jún 13, 08:47:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 159
  Nyomtatás  
Szerző Téma: World of Warcraft  (Megtekintve 460916 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Neji95
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 348



« Válasz #75 Dátum: 09 aug 06, 17:33:07 »

Hy vlak tudna linket adni ahoz hogy hogy töltsem le meg hogy hol kell regiznem a wowra??A metin2 könnyebb volt smirksweat
Naplózva
Haku
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 2021


Niggah-chan


WWW
« Válasz #76 Dátum: 09 aug 06, 19:15:34 »

A Metin2 ingyenes Nevet. Vedd meg a gamet, vagy szedd le torrentről és ha nem akarsz fizetni a blizzardnak, akkor keress egy törtszervert és ott regisztrálj. 
Naplózva

Lion
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 12


« Válasz #77 Dátum: 09 aug 06, 23:27:23 »

hy n egy saját szerot hozok malyd létre aki gm akar leni az irjon a forumba és megbeszéljük vagy vegyen fel msnre
febb vége körül indul a szero nodc no lag és egy nyomorultjo szervergépröl fut malyd 3.0.3 mas pech szükségs malyd hozá.
msn címem:bothnagyur@hotmail.com


Ilyen helyesírással szerintem ne is kezdj bele... L0L


Véleményem szerint a Tauri a legjobb... Oda meg nem 3.1...es patch kell hanem 3.0.9-es... Nem tudom ki hol él... Akimeg a Taurin akar játszani, de nemtudja feltenni az írjon pmbe elmagyarázom.
Naplózva
titi
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 121



« Válasz #78 Dátum: 09 aug 08, 12:17:19 »

De jó, hogy nem játszom ezzel a gammel... Ha egyszer elkezdeném, nem lenne real life-om..., mert a WoW jobb mint a real life Nyelvesít
én úgy tudom a Tauri/törtszerver egy rakás szar, mert nincs meg benne minden item stb.., akkor is a legjobb a fizetős, szerintem^^
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 08, 12:19:25 írta titi » Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #79 Dátum: 09 aug 08, 12:24:27 »

jaja tényleg elég béna a tauri, már lassan 2 napja várok arra a tetves szerverre hogy a karakteremel tovább vigyem de nem lehet mert amikor végre van szerver akkor meg így harc közben befagy a szerver kivág egy errorral és nem lehet belépni a szerverre  >.<# idegesítő és szar  Pontosan
Naplózva
Kurt Cobain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29

A friend is nothing but a known enemy.


« Válasz #80 Dátum: 09 aug 09, 01:42:33 »

Ma már tényleg nem érdemes elkezdeni wowozni eredetin. Én 4 évig játszottam eredetin és pár hónapja szabadultam meg tőle, de mai napig hallom haveroktól, hogy mi van benne és közösen csak azt a konklúziót szoktuk levonni, hogy: "haldoklik a wow" az utóbbi 2 évben brutálisan lebutították a játékot annak érdekében, hogy az új játékosok pár hét alatt utolérhessék azokat, akik hónapok, esetleg évek óta szenvednek valamiért. Röhej, ami ott megy. Állítom érdemes megvárni a Blizzard Next-Gen játékát vagy a szintén igen csak nagyon ígéretes AION-t, amit "wow gyilkosnak" tartanak egyesek, mert tényleg nagyon jó lesz. Gondolkozik
Naplózva

"Punk is musical freedom. It's saying, doing and playing what you want. In Webster's terms, 'nirvana' means freedom from pain, suffering and the external world, and that's pretty close to my definition of Punk Rock." - Kurt Cobain
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #81 Dátum: 09 aug 09, 08:42:50 »

Ti is értelmes bagázs lehettek T_T Haldoklik a WoW, valóban, 11 millió előfizető stagnál, de haldoklik a WoW >_>" Mellesleg a szintezést valóban felgyorsították, és végre nem csak a játékosok 5%-a látja az endgame bossokat.
Mielőtt rákérdeznél, nekem is kb. 4 éves az accountom, szóval majdhogynem kezdete óta játszok, kisebb-nagyobb kihagyásokkal
« Utoljára szerkesztve: 09 aug 09, 08:44:10 írta MoonTiger » Naplózva

sallaid15
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24


« Válasz #82 Dátum: 09 aug 09, 09:27:57 »

Valaki nem tudna adni 1jó dps dk talentot 61 talentpontal?
Naplózva
Kurt Cobain
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 29

A friend is nothing but a known enemy.


