24 okt 06, 12:15:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 366
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MUGEN, ShugenDo, valamint további verekedős játékok és enginek.  (Megtekintve 943706 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #5100 Dátum: 10 feb 13, 15:42:04 »

innen le tudod tölteni azt a Sasukét: http://www.mediafire.com/?zt4i2cygq3u
Naplózva

Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5101 Dátum: 10 feb 13, 16:15:05 »

Köszi szépen Nevet
Ezek a Vh sasuke-k egyre jobbak, de most már kicsit színezhetnének egyszer rajta, jó tudom könnyű beszélni de 1x megcsinálhatnák xD Susanoo Szépen meglett oldva nemcsak mozdulatlanul áll hanem végre mozog Nevet
Az a Naruto kicsit túlzás lett sztem xD Meg szinte ugyan az mint a ShSage Naruto (asszem) Csak pár plusz effekt amiktől óvva intek minden epilepsziást hogy ne nézze xD. Meg kicsit a chakra is el lett túlozva Nevet
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #5102 Dátum: 10 feb 13, 19:02:42 »

Nekem csak annyi a problémám ezzel a Sasukéval hogy ha használod a Susanoo-t akkor nem tudsz elmozdulni onnan ahol állsz.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5103 Dátum: 10 feb 13, 21:06:52 »

Persze, hogy nem tud, így van megcsinálva.
-------
Hát nem tudom, grafika, effekt, meg amiket tudnak így jó karakterek, viszont ai, kiegyensúlyozottság és kidolgozottság tekintetében sz*rok. pl a MaSageNarutoval nem ált másbol a játék mint nyomni folyamatos an az "a"-t majd egy "Le+c" kombóval elintézni az ellent. valahogy értelmetlenül tulzásnak tartom azt, hogy az alap ütései kb 200 köröli sebzéssel vannak megáldva, a 80 féle rashi meg alapból kb 5000-et sebez.

Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5104 Dátum: 10 feb 13, 21:27:21 »

Nekem semmi bajom azzal, ha egy karakternek van egy vagy két ilyen skillje, attól még lehet kiegyensúlyozott.
Persze, ezt csak azért mondom, mert nekem is minden karakteremnek van egy vagy két potenciálisan  halálos skillje, de náluk azért meg vannak a fokozatok, nem könnyű összespórolni hozzá a chakrát.
Ha feltöltök egy pár beta verziós karaktert, valaki akar tesztelni, vagy hibát keresni?  Hümm-hümm
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5105 Dátum: 10 feb 13, 21:45:50 »

persze, tesztelek úgy is kész vagyok xD a Puni Puni Poemi 1300-zal csökkentette az IQ-mat.
Naplózva

Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #5106 Dátum: 10 feb 13, 22:23:45 »

ohóóó :O én szívesen tesztelek narutos mugen karikat, mivel nagy fanatikus vagyok. Nevet
Naplózva

Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #5107 Dátum: 10 feb 13, 23:19:17 »

Felőlem is Jöhet pár kari, kíváncsi vagyok rájuk Mosolyog
Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5108 Dátum: 10 feb 14, 01:13:06 »

Oké, akkor ha ennyi az érdeklődő, akkor feltöltöm őket valahová.. holnap.  Öregcsávó (álmos smaylit akartam, de nem volt, érjétek be ezzel)
 Nevet

Igazából van egy csomó dolog, amit meg akarok változtatni, vagy ki akarok javítani, csak eddig lusta voltam hozzá, de ezekről majd mellékelek egy listát... minden msá észrevétel sé tipp  csak segíthet, meg, így vagy egy év után lássa is már valaki legalábba  cucc egy részét.. kíváncsi vagyok, vaélaha befejezem-e ezt is... smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 14, 01:16:18 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5109 Dátum: 10 feb 14, 01:41:51 »

Kár pedig ezen felbuzdulva elkezdtem, (vagyis újrakezdtem) megcsinálni Saber karakterét. A rippelés viszonylag gyorsan megy, viszont a képek letisztogatása egyenként kb fél óra és ha jól számolom 200-nál is több spriteból fog állni.

Még csak egy Stand sprite van
http://imagerz.com/QENBXEtvAwIMAwlFFwVQ

Nyers formában egy alap A és egy B támadás spritejai.
http://imagerz.com/QENBXEtvAwIMAwlFFgVQ
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 14, 01:44:54 írta Shiro » Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5110 Dátum: 10 feb 14, 02:32:58 »

Hát, látom hogy már nem vagy fent, de mivel mégsem feküdtem le amikor terveztem, gyorsan feltöltöttem őket, meg megírtam a listát, amit említettem, hátha még benézel.

