24 szep 25, 18:14:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 412
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Zenék & Klipek & Musicalek  (Megtekintve 892938 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #180 Dátum: 07 aug 14, 01:33:36 »

igen igen  ha meg van légyszi légyszi küldel  Nevet Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #181 Dátum: 07 aug 14, 02:05:25 »

az msn címedre küldtem remélem nem baj, mert az e-mail címed számomra rejtett.
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 14, 02:06:05 írta kakesz » Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
DaViS
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 231

..........Air Gear.......


« Válasz #182 Dátum: 07 aug 14, 08:48:24 »

okés jólesz az is köszi kakesz  Nevet
Naplózva
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #183 Dátum: 07 aug 18, 12:55:22 »

Phil Collins - another day in paradise!
megúgyegyébként Phil Collins! Mosolyog nekem teccik!
Naplózva
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #184 Dátum: 07 aug 18, 14:20:48 »

Celldweller 4ever!!!!-je csak a sz@r vidókipjeiktől kell kímélni magatokat mert csalódtok bennük...
Ja és a örök:Jimmy Eat World..ha rock Nevet
Naplózva

Szivem Rina (L)
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #185 Dátum: 07 aug 23, 01:28:28 »

hmm...eszembe jutottak: Shagy! Snoop Doggy Dog! Nevet Pussycat Dolls >Nevet Rihanna >Nevet Scooter :Mosolyog Belga ikszdé
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #186 Dátum: 07 aug 23, 01:33:00 »

Öhm... ha én most Gk lennék és jó gonoszan beszólnék ikszdé

Egy előző hsz-edben említed phil c-t. Meghallgattam, tényleg jó. De most a gonosz vigyoriknál vagy te is úgy írtad, h most ölni akarsz vagy lázas vagy és komolyan beszélsz ... ???
Közép és vége tájon bajokat látok...én azt hittem te a jó zenét szereted Máté:D

Jelen pill: Crash ost-t hallgatok...csak hogy ne nagyon legyek off itt Nyelvesít
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #187 Dátum: 07 aug 23, 01:35:04 »

ehhem...a vigyor nem éppen a számukra utal... >Nevet
a végével mibajod van? :o a Scooter igenis jó, nekem tetszik a Belga mellett meg ottvan az ikszdé, ha nem látnád Nyelvesít
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #188 Dátum: 07 aug 23, 01:39:13 »

Ghehe... értem-értem :Mosolyog nem is gondoltam egyébre...
Scooternél észrevetted már,h uazt nyomják mindig? ikszdé
Belga... kissé beteg, de azzal nem szálltam vitába, csak már nem volt kedvem részletesen kiírni. Csak a Scootert vettem a végének:D
Nah: asszem meg kell szereznem a legbelső félelemnek a zenéjét vhonnan, nagyon remek:D
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #189 Dátum: 07 aug 23, 01:41:03 »

ugyanazt...akkor te csak a nemrég megjelenteket hallgattad...anno 90-es évek Scootere...hacsak nem a szövegre gondolsz...(kinemsz*rja le) nem az a lényeg mit ugat bele... Nevet maga a ritmus üssön... :Mosolyog
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #190 Dátum: 07 aug 23, 01:49:37 »

Emlékszel említettem,h nem vagyok topon a médiában - hálazisten! - szal képzelheted,h nem mostaniakat hallgattam, hanem régieket. Sőt vkitől régebben kaptam is vagy négy hosszabb számot és... darabonként vagy 20 perces összeállítások vtak és nagyon the same ikszdé
Ettől függetlenül az üssön a ritmussal egyet értek, ha már olyan a zene fogják be:D
Csak a másik véglet, amikor nem olyan és összelaffognak minden ..art, nah az röhej, fájdalom és minden más... attól meg lehetne kímélni az emberiséget...
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #191 Dátum: 07 aug 23, 01:59:56 »

én azt nem szeretem, mikor az emberek elkapnak egy jó számot:
például:  Black Eyed Peas feat. Sergio Mendes-Mas que Nada egy jó szám...egy nagy Joga Bonito-s indulónka is beméri az ember...a dél amerikai számok egyik koronázatlan királya...

mit hallok ma a rádióban:

Gáspár Laci (vagy nemtommejik roma) erre a ritmusra és hangra épít egy fülsértő (bocsánat) sz*rt!!!!!!!!!!!!!
nemkis felháborodást keltett bennem...nem azért mert rasszista vagyok...(nemegészen)
de ilyenkor tudnám a fejemet a betonba verni...hülye magyarok! csak koppintani tudunk...
mostis a nemtomki külföldi előadó számát (igen híres szám) lekoppintja a sz*r Desperado meg az aranyfos díjat is megnyerte Pál Tomi (ikszdé baz*eg, hogy lehet ilyen hülye neve...) és arra verik magukat, holott egy nagy sza* és lesül miattuk a képem...mert sajnos valahol mint mindenki az országban úgyérzem, hogy gáz, a magyarok nevében...
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 23, 02:01:58 írta Gk » Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #192 Dátum: 07 aug 23, 02:07:47 »

Nincs bólogató emot... pedig az kéne! Teljességgel a magyar énekesek ellen vagyok - bárki aki vagy magyar vagy magyarul énekel, mind1. Valami nevetséges amit itt művelnek, én már szóba sem hozom sosem. Csak ha kérdezik, mit hallgatok elmondom,h magyart soha.
Black Eyed Peas feat. Sergio Mendes - Mas que Nada-ja volt a tavaly nyári számom! Mindig van egy! Nem volt olyan reggel Joga B. után, h ne hallgattam volna meg! Nagyon hozta a nyári hangulatot!
Most sajnos, amellett,h mit hogy gondolok mégis azt kell,h mondjam egy magyar lett a nyári számom... ;D h*lye munkahelyen végig egy nyamvadt helyi rádióadó ment egyetlen szórakozásul és ott folyton fertőztek... Én élvezem, de akkor is utálom a magyarok musicját...
kowalski meg a vega - ennyi csak (klip sz.r)
Várom a jövő nyarat:D Télire meg jöhet Manson úr Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 07 aug 23, 02:08:59 írta Zemori-san » Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Gk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1404

Zisten


« Válasz #193 Dátum: 07 aug 23, 02:12:10 »

jaja...engedd meg, hogy linkeljek neked egy érdekességet... Nevet
http://youtube.com/watch?v=00vcewELalM&mode=related&search=
Naplózva
Zemori
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1847

Zemochimaru


« Válasz #194 Dátum: 07 aug 23, 02:21:28 »

Te ezeket direkte keresed, vagy véletlen vágják hozzád az éjjeli lepkék?? Megöltél egy jó számot nekem...igaz,h a srác előtte megölte még pár milla embernek... fájdalom... fájdalom...
Zenéről ennyit... ennek mit mondhattak otthon?
Megyek bekapcsolom a Bartók rádiótXD
Naplózva

Ezt hallgatom
Ezeket olvastam
Az apró szemű, csendes őszi eső lassan megérkezik, és eszembe jutsz. Olyan, mint mikor idelépsz hozzám, a derekamra teszed a kezed, és magadhoz húzol kicsit. Az arcomat megsimítod, az ujjaid a hajamba futnak, és megcsókolsz.

"Think that this day will never dawn again. Today is our most precious possession." Dante
Oldalak: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 412
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!