24 jún 16, 05:05:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 813954 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4755 Dátum: 12 feb 18, 11:09:16 »

Nah hangfalas gépnél vagyok. Nagyon tetszenek ezek az Enigma számok, nem is hallottam még őket. Az elsőtől kirázott a hideg, nem tudom miért ( Pirul), nagyon jó kis szám. A második is tetszik.

Helyes, örülök hogy tetszik, nekem igazából csak 1 album van meg a Def Leppard-tól, de ha találsz még jó számokat szólj, akkor én is leszedek még.

Ez az Ayreon album nagyon jó, örülök hogy tetszik. Nagyon szeretem a szám szövegeit, meg igen ezt a "musical szerű albumot".

Casshern-nek én is kíváncsi vagyok az animéjére, de eddig még csak a "filmet" láttam azt hiszem, abban volt ez a két szám.

Kiskoromban sokat hallottam őket, egy kis nosztalgia, de szeretem a számaikat. Ők igazából keresztény Rockot Hip-hop-ot csinálnak, de nagyon jó számaik vannak... szerintem.  Pirul
DC Talk - Like it, Love it, Need it
DC Talk - Colored People
DC Talk - What if I stumble
DC Talk - In the Light

Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4756 Dátum: 12 feb 18, 12:39:16 »

Eddig még csak a Best of egy kis részét hallgattam meg, de ez máris kedvenc.
Def Leppard - Make Love Like A Man

Illetve én is mutatok három számot ami még általános iskolás koromban volt "menő" (Értsd, mindenhonnan ezt hallottad.)
Egy olasz különlegesség: Eiffel 65 - Blue
Egy fantasztikus román fiú csapat: O-Zone - Dragostea Din Tei

Na, de most, hogy lehúztam a színvonalat, a következő szám talán emel rajta valamicskét.
Gigi D'Agostino - Bla Bla Bla

A végére pedig egy régi kedvenc. (Azt hiszem azóta meg is halt az előadó.)
Scatman John - Scatman
(Azt hiszem ez volt az első élményem ami kicsit hasonlít a szájdobolásra.)

Ha már szájdobolás, akkor nem tudom megállni, hogy ne tegyem be ezt a számot.
Westbam - Beatbox Rocker
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4757 Dátum: 12 feb 18, 12:53:08 »

mostanában rákaptam Bushidora Mosolyog
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=3IW73YS1f9c" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=3IW73YS1f9c</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=kxRRRkXNRcY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=kxRRRkXNRcY</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4j3AOJV1J8I" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4j3AOJV1J8I</a>
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4758 Dátum: 12 feb 18, 13:12:28 »

Áááá heo ezt nem hiszem el, mikor az előző hsz-met küldtem, előtte beírtam egy olyat hogy : "És végül, heo ezt meg csak neked ajánlom" és pont egy O-zone szám volt. Nevet

Tejóég de rég hallottam ezt az Eiffel 65 - Blue számot. Szerintem nagyon jó kis szám, csak egy gond van vele, ez alatt a 3:40 alatt amíg az ember hallgatja... meg is unja. >_<

Igen Scatman John  meghalt várj, olyan 1999 környékén ha jól emlékszem. De jó kis szám ez. Még ezt szeretem tőle:
Scatman John - Scatman's World

Hú az a Def Leppard szám tényleg jó. Azt hiszem nekem is a Best of album van meg, de CD-n még réges régről van tőlük egy album itthon...

De ismerős ennek a szájdobolószámnak az alapja.

