24 okt 05, 09:25:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 646807 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #4020 Dátum: 14 jún 30, 19:47:21 »

Ebből látszik Aes, hogy te is sokat nézed a Trollfocit. ikszdé

De azért ezt a faszit...
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/a-mexikoi-drukker-lanykereset-is-szetbombazta-sneijder-egyenlito-golja-2346561
egy picit sajnálom, bár az lett volna a hab a tortán ha a csaj nemet mond.  Izé José...
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4021 Dátum: 14 jún 30, 23:28:46 »

A franciák és a németek is győztek, de a meccsek elég unalmasak voltak.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 23:31:50 írta viktor6665 » Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4022 Dátum: 14 jún 30, 23:38:46 »

A franciát nem néztem, de a németeknél legalább Müller szolgált némi poénnal (azt a részt pont elkaptam), bár ezt a meccset is az alap 90 percben csak félszemmel néztem, úgy untam, de a vége azért nem volt rossz.

Valamint egész idő alatt ott lebegett lelki szemeim előtt a kép, hogy:
http://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-calm-and-love-thomas-m%C3%BCller-1.png

Már megint kezdem magam igazi nőnek érezni a VB alatt. xDDD
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 30, 23:39:26 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4023 Dátum: 14 júl 01, 07:20:32 »

de unalmas volt a tegnapi meccs, azt a 3 gólt 90 percben kellett volna letudni.

viszont jó látni, hogy egyformán gondolkodnak az emberek a világban:

Naplózva
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4024 Dátum: 14 júl 01, 23:35:14 »

Eddig majdnem minden meccset untam a nyolcaddöntőben(legalábbis valamelyik részét a játékidőnek), de ez a Belgium-USA kárpótolt mindenért. Szerintem az eddigi legjobb volt a vb-n.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4025 Dátum: 14 júl 05, 15:24:25 »

Senki nem írt a tegnapi meccsről? Pedig nagyon jó volt a Brazília-Kolumbia mérkőzés. Nagyon izgalmas volt végre és igaz megesett jó pár szabálytalanság, de mégis élvezhető egy meccs volt.

Neymar  egyik csigolyája eltört, nagyon megsérült, így nem fog tudni játszani a Németek ellen, amit sajnálok. Sír

James Rodriguez a végén elsírta magát. T_T
Naplózva


Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4026 Dátum: 14 júl 05, 18:07:22 »

Nekem nem volt olyan jó a Brazil meccs, sok volt a szabálytalanság. Német meccsnél, még Nasri barátnőjének tweetje is izgalmasabb volt. Ha marad Deschamps a szövetségi kapitány, akkor Nasri EB-t is nyaralás közben fogja nézni TV-n.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 18:37:51 írta Ishida » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #4027 Dátum: 14 júl 05, 18:28:37 »

Idézet
Neymar  egyik csigolyája eltört, nagyon megsérült, így nem fog tudni játszani a Németek ellen, amit sajnálok. Sír

Ja, remélem kiesnek végre. Egész meccs alatt a kolumbiaiakat rugdosták, várható volt, hogy valamelyik visszaadja.
Naplózva

Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #4028 Dátum: 14 júl 05, 19:20:26 »

Azért mondtam, hogy jó volt szerintem, mert végre sok volt a helyzet és gól is volt. Az elmúlt pár meccs számomra elég unalmas volt, itt meg volt akció és lehetett valamennyire izgulni, végre. De abban igazatok van, hogy elég sok szabálytalanság volt, de mind a két félrészéről. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 05, 19:37:38 írta Minagi » Naplózva


drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #4029 Dátum: 14 júl 05, 19:39:58 »

Elhiszem, hogy rugdosták a kolumbiaiakat, de nem sokkal nagyobbb lelkesedéssel, mint a kolumbiaiak őket. És azért ezek nem voltak túl nagy szabálytalanságok, sőt, azt is hozzátenném, h oké, sok szabálytalanság volt, de a bíró minden kis szil szart befújt, azért ennél jóval többet is engedhetett volna szerintem.
Ezekhez a kis szurkálásokhoz képest az a beletérgyelés vagy nem is tudom mi volt az, ezeknél azért sokkalta sportszerűtlenebb és csúnyább volt. Szegény brazilok végre egyszer jól játszottak, erre a németek ellen se Neymarjuk, se Silvájuk nem lesz.
Hátul sztem a fontos szerelések felét Silva hajtotta végre xd, nem hiszem, hogy nélkülük sokra fognak Németország ellen menni Szomorú
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #4030 Dátum: 14 júl 05, 21:12:44 »

Itt a lehetőség arra, hogy Dante bizonyítson!
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #4031 Dátum: 14 júl 07, 08:43:14 »

A német-francia meccs.  Nevet

Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4032 Dátum: 14 júl 08, 21:48:15 »

Úgy döntöttem a bronz mérkőzésen brazil drukker leszek. Annyira megsajnáltam szegényeket, hogy még most is szurkolok, hogy szerezzenek legalább egy gólt, főleg miután mutattak egy síró brazil kisfiút a közönség soraiban. Szomorú

Azért is szomorú vagyok, mert unalmas, hogy egy ilyen brazil csapatot ver meg Németország. Azért jó érzés lett volna, ha izgulnom kell a kedvenc csapatomért. És én még féltettem őket, az előző meccseken nyújtott nem épp kiemelkedő teljesítményük miatt. (Bevallom Neymar balesete kicsit megnyugtatott, emiatt pedig most bűntudatot érzek). Pffff.

Csalódott vagyok.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 22:06:41 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #4033 Dátum: 14 júl 08, 21:48:51 »

Első félidő után:
Ahogy sejtettem a németek megiskolázzák a brazilokat. A két legjobb játékosuk kimarad, ezt már tudtuk, de arra mondjuk nem számítottam, hogy így összeomlik a védelmük is és 30 perc alatt 5gólt kapnak.
Naplózva

noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #4034 Dátum: 14 júl 08, 23:08:05 »

Szebben nem sokkal lehetne megfogalmazni ezt az eredményt, mint ahogy ismerősöm tette facebookon:
"A magyar válogatott csak egy Devecserivel jobb a brazilnál... "
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 08, 23:08:53 írta noemimi-chan » Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Oldalak: 1 ... 267 268 [269] 270 271 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!