24 szep 25, 12:18:22 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Szavazás
Kérdés: ..
.. - 0 (0%)
.. - 0 (0%)
Összes szavazó: 0

Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 612
  Nyomtatás  
Szerző Téma: A 7-es csapat (Naruto, Sasuke, Sakura, Kakashi)  (Megtekintve 1311577 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6075 Dátum: 09 szep 13, 12:19:27 »

Nem hiszem, h mindenki jó fiu párti lenne, vagy a többség. Én is a negativ karaktereket szeretem, sőt gyakorlatilag csak azokat.
A klánnak az a baja, h annyira el vannak szálva maguktól, h nem látják az igazságot. Persze mindig kell vki, akir irányit a háttérből, mozgatja a szálakat. Sasuke irracionálisan vislekedik, és annak ellenére, amit Itachi tett, gyakorlatilag, csak madara dumája után támadt igazi gyülölet a szivében. Ita adta meg a kezdő lökötet, de én tényleg ugy gondoltam, h vissza tér a faluba, miután megölte Itachit. Hős lett volna, akiben már nincs gyülölet.

Viszont Sasuke már megint a semmiből kapott akkora erőt. Milyen dolog már az, h gyakorlás nélkül, csak hirtelen, csontot növeszt maga köré, majd amaterasut köré. Mindjárt még sosanoo ja is lex. Ki tudja még, h a gyülelete, na meg Kishi kellemetlen fantáziája milyen erőt ad neki, azért narutotól picit több gyakorlást láttunk.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 13, 12:21:05 írta Renningan » Naplózva







Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6076 Dátum: 09 szep 13, 12:32:02 »

Nem akarlak elkedvteleníteni, de azok a csontok maga a Susanoo. Mosolyog
Csak még béta változat. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6077 Dátum: 09 szep 13, 12:38:31 »

Nah vazze. Ez milyen suttyó dolog. Sasuke lex a legerősebb, és kész. Jogtalanul és nem megérdemelve, de ő lesz a legerősebb és kész.
Naplózva







con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6078 Dátum: 09 szep 13, 12:42:40 »

Látod renningan,én mondtam annak idején a ki nyerne topicban hogy sasuke úgy is el fogja érni itachi szintjét,ez megakadályozhatatlan,de naruto még arra is rá fog verni mérföldeket.  Nyelvesít
(na jó nem mérföldeket de egy kilómétert biztos) xDDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 13, 12:47:42 írta con » Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6079 Dátum: 09 szep 13, 13:20:17 »

De az MS teknikákat nem lehet gyakorolni! Azaz mint egy Chidorit, úgy nem lehet. Elvárjátok hogy 2 MS használat után megvakuljon Sasuke, közbe meg azt fújjátok hogy jaj ez unfair hogy ilyen jól használja a MS-t. gyakorlás nélkül. Csak én érzem ebben az íróniát? Am meg ez az "ingyen" erő Itachinál és madaránál is megvolt. Nemhiszem hogy ők is halálba gyakorolták az MS-t. Mert a használata vakságal jár. Itachi megjegyezte Sasukénak. "Ez (Susanno) aznap ébredt fel bennem amikor az MS.
Bocsánat hogy nem tudtam pontosan idézni. Szerintem maga az MS a nehéz tehcnika. Minden egyes használattal erősebb és erősebb lesz. Susanno meg amaterasu csak opciók, amelyek megnyílnak, és tudja használni gyakorlás nélkül. De ennek (hogy nem gyakorol) az az ára hogy elvesztia fényét. Vakság. Számomra legalábbis ez teljesen egyértelmü. Persze lehet csak én vagyok elrugaszkodva a manga valóságától.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #6080 Dátum: 09 szep 13, 13:33:49 »

Madara valszeg tesztelgette az Ms-t ezért is vakult meg, mert szanaszét hassználta Nevet
Sasuke mangekyousharinganja viszont egy ajándék és látta, hogy mükszik Itachinak hála... Az a csontokra amaterasu kombo az meg inkább a fantáziája eredménye nem nagyon lehet ezért lehurrogni... gyakorlatilag a jutsukat megkapta de nem tudja mindet irányítani(Susanoot nemtudta előhívni teljesen) így variál velük szerintem ez teljesen logikus.(Gaara ellen úgy harcolt mint ő ellene a raikage, szal tudta, hogy ide egy pöpec védelem kell ha nemtudja követni az ellenségét.)
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #6081 Dátum: 09 szep 13, 13:36:29 »

Látod renningan,én mondtam annak idején a ki nyerne topicban hogy sasuke úgy is el fogja érni itachi szintjét,ez megakadályozhatatlan,de naruto még arra is rá fog verni mérföldeket.  Nyelvesít
(na jó nem mérföldeket de egy kilómétert biztos) xDDD
Megmondtad. CSak ugy ingyen kapja a technológiát. DE ez van.Legalább nem csak naru ról szól ez az egész.

DE ÉLJEN SOKÁIG  SASUKE!

hála neki ujra látni fogjuk Itachit.