Bushido tényleg jó kiskakas, régebben jó pár számot hallottam tőle.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4759 Dátum: 12 feb 18, 13:58:59 »

Nagy elmék, ha találkoznak. Nevet

Az Eiffel 65-nak tényleg van egy hasonló hatása, de volt tőlük még egy kedvenc számom, mégpedig ez.
Eiffel 65 - All i reaaly want (feat Kim Lukas)

Illetve rám tört egy kis nosztalgia, szóval még pár számomra kedves szám jön most.
U2 - With or Without you
Oasis - Wonderwall
R.E.M. - Everybody Hurts
The Verve - Love is Noise
The Verve - Sonnet
The Verve - Lucky Man

Ezt már biztosan linkeltem, de, ha már The Verve, akkor ez kötelező darab.
The Verve - Bitter Sweet Symphony
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
kiskakas2
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 770

heisenberg


« Válasz #4760 Dátum: 12 feb 18, 22:37:18 »

B.M.W ... Mosolyog
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=OEOqVNkISTk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=OEOqVNkISTk</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CK_hxFVF3V0" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CK_hxFVF3V0</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=HamWBUdmMnk" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=HamWBUdmMnk</a>
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=c-8rawJre14" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=c-8rawJre14</a>
Bushido a német rapp legnagyobbja..
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4761 Dátum: 12 feb 19, 11:03:05 »

heo, micsoda nosztalgiát hozol el nekem ezekkel a számokkal. Apukám nagy The Verve és U2 rajongó, voltak időszakok mikor általa rongyosra hallgattam én is ezeket. >_<

Nade pár szám:
Joseph Arthur - In the sun (Tegnap ez a szám ment miközben ébresztgettem az egyik bátyámat, teljesen oda volt érte. Nevet)
Sixpence None The Richer - Kiss Me
Airplane Mode - Flobots
Blue Foundation - Stuck In A Hard Place
Angels in America Opening Theme (Ez a szám gyönyörű, és a sorozat is nagyon jó. Csak egy 6 részes mini sorozat.)
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4762 Dátum: 12 feb 19, 12:45:55 »

Minagi, nagyon érdekes családod van, meglehetősen széles zenei ízléssel. (Ami mellesleg jó is. Mosolyog)

A Sixpence None The Richer-t én is ismerem, azt hiszem a Kiss Me-t linkeltem is már, de nekem a kedvencem a There She Goes tőlük, habár az csak egy feldolgozás az eredeti számot a The La's készítette el.
Ha már The La's nagyon szeretem a zenéjüket, kár, hogy csak egy albumok van.
Ezen "különleges módszerrel" egyszerre öt számukat is belinkeltem. Nevet
The La's

Megtaláltam a hozzászólásom be is idézem.
...
Sixpence None The Richer - Kiss Me
Gondolom az én korosztályomnak nem nagyon kell bemutatni. Mosolyog

S még egy szám tőlük, név szerint a:
Sixpence None The Richer - Don't dream it's over

Na és akkor még egy.
Sixpence None The Richer - There She Goes

Na és akkor az eredeti verzió is belőle:
The La's - There She Goes

Flobots-tól, nekem a Handlebars a kedvenc, azt is linkeltem már. Nevet
Egyik kedvenc videoklipem, ami nem mellesleg animáció, mind a zene mind a szöveg, s nem utolsó sorban a képi világban látható gondolatok is nagyon érdekesek és jók, legalábbis nekem mindenképpen.

Flobots - Handlebars

A Joseph Arthur szám nekem is nagyon tetszik. Gondolom ennél a résznél megbocsátott amiért felzavartad álmából.
I know I would apologize if I could see your eyes
'Cause when you showed me myself, you know, I became someone else
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 19, 15:16:26 írta heo » Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4763 Dátum: 12 feb 19, 16:38:00 »

Köszönöm heo, igen, eléggé mindenevők vagyunk. (Csak a magyar zenét tartjuk távol magunktól:)
De te sem panaszkodhatsz, hisz ahogy észre vettem eléggé széles látókörű vagy. Mosolyog

Sixpence None The Richer-tól az összes számot ismertem. Sőt a There She Goes-t felvettük kazettára és újra-és újra lejátszottuk. Nevet  Pirul

Flobots-tól már én is linkeltem egyszer a Handlebars-t (én nem keresem meg azt a hsz-met ha nem gond, lusta vagyok >_<), és mivel ezt tudtam azért gondoltam hozok tőlük egy másik számot. De a Handlebars nagyon jó, mint a klippje mint a szám.

