24 okt 06, 07:23:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647419 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #3510 Dátum: 13 szep 11, 14:50:16 »

Én már nagyon vártam hogy megszabaduljanak Massától,kb 5 éven keresztül -.-"...Kiegyensúlyozatlanul versenyzett.
Mondjuk szerintem is Kimi lesz a jobb,Alonso nem tudom hogy fogja ezt bírni.Mindegy,most a Ferrari összehozta a lehető legjobb csapatot,már csak nekik kell összedobniuk egy jó autót,és végre bealázzák Vetteléket.
Naplózva

ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3511 Dátum: 13 szep 11, 15:18:28 »

Az lenne ám a nagy dolog, ha Massa és Raikkönen helyetcserélne, és Massa a Lotusnál bontakozna ki (újra)  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3512 Dátum: 13 szep 11, 21:32:52 »

mennyire lenne köcsög ha azt mondanám hogy az észtek verjenek meg bennünket? Csak mert kéne még egy hatalmas pofon hogy itt radikális változások legyenek, mert ha nyerünk és esetleg a törökök is
megszorongatják a  románokat, akkor megint kezdődik elölről az egész felhajtás és hamis reményekkel teletömés a média részéről.

Böde jött !! Asszem ezt megnyertük

Szánalmas, és most megint megy a nagy álmodozás, hogy még bejuthatunk. A kérdés inkább az, hogy minek? Andorrát lehet elverjük (vagy uram bocsá', nem), de a jobb csapatokkal mit kezdene már egy olyan szánalmas válogatott, aki Románia ellen 0-3-at játszott?

És aztán lehet sajnálkozni, hogy három napig rendőrökkel kellett aludniuk, én reméltem tovább is azzal kell, mert hiába nyáladzanak most egy Észtország elleni 5-1-re, azok után, amit csináltak. Ha csak azt nézik, hogy a köcsög románok kifütyülték a himnuszt, a magyarokat gyalázták, meg úgy általánosságban is nem valami jó a viszony, akkor elképzelhetik, hogy ezzel hogy megalázták a magyarokat a határon túl és innen. Ennyi, itt már nem ment fel senkit semmilyen észt meccs, mert egy ténylegesen fontos meccs volt, de ott csúnyán beégtek.

A Hollandia-Magyarországot meg úgy 7-0-ra tippelném.

A románok sem tudom, mit képzelnek, azok most komolyan azt hitték, hogy valami zseni válogatottjuk van, akik még a vb-t is megnyerhetik, vagymi? Kiakadtak a magyar-észt 5-1-en? Biztos úgy gondolták, valami nagy dolgot vittek véghez, mert legyőzték a gonosz trianonozó erdélyrabló magyarokat, ahogy a mi játékosaink is azt hitték, kárpótolhatnak bárkit is, ha győznek a mocsári-szumófüggők ellen, akik azt sem tudják, mi az a foci.

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/vb-2014-hollandia-segitseg-roman-sajtoszemle-2278739

És mindennek a teteje, hogy az oláhokban még annyi tisztelet, tartás és önkritika sincs, hogy ne gyanakodjanak rögtön csalásra. Hát, ennyi erővel én is gyanakszom a román-magyar meccsen bundára, mert akármennyire szerencsétlen a címeres brigád, a sárga-kékek még náluk is szerencsétlenebbek.

A románok fulladjanak bele a a saját mérgükbe, a magyarok süllyedjenek el a szégyenükben, és azt hiszem, ezentúl Törökországnak szurkolok. Mosolyog
Naplózva

Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3513 Dátum: 13 szep 12, 17:30:09 »

Belegondoltam hogy milyen gáz az, hogy olyan korban élek amikor a magyarok nem jutnak ki vb/eb-re.  Nevet


Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3514 Dátum: 13 szep 12, 18:55:53 »


Ezt követően nem is akarom többé érteni a labdarúgást!  szerintem
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3515 Dátum: 13 szep 14, 18:15:38 »

United meccsről a véleményem:

Arsenal meccsen pedig megkaptuk a szokásos évenkénti 1 bírói bakit, ami a mi javunkat szolgálta. Özil jók mutatkozott be, gólpassz + kb. 5 gólpasszal felérő kulcspasszal nyitott. Giroud is jól játszott, Walcott meg hozta a bénázást erre a hétre is. Majd előbb utóbb csak belövi ezeket a "kihagyhatatlan" helyzeteket.
Jelenleg 1 félidő alapján az Everton - Chelsea meccs elég unalmas.
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3516 Dátum: 13 szep 18, 14:19:21 »

http://9gag.com/gag/agyYg4K
Mennyire más a 2 foci ha egy az európai lenne akkor azt mondanám szimuláns kis tetü.
De itt picit más a szitu. Látja lesérült a másik és futnak rá még ezren. a labda beérkezéséből látszik nem dobták hanem rúgták. Sanszos Punt visszahordás történik épp. És mivel úgysem tud tovább menni max 1-2 yardot elvágódik. És akkor azonnal lehet ápolni. Azért  nem csak simán letérdel mert attól még rá ugorhatnak véletlenül. Hasra vágódni ilyenkor jobb.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3517 Dátum: 13 szep 18, 15:01:51 »

Nem kell szépíteni az a szteroid, ami megpumpálta az izmait sajnos agy károsodást és reakció idő csökkenést vont maga utána. Ez teljesen normális egy amerikai "focistánál" aki szét kokszolta magát.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3518 Dátum: 13 szep 18, 15:11:55 »

B verzió Nevet Bár ha egy sportban számít a reakcióidő az ez. Főleg a futójátékosoknál.
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3519 Dátum: 13 szep 18, 16:10:47 »

Eleve nem értem miért nem fair catchelt. Vagyis értem, mert nem csak a labdát vizslatta, de ez akkor is rookie dolog. xD Az meg, hogy ledől, hogy lehessen ápolni... Kérjen időt a másik csapat...  smirksweat
Ez érdekes videó :'D
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=vZN-uTbO3EY" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=vZN-uTbO3EY</a>
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 18, 16:26:18 írta Ishida » Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3520 Dátum: 13 szep 22, 15:40:55 »

Fradi - Újpest 0- 1

csivava gólja, de hát a védők a közelben nem voltak WTF
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3521 Dátum: 13 szep 22, 16:24:35 »

Hát 1-1. Jó lenne behúzni a második félidőben a mérkőzést. Cardif ha sikerül xre hoznia , akkor ku*va nagy király leszek...
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3522 Dátum: 13 szep 22, 16:46:09 »

2-1 az mi öngól, már azt hittem böde jött, de akkor magyar még nem talált a hálóba Nevet:D
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3523 Dátum: 13 szep 22, 18:25:56 »

Jó nap a mai.
3-1-re nyert a Fradi, United oktatva lett 4-1-re, Arsenal nyert 3-1-re és a Sp*rs csak 1 gólt tudott lőni, így Arsenal vezeti a tabellát!  bow Már csak Andrew Lucknak kellene 2-3 TD-t dobnia Reggienek és Shaubnak Danielsnek 1-2-t és akkor totálisan jó lenne a napom.
Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #3524 Dátum: 13 szep 22, 18:35:30 »

A MU most nagyon nem áll a helyzet magaslatán, csodálom, hogy a Stoke még nem előzte meg. Nevet

De legalább a manchesteriek így is ünnepelhettek. Nevet
A Man. City meg biztos boldog, hogy jól seggbe rúgta a nagy testvért.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 22, 18:45:20 írta Saphira » Naplózva

Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!