24 okt 05, 14:14:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 646944 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3720 Dátum: 14 jan 27, 12:17:17 »

Szenvedett már az előző meccsein is a hátával / derekával. Én "Roger-pártiként" sosem rajongtam Nadalért, de miért lennének bunkók az auszik? Ha feltette a kolompot, akkor rázza, bár joga van orvost / masszázst kérni.
Megérdemelte Wawrinka. 
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3721 Dátum: 14 jan 27, 23:03:35 »

Tudom, ez nem foci, de sport-sport, a tenisz meg jó! Nevet

Érdekes nekem Federer és Henin volt a két játékos akiknek a játékát végig bírtam nézni és megszeretették velem a teniszt, előtte utáltam unalmasnak tartottam. Viszont amit ez a kettős leművelt az észbontó volt. Nadal és Djokovics meg jó játékos, de valamiért üresnek érzem a játékukat.
Nőknél most Sarapova az akit elnézegetek a Williemseket meg már nagyon unom. Nyugdíjba mehetnének:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3722 Dátum: 14 jan 27, 23:47:48 »

Henin, mint a belgiumi csaj? Ő tündéri, bár sikoltozni tud. -.-
Federer a klasszikus és egyben gyönyörű teniszt játssza. Amit ő csinált azt jó nézni. Minden mozdulata nagyon szép, eközben Nadal tenisze, felháborító. Mintha elmennék egy gyönyörű kertvárosból a gettóba. Nevet

A Williams nővéreket én nem csípem. Tudnak játszani, jól is, de hisztisek, és amúgy nem szép a játékuk. Bár Serena Williams az aki igazán ki tud akasztani e-téren, őt nem is szeretem nézni.

Azt tudod, hogy a nővérek harcolták ki, hogy ugyan annyi pénzt kapjanak a nők a teniszben, mint a férfiak? Csak egy különbség van. A férfiaknak 3 szetett kell megnyerniük (ezért néha elhúzódik egy meccs 5órára is) addig a nőknek csak 2 szettet kell megnyerniük.
Naplózva


Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3723 Dátum: 14 jan 28, 00:41:14 »

Nem tudtam, de nem lep meg. Igen amúgy én se szeretem őket pont azért amit te is leírtál. Jah a másik amit szeretek a teniszben, hogy a hozzátartozókat mindig mutatják valahogy kellemes látni mennyire tudnak izgulni megszorítani valakiért.
Ami vicces, hogy "gettó"-val hasonlítottad Nadal tenisz játékát:D Ennél csak az lenne viccesebb, ha a golfban lenne gettó stílus:D Mind a kettő a gazdagok sportja:D Gettóban csak legenda ez a játék el se hiszik, hogy létezikxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Minagi
Naruto-Kun Fórum Hippije
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 6681


Mini-chan ◕.◕ (Mini Mignon)


WWW
« Válasz #3724 Dátum: 14 jan 28, 01:47:19 »

Tudom. Nevet Főleg mert Nadal se egy olyan családból jött tudtommal ahol a pénz probléma lett volna. >.<
Uh azokat én is szeretem. Volt olyan aki be is csukta a szemét néha annyira izgult. Nevet Iszonyú aranyos ahogy szurkolnak szerettüknek, közben szétveti őket az ideg.

Szenvedett már az előző meccsein is a hátával / derekával.
Ezt nem tudtam. Szegény kezd nagyon lerokkanni. Viszont leginkább a játékstílusa miatt. Remélem hamar felgyógyul vagy ki esz egy kis szabit. Nevet

Az Ausztrálok mert azért szemetek, mert fújolnak a semmiért. Többször előfordult (nem csak erre a meccsre gondolok) és én személy szerint az ilyet nem bírom. Élvezzék a meccset, HA valaki hisztizik, és szétveri az ütőjét akkor fújolhatnak, másért nincs okuk.
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 28, 01:51:59 írta Minagi » Naplózva


ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3725 Dátum: 14 feb 02, 09:29:35 »