Nem, úgy értettem amit írtam, tényleg úgy kelt föl, hogy: "Váó mi ez a szám, nagyon szép"! Nevet Igaz hogy már mutattuk neki mikor a Rosszak Jobbak c. filmben meghallottuk. (Majd a Dokik c. sorozatban is az egyik jelenet alatt ez a szám megy.) De nagyon tetszett neki!

Örülök hogy tetszett! ^.^
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 20, 00:55:37 írta Minagi » Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4764 Dátum: 12 feb 20, 18:59:25 »

Büszke vagyok rá, hogy a szüleimnek ilyen jó a zenei ízlése, heo,Minagi *O* nagyon jókat raktok be Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4765 Dátum: 12 feb 20, 20:10:46 »

Köszönöm szépen, ezt még eddig nem nagyon mondta senki, talán, ezért is jó "hallani". Mosolyog

Viszont egy újabb Def Leppard számot hoztam, mégpedig édesapám jóvoltából, mint kiderült ő is hallgatta őket.
A szám címe Too Late For Love és nekem tetszik, ezért ezt is beillesztem ide.
Def Leppard - Too Late For Love

Valamint egy nem túl régen, de ennek ellenére körülbelül örökké megkedvelt számot.
A számot Kokia énekli, a címe pedig Chouwa Oto ~with reflection~ vagy Cyouwa Oto ~with reflection~ és az Ai no Melody nevű albumon van rajta. Ezt a számot egyébként a 2010-es őszi MondoCon-on is elénekelte, de én a Gin-iro no Kami no Agito anime film-ből ismerem (Amit egyébként ajánlok. Mosolyog), most, hogy ennyi mindent leírtam róla itt az ideje magának a számnak is.
Kokia - Chouwa Oto ~with reflection~

Igazából az egész Gin-iro no Kami no Agito OST megér egy hallgatást, aki teheti az hallgassa meg, nekem például nagy kedvenc még az Ending is, a fentebb linkelt egyébként az Opening.
Belinkelem az Endinget is. Nevet
Ennek nem néztem utána oly alaposan, mint az Opening dalnak, de talán ez nem is olyan fontos, mint maga a zene.
Giniro No Kami No Agito Ending Theme - Ai no Melody ( Soundtrack Version )
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4766 Dátum: 12 feb 20, 20:33:53 »

Köszi Sabaku, igyekszik az ember.  Pirul

heo: Én igazából hihetetlenül élvezem ahogy itt a zenékről beszélgetünk.  Pirul

Hú ezt a Kokia számot annyiszor hallottam, nővérem mutatta, nagyon szép szám, csak néha nem tudom miért "ideges" leszek tőle... vagyis nem ez a megfelelő szó, de van valami az elejébe akkor is. Egyébkén tényleg gyönyörű szám. Még nem láttam ezt az animét igazából, de igazán szép a Ending szám. (Majd utána olvasok miről szól, lehet beteszem a listámba. Nevet)

Ezt a Def Leppard számot még nem is hallottam. Köszönöm apukádnak hogy megmutatta (meg neked is) nagyon tetszik.

És pár zene.
Chase & Status - End Credits ft Plan B Lehet mutattam ezt régen, sajnos nem emlékszem pontosan, de ez egy filmből van a címe Harry Brown egyébként, nagyon jó kis film.
Blink-182 - What's My Age Again
Blink-182 - All The Small Things Ez a szám és klipp... áááá zseniális mindkettő. Nagyon szeretem. Régebben, nagyon nagyon régen volt egy "Klip Kazettánk" , akkor még nem volt ilyen MTV meg hasonló csatornánk itthon és anyukám felvett jó sok számot rá, akkor hallottam először.
Blink-182 - Adam's Song
Blink-182 - I Miss You Ez egy nagyon édes szám szerintem.
Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4767 Dátum: 12 feb 20, 21:14:56 »

Én is nagyon élvezem ám és egy kicsit el is képeszt.

A zene alapján úgy néz ki, hogy hétvégén már két filmet is meg fogok nézni.