Kakesz egyetértek veled. Nincs ita szintjén, de kreativitása van.
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 13, 13:44:07 írta Renningan » Naplózva







Nayu
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129


« Válasz #6082 Dátum: 09 szep 13, 13:42:40 »

Elvárjátok hogy 2 MS használat után megvakuljon Sasuke, közbe meg azt fújjátok hogy jaj ez unfair hogy ilyen jól használja a MS-t. gyakorlás nélkül. Csak én érzem ebben az íróniát?

Nem csak te, én is ezt érzem...

Szerintem maga az MS a nehéz tehcnika. Minden egyes használattal erősebb és erősebb lesz. Susanno meg amaterasu csak opciók, amelyek megnyílnak, és tudja használni gyakorlás nélkül. De ennek (hogy nem gyakorol) az az ára hogy elvesztia fényét. Vakság. Számomra legalábbis ez teljesen egyértelmü. Persze lehet csak én vagyok elrugaszkodva a manga valóságától.

Most hogy írod, én is egyetértek veled. Igazából Bububo nincs is olyan hsz-ed, amivel ne tudnék egyetérteni. Nevet Már nem is tudok mit írni ide a topicba, mert mindig mindent elmondasz előttem... haha

Igen, Sasuke el fogja érni Itachi szintjét, túl is fog tenni rajta, a manga végére meg tuti benne lesz a top3ban. Különben Kishi mondta is, hogy létezik Itachinál erősebb karakter. Nem kéne mindig Sasukét hozzá hasonlítgatni.

Jah, Renningan már megint 1 lépéssel el van maradva tőlünk, lehet, hogy csak a képeket nézegeti? ^^
Naplózva
Thanatos
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 326


A Halál Istene


« Válasz #6083 Dátum: 09 szep 13, 15:37:48 »

Véleményem szerint Sasuke nem fogja elérni Itachi szintjét. Lehet ,hogy képes lesz ugyanazokra a technikákra, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy erősebb lenne Itachinál.
A Sasukevs.Itachi harc sem képezhet arra alapot, hogy kijelentsük: már ezért fel tudta venni vele a versenyt. Ugyanis ITachi előre eltervezte hogy meghal. Effektíve öngyilkos lett.
Sasuke szerintem már csak a mentalitása miatt sem hinném hogy eléri Itachi szintjét. Sasuke-t a bosszúvágya és a haragja szerintem eléggéelkeseredett lépésekbe fogja belevinni.
De természetesen ez csak az én véleményem.
Azért azt gondoljuk meg, hogy Itachi valamilyen úton-módon sakkban tudta tartani Tobit, Sasuke viszont ilyesminek a közelében sincs.
Naplózva

A halál az egyetlen biztos pont az életben.
con
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1029



« Válasz #6084 Dátum: 09 szep 13, 15:54:26 »

Sasuke minden egyes csatában előhúz valami újat,ilyen tempóban simán lekörözi.  Pojén

Meg ahogy a mostani mangából kiderült,talán még jobban is irányítja az amaterasut mint anno itachi.

Persze lehet hogy most nem olyan erős mint itachi,de az tény hogy már nem sokkal marad le utánna,még egy keményebb csata a raikage után és szerintem simán meg lesz neki az a szint ahol a testvére tartott.
Azért itachi sem volt isten...

De am az már tényleg nevetséges egy kicsit,hogy sasukénél egy keményebb csata kapásból valami izom jutsu. xDD
« Utoljára szerkesztve: 09 szep 13, 15:58:56 írta con » Naplózva
Drag93
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5


« Válasz #6085 Dátum: 09 szep 13, 16:04:58 »

Szerintem azon kár vitázni hogy itachi vagy sasuke a jobb mivel itachi teljes erejét nem ismerjük a betegsége miatt max az alapján tudjuk összehasonlitani őket amit edig itachi mutatott és az alapján az én véleményem az hogy sajna szöcsi túl nőtt itachin mivel már képes az összes ms technikát használni igaz még nem látuk a teljes susanot de ha kezdetlegesen tudja használni akkor késöbb biztos hogy teljesen is tudni fogja ráadásul szöcsi még kombinálni is tudja őket amire itachi nem volt képes és meg is emliti az egyik tag a legújabb manga fejezetben már nem jut eszembe a neve de aszt hogy "itachi nem tudta így használni az amaterasut" nem így mondta de ehhez hasonlóan és kishi nem véletlenül tette ezt bele mivel szerintem így akarja érzékeltetni aszt hogy sasuke menyivel erősebb lett talán már itachinál is.
Naplózva
Bububo
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 545


Már rég lehunytam a szemem.


« Válasz #6086 Dátum: 09 szep 13, 16:24:17 »

Hát Itachi nem csak öngyilkos akart lenni, de szerette volna ha Sasuke túltesz rajta. "Olyan vagyok neked mint egy végső akadály" Szerintem ez be is fog jönni. Manga végén szerintem már csak Naruto lesz aki felveheti a versenyt Sasukéval. És fordítva (Leszámítva Madarát). Itachi nem tartotta sakkban Madarát. Egyszerűen csak egy egyesség volt köztük.

