24 szep 09, 23:38:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1296281 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8625 Dátum: 12 ápr 20, 20:56:47 »

nekem sem szimpi, hogy megöli Itachit, megtudja az igazságot, majd óriási logikával arra következtet, hogy ha lerombolja Konohát, azt a Konohát amiért a bátyja az életét adta, azzal bosszút áll érte ... hát ok xD smirksweat
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
malakian666
Vendég
« Válasz #8626 Dátum: 12 ápr 21, 13:13:47 »

De indokolt Sasuke. Ő a klánt választotta volna, megérti Itachit, szóval megszűnt a gyűlölete iránta, de a falut látja hibásnak. Azon meg nem kell csodálkozni, hogy a kisgyerekeket és mindenkit meg akar ölni, mert ez csak így működik, Pein is kiirtotta Hanzo családjából a csecsemőket is. Itachi egy gyereket hagyott életben, abból is mi lett. Ha csak a shinobikat öli meg, akkor majd a gyerekeik bosszút állnak. A klánt pedig sokszor ártatlanul, vagy 1-2 idióta (Madara és Tobi) miatt büntették meg, amikor visszavágtak volna meg kiirtották őket, megérdemli Konoha is a büntetést.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #8627 Dátum: 12 ápr 21, 14:33:14 »

de én még mindig azt mondom, hogy miután Danzout megölte leállhatott volna nem kel egész Konohát kiírtani... Itachi gyakorlatilag az életét adta azokért akiket most Sasuke megakar ölni. Ennek így nincs értelme... nem a falu tehet arról, hogy Itachinak bújkálnia kelett hanem a vezetők és végeredményben az Uchiha klán is... de ne értsetek félre Sasuke az egyik kedvencem, de ami igaz az igaz xD
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 21, 14:34:00 írta Hedi-usagi » Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #8628 Dátum: 12 ápr 21, 19:13:11 »

szerintem egy szimpatikus és érdekes karakter Pontosan A kedvenceim közé tartozik Nevet És az apja is szimpi Mosolyog
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8629 Dátum: 12 ápr 22, 17:13:00 »

Én a faterjáról megnéztem volna egy flashback-et.Kíváncsi vagyok mit tudhatott.Kakashi hatalmas géniusz, szerintem észben Itachi-val vetekszik, viszont szerintem inkább hátrányára vált ez a sharingan.(gyerünk kövezzetek meg! Nevet )
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8630 Dátum: 12 ápr 22, 17:36:43 »

Nem kövezünk meg mert nincs miért. Kakashi okos, ezt senki nem kérdőjelezheti meg. Hogy mi lett volna ha nem kapja meg Obito szemét. Kitudja? Szerintem kárára semmikép nem vált. Nagyon hasonlít a gondolkodása  és harci technikája Itachiéhoz. Mindketten meglehetősen nyugodtak és kivárják az ellenfél lépését. Ameddig lehet kivárnak és csak ezután hoznak döntést. Igazából ebben rejtőzik az erejük is, hogy mindig megfelelően, megfelelő időben és az adott célnak mindig a megfelelő taktikát hozzák létre.
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #8631 Dátum: 12 ápr 22, 18:46:13 »

Ezt a megkövezést én a sharingan-ra értettem.Szerintem ha nem lenne a testében akkor sokkal tovább bírna chakra-val, nem fáradna el ennyire.Sokan azt gondolják, hogy ha van sharingan-od akkor mekkora király vagy, pedig ez szerintem egyáltalán nem igaz, mert amennyi előnye van, kb. ugyanannyi hátránya is.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8632 Dátum: 12 ápr 22, 18:51:43 »

Főleg, ha be van ültetve, rendesen szívja a chakrát, amiből neki nagyon kevés van.
Az apjának is volt valami speciális ereje (lehet, hogy klánhoz kapcsolódik), amitől híres lett, de Kakashi így a Sharinganra támaszkodott. Ha tudnánk, mi is volt az apjával (miért mondták azt, hogy Sannin szintű), akkor jobban meg tudnánk ítélni, hogy jól járt-e a Sharingannal.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8633 Dátum: 12 ápr 22, 19:00:46 »

Ha Kakashi nem használja a sharingant akkor nem szívja le a chakráját. Egyébként hülyeségnek tartom ha arra hivatkoznak, hogy kevés a chakrája. Inkább átlagos chakra mennyiséggel rendelkezhet és  pont a sharingan használata az ami örült mennyiséget szívhat le róla. Ennek használatához lehet kevés a chakra mennyisége.