Szóval, tervezett módosítások:
Jiraiya:
-A tűz elemű jutsuinak a spiritejait lecserélem olyanra, mint amik a Sandaime hasonló technikáinál vannak.
-Egységesítem az idézéseinek animációját.
-Megkapja azt a  Gamabunta idézést, amit a Sandaiméhoz raktam be (ne kérdezzétek miért van bent nála, Jiraiyának azért nincs, mert maikor őt csináltam, valamiért nem működött a jutsu, és hagytam a francba egy időre)
-A két üres gombra kap egy hajas támadó meg egy hajas védekező jutsut
Tsunade:
-Szerintem ő jó ahogy van.
Orochimaru:
-kap még egy tűz elemű jutsut, amit a földön tud használni
-esetleg egy szél eleműt is
-ha egyszer túl sok lesz a  szabadidőm csinálok hozzá új, saját spiritokat
-Amúgy ő egy már létező jounin Orochimaru átalakított verziója
Sandaime Hokage aka Saratubi Hiruzen aka Professor
-Kiveszem tőle Gamabuntát
-a genjutsujánál ahelyett a láncos izé helyett, amit csak úgy kölcsönvettem valami spirite-sheetből, az ő szellemképei fogják le az ellenfelet

Holnap még feltöltöm kölyök Nagatot, meg Hanzout is, csak rajtuk még mindenképpen variálni akarok előtte egy kicsit.

Link:
http://data.hu/get/2209536/STM_mugen_chars1.7z.html
7zip fájlban van fent, úgyhogy ha minden igaz, aki nem használja (nagy hiba, a legjobb ilyen program), az le kell hogy töltse.
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 14, 02:37:03 írta STM » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5111 Dátum: 10 feb 14, 03:42:38 »

Ki alszik?

Jiraiya
A Le+Z vel előhozható katonjutsunál javíts egy kicsit azon a tűzlabda követésen, meg szerintem photoshoppal rakhatnál rá enyhén vörösesebb árnyaalatot, meg egy kicsit sötétíthetnéd, majd a játékban úgy lenne érdemes betenni, hogy enyhén átlátszó. (ha kell karakter aminél ilyen efekt van rakok fel)
ugyan ez a Le, Hátra, Z Goukayu no Jutsura is


Tsunade


Le+A, kombót szerintem írd át Le, Előre, A-ra úg jobban kijön az arcade jelleg


Orochimaru
A Le, Hátra Z-vel előhoható csakratültés elég frappáns, ha nem nyomjuk folyatatosan a Z-t akkor idést kapunk töltés helyett, habár a két különböző mozdulat miatt egy kicsit illuziórombolo, inkább egy másik idézés mellé lenne jó.


Hiruzen
VH Sasukét levertem vele xD

Hát több nem jut eszembe egylnőre, legfeljebb még néhány kombó kiosztási tanácsot.

Orochimaru:
(bocs a hülye elnevezésekért xD)

ütés: A maradhat
ütéskombó az A kétszeri megy nyomása helyett a második előhozása lehetne Hátra, Előre, A
Kigyókéz: B inkább Előre+B, és a sima B ütés heyére mehet ne az dupla A (A,A) ütés kombó második ütése.
ívelt rúgás: C  ez ilyen általában a Hátra+C szokott lenni (lásd pl Mortal Kombat), csak akkor kellene egy sima rúgás is

Az idézések pedig lehetnének a Le+Támadás (Pl Le+C) helyett Le, Előre, Le Támadás vagy Le, Hátra, Le Támadás vagy (Le, Előre, Le C vagy Le, Hátra, Le C) a negyedkör az idézés jellegétől függően lehetne előre vagy hátra. Mondjuk én Mandánál raknám a hátrafelét a többinél meg az előrét. 
Kusanagi: a Le+Y helyett lehetne Hátra, Előre, Le, Y



Naplózva

STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #5112 Dátum: 10 feb 14, 18:21:06 »

Kösz a tanácsokat.
Jiraiya tűzjutsui ugyanolyanok lesznek, mint a sandaime megfelelő jutsui, de még meggondolom ezt az átlátszóság dolgot. Van karakterem ilyen effekttel, de valahogy nem néz ki szerintem tűzszerűen.

Tsunadénál megcsinálom, amit javasolsz, a le+a-ra meg kap valami mást.

Oronál javítom a z-nél a hibát.
Oro kap egy sima rugást.
Az idézésekek elhelyezését inkább átvariálom kcsit, mert ha kap még e y-két elemi manipulációt, akkor azoknak is kell majd a hely, és tényleg jobb, ha a hasonló jutsuk hasonló kombinációkkal jönnek elő.
A kígyó kezesnél gondolkodom még, lehet, hogy berakok inkább a sima b-hez egy új kombót, viszont a Kusanagi szerintem jó helyen van.

Estefelé jön a másik két beígért karakter, Hanzounál van egy nagyon idegesító hiba (bizonyos mozdulatoknál néha minden érthető ok nélkül megkettőződik), arra remélem tud majd valaki gyógyírt.
Visszavonva, a számítástechnika közbeszólt, ma már legfeljebb bizonyos idegesítő szoftverek helyreállítása fér bele. Nemyóó
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 14, 20:46:42 írta STM » Naplózva
lackasasuke
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #5113 Dátum: 10 feb 16, 14:52:48 »

Sziasztok nem tudna valaki egy erős Danzou-t belinkelni?
Naplózva
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #5114 Dátum: 10 feb 17, 21:03:03 »

Előző hozzászólást nem idézünk! Moderátor

Nekem ez az egy Danzoum van, és nem is igazán ismerek többet.
Innen letöltheted: http://www.megaupload.com/?d=ITWK3M42
« Utoljára szerkesztve: 10 feb 21, 14:29:00 írta Gabesz » Naplózva

Oldalak: 1 ... 339 340 [341] 342 343 ... 366
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!