24 jún 29, 16:51:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 609386 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3900 Dátum: 14 jún 19, 14:38:30 »

Nem (csak) a védelmük volt gyenge, hanem nem 1-2 csatárral kellett volna játszani, főleg nem Costával, arról nem beszélve, hogy ezermilliárd helyzetük volt és mindet kihagyták...
Naplózva

Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3901 Dátum: 14 jún 19, 15:39:45 »



Most írnám azt, hogy én most felállok és hazamegyek, de nem tudom mert már itthon vagyok...
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 15:40:37 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3902 Dátum: 14 jún 19, 17:32:15 »

Nem hiszem el, hogy kiesnek a spanyolok. Szomorú


Tényleg még Aes-nek sem szóltam be, amikor a spanyolokért kezdett el sírni a holland meccs után, de akkor most megejtem.

Annyira örültem, hgoy Chile szétszopatta a spanyolokat, végre kiestek, már így kellett volna 4 éve is,  amúgy is csak két féle ember szurkol a spanyoloknak, a nők és a divatszurkolók. De legalább remélem tudjátok ki az a Hierro.

Szóval holland német döntő kell!
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3903 Dátum: 14 jún 19, 17:34:11 »

Az olyan szép lenne.  *-*
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3904 Dátum: 14 jún 19, 17:43:05 »

Ezek alapján most megtudtam, hogy mivel a hollandoknak drukkolok pasi vagyok. (?) Lehet jobb is így. xDDDD

És Noé te akkor kinek drukkolnál? ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 17:46:54 írta Veracchi » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3905 Dátum: 14 jún 19, 17:46:44 »

Mesélj arról milyen logikai következtetéssel találtál rá erre a megoldásra, hogy ha egy csaj nem a spanyoloknak szurkol, akkor pasi. Azt írtam, hogy akik spanyol szurkolók azok vagy nők, vagy pedig divatszurkolók. Ez nem jelenti azt, amit te írtál.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3906 Dátum: 14 jún 19, 17:49:54 »

Pont olyan logika alapján, ami miatt ezt a kijelentésemet komolyan kellett venni. Hehe Kiragadtam belőle egy részt, ennyire egyszerű.

Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3907 Dátum: 14 jún 19, 17:51:20 »

Fernando Hierro? Elég szomorú lenne, ha minden idők egyik legjobb védőjét nem ismernék. Real drukker ként pedig egyenesen akasztás jár érte. Akkor is Raúl for the president.
Jah igen és Chillének szurkoltam.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 19, 17:51:55 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3908 Dátum: 14 jún 19, 17:59:17 »

Jó Hiei de te alap hogy ismered, mert nem vagy divatszurkoló, de a sok barca-reál újgenerációs hungarokatalán/szittyamadridista nem tudná ki ő.

Amúgy ez is csak faszméregetés, meg villoghattam hogy ahhoz képest, hogy nem szeretem a spanyolokat, jól ismerem a régi keretet.
Naplózva
noemimi-chan
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 5716


Aliz csodaországból...


« Válasz #3909 Dátum: 14 jún 19, 18:01:14 »

És Noé te akkor kinek drukkolnál? ikszdé

Nehéz lesz eldönteni, egyelőre inkább a Németek felé hajlanék. Pirul
Ne utálj. Szomorú
Naplózva

"Valós képem van erényeimről és gyengeségeimről. Az én fegyverem az elmém. A fivéremnek ott a kardja, Robert királynak ott a harci pörölye, nekem pedig az elmém... az elmének pedig könyvekre van szüksége, ahogyan a kardnak fenőkőre, ha meg akarja őrizni élességét."  "Büszkén, mint egy megtérésre hívott rossz angyal, aki inkább választja a kárhozatot, mint büszkesége megtörését."
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3910 Dátum: 14 jún 19, 18:04:37 »

Ilyen miatt sose tudnálak utálni. Pirul De azért szemmel tartalak vigyázz. xDDDD

Tényleg ezt nem tudom láttátok-e, bocsi azoktól akik utálják a GoT-t dehát... most ide illik:
http://blog.blinkbox.com/world-cup-game-of-thrones/
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3911 Dátum: 14 jún 19, 18:16:46 »

Rohadj meg, syzy. Szimplán rohadj meg. Mosolyog
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3912 Dátum: 14 jún 19, 18:23:11 »

Akkor ezek szerint most menő vagyok.  Kúl

Lew sosem lesz ennyire menő.  Szomorú


Amúgy még sírok egyet: Régen imádtam a portugál keretet de 2004 óta ott van Ronaldo és ő lehúzza az egész válogatottat meg rá építenek amúgy nem is értem miért, szóval szurkolnék a portugáloknak is mert 2000-res keret valami eszméletlen erős játékosok voltak, de ma már mindenki ronaldoval azonosítja a csapatot ezért mindenki utálja őket.  Szomorú
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3913 Dátum: 14 jún 19, 18:34:04 »

Remélem a Brazilokat is kiejtik hamar, bár úgyis elbundázzák őket a döntőig.
Naplózva


 
viktor6665
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 806



« Válasz #3914 Dátum: 14 jún 20, 01:01:56 »

9-10 éve a spanyoloknak szurkolok, mert az ő játékstílusuk tetszett meg a legjobban(akkoriban még nem nagyon értek el eredményeket). Nem mondanám, hogy divatszurkoló lennék.
Ez a cikk egyébként jól összeszedi mi volt a gond a spanyolokkal: http://sportgeza.hu/futball/2014/vb/cikkek/hat_ok_ami_romba_dontotte_a_spanyolokat/

A mai Anglia-Uruguay meccs meg nekem nem igazán tetszett, egyik fél se volt túl jó. Rooneyt nagyon túlértékelik.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 259 260 [261] 262 263 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!