24 okt 05, 09:15:32 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fun With Akatsuki avagy Szórakozzunk az Akatsukival  (Megtekintve 137178 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #195 Dátum: 08 márc 19, 22:20:41 »

Holdakat modn amúgy  >.<# (iagzából 1álatlán nem fontos  >.<# ) én már kezdtem azt hionni , hogy csak 1 függöny  >.<# Már nem tudtam mit kitaláni ...
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #196 Dátum: 08 márc 20, 16:24:41 »


Akkor megpróbálom szalonképesen elmagyarázni: kacsint
Ugyebár az eredeti történetben Orochimaru eredetileg Itachi testét akarta. Nos, az FWA-ban is Itachi testét akarja... csak egy kicsit más értelemben. Nevet
REmélem mostmár érthető. ikszdé
[/quote]

Jaaaaa, értem... bár... ööö... lehet jobb volt amíg nem értettem :'X :'X :'X Ez már egy kicsit morbid, de tetszik, hogy Oronak bejön a pokémonos ruha.
Amin már egy ideje gondolkozom, Narutonak az eredeti animeben is minden 2. mondatában szerepel a Tebayo szó és itt a FWA-ban is az angol szöveg után ott van. Az mit jelent vagy mi az egyáltalán?
A szülői értekezletes részben, viszont Pein (ez a neve tudtommal) azt mondta most jön a legrosszabb a saját fia szülői értekezlete, aki nem volt más mint Naruto. Akkor ő most Minato lenne?

Itachi jól megkínozta Oro-t... 3 napig nézette vele Tsunadet... :'X
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Gangstakun
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1577


« Válasz #197 Dátum: 08 márc 20, 16:30:31 »

Igen először én se értettem , de az fwa készítője úgy csinálta meg , hogy Minato az akatsuki vezér , mert többen ezt állították .... De mi az a jószág a háttérben a ruhatervezésnél ?  Hmm?
Naplózva

SR club alapító és tag
feleségem : Zakuro
lányaim : Tenchi , Pomegranate

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #198 Dátum: 08 márc 20, 16:36:56 »

Narutonak az eredeti animeben is minden 2. mondatában szerepel a Tebayo szó és itt a FWA-ban is az angol szöveg után ott van. Az mit jelent vagy mi az egyáltalán?

A ttebayo nem jelent semmit... vagyis jelent, csak azt nem lehet lefordítani. Naruto legtöbbször a da és a ttebayo összekapcsolását használja, amely szintén lefordíthatatlan ^^ Igazából ez nála valami stílusjegy - szleng - féleség.
Naplózva
seiri
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 998



« Válasz #199 Dátum: 08 márc 20, 16:45:31 »

Azért azt figyeltétek hogy a 10. részben milyen képek lógnak kinn Tobi falán.... hogy egyem is meg  Nevet
Naplózva
Nikki
Vendég
« Válasz #200 Dátum: 08 ápr 06, 12:14:53 »

n már alig várom a FWA kövi részét!
Naplózva
Matten
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 998


Kritikus, Énekes, Parodista, miegymás :D


WWW
« Válasz #201 Dátum: 08 ápr 06, 15:07:55 »

Állítólag június-július körül LESZ ÚJ FWA!!!
Naplózva

Ide most valami bölcsesség kéne, de nem jut eszembe semmi ikszdé
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #202 Dátum: 08 ápr 09, 17:42:03 »

húú nekem a kedvencem a meghallgatások, meeg a szülői értekezlet Nevet -tudja én szívből szeretem az állatokat érti? Nevet na meg asszem az uccsó részben lévő miko Tobi visszaemlékezik az Akatsuki-s gyűlésekre és a wc-ben rejtőzik...ekkor jöön Itachi meg a Sz*r-rá-égető jutsu-ja  Pojén hátt az haláli ^^+
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Reikaa
Vendég
« Válasz #203 Dátum: 08 ápr 09, 17:54:41 »

mikor először hallottam a szar-rá-égető jutsut 6 percig nem bírtam abbahagyni a röhögést Nevet Nevet
Naplózva
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #204 Dátum: 08 ápr 09, 17:59:36 »

áááh én se bírtam abbahagyni Nevet már maga az vicces volt h na Itachi indul a klotyóra, ahol Tobi várja..és akk még produkál ide egy ien jutsut Nevet remélem nemsokára lesz folytatása a FWA-nak
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #205 Dátum: 08 ápr 09, 19:10:22 »

Én 10 perc nézés után 10 perces szüneteket tartottam mert egyszerűen nem lehet bírni:
-most először hagyom ki a receptklubotXDDDDDDDDDDD
Naplózva

Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #206 Dátum: 08 ápr 10, 15:53:06 »

jaaj ez a receptklubos az az a rész volt mikor vesznek egy olcsó valamit ami lát ikszdé Crispy-t Nevet ...na az se semmi...Ita haláálnyugodtan mondja: csak körbenéz Nevet ^^+ azt a rész is tök jó
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Reikaa
Vendég
« Válasz #207 Dátum: 08 ápr 10, 15:57:13 »

meg amikor neki megy a falnak és aszongya ita: mangekyou sahringan...hát annak milyen hanja van...eszméletlenül jóóó Pattog Pattog Jégkrém
és akkor felégeti a falat Pojén

meg az tetszik amikor sai kiüti az összes akatsukist és amikor tobihoz ér ő magától elvetődik és akkor: így kell zetsu-san most már én is tag vagyok?
jaj meg kisamének: ....te meg annyi ideje nem voltál nővel, hogy új szintre emelted a kangörcsöt...jaaaaajhátazzzzzz Nevet Ördögi Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 08 ápr 10, 16:05:07 írta Reikaa » Naplózva
Chidori-san
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 449

NaruSaku és Minato fan :D


WWW
« Válasz #208 Dátum: 08 ápr 10, 16:03:03 »

a szarráégető jutsu az nekem is nagyon tetszett. az az egyik legjobb. elönti a víz a házat erre: Itachi, mi a f*szt csináltál!!!!????
a szülői értekezlet is nagyon jó. jaja, Crispy is nagyon jó, Deidaranak kijött a szeme mikor meglátta mit csinál:D Az meg, hogy Tobi annak a ruciját lorja el, aki alatta nem nagyon hord semmit, az is csúcs. Festékesvödör repül: WOW... ezt mégegyszer.
úgy jó az egész, hogy van. Shikamaru remegő, függő kezekkel nyúl a magazin után... lol
Den: te még jól is pírtad és minden poén után megáltam. olyan 10 m-ként pause:D teljesen ki voltam, lig várom a folytatást:)
Naplózva

Orokanaru ototo yo. Kono ore wo koroshitakuba, urame, nikume. Nigete, nigete...Soshite, itsuka ore to onaji me o motte. Ore no mae ni koi.
Kagami-chan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58


bleach fangörl a narus fórumonXD


« Válasz #209 Dátum: 08 ápr 10, 16:33:30 »

hátt igen...én Tobit nagyon bíírom az egészben...ez a goodboy-os stíílus ^^+ Nevet az egész jó úgy ahogy van Nevet remélem tényleg lesz folytatása.. Nevet
Naplózva



- bleach fangörl *ICHIGOOOO* (jelenleg nagyobb blíícs fangörl, mint naru fangörlXDezvan...szpráájt)
- hiszek a NaruSaku és a SasuSaku elméletben:D..valamelyik csak összejön:D
- Szászúke nem gonosz, csak ilyen emo fíílingűXD
Oldalak: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!