Szerintem lesz még Def Leppard, mert még alig hallgattam bele, szóval készülj fel. Mosolyog

Nahát Blink 182, én utoljára Buddha című albumot hallottam tőlük, úgy látom lemaradtam az idők során.
Majd igyekszem bepótolni, bár régen csak Blink volt a nevük sok minden történik 10 év alatt.

Viszont, akkor én is teszek be egy kis punk zenét, na jó igazából elég poppos, de attól még punk, talán egy kicsit hasonlít a Green Day-re is, de szerintem ez semmit sem von le az értékéből.
Úgy emlékszem, hogy Bowling for Soup még nem volt itt, hát itt az ideje, hogy ezt pótoljuk.
Bowling for Soup - Girls All The Bad Guys Want
Bowling for Soup - Highschool Never Ends
Bowling for Soup - 1985
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4768 Dátum: 12 feb 21, 12:32:31 »

Ne is mond, engem is... befoglaltuk ezt a topicot. >_<  Kúl

Jöhet a Def Leppard, legalább hallok tőlük még jó számokat, én kicsit lusta vagyok tőlük keresni még.
Azóta a Blink 182 sok mindenen átment... mostanában szét is mentek ha jól emlékszem, de vissza tértek együtt egy új albummal (gondolom a konfliktusokat elintézték), ami egyébként egész jó. Majd keresek pár számot arról és belinkelem később.

A Green Day szerintem jó kis banda, van egy két számuk amin igazán lehet...tombolni, táncolni. Bár igazából nincs sok ilyen fajta, de ami ilyen az jó.
Bowling for Soup együttest ismertem, vagyis a középső szám mintha meg lenne a "Mindenféle" mappánkban, de úgy igazán eddig nem nagyon hallgattam tőlük semmit. Nagyon emlékeztet valamire az együttes, a hangzása, de még nem jöttem rá. -.-'

Skins theme Ez az angol Skins c. sorozatnak a bevezető zenéje, nagyon jó lett szerintem.
Foster The People - Pumped Up Kicks
Iron Maiden - Children of the Damned
Johnny Rivers - Secret Agent Man  Annyira jó hangja van a csávónak!!
Madness - Our House

Ezt utólag be kell tennem, tudom mindenki ismeri ezt a számot, de annyira szép, és magával ragadó. Pont az előbb ment a random listámon.  Pirul
Rammstein - Ohne Dich
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 21, 13:50:48 írta Minagi » Naplózva


heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4769 Dátum: 12 feb 21, 15:13:39 »

Ez van, túl jók vagyunk. Nevet

Def Leppard lesz még, apámmal együtt végighallgatjuk az egész discography-t.

A Skins-t én is ismerem, ment a Cool-on is, mondjuk nekem angolul jobban tetszik, elég egyszerű nyelvezete van szóval hallás után is érthető, egyik haverom nagy függő, úgyhogy még suliban végignézette velem az összes részt.
A Misfits-nek is jó zenéi vannak.

A Foster The People-t én is linkeltem már, egy kicsit hasonlít erre a számra.
Peter, Bjorn & John - Young Folks

A Johnny Rivers szám annyira sok filmben volt már, hogy szinte kihagyhatatlan.  Kúl

Ha már Madness, akkor ez a szám kötelező, mondjuk ezt is biztos linkeltem már.
Shinedown - Sound of Madness


Na és akkor azok a számok amiket én gondoltam mára. Mosolyog
Az első egy Kasabian szám méghozzá az Underdog, ha jól emlékszem, akkor a két évvel ezelőtti Sziget-en is itt voltak.
Kasabian - Underdog

Aztán jöjjön egy kis Yeah Yeah Yeahs (Elég fura név, de hallottam már furcsábbat. Mosolyog), tőlük pedig a Cheated Hearts.
Yeah Yeah Yeahs - Cheated Hearts

Most pedig egy kis Hadouken! (Avagy pusztító ököl. Nevet), tőlük is linkeltem már, de, úgy emlékszem, hogy ez a szám még nem volt.
Hadouken! - Turn The Lights Out
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 316 317 [318] 319 320 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!