Sasuke szerintem már csak a mentalitása miatt sem hinném hogy eléri Itachi szintjét. Sasuke-t a bosszúvágya és a haragja szerintem eléggéelkeseredett lépésekbe fogja belevinni.

Bosszúvágy és harag. Uchiháknál ez erőforrás. Itachi régi közismert mondata, "gyenge vagy... nincs benned elég gyülölet blablabal.." Sasuke pont e gyülölet miatt lesz egyfolytában erősebb és erősebb. Valamiért az Uchihákra jótékony hatással van a gyülölet. Mármint az erejükre.

Az meg badarság hogy Itachi levolt gyengülve, és nemtudjuk mien erős volt. DE tudjuk! ilyen erős volt mint amit mutatott. Csupán nem végzett Sasukéval. Jó valóban beteg volt, és még a látásával is kezdtek gondok lenni. De az MS miatt. Valószinüleg Sasukéra is ez a sors vár.

Ha abból az egyszerű gondolat menetből indulunk ki, hogy minden jutsu amit az MS csinál, károsítja őt valamien formában, genjutsu, vagy amaterasu, rontja a látását, így következtethetünk arra is hogy a Susanoo nak is lesznek komoly mellék hatásai. Én megmerem kockáztatni Itachi ettől a betegségtől szenvedett, amit a Susanoo használata okoz. Hisz minden komoly MS teknikának megvan az ára. És közvetlenül a teljes alakú Susanoo használata után halt meg, meg köpte a vért. Magyarán szerintem az ereje volt a betegsége. Az MS ereje nélkül nem lett volna betegsége. Ha nem lett volna beteg, nem is lett volna ilyen erős.Jól körbe írtam Nevet És gyanítom ez lesz Sasuke sorsa is. Ha beültetné Itachi szemeit, az lenne talán a megoldás. Én így gondolom hogy ez lehet a háttérben. Persze erről konkrétum nem hangzik el, de azért kétlem hogy valami más hétköznapi betegsége lett volna Itachinak. Shinobik a sima betegségeket jól tudják kezelni.
Naplózva

-Amit nem értesz, azt ne kritizáld fiam! Kinek útját nem jártad, életét nem érted.
\"Tabukkal vettük körül magunkat, mert nem tudtunk szembenézni a gyengeségeinkkel.\"
L
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 510

Hello, my name is L.


« Válasz #6087 Dátum: 09 szep 13, 16:39:32 »

Ez a vita kezd parttalanná válni. Mivel elképzelhetően ez lesz a manga legnagyobb csatája, és Naruto a "jó", így minden olvasó számára, aki bízik a megtérésben, csalódást fog jelenteni, hogy Sasuke ebben az olvasatban a "rossz", ahogy ezt Madara is megmondta, hordozza a génjeiben. Túl kell hogy tegyen az összes Uchihán, tehát biztos lesznek még újonnan tanult brutál jutsui, de a karakter bukásra van ítélve, pont amiatt, mert ment a végzete után vakon, és nem próbálta azt megváltoztatni.
Naplózva

Imagination more important than knowledge
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #6088 Dátum: 09 szep 13, 17:38:59 »

Ööö...

Kicsit már sok az Itachi ebben a témában, de még annyit hozzátennék, hogy...

Miért kellene Sasukénak elérnie Itachi szintjét? Miért ne alakíthatna ő ki egy saját szintet? kacsint
A Naruto nem Dragon Ball, hogy csak a "harci erő" számítson. Nevet Itt egy E-szintű, akadémián oktatott Henge no Jutsuval is lehet meglepetést okozni az ellenfélnek, persze csak ha nincs Byakuganja vagy Sharinganja, amivel átlát rajta. Mosolyog
pl.: Zabuza ellen, a Kage Shurikenes csel, a Halál Erdejében a Rejtett Esős shinobik ellen, vagy Pein ellen...


Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nuttika
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 141



« Válasz #6089 Dátum: 09 szep 13, 18:00:42 »

Azért a Kage Shurikenhez Naruto adta az alap ötletet.Még Szöszke is elismerte,hogy nem volt rossz terv...
Csúnyán kapott a buksijára a Raikage-től.Mondjuk szerettem volna,ha behúznak neki,de így most azért többet várok tőle.Ha már annyira villog Itachi ajándékával,akkor mutassa meg mit tud,és ne hagyja magát (azért kapjon is a pici kobakjára). Nevet
Egyébként,meg érje csak el Itachi szintjét,de kemény gürizéssel,ahogy azt Naruto is tenni szokta.
Arra leszek kíváncsi,hogy elveszi-e Itachi szemeit,vagy ő is fehér botos lesz,és kap segítségül egy ninja kutyát (hülyén nézne ki egy golden retriverrel Nevet )
Naplózva


"You're just gonna end up in some boring office job. Is that all you want out of life?..."
“The sensation of trying to escape...but never being able to...I'm sure I felt that...that's...death”
お前の後ろにだァァアッΣ(゜Д゜)

MAL & MML
Oldalak: 1 ... 404 405 [406] 407 408 ... 612
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!