A Simpson család 17. évadában, amit 2005-ben vetítettek, előre megjósolták a mostani Super Bowl párosítását és végeredményét is.
https://fbcdn-photos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1/1505522_395417547261066_1367133779_n.jpg?dl=1
19+14=33, feb 2 a 33. nap az évben. Juuuuuuj o.O  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3726 Dátum: 14 feb 02, 10:23:57 »

Leszögezem, kurvára nem értek hozzá, de a Broncos szimpatikusabb.

nem rossz:






ez sem, ha értitek:

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 02, 10:29:30 írta Syzygy » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3727 Dátum: 14 feb 23, 13:24:19 »

F-csoport: Görögország, Magyarország, Románia, Finnország, Észak-Írország, Feröer

Nincs mit mondanom. ikszdé
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3728 Dátum: 14 feb 23, 13:27:16 »

 Ki is akartam írni,de megelőztél.  Nyelvesít De fogadni mertem volna,hogy egy csoportban leszünk,meg még a hollandokat vártam,hátha összejött volna az "álomcsoport". Nevet

Kíváncsian várom az egészet. Valaki beírta Trollfocira,hogy a Feröer-szigeteken legalább megtanulnak bálnákra vadászni ha már focizni nem tudnak. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 13:30:39 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3729 Dátum: 14 feb 23, 13:31:35 »

F-csoport: Görögország, Magyarország, Románia, Finnország, Észak-Írország, Feröer

Feröer szigeteknek drukkolok, komolyan.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3730 Dátum: 14 feb 23, 13:37:48 »

Logikus nekik drukkolni.

Görögök: tönkreb*szták a 2004es EB-t.
Magyarország: 8-1, Devecseri, stb.
Románia: kecskések
Finnország: a rokonaink akarnak lenni erőszakkal.  Faceg
Észak-Írország: szeparatista k*csögök.

Szal Hajrá Feröer! ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3731 Dátum: 14 feb 23, 13:42:22 »

A vicc az hogy ez egy simán nyerhető csoport. Nem kell tartanunk senkitől, csak magunktól
Naplózva


 
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3732 Dátum: 14 feb 23, 13:43:52 »

Kinek másnak? Aztán nehogy tényleg elpicsázzanak mindenkit. ikszdé (Tipszmikszen lesz rájuk úgy alsó hangon 13-as szorzó,milliomosok leszünk.)

Ne bízd el magad,bár szép lenne.
Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3733 Dátum: 14 feb 23, 13:48:25 »

Ha most még tavaly szeptember eleje lenne, egy ilyen sorsolásra azt mondanám, hogy van esélyünk. De így, hát nem tudom, igaz most nagyon új lett minden, azért én igyekszem bízni benne, hogy talán mégis. ikszdé Vagy legalább nem égünk akkorát. Bukarestbe mindenesetre jóval kisebb pofával kell menni, meg úgy általában mindenhová.
Naplózva
Veracchi
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2741



« Válasz #3734 Dátum: 14 feb 23, 15:50:35 »

Előbb olvastam ezt NSO-n:
http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/eb-2016-teljesen-mindegy-kit-sorsoltak-mellenk-pinter-2317627

Beírtam kommentnek fb-n teljesen normálisan,hogy összetartással nem lehet meccset nyerni,erre egy pasi megpróbált nagy mellénnyel beszólni,hogy várjuk már meg az első mérkőzést,addig miért kell fikázni az összetartást?  Ohh My God Konkrétan ebben nem tudom,hogy hol tettem arra rossz kifejezést,bár a meccset a pályán nyerik a játékosok nem a lelátón. Nevet De biztos én írtam baromságot,hogy ennyire felhúzta magát...  Hmm?

« Utoljára szerkesztve: 14 feb 23, 15:52:12 írta Viir » Naplózva

"Olyan makacs a természetem, hogy nem tűri az ijesztgetést, akárhogyan is próbálkoznak vele. Minél inkább meg akarnak félemlíteni, annál jobban nő a bátorságom."
Oldalak: 1 ... 247 248 [249] 250 251 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!