Az apja speciális képességéről nem tudunk jóformán semmit. Amúgy egy kardról van szó. Úgy hívták, hogy fehér chakrapenge. Ez a fegyver megvan Kakashinál de a penge eltört. De magáról a képességről fogalmunk sincs.
Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8634 Dátum: 12 ápr 22, 19:16:09 »

Uchiháknak átlagon felüli minőségű és mennyiségű chakrája van, Kakashinak meg átlag, de mivel nem Uchiha, a Sharingan leszívja (most már talán kevésbé, az elején Zabuzánál elég gyorsan kifeküdt). Nyilván nem noname shinobikhoz fogom hasonlítani, mert nem róluk szól a sorozat, hanem Jiraya, Sasuke, meg Raikage szintű emberekről. És a fontosabb szereplők közül neki van talán a legkevesebb chakrája.

Gondolom, hogy az apját nem egy béna kard miatt tartották a Sanninokkal egyenrangúnak, amit egy átlag shinobi egy csapással ezer darabba tört. Valami fehér chakra is rémlik nekem, de nem emlékszem biztosan. Lehet, hogy Kishi sem tudja.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8635 Dátum: 12 ápr 22, 19:24:24 »

Nem értem, hogy miért az Uchihákhoz hasonlítod. A sharinganon kívül semmi köze nincs hozzájuk. Őt az átlagos shinobikhoz kell hasonlítani chakra mennyiségben. Azokhoz pedig pont megfelelő a szintje. Szerezzen egy kis Hashirama DNS-t aztán mindjárt meglesz a megfelelő chakra készlete, hogy az Uchihákhoz lehessen hasonlítani. Már ha túléli a beültetést.

Attól még lehet valaki erős és okos ha nem rendelkezik speciális képességekkel. Tehát a sanninok is elismerhetik. Ha azt nézzük akkor eredetileg Jirajra és Orochimaru sem rendelkezett különleges képességekkel.
Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8636 Dátum: 12 ápr 22, 19:29:16 »

Orochimaurnak ott volt a különleges, kivételes erejű, démoni chakrája, az életereje, kitartása, és az akarata, Jiraiyának meg a hatalmas chakrakészlete, kitartása, és akaratereje.  Ezek különleges képességek.
KAkashinak is ott volt a tehetsége és a "zsenialitása".

A fatert meg nem ahhloz a sanninhoz haosnlították, akiket mi ismerünk, hanem ahhoz, ami mondjuk nem sokkal a név megkapása után voltak. Tehát még messze alacsonyabb szitnen voltak, mikor egy lapon emlegették őket a fehér agyyar csókával.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 22, 19:31:12 írta STM » Naplózva
malakian666
Vendég
« Válasz #8637 Dátum: 12 ápr 22, 19:33:12 »

Ide most leírhatnám még egyszer a fentebbi hozzászólásomat, de nincs kedvem.

Orochimaru- Fehér Kígyó ereje- végtelen regeneráció, nyúlós végtagok, a vére méreg, kígyók és kardok jönnek a bőre alól, rohadtnagy kígyók idézése, stb.
Jiraya- Béka Bölcs- hatalmas chakra és fizikai erő, sennin mód, minden előnyével (elég jó regeneráció, megsokszorozott testi erő és gyorsaság), rohadtnagy békák KARDDAL.
Tsunade- regeneráció, orvosi ninjutsu, 200 méteres krátereket rúg a földbe, rohadtnagy csiga, ami savat köpköd.
Fehér Agyar- van egy fehér kardja
...

Az igaz, hogy amikor a Sannint emlegették, akkor valószínűleg Orochimarunak nem volt meg a végső formája, Jirayának a sennin mód sem játszott, Tsunade meg nem biztos, hogy felrakta már a pecsétet, amit most használ. De attól még kell speciális képesség ahhoz, hogy ilyen híres legyen.
Ja és nem a Sanninok ismerték el, hanem az ereje vetekedett az övékével.

STM: Első sor- rini67
^utolsó bekezdés meg a szerkesztett a tiédre.
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 22, 19:41:39 írta malakian666 » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #8638 Dátum: 12 ápr 22, 19:36:45 »

Most beírhatnám az előző hozzászólásom msáodik felét, de nincs kedvem.

A sok cucc amit leírtál >> akkor sannin képesésgei
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #8639 Dátum: 12 ápr 22, 19:41:00 »

És nem tudunk róla szinte semmit. ikszdé De ebből még akár ki is jöhetne vmi, bár nem hiszem, hogy fog, mármint kakashira nézve.
Viszont rin azt mondta, hogy eredetileg nem rendelkeztek. Ami orochimarura semmiféle képpen sem igaz, mivel már gyerekként is zseni volt, jiraya viszont egy lúzer, így talán rá ráfoghatjuk, leszámítva a hatalmas chakrakészletét.
A sennin mód viszont nála nem alap, a többi meg a chakra nagyságára vezethető vissza, meg a kitartására. Sőt ha úgy nézzük, akkor a sennin mód is x)

Viszont amogy STM is írta, ha ezekkel már korábban is rendelkeztek volna, akkor kétlem, hogy hanzo ellen hárman kikaptak volna.
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Oldalak: 1 ... 574 575 [576] 577 578 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!