24 okt 07, 07:23:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647945 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3150 Dátum: 12 júl 02, 01:52:37 »

Én Buffont sajnáltam nagyon, 120. alkalommal válogatott erre meg. De ahogy láttam ő viselte a legjobban a dolgot, volt ideje átélni egy s mást. A többi olasznak a nevét se nagyon tudtam, de ennél többet érdemeltek volna valóban.

A spanyol csapatnak meg szobrot fognak állítani. Valószínűleg az egész ország részeg lesz egy hétig, barátnőm kedden megy, kíváncsi leszek mit fog mesélni. Ez a válogatott most nagyon jó, a csapatmunkájuk perfekt, és Casillas piszok jó kapus. Számoltam, legalább 3 'kivédhetetlent' védett ki, le a kalappal előtte.

Bírnám, ha ezek után a spanyolok a VB-t is megnyernék ismét Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
MrSaiyan Coelho
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6644


Szupercsillagparaszt


« Válasz #3151 Dátum: 12 júl 02, 08:27:19 »

Meg fogom bánni még, hogy ezt ide írom, de egyszerűen nem tudok nem segíteni. Nevet MrSaiyan, szerintem te ezt a topikot keresed: http://naruto-kun.hu/forum/index.php?topic=2550.0
Köszi, megnézem!

Az EB témakörhöz meg ennyit tudnék még hozzászólni Nevet
http://9gag.com/gag/4656133
Naplózva

Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3152 Dátum: 12 júl 02, 09:10:30 »

Én Buffont sajnáltam nagyon, 120. alkalommal válogatott erre meg. De ahogy láttam ő viselte a legjobban a dolgot, volt ideje átélni egy s mást. A többi olasznak a nevét se nagyon tudtam, de ennél többet érdemeltek volna valóban.

Én nagyon sajnáltam az egész csapatot. Ritka szar érzés lehet az ilyen, főleg ekkora balszerencsével. Mondjuk arra kell gondolni, hogy profi futballistákról van szó, szóval szokva a vereséghez, tudják, hogy ez benne van a pakliban, és általában elég hamar túlesnek a nehéz szakaszon.

A spanyolok pedig ünnepelhetnek most, tényleg történelmet írtak, és nekem a játékuk is tetszett, most nagyon összeszedték magukat, minden rendben ment. És végre Torresnek is összejött. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3153 Dátum: 12 júl 02, 10:00:03 »

Talán az EB egyik legszebb momentuma volt, hogy Torrés kiszolgálta azt a Matát, akivel lehet, hogy utoljára játszott együtt a pályán. Ramos sarkalása viszont szerintem nem kellett volna. Egy térdelő olasz válogatottnak az eredmény is szégyen volt, nem, hogy még esetleg egy olyan 5. gólt kapjanak...
Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3154 Dátum: 12 júl 02, 10:26:02 »

Torrestől tényleg jó volt, hogy nem ő rúgta be, pedig gólkirály lehetett volna Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3155 Dátum: 12 júl 02, 10:28:50 »

Ishida, Ramos borzalmasan bunkó volt, de hát tudjuk, ez nem most kezdődött nála. ikszdé

Torres passza nekem is nagyon tetszett, szép pillanat volt. És aranyosak voltak a gyerekek a meccs végén. ikszdé
Naplózva
Hiname Shion
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 145


« Válasz #3156 Dátum: 12 júl 05, 17:49:00 »

Nekem az tetszett a legjobban, amit mondtál, hogy a gyerekek bejöttek a végén és a kislány apuci kezébe nyomta a banáját Nevet ikszdé
Naplózva


Mesterem:hanii
Gazdim: mugen^^Az én kis tanítványom: Kirito Vallás:mugen
sastoll
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #3157 Dátum: 12 júl 12, 11:55:40 »

Sziasztok!

