24 jún 16, 08:08:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 814321 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4860 Dátum: 12 ápr 01, 17:30:29 »

Majkának vannak jó számai, ez a mostani annyira nem tetszik.

Én mostanában erre pörgök: Rákattantam a magyar folk metálra, pedig a rock , metál stb nem az én stílusom de ami jó az jó =D

http://www.youtube.com/watch?v=Id_ZN6X3EBE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=4fgqWtQGgSA&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ksbkj-dDpJw&feature=relmfu

Ez a Dalriada nagyon állat zenekar O.o Ezek a nép zenei motívumok valami lélegzetállítóan jók !
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 01, 17:35:12 írta Lew » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4861 Dátum: 12 ápr 01, 18:05:57 »

Stance, mutass egy olyan rapp számot ami szerinted tartalmilag nem olyan amibe bele lehetne kötni.
Nincs ilyen, mindenki azt adja vissza amit lát(ott), tapasztal(t). Pont ettől nem lehet, hogy maszk legyen rajta.
Jöhetsz ezzel a sok filozófiai szarral, amit mostanában mindenhol kiömlesztesz magadból, de te is ebben a mocsokban élsz. Munka mellett kénytelen vagy dolgozni, otthon leugatnak és érzelmileg tönkre vagy, tönkre vagy egy csajtól aki iránt percenként változik a hozzákötött érzelmi állapotod.

Ideje lenne felnőni és nem csak okoskodni a dolgokról hanem tenni is ellenük, mert akármennyire is nagy hatalommal bírnak a szavak, ott ahol csak a tettek számítanak sosem lesznek elegek.

Persze mondhatod, hogy személyeskedő, értelemmel nem rendelkező véglény vagyok, de különösebben nem izgatnak már a szavaid. Ha világmegváltó fórumharcos akarsz lenni az a te dolgod, csak ne kattints a hozzászólás gombra.
Előre is kösz!
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Stance
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2122



« Válasz #4862 Dátum: 12 ápr 01, 20:21:18 »

Ott van például 2Pac, Eminem, 2Arc vagy Steve, őket csipázom. Ha FankaDelit írnék akkor már hazudnék, mivel az bőven túl van a reppen, ő kilépett 'ezen világból'.
Mindenki azt adja vissza, amit tapasztalt? Ezek szerint te megeszed azt az amcsi rapet is, amibe kölcsönzött verdákkal, limuzinokkal járkálnak és egyszerre 7-8 csaj pucsít a raj gettósztárnak, akin 3 kg fux van. De írhatnám magát a pápát is vagy egy "átlagos" papot a sarki templomból, aki azt mondja, hogy Jézus nevében beszél és kommunikált Istennel. Nem is csodálom, hogy ilyeneket irkálsz, ha elhiszed ezeket. Márpedig szerinted idézlek ,,nincs ilyen, mindenki azt adja vissza, amit tapasztalt". Ezért létezik ennyi birka a világban, mindent elhisznek, teljesen kondicionálva van az elméd.
Ha azt mondod, hogy én is ebben a mocsokban élek - nincs igazad. A tudatos és tudattalan embert megkülönbözteti, hogy a tudatos emberek egy világban élnek, a tudattalanok pedig mind-mind külön álomvilágokat alkotnak, több milliót. Amennyi ember, annyit. Dolgozom. Meg kell csinálni, nincs más választásom, így méltósággal teszem még azt is. Más pedig inkább ezt az energiát hisztibe tölti ki. Rajtad múlik, hogy mit kovácsolsz a szarból, mert szarból lehet várat építeni. Otthon leugatnak, szerinted vagyok annyira tudattalan, mint te, akiből egy idegen ember (jelen esetben én) vagy akár a saját apám vagy anyám ellenszenvet tud kiváltani? Saját magam ura vagyok veled ellentétben - kizárólag akkor teszem magam sebezhetővé, ha a barátnőmmel vagyok és akkor is csak neki.
Tenni ellene? Idáig sem jutottál el, hogy ha valami ellen vagy, akkor csak táplálod azt? Baromi nagy közhely, hogy ideje lenne tenni... leírtad, de semmi háttere nincs, nem tudod, hogy mit kéne tenni. Kimenni az utcára kukát gyújtogatni? Összefogni? Mégis mit? A gyűlöletet? Ugyan.. Ez illúzió. A valódi forradalmunk szellemben fog eldőlni. Változtatok. A társadalom része vagyok. Ha magamon változtatok, azzal változik a társadalom is. Magát a mentalitást kell erősíteni.

