24 okt 07, 09:12:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 647976 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3120 Dátum: 12 jún 25, 09:05:21 »

Nem volt rossz meccs. Pirlo hanyag tizije hááát, szép volt Nevet

Kazekage sama: A RAngers megszűnt és egy új néven újra megalakult.

Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3121 Dátum: 12 jún 25, 11:10:56 »

az összevásárlás és a nulla múlt miatt
Barcelona nulla múlt? Is this serious? Tudod az El Classicót nem a Rijkaard era óta hívják El Classicónak. Összevásárlás? Csapat magja azokból tevődik, akiket a Barcelona akadémián neveltek ki. Xavi, Puyol, Iniesta, MESSI(Mert igen, ő is az akadémián gyerekként lett kinevelve és nem sztárként lett megvásárolva), Busquets, Piqué,(igen ő is a Barcelona B-ben kezdte) Fabrégás(Barcelona nevelés, szintén Barcelona B-ből), Pedro is a Barcelona B-ben lett kinevelve. Nem tudom milyen összevásárolt csapatról beszélünk. Az összevásárolt csapat olyan, mint a City, ahol 1-2 ember lehet ott évek óta, nem hogy nevelés. Nevet Chelseaben  csak  Terry aki saját nevelésű szerintem.

Mennyire tragikusan szar volt ez a tegnapi meccs. Kb mint valami rémálomban.
Én mondtam, hogy bitang rossz mérkőzés lesz. Nevet

Jaj... a Chelsea... Minden fiú az osztályomban ezeknek szurkolt. >.<# Annyira utáltam. Főleg akkor, amikor verték a Bayern Münchent. smirksweat Fogalmam sincs, mit esznek rajtuk, de volt időm megutálni őket.
A Mourinho era , az amit ezek szeretnek. Nevet Meg most Di Matteo láz lesz, de PL-et nem lehet 74 meccsen át a 16oson belül védekezve megnyerni. ;D Bayernyt meg rettetntően sajnáltam, mert megmutatták, hogy jobbak a Real Madridnál, de az anti foci idén is diadalt aratott.

Pirlo hanyag tizije hááát, szép volt Nevet
Az sorsdöntő momentumok egyike volt, az olaszoknak határtalan magabiztosságot adott azzal a tizenegyessel.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3122 Dátum: 12 jún 25, 13:44:23 »

drown: Akkor rosszul hallottam vagy még egy előző hírt.

Pirlo pedig ha netán Ebt nyernének vagy döntőbe jutnának az aranylabda szavazáson a top ötbe bekerülhetne.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3123 Dátum: 12 jún 25, 13:51:13 »

Idén szerintem az EB-től függetlenül C. fogja nyerni az aranylabdát. :/
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3124 Dátum: 12 jún 25, 13:55:08 »

Szerintem is de remélem Pirlot sem felejtik el és előkelő helyet kap. Nagyot játszott az egész idényben. Persze Messi másodiknál nem lehet rosszabb és ha a spanyolok nyernek Eb-t akkor pár madridos és barcás is bekerül. Aztán még ott a Chelsea és a München is.
Naplózva


 
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3125 Dátum: 12 jún 25, 15:39:15 »

Teljesen mindegy, mert ahogy mondtam, az UEFA és Platini nyalja a Barca seggét. Én sajnos megint egy Messi aranylabdát jósolok..

Pirlo meg ilyen öregen már sajnos nem fog aranylasztit kapni,mert nem rúgott annyi gólt és nem olyan erős bajnokságban játszik( ez persze nem igaz, mert egy irányítóközéppályásnak nem kell annyi gólt rúgni..)
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3126 Dátum: 12 jún 25, 17:06:15 »

A világ egyik legjobb bajnokságában játszik ahonnan sokan kaptak aranylabdát már nem is olyan régen. Kaká, Sevchenko,  Cannavaro, Nedved. Csak a kora miatt nem kaphatja meg.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3127 Dátum: 12 jún 25, 17:12:01 »

Cannavaro se volt sokkal fiatalabb, ha fiatalabb volt egyáltalán. Nem ezen múlik, viszont az biztos, ha nyernek az olaszok EB-t, akkor az olasz bajnokként hatalmas esélye lenne nyerni aranylabdát.
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3128 Dátum: 12 jún 25, 18:11:26 »