Látom itt is megy a labdarúgás őrület.  Mosolyog Azonban most szeretnék bemutatni más sportágat is, amit talán nem mindenki ismer, vagy akik ismerik nem tudják hogy lehet itthon is játszani.
A sport amiről beszélek az Amerikai Football.
Magyarországon lassan terjed az ismertsége, ezért reklámozom minden nagyobb fórumon, hátha megtetszik valakinek, és kedved kap lejönni és sportolni, rengeteg csapat van már országszerte.
A csapatok helye, és elérhetősége, valamint a sportról többet megtudtok a hivatalos oldalon.
www.bowl.hu

Annyit kérnék még mindenkitől, hogy a videót amit most ide belinkelek, nézze meg kacsint Kicsiny csapatom highlights videója, nagyon jól jön a nézettség hogy többen megismerjenek bennünket. Ha tetszik a videó, vagy segítenétek hogy megismerjen több ember minket, akkor megköszönném ha osztanátok facebookon vagy más helyeken.

http://www.youtube.com/watch?v=1rO9IyXsjyA

Ezer köszönet mindenkinek  bow

u.i.: remélem lesz pár érdeklődő, vagy olyan aki esetleg kedvet kap hozzá  bye bye
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3158 Dátum: 12 júl 12, 16:57:14 »

Ehh, Angol-Görög meccset buktam Tippmixen. Igazán reális, hogy egy olyan meccsen vagyunk túl, ahol a Görögöknek szinte végig előnyük van, szinte végig jól védekeznek, aztán az Angolok bemákolnak egy gólt, és ebből a Görögöknek 25 perc sem elég, hogy kimásszanak. Jó meccsnek jó meccs volt, a további meccsekre kíváncsi vagyok, de ha bukom a többit, már csak a holnapomban bízhatok! Nevet
Naplózva

Daishi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 358



« Válasz #3159 Dátum: 12 júl 17, 10:41:22 »

Marotta eddig jól lavírozott a mercaton, de egy vérbeli csatár nagyon kellene a csapatnak.  Forza grande **JUVE* per sempre!
Naplózva

  FORZA JUVENTUS!!! Nem állunk meg 3 csillagig, és azután sem.
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3160 Dátum: 12 júl 18, 01:41:02 »

Szerintem nem fog jönni klasszis, de talán jobb is. Viszont ez a Boakye gyerek aki 4misiért jött még nagy spíler lehet.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3161 Dátum: 12 júl 18, 10:21:35 »

Hát lehet, hogy nevető harmadikként még beszólhat a manchesteri duónak a Van Persie ügyben a Juve...  Faceg
Ja és ezzel a Lúcio megvételével nem vagyok kibékülve...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 18, 10:26:26 írta Ishida » Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3162 Dátum: 12 júl 18, 12:35:05 »

Van Persie szerintem marad a seggén. Lúciot én mindig kedveltem bármennyire nem szeretem az Intert. Meg aztán a három nagy klub gyakran adogat játékosokat egymásnak, vagy veszik el egymás tehetségeit.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3163 Dátum: 12 júl 18, 12:47:29 »

Van Persiet el kell adnia az Arsenalnak, mert most lehet rajta a legnagyobbat profitálni. Ha a következő szezon végén próbálnák akkor több dolog lenne, ami üzlet és a sikeresség szempontjából zavaró lehet:
- Van Persie motiválatlanul játszaná az idényt, mert tudja, hogy már csak alibi módon kell 1 évet az Arsenalnál töltenie.
- Még 1 éves szerződés miatt most nagyobb összegért lehet eladni, mint jövőre.
Giroudra nagyon kíváncsi vagyok, nagy játékos lehet, főleg, ha kap lehetőséget. Park és Chamakh sajnos/nem sajnos alig játszott, így csak üres ígéret volt.

A 3 nagy olasznál tényleg szoktak nagy csereberék lenni, de ettől még a tények magukért beszélnek: Lúció kiöregedett és közelében sincs annak a formának, amit a Bayernben és az Interben nyújtott. Mivel ingyen volt, így annyira nem kellene lázadnom, de akkor is ilyen játékosra pazarolni fizetést, azért...
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3164 Dátum: 12 júl 28, 12:58:09 »

Valaki figyelemmel kíséri az olimpiát? Épp most nyomtam be és Judo van, Magyar vs Belga. Istenem az a belga, olyan vad, én össze nem futnék vele az utcán. A legjobb 4 közé jutás a tét. Onnan egy győzelem a dobogó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 209 210 [211] 212 213 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!