Megmertem szólni az életellenes tartalma, erre megkaptam, hogy ne használjam a hozzászólás gombot. Még valaki, aki lereagál azért, mert féltem az életét?



Masashi
Igazad van, sőt, nagyobb szerepet játszik, mint hinnénk. De teljesen félreértelmezzük a "lényegét".
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 01, 20:24:25 írta Stance » Naplózva



drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4863 Dátum: 12 ápr 01, 20:32:37 »

xDDDD
Nem am ezt ne vedd komolyan.
Lehet, h van amiben igazad van, de ez egy pict személyeskedőre sikeredett.

Idézet
Saját magam ura vagyok veled ellentétben

Ezt miből szűrted le pl.?

De mind1 ez már nagyon off xDD
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4864 Dátum: 12 ápr 01, 20:50:52 »

Fekete-fehér klip, felesek, depresszív szöveg és dallam, cigaretta, kapucni, sikátor és a helyszín a város. Ti tudjátok srácok... mindenki a saját maga sírját ássa. Tudatában se vagytok, ezek a szimbólumok milyen hatással vannak a tudatalattitokra.

[...]

a tartalom a lényeg, ami jelen esetbe ne a fájdalomról és a halálról szóljon egy önpusztító klippel...


Majdnem egyet értek, mert ez a sikátoros gengszter dolog nekem se nagyon tetszik, ez ne legyen példakép.

De azért depresszívnek ne nevezd azt a számot, mert ez az ugatás azért messze van onnan.

Tessék, ilyen az igazán depresszív zene:

Lifelover - Shallow

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=h7GSaYkXOqA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=h7GSaYkXOqA</a>

Jó kis dsbm (depressive suicidal black metal) Ez tényleg leépít az embert. Nem is hallgatok ilyet egyébként, rossz hatással van szerintem az emberre, csak a műfajt ismerem. Itt valóban megjelenik a mizantrópia, az önutálat, a fájdalom. Nem úgy mint abban a balkáni többé kevésbé popzenének számító izéban.

Még egy gyors megjegyzés: nem a rapet akarom most leszólni, bár nem az én műfajom, de ettől még lehet jó. Csak szerintem ez a szám, meg egyáltalán Majka papa, DopeMan alternatív köztársasági elnök úr, Ganxsta Eladom Magam Zoli és társai, ezek mind egy populárisabb vonalat képviselnek. Lehet őket szeretni, nem tilos senkinek se, csak ide aztán tényleg ne akarjunk valami okosságot belelátni, ez csak szórakoztatás. Rossz példa igen, de a rajoskodók nem emiatt bűnöznek. Ez is erősíti persze, de ennél mélyebben kell keresni az okokat.

Amit a világról írsz, abban még van pár dolog amit egyet értek. De ha változtatni akarsz a világon, akkor inkább a kukákat ajánlom. Még azzal is többre mész mint ezzel a sok önmegvalósítós izéval. Az meg főleg nem igaz, hogy attól, hogy magadat változtatod a világ is változik. A változtatást az embernek magán kell elkezdenie, ez tény, de tevőlegesen is hatással kell lennie a világra ahhoz, hogy az is változzon. Persze ettől még nem biztos, hogy túl sokat tudsz a világon változtatni, feltehetően lófaszt se, mert nagyon keveseknek adatik csak meg, hogy tényleg tudjanak változtatni. De ettől még próbálkozni lehet.
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #4865 Dátum: 12 ápr 01, 21:12:05 »


