24 okt 06, 19:11:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647703 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
BLR
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 15



« Válasz #3330 Dátum: 13 jan 05, 12:35:29 »

Vegyes, mindent szoktunk. Egyik nap erősítés másik nap új technikák, harmadik nap harc...
Fekvőtámasz különböző variációi, felülés, négyütemű fekvőtámasz, 30sec fekvő - 30sec boksz 3 percig felváltva, párba állunk majd megemelve a másikat megyünk egy kört a teremben....
Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #3331 Dátum: 13 jan 17, 14:18:13 »

Valaki szokott tippmixxelni esetleg totózni?
Naplózva
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #3332 Dátum: 13 jan 17, 20:46:30 »

Hát én életembe egyszer Tipmixeztem és akkor is egy meccsen múlt hogy, nyerjek 5000ezer forintot ikszdé az egyik legbiztosabb meccs ment el...(haverom aki évek óta tipmixezik mondta hogy akárhányszor erre tippelt mindig bejött...hát most nem ikszdé )
Naplózva
georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #3333 Dátum: 13 jan 17, 23:09:19 »

Én már jó pár éve tippmixxelek többnyire focit néhányszor nyertem már 20e feletti összegeket is, de többnyire csak kis tételben persze ha engedi a keret Mosolyog
Naplózva
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #3334 Dátum: 13 feb 04, 06:10:08 »

Legjobb Superbowl amit eddig láttam a 10 körmöm lerágtam a végére. Szegény 49ers a lehetetlent is megtette nfl rekordot csinált de ez is kevés volt... Ilyen hajrá után megérdemelték volna a győzelmet. Pláne az irányító az ujjonc.... 10. meccsén ilyen td-t futni 15 yardról ilyen helyzetben..... na m1 Ezt a meccset még emlegetni fogják
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3335 Dátum: 13 feb 04, 17:05:50 »

Kap/nick azért eléggé remeegő lábbal és kézzel játszott. :'D Voltak körülmények amik segítették a 49erst. Teszem azt Tucker kihagyott 39y-os siralmas lövése után újra fújni +5ydal vicc volt. Ott pedig az még egy löket volt a 49ersnek. Ha Tucker gólja nincs meg, akkor  az morálisan nagy érvágás lett volnak. Emellett azért el is taktikázta rendesen a 49ers a végét, egy szintén vitatható holding esettel. xD (Szvsz nem volt holding, kölcsönös huzavona volt.) Ravens megérdemelte, hogy utoljára még megnyerje ez a defense a SB-t. Se Lewis, se Reed nem lesz valószínűleg. Amit a középszerűen teljesítű Ravens művelt az alapszakasz végén, ahhoz képest Lewis a legtöbbet tette a csapatáért. Bejelentette, h búcsúzik Baltimortól a Colts ellen. Mosolyog Már ez a story megérte a happy endet, szegény O.J. pedig végképp megérdemelte , hogy lássa Lewist utoljára az SBn . Kicsit szentimentálisra sikerült, lényeg, hogy idén örülök, hogy nyert a Ravens, de jövőjük elég kilátástalan szerintem a következő szezont illetően. KÍváncsi vagyok a fogadó írodák mennyit perkálnának, ha jövőre play-offolna a Browns, vagy SBt játszana a Raiders. xD
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #3336 Dátum: 13 feb 04, 22:09:42 »

Ez az idei NFL szezon volt az eddigi legjobb amit láttam (3 éve nézem). A playoff pedig hihetetlen volt, az első 2 wild card meccs felejtős, de onnantól kezdve nagyon izgalmas mérkőzéseket játszottak a csapatok.
Ez a döntő pedig, hogy a 2 testvér csapata jutott oda, még fantasztikusabbá tette az egészet.
A meccs előtt attól tartottam, hogy a halftime show-ról fognak majd beszélni az emberek, vagy pedig valami botrányról (Szvsz Madonna jobb volt tavaly). Aztán jött a 3. negyed és az áramszünet. Itt ijedtem meg, hogy bekövetkezik, amitől féltem, aztán feltámadt a Friszkó (vagy a Balti bízta el magát), és végül szoros meccs alakult ki.
A végén az "öngól" meglepett, de tényleg ez volt a legjobb amit tehettek.

Most viszont megint kezdődhet a várakozás a köv szezonra, jajj de soká lesz még  Szomorú
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3337 Dátum: 13 feb 05, 06:33:53 »

Engem nem lepett meg, egyértelmű volt, hogy safetyre hajt a Ravens, h ne az end zoneból, hanem a 20yardosról lehessen puntolni. Mosolyog
Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3338 Dátum: 13 feb 05, 21:07:40 »

Nos, ki, milyen küzdősportot/harcművészetet űz? Nevet
Késői válasz, de Jakab. Most jöttem meg az edzésről és van egy nagyon durva karcolás a nyakamon (még nem láttam, de mondták és nem mertem megnézni xD) mindkét kezem vérzett, 250-300 fekvőt lenyomtunk, de semmi különös Nevet
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Ahate Naraku
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 272


Shinigami


« Válasz #3339 Dátum: 13 feb 06, 17:01:36 »

Előző hszt nem idézünk!

Moderátor

Jakab edzés? ilyenről nem is hallottam még Nevet valami új szabályrendszer/küzdősport?
« Utoljára szerkesztve: 13 feb 06, 17:13:05 írta Aes Sedai » Naplózva
Sasukefan
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 487


« Válasz #3340 Dátum: 13 feb 06, 17:07:04 »

Olyan küzdősport, ami utcai önvédelmet tanít, tehát van, amikor fakésekkel gyakorlunk, meg nem igazán vannak szabályok.
Naplózva

Ezt a hatalmat csak azok érhetik el, akik mindkét szemükben aktiválják a Mangekyout. Ez a harmadik erő... a Susanoo.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3341 Dátum: 13 márc 10, 18:42:41 »

Fradi - Újpest 2:1

jó meccs volt, hatalmas gólokkal Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3342 Dátum: 13 márc 11, 16:30:02 »

Tempós mérkőzés volt, Fradi 2 bombagólja tényleg szépségdíjas volt.  Gondolom Aes is örült az eredménynek. Mosolyog
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #3343 Dátum: 13 márc 11, 18:30:33 »

Nekem volt szerencsém élőben tombolni. Borzalmasan játszottunk, de nyertünk, így utólag azt mondom tökéletes volt, hogy az utolsó percben szereztük a győztes gólt. Cukic gólja után félelmetes hangulat volt mindenki meg bolondult:D
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3344 Dátum: 13 márc 11, 18:39:18 »

Tempós mérkőzés volt, Fradi 2 bombagólja tényleg szépségdíjas volt.  Gondolom Aes is örült az eredménynek. Mosolyog

Bizony, hogy örültem neki! Nevet Hajrá Fradi! Nevet

Hiei az nagy élmény lehetett. Nevet Gondolom túlordítottátok a lila majmokat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 11, 21:06:05 írta Aes Sedai » Naplózva
Oldalak: 1 ... 221 222 [223] 224 225 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!