24 okt 06, 05:26:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647381 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3540 Dátum: 13 okt 11, 20:01:26 »

Mit várunk, amíg olyan védők vannak , mint Vanczák, Guzmics, Korcsmár? Remélem helyesen írtam le a nevüket, habár velük szemben az sem lenne tiszteletlenség, ha nem. ikszdé
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3541 Dátum: 13 okt 11, 20:02:47 »

Labda tartózkodási helye:

97.3%-ban a magyar 16-oson belül, a fennmaradó időben a pályán kívül.
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3542 Dátum: 13 okt 11, 20:05:08 »

Micsoda pénzkidobás lehet szerencsétlen nézőknek ott kint Amszterdamban? Mennyi sört ihattak volna a jegy árából? És még csak egy jót balhézni se tudnak, mert a hollandok erre nem lesznek vevők... Szomorú
Devecseri védhetetlen gólja könnyeket csalt a szemembe.  Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 11, 20:56:11 írta Ishida » Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3543 Dátum: 13 okt 11, 21:06:35 »

Devecseri kiráááály! Első gólja a válogatottban, két magyar is gólt szerzett!  Pojén

Ezért kár volt cserélni. Nevet

Na, azt hiszem kellően felidegesítettem magam, hogy erre pazaroltam az időmet tanulás helyett. Nevet
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3544 Dátum: 13 okt 11, 21:26:19 »

Ez a 8-1 szépen prezentálta azt a fejlődést, amiről Egervári mesélt. Nevet
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3545 Dátum: 13 okt 11, 21:51:23 »

Nagyon bevált a jóslatom. Nevet

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-egervari-sandor-lemondott-elfogadtak-a-lemondasat-2287021
Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3546 Dátum: 13 okt 11, 21:58:30 »

Ez így szép és jó, de vele együtt azért illene legalább a védekező kvartettnek is szegre akasztania a címeres mezt. Bogdánt nagyon kedvelem, mint játékost, de a mai teljesítménye azért neki is elég kritikus volt.
Mellesleg azért érdekes fejlemény, hogy az első 3-4 fordulót követően lesajnált török csapat van ott a pótselejtezőt érő második helyen.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3547 Dátum: 13 okt 12, 01:23:59 »

megnéztem az összefoglalót. még jó hogy a meccset nem... a dumába is leírtam de sztem nem győzelemre játszottunk hanem guiness rekordra ikszdé
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3548 Dátum: 13 okt 12, 11:56:59 »

A magyar tragédia után egy újabb megerősített tragédia:
Elhunyt Peterson gyermeke. Undorító, hogy lehet valakiben gerinc ilyet tenni egy két éves gyermekkel?
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 12, 11:57:53 írta Ishida » Naplózva
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #3549 Dátum: 13 okt 12, 12:07:39 »

Ez így szép és jó, de vele együtt azért illene legalább a védekező kvartettnek is szegre akasztania a címeres mezt. Bogdánt nagyon kedvelem, mint játékost, de a mai teljesítménye azért neki is elég kritikus volt.
Mellesleg azért érdekes fejlemény, hogy az első 3-4 fordulót követően lesajnált török csapat van ott a pótselejtezőt érő második helyen.
Inkább az egész csapatnak... Ez már mindennek a legalja... Sosem kedveltem a focit, de a magyar focit mégúgyse...
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3550 Dátum: 13 okt 12, 12:54:39 »

A foci csapatjáték, együtt sírunk illetve nevetünk. Beteheted ide a komplett Bayern védelmét, akkor sem nyertünk volna. Egervári a pesti románok elleni meccsel (csatár helyett védő cseréjével) elintézte, hogy nem lesz a válogatott második, erre kint rátett a csapat még egy lapáttal. A legnagyobb gond mégis az, hogy nincs túl nagy választási lehetőség védők tekintetében. Viszont akármilyen "gyenge" is a csapat: Hajrá Magyar!

AP-gyermekével kapcsolatban pedig a részvét kifejezésén túl a reménykedés a legerősebb érzés bennem, hogy nem könnyítik meg az elkövető hátralévő életét halálbüntetéssel.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3551 Dátum: 13 okt 12, 13:02:32 »

A story lényege hogy a gyerekét a nevelőapja halálra verte?  Ha az én gyerekemmel történne ilyen lelőném. Vagy annál is rosszabb :/  mindenesetre a következő meccsen nem játszanék ellene... dühös ember ellen full kontakt sport ?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3552 Dátum: 13 okt 12, 13:13:12 »

Igen ez a lényege. Nagy eséllyel bye weekje lesz Petersonnak, ha jól tudom még Dél-Dakotában van. Legalábbis csütörtökön még ott volt, mert ezért hagyta ki az edzést aznap.
Naplózva
csirek
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 54



« Válasz #3553 Dátum: 13 okt 12, 13:38:37 »

" Peterson missed practice Thursday, but the running back returned to the Minnesota Vikings' facility Friday. He indicated to the media that he planned to play in Sunday's game. Peterson's comments to the media came before news of his son's passing became public.

"I should start off by saying I really appreciate all the support that I've been receiving from fans (and) the Vikings organization," Peterson said Friday afternoon. "This is a private matter, and I would ask you all to please just respect my privacy and not ask at all about the situation at hand. Thanks."     "

Valószínűleg ez a jó döntés, bár (a távolság adta info hiány miatt) nem olyan embertípus, aki kifizetné a 700e dolcsis óvadékot és a meccs helyett másik meccset játszana.

Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3554 Dátum: 13 okt 12, 15:15:12 »

Utánanéztem a gyerek állítólag hangosan sírt, a csávót pedig 40 évre akarják lesittelni. Én azt mondom adják a Vikings kezére az embert!
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Oldalak: 1 ... 235 236 [237] 238 239 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!