Behaltam. ikszdé

Nekem sem műfajom a rap, de rengeteg olyan rapszám van, ami nagy igazságokról szól, és "szemfelnyitó" a szövege.^^ Azokat viszont érdemes meghallgatni. A klipeket tulajdonképpen nem nagyon szoktam figyelni, nem igazán érdekelnek, talán pont azért, mert a bikinis vonagló lányok nem igazán vonzzák a tekintetem. De nem véletlenül tesznek be ilyen lányokat.. A legtöbb férfit ez igenis érdekli. Nevet
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4866 Dátum: 12 ápr 01, 21:13:52 »

Vannak nagyon jó rap szövegek ezt én is elismerem. Valaki ajánlhatna már valami jó rapet nekem, olyat ami még nekem is bejönne. ikszdé Mert am nem sokat ismerek. Nem az én stílusom, ezért nem is ismerem igazán.

A klippek meg igazából sose érdekeltek, még a saját zenémben se. Van egy kettő ami tetszik, de nem nagyon szoktam nézni őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 01, 21:18:06 írta Aes Sedai » Naplózva
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4867 Dátum: 12 ápr 01, 21:42:38 »

Ott van például 2Pac, Eminem, 2Arc vagy Steve, őket csipázom. Ha FankaDelit írnék akkor már hazudnék, mivel az bőven túl van a reppen, ő kilépett 'ezen világból'.
Nézzük 2Pac-et, várjunk hiszen belehalt egy bandaháborúba, pont abba a világ mocskába halt bele ami sikeressé tette.

Mindenki azt adja vissza, amit tapasztalt? Ezek szerint te megeszed azt az amcsi rapet is, amibe kölcsönzött verdákkal, limuzinokkal járkálnak és egyszerre 7-8 csaj pucsít a raj gettósztárnak, akin 3 kg fux van. De írhatnám magát a pápát is vagy egy "átlagos" papot a sarki templomból, aki azt mondja, hogy Jézus nevében beszél és kommunikált Istennel. Nem is csodálom, hogy ilyeneket irkálsz, ha elhiszed ezeket. Márpedig szerinted idézlek ,,nincs ilyen, mindenki azt adja vissza, amit tapasztalt". Ezért létezik ennyi birka a világban, mindent elhisznek, teljesen kondicionálva van az elméd.
Nem eszem meg a "kamu amcsi idillt", a srácok a klipben ették meg, tudod akik kibérelték a lányokat, a fuxot meg a kocsikat, sőt még a ruhájukat is kölcsönkérték.
A pap is azt adja vissza amit tapasztalt, mert ministránsként őt is zaklatták, gondolja most rajta a sor. Egyébként nem Jézus nevében hanem róla és tanításairól beszél. Egyikőjük sem kommunikált Istennel erre még Jézus sem volt képes.
Az a bajom azzal amit mostanában képviselsz, hogy te sem hallgatsz meg másokat, met ők biztosan csak elbutított lények és ők is mind az ellenségeid. Éppen ellenkezőleg, értelmes embernek gondollak akit megtévesztettek, hogy ezt fel tudod-e ismerni vagy sem, nos ez nem csak rajtad múlik, ezért is írtam neked.
"Nyitott szemmel járok mégis vakságot látok és vakságba zártok", de, ha elhiszed, hogy csak te látsz, akkor bizony régen vak vagy.

Ha azt mondod, hogy én is ebben a mocsokban élek - nincs igazad. A tudatos és tudattalan embert megkülönbözteti, hogy a tudatos emberek egy világban élnek, a tudattalanok pedig mind-mind külön álomvilágokat alkotnak, több milliót. Amennyi ember, annyit.
A te világodban ez biztosan így van, az enyémben csak olyan emberek vannak akik elfogadják az igazságot, illetve van még olyan aki ismeri, de beleőrül és van olyan is aki egyszerűen csak mást kér. k azok akiket te birkának hívsz, én meg olyanoknak akik nem állnak készen a valóságra. Szerintem ez a tolerancia és a gyűlölet megszakítása, nem pedig a bizonygatás és térítés.

