24 okt 07, 11:18:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648018 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3105 Dátum: 12 jún 24, 10:53:29 »

dRown: Annak ellenére, hogy egyetértek veled, nincs igazad teljesen. Pont kifejted, hogy nem tetszik neked a spanyolok stílusa, ezért nem is nézed a meccseiket (a legutóbbi meccsen tényleg szánalmasak voltak, de ezt le is írtam már), utána meg kiakadsz a sok "divatbarcásra", hogy ki vannak akadva az olyan csapatokra, amik ölik a focit. Te nem tök ugyanezt csinálod?
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3106 Dátum: 12 jún 24, 11:22:56 »


Az évezred gifje! Hatalmas szerintem! x'DDD
Valószínűleg nem a Star Trekből idéz, pedig akár az is lehetne, hogy KHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN! x'D
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 24, 11:23:58 írta Ishida » Naplózva
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3107 Dátum: 12 jún 24, 11:50:48 »

Te jó ég. Ez annyira tipikus ikszdé
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3108 Dátum: 12 jún 24, 14:33:44 »

Ölhetik a focit oké, de ne azért sz*rozzunk le egy csapatot mert ezt csinálja.

Ishida, én úgy értettem, hogy mostanság enyhén csak a 2 spanyol csapatról szólnak a hírek....
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3109 Dátum: 12 jún 24, 15:25:02 »

ne azért sz*rozzunk le egy csapatot mert ezt csinálja.
Chelsea nem csapat, egy hobbi világválogatott, amit az orosz maffia pénzel. Éppen ezért is szégyen, hogy manapság hova tart az angol foci, minőségben egyre magasabb szintekre tör, de a tradíciók el fognak veszni, mert bűnözők pénzmosodájává vált. Csapat az a United és az Arsenal angliában. ;D

mostanság enyhén csak a 2 spanyol csapatról szólnak a hírek....
Ez attól függ ki milyen híreket olvas. Én például olvastam olyan híreket is, hogy a Valenciának nem kell eladnia Soldadot mert gazdasági háttere "stabilizálódott". Pár éve meg majdnem lehúzták a redőnyt. Atléticó Madrid pedig fantasztikus teljesítménnyel nyerte meg a második legnagyobb klubtornát. Az persze megint feledésben van, hogy a legjobb négy között a BL-ben 2, az EL-ban pedig 3 spanyol csapat volt. Ez is mutatja, mennyire nem lehet hallani semmit a Barcán és a Reálon kívül. Mivel állításod szerint nem követed a spanyol labdarúgást,(és ahogy elnézem a klubfoci is a BL-ra összpontosul kizárólag) így nem értem miért folysz bele "mélyebben" ebbe a témába.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3110 Dátum: 12 jún 24, 17:53:15 »

BL-re összpontosul? Hmm, kajak haggyuk.

Nha ha a Chelsea világválogatott akkor a drága Real-ról már ne is beszéljünk(+ Shitty) Jó oké ebben az évben így jött össze a nemzetközi kupaszereplés..De kb 2007től az ideiig a BL elődöntőjében 4 csapatból 3 angol volt..

Nekem összesen az a bajom, hogy mostanság ha valakit megkérdeznek, hogy mondjon egy csapatot a futball világból azonnal a Real-Barca ugrik fel.

Őszintén, mennyien beszélnek arról, hogy a RANGERS megszűnt?! MENNYIEN?!?!?! Kb alig ha 10 ember..De persze jön egy olyan pletyka, hogy Modric a Realé akkor azt kb 2 hétig nyomatják..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3111 Dátum: 12 jún 24, 17:55:22 »

Erről a két csapat konkrétan nem tehet. A hírnek akkor van hírértéke, ha az embereket érdekli. Most (meg még mondjuk két évig) el kell tűrnöd ezt a túlhype-olást, de aztán lesz új sláger.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3112 Dátum: 12 jún 24