24 okt 06, 22:23:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 366
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MUGEN, ShugenDo, valamint további verekedős játékok és enginek.  (Megtekintve 944009 alkalommal)
0 Felhasználó és 26 vendég van a témában
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #4950 Dátum: 09 okt 29, 23:07:10 »

Letöltöttem a 2.-at nagyon tetszik de a háttérzene eszméletlenül akad én ilyet még nem tapasztaltam egyik mugennél se, nincs valakinek valami ötlete miért? Nem vagyok nagyon finnyás ilyenekben de ez a recsegés elviselhetetlen pedig egész jó számok vannak benne ahogy elnéztem Nevet
Naplózva

Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4951 Dátum: 09 okt 29, 23:22:09 »

Én ilyet csak akkor tapasztalok, ha az msn vagy a firefox a CPU 80%-át megeszi, olyankor kilépek azokból, és megoldódik.
Naplózva
Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #4952 Dátum: 09 okt 29, 23:31:18 »

nálam minden rendben, a menük egy kicsit elhanyagoltak de azt meg mindenki be tudja lőni magának Mosolyog
Naplózva

v_v
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #4953 Dátum: 09 okt 30, 00:03:07 »

Mindent bezártam, csak a  mugen ment (CPU használat 8%) és úgyis bazsakodott akkor kitaláltam hogyha X-re megyek aztán nemre akkor megjavul a hang egy kicsit de általában így se tökéletes, így meg néha felgyorsult , tehát nemértem, sőt akadt maga a mugen is WTF? Kipróbáltam azért Karaktereket látszik hogy jól megvan csinálva de ígyis keverve van picit, vannak akikkel sztem mindenre rájöttem, de pl sima nejivel semmire kunai dobáláson kívül, shippuudenes nejivel meg a kaiten meg az Air palm ment csak, kis narutoval meg a rasengan nem akart sikerülni sehogyse :/
Lehet csak azért mert nem tökéletesen fut de kicsit fura mugen. Meg chars mappa se volt pedig meg akartam nézni a sprite-okat hogy sasukéval lehet e CS2-be menni Nevet
Naplózva

Set
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 709



WWW
« Válasz #4954 Dátum: 09 okt 30, 00:05:42 »

igen a chars, docs, stages, font mappákat elrejtették
gondolom nem kell leírni hogy változtasd vissza őket láthatóvá
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 30, 00:07:00 írta 0414setsuna » Naplózva

v_v
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4955 Dátum: 09 okt 30, 00:08:45 »

A rejtett mappákba aztán belenézhetsz, és láthatod, hogy több dolgot tudnak ők, csak nem minden karinál az egy gombos megoldások vannak.
Naplózva
Flash
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 212

Don't mess...with the Uchiha


« Válasz #4956 Dátum: 09 okt 30, 00:26:32 »

Hehh tényleg rar-ban ott vannak azok a mappák, amúgy meg tudom n00b vagyok de fogalmam sincs hogy kell a rejtett mappákat elérhetővé tenni... Pirul
Naplózva

Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4957 Dátum: 09 okt 30, 00:30:23 »

Ott van a mappa menüjében fent, hogy Eszközök, klikk rá és Mappa beállításai, ott kiválasztod a nézetet, és hogy a rejtett fájlok megjelenítődjenek.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #4958 Dátum: 09 okt 30, 09:29:20 »

A karaktereknek a képét hogyan tudom módosítani? pl. killerbee -nek azt a kis kockás képét adja be, de helyette mást akarok be rakni képként, ezt valahogy meg lehet oldani?
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4959 Dátum: 09 okt 30, 09:51:30 »

Megnyitod Fighter Factory-val a karaktert, megkeresed azt  a sprite-t, ami az arcképe, és kicseréled azzal, amit te akarsz neki, a lényeg, hogy a kép, egy 256 színű bmp legyen, mert azt ismeri fel.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #4960 Dátum: 09 okt 30, 15:36:00 »

Stein-hakase, neked megvan a 2008 -as naruto mugen? Vagy valakinek? (és lehetőleg tartalmazzon jó sok karaktert) Nevet
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 30, 15:37:07 írta Suigetsu » Naplózva
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #4961 Dátum: 09 okt 30, 15:49:27 »

Van egy kis gondom.
Csinálgattam a Hanzoum az utobbi két napban, kezd is alakot ölteni, azonban felmerült egy bosszantó hiba, bizonyos animációkat, vagy spiritokat (nem tudom hol a gond) nem hajlandó megjelentíteni játék közben, hanem egyszerűen eltűnik a karakter. Látszólag minden jól van beállítva, szóval, ha valaki tud valamit javasolni, örömmel venném...


Valaki nem rég írta, azt hiszem Stein-hakase, hogy meg akar csinálni úgy egy jutsut, hogy magától aktiválódjon ha lemegy a karkater életerej egy bizonyos pontig. Nem tudom, már megoldotta-e, de eszembe jutott, hogy annyi, hogy berak egy ilyen követelményt commandsba, a jutsuhoz:
triggerall = P1Life < pl.: 240
Hogy ne használja folyamatosan, ha elég alacsony az életerő, mégegy követelményként berak valami olyat, ahol egy bizonyos objektum meglétéhez/nem létéhez köti a skill aktiválását*, és beállítja, hogy Orochimaru után mondjuk maradjon egy-két mini-fehérkígyó a földön, vagy csak egy láthatatlan objektum, a megfelelő kóddal.

*Bár nem tudom, hoyg lehet megcsinálni, hogy az legyen a követelmény, hogy ne legyen meg az objektum.
Talán egyszerübb, ha Sasuke még az elején kirak valami láthatatlan objektumot, akár a küzdelem legeléején, enenka  megléte a követelmény, és a Yamata no Orochi törli ezt.
« Utoljára szerkesztve: 09 okt 30, 15:54:55 írta STM » Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4962 Dátum: 09 okt 30, 15:55:32 »

Suigetsu  :
Youtube-n néztem róla videókat, de a legtöbb karakter nagyon régi benne, a Hokagékből is a halott változat, meg ilyenek.

STM:
Köszönöm az 5letet, sajnos mostanában a gép másra kellett és csak fórumra irogatni volt időm, de majd kipróbálom hétvégén.
Én is jártam már úgy, hogy a Fighter Factory-ban még ott volt a sprite, de a játékban már nem, kivettem azt a spritet, megnyitottam, aztán elmentettem újra bmp-be, volt amikor le kellett vennem 64 színűre ahhoz, hogy jó legyen, amit nem is értettem, mert elvileg ez teljesen mind1.
Naplózva
Suigetsu
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 1035



« Válasz #4963 Dátum: 09 okt 30, 18:11:33 »

Találtam még valamit : NH3 Naruto Style Mugen ---> fuuton rasen shurikenes naruto benne van, meg konkrétan az összes nem rég megjelent karakter, ha valakinek megvan megköszöném ha belinkelné  Nevet (gugliba keresgélem de sehol sincs  Neeem)
Naplózva
Stein-hakase
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 164

Hakase


« Válasz #4964 Dátum: 09 okt 30, 18:20:21 »

Nem is fogod még jó ideig megtalálni, mert ez egy olyan játék, amit a készítője csak azoknak ad meg, akiket ismer. Szóval privát.  Ezek ilyen kedves emberek.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 329 330 [331] 332 333 ... 366
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!