Dolgozom. Meg kell csinálni, nincs más választásom, így méltósággal teszem még azt is. Más pedig inkább ezt az energiát hisztibe tölti ki. Rajtad múlik, hogy mit kovácsolsz a szarból, mert szarból lehet várat építeni.
Lehet, de én inkább magamból építek várat. Tudás, tapasztalat, testi erő és egészség. Így a váram hordozható is, szerintem ez praktikusabb, mint a szarra alapozni. Mosolyog
Ha csak rajtad múlna, akkor nem lenne szar a világban így ez nem igaz. De tény, hogy változtathatsz rajta, ha akarsz.

Otthon leugatnak, szerinted vagyok annyira tudattalan, mint te, akiből egy idegen ember (jelen esetben én) vagy akár a saját apám vagy anyám ellenszenvet tud kiváltani? Saját magam ura vagyok veled ellentétben - kizárólag akkor teszem magam sebezhetővé, ha a barátnőmmel vagyok és akkor is csak neki.
Nem vagy ellenszenves, egyszerűen csak unalmas vagy. Kit vagy mit sikerült eddig megváltoztatnod a szavaiddal? Jobb lett bármi is, jobban érzed már magad, szebb már a világ?
Ösztönlény vagyok, ez tény, minden ember az, ösztönösen élem az életem, mert másként megfulladnék. Persze csak kiforgatom a szavaidat, de ennek ellenére nem gondolom, hogy tudattalan érzelmek által irányított lény vagyok, legalábbis nem minden esetben. Mosolyog
Nem tudom, hogy milyen értelemben vagy a saját magad ura, de, ha jól sejtem akkor a szüleidnél laksz. Persze lehet, hogy ez csak valamiféle emelkedett elmeállapotra utal, nos, ha így gondolod, akkor sok sikert az életben. Nincsenek független emberek. Ez is egy jó indok arra, hogy miért is élünk közösségekben, ahol mindenkinek megvan a szerepe, oda birkák is kellenek.
A sebezhetőség nem határozatlanságot jelent. A barátnőd meg bárhogy szeretni fog, ezért van veled. Mosolyog

Tenni ellene? Idáig sem jutottál el, hogy ha valami ellen vagy, akkor csak táplálod azt? Baromi nagy közhely, hogy ideje lenne tenni... leírtad, de semmi háttere nincs, nem tudod, hogy mit kéne tenni. Kimenni az utcára kukát gyújtogatni? Összefogni? Mégis mit? A gyűlöletet? Ugyan.. Ez illúzió. A valódi forradalmunk szellemben fog eldőlni. Változtatok. A társadalom része vagyok. Ha magamon változtatok, azzal változik a társadalom is. Magát a mentalitást kell erősíteni.
Érdekes kérdés ez egy olyan embertől aki úgy tesz Majka ellen, hogy kisemmizi a munkáját. Talán ezt hívják iróniának nemde?
Valóban nagy közhely, talán éppen azért, mert senki sem tesz semmit és minden megy tovább. Tudom, hogy mit kellene tenni, de ahhoz nagyon sok dolognak kellene meghalnia és elpusztulnia. Nem vagyok huligán szóval a kukás dolgot hagynám. A te módszered nem hatékony és igazából éppen olyan könnyű kiforgatni, mint a törvényeket, ráadásul mindenki csak annyit használ belőle ami neki szimpatikus.
Ha pedig eljutnék oda, hogy hatalmi pozícióban legyek a változtatáshoz, akkor addigra éppen annyira nem lenne érdekem a változás, mint amennyire a mostani hatalomnak vagy bármelyik másiknak. Mosolyog

Megmertem szólni az életellenes tartalma, erre megkaptam, hogy ne használjam a hozzászólás gombot. Még valaki, aki lereagál azért, mert féltem az életét?
Nem kell féltened az életemet, vigyázok rá és óvom azt, még tőled is. Mosolyog


Illetve felhívnám még egy dologra a figyelmedet. Nem tudsz mások helyett gondolkodni, nem azért mert nem vagy elég okos. Szimplán csak azért, mert nem vagy ők.
Az önmegvalósítás szép dolog, de mindenkinek más utat kell bejárnia hozzá, a tied nem lesz nekik jó.