« Válasz #83 Dátum: 09 aug 09, 19:19:21 »

Ti is értelmes bagázs lehettek T_T Haldoklik a WoW, valóban, 11 millió előfizető stagnál, de haldoklik a WoW >_>" Mellesleg a szintezést valóban felgyorsították, és végre nem csak a játékosok 5%-a látja az endgame bossokat.
Mielőtt rákérdeznél, nekem is kb. 4 éves az accountom, szóval majdhogynem kezdete óta játszok, kisebb-nagyobb kihagyásokkal

El vagy tévedve a számokkal. 11 millió előfizető =/= 11 millió aktív előfizető.  + ebbe beletartoznak a kínai power leveler servicerek, a kínai goldfarmerek, a mobkiller botok ill. a wowgold és rush reklámozók, akiket napiszinten bannolnak folyamatosan pucolva a játékot. Közel sincs annyi player benne, mint amennyiről szó forog. Aztán ebben benne vannak azok is, akiknek csak az alapjáték van meg és stb.. érdemes lenne felállítani egy timescalet felsorolva, hogy évről-évre sőt. hónapról-hónapra hogyan butult a játék. Az FS!-en elég sok összefoglaló/elmefuttató cikk van, hogy hogyan változott a játék és elég elkeserítő. Egyetlen egy példát hoznék a sok-sok százból. Mountok. Régen lvl40-en kaptál 60%-os mountot 100 gold körül azt hiszem? és 60. szinten 100%-os mountot 1000goldért. Ma már lvl30%-on  megkapod a 60%-os mountot kb. 30-40goldból? Míg a 100%-os már 40. szinten megfogod kapni a kövi patchben, de lehet hogy már most is így van szintén fillérekért. Szinte semmit nem kell csinálni a játékban, mert a szádba tesznek mindent.
Sokan úgy kezelik ezt, hogy had örüljenek a casualok is és stb.. de én személyszerint úgy érzem, hogy ha elakarok érni valamit és ezt meg is teszem kemény melóval, napokig tartó wipeolással és egyebek, akkor később azt más ne tehesse meg 1,5 óra pugolással.  Ezt szerettem volna kifejezeni   Mosolyog
Naplózva

"Punk is musical freedom. It's saying, doing and playing what you want. In Webster's terms, 'nirvana' means freedom from pain, suffering and the external world, and that's pretty close to my definition of Punk Rock." - Kurt Cobain
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #84 Dátum: 09 aug 09, 22:12:01 »

Nem követed figyelemmel a WoW híreket ezekszerint Mosolyog Kérlekszépen level 20(!!!) tól megkapod 5(!!!) aranyért a mountot, lvl 40(!!)-en 50(!!) aranyért. Ez kérlekszépen a régi WoWosok arconköpése Szomorú Valóban, ahogy mondod, mi megszenvedtünk anno a mountunkért, de nem is felejtem el soha, hogy milyen élmény volt először cicagolni. Viszont haldoklástól még nagyon nagyon messze van Mosolyog
Naplózva

Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #85 Dátum: 09 aug 10, 20:45:33 »

Hali!
Szeretnék elkezdeni WoW-ozni. Melyik szervert ajánlanátok (törtet)?
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
ChroN
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1226


Portgas D. Ace


« Válasz #86 Dátum: 09 aug 10, 22:06:59 »

Hát nekem meg most pont nincs WoW-om, elvonási tünetek xD
Nemsokára megin lesz  Ördögi
Naplózva

Signor Doe
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Válasz #87 Dátum: 09 aug 12, 09:19:07 »

Nem tévedés hogy 1 csöppet haldoklik a wow pontosabban a wotlk ugyanis sok embernek nemjöttbe de sebaj.Az eredeti élvezetes de drága ez eggyetlen rendes tört szerver a Toxic és az Aniwow volt sajnos a Blizzard mind a 2 bezáratta.Azthiszem abból a 2 szerverből hasznot tudott volna húzni a blizzard hogy hogy gondolom?
NOs megeggyezhettek volna hogy a vip befizetések néhány % át megkapják valamint 1 jobb emut garantáltan több player  ment volna a szerverre és több lett volna a vip is.Ugyan ojan sok pénz nemjött volna a blizzardnak de 1 kis + mindig jóljön.
Naplózva




„Vissza, soha!Csak most jöttünk.”
Csirguz
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 202



« Válasz #88 Dátum: 09 aug 12, 15:06:35 »

Hát aki szereti a játékot az úgyis előfizet az eredetire... viszont szeretném már én is kipróbálni, valaki mondjon már egy épkézláb tört szerót, mert nem fogok érte én sem fizetni amíg nem játszottam vele...
Naplózva


Join The Naruto Online Multiplayer Game Naruto - Arena.com
Adachi
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2074


« Válasz #89 Dátum: 09 aug 12, 15:28:55 »

Taurit  ajánlom Mosolyog sokan szidják  de  sztem az egyik legjobb törtszerver....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 159
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!