Cannavaro 6 évvel idősebb vagyis ugyanabban a korban vannak. De ő egy világbajnok csapat kapitánya volt egy szenzációs idénnyel és nem volt nagyon vetélytársa.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3129 Dátum: 12 jún 26, 20:32:41 »

Nos a francia bajnokság gólkirálya, Olivier Giroud az Arsenalhoz igazolt és az alábbi is szerepelt a nyilatkozatában :
A Chelsea is érdeklődött iránta, de ő a stabilitás és a klub filozófiája miatt inkább az Arsenalt választotta.
Na ennyi! Van még olyan játékos akinek nem a pénz kell, hanem az, hogy olyan környezetben játsszon, ahol jól érezheti magát! Mosolyog)))
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3130 Dátum: 12 jún 26, 21:45:29 »

Kíváncsi vagyok hogy egyszezonos játékos e vagy későn érő klasszis. Mosolyog
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3131 Dátum: 12 jún 27, 07:44:44 »

Ha igazak a híresztelések, miszerint az alábbi formációban lesznek:
Podolski-Van Persie és ékként elől Giroud, akkor ez brutális offenzívát jelent. HA sikerül megtartani Songot akkor ez a csapat nagyon ütőképes lesz. Amúgy nem biztos, hogy annyira későn érő, csak a nevelő egyesülete volt noname. Montepillerben meg statisztikailag sokat nem változott a játéka, mondhatni mindig is jó góllövőnek számított. Válogatottban még nem sikerült beilleszkednie, de ember legyen a talpán aki betudna.  ikszdé
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3132 Dátum: 12 jún 27, 14:46:40 »

Hát eddig nem sikerült 20 gól felett termelni bár igaz hogy a klubja is csak idén lett jó. Ha jó emberket kap maga mögé és felveszi a bajnokság ritmusát nem lesz baj.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3133 Dátum: 12 jún 27, 22:32:50 »

Hát nem minden bajnokságban lőnek 40-50 gólt. Csak Spanyolországban... X'D

-----

Nah a Portugálok megmutatták, hogyan kell jól játszani a Barca-foci ellen! Ha kikapnak a spanyolok akkor ilyen csapat ellen azt mondom... Ki lehet kapni, nem szégyen! Offenzív játékot játszottak, ami minden erejüket kivette. Hosszabbításban például már látszott a fáradtságból eredő dekoncentráltság a portugálokon, és a tizenegyes párbajban nem is bírták idegekkel. Bíró szerintem jól vezette a meccset, nem kajolt meg nagy dolgokat. Objektíven nézve, ide is és oda is lehetett volna 2 sárgával kiállítani embert, de nem nyúlt bele a meccsbe, a tizenegyes szituációk is jól lettek kezelve. Huhhh. Izgi volt az utolsó 30perc. Nevet
(Egy moderátort kérnék, hogy vonja össze a két hozzászólásomat, a pillanat hevében eszembe se volt módosítani, csak gépelni kezdtem. Mosolyog ) Megtörtént.^^ Moderátor
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 28, 09:49:51 írta Aes Sedai » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3134 Dátum: 12 jún 28, 09:37:24 »

Azért kicsit kezd botrányosan szar lenni ez idei EB. Már az elején is sok volt a hulladék meccs, na de most. Már az is milyen dolog, hogy több mint négy óra telik el egyetlen gól nélkül! A spanyolok meg nem érdemelték meg a továbbjutást. A portugálok végig jobban hajtottak, veszélyesebbek voltak és több helyzetük is akadt. Már a hosszabbításig, ahol a spanyolok jobban bírták erővel, na de mondjuk ez nem is volt csoda, miután az azt megelőző cirka 90 percben akadt kábé két veszélyes támadásuk, azon kívül csak ezt a szar tili-tolit játszották. Remélem a németek továbbjutnak és kiverik őket. Négy éve még jók voltak a spanyolok és megérdemelték a sikert, két éve már csak ugyanez a labdaeldugós alibizés ment, csak akkor volt egy David Villa-juk, aki egy-egy gólt mindig lőtt, most viszont még az sincs. Egyszerűen egy ilyen csapat nem való Európa trónjára, pontosan úgy ahogy a Chelsea sem. Semmiképp nem jó az, hogy a nyílsisakos foci helyett mostanság az alibiharc az eredményes.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!