Végül pedig egy kis remix, tegnap hallgattam és mivel holnap GoT így gondoltam még ma megosztom veletek.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=riEP7ni0Ejk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=riEP7ni0Ejk</a>
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #4868 Dátum: 12 ápr 01, 21:53:00 »

Nemtoom Majka papa ér e annyit, hogy ennyit beszéljünk róla. xD Kezdem bánni, hogy belepofáztam. Végülis, emberek ez csak szórakoztatóipar. Egy megkonstruált, mesterséges világ. Úgy van kitalálva, hogy aki akinek ez tetszik, belemagyarázhasson bármit, a többiek meg simán buliznak rá, a nézettségmaximalizálás kedvéért minél több embert bele lehessen vonni, csak ez számít.

Van persze underground is, az egy másik helyzet, ott akár jöhetnek igazi művészek is, de azért ebben a világban nem ez a jellemző. 
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4869 Dátum: 12 ápr 02, 19:56:25 »

Szerintem menjetek át a vita topicba,mert ez már szerintem nem a zenéről szól kacsint

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RmRbv9f7DiY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RmRbv9f7DiY</a>
Ezt a számot egy ukrán street workout vidinél találtam Nevet Eszméletlen jó a szám edzéshez Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4870 Dátum: 12 ápr 02, 21:08:23 »

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=Gzksj1UNC0Q" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=Gzksj1UNC0Q</a>
hatalmas szám Mosolyog szlovák.. de akkoris
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #4871 Dátum: 12 ápr 03, 18:00:20 »

Hát én most megtöröm a rap zuhatagot.
Most volt a Trónok harca második évadának premierje. Még nem néztem meg az első részt, de már hangolódom rá az intro zenéjével, míg lejön. Nevet
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HdG8FJbJq28" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HdG8FJbJq28</a>

Ez meg ugyan az csak hegedűvel. Nagyon tud a srác:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=1yydcG9woWA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=1yydcG9woWA</a>
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #4872 Dátum: 12 ápr 04, 15:49:19 »

shiranai: Ezt a zenét úgy imádom! Nevet Habár magát a Trónok harcát még nem láttam, de a zenét már hallottam, és nagyon imádom Mosolyog
Nekem ami filmzene még tetszik, az Braveheart zenéje:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=RDEQjGIleKg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=RDEQjGIleKg</a>
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
A-chan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1751


(†ㅍ_ㅍ)૭°


WWW
« Válasz #4873 Dátum: 12 ápr 04, 18:29:00 »

Én is imádom a Trónok Harca zenéjét. Nevet Nagyon kevés sorozat intróját hallgatom meg a részek elején, de ez közéjük tartozik.

És rock ide, vagy oda, ez tetszik. Mosolyog A lány tök tehetséges és a hely is nagyon szép. Imádom a jeget meg a havat. ^-^
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI</a>
Naplózva

heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4874 Dátum: 12 ápr 04, 19:47:54 »

Úgy hiszem azt, Shiro kezdi megkedvelni ezt a dubstep dolgot.^_^ S odanézzetek, mit látunk ott... *_*
Dubstep Violin- Lindsey Stirling- Crystallize (A linket kicsit átszerkesztettem, de gyűlölöm ezt a youtubeos miniablakot idézgetni.)
A lényeg, hogy Shiro ezt már mutatta, de tényleg szép szám. (Nem akartalak lelombozni csak eszembe jutott.)

Meg akkor két számot is mutatok már.
Mindkettő a The All-American Rejects-től van.
Az első a Straightjacket feeling, csak úgy megtetszett, nincs különösebb személyes kötődésem hozzá.
The All-American Rejects - Straightjacket Feeling

A második szám pedig az I Wanna (touch you), széthallgattam az elmúlt két hétben. (Én is nagyon szeretnék valakit megérinteni... Ámor Majd úgyis elolvassa ezt és elpirul. Nevet)
The All-American Rejects - I Wanna (Alt. Version) (Szerintem csak attól alternatív, hogy ez nem egy LG reklám. Nevet
The All-American Rejects - I Wanna (Down The Front Session)
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 323 324 [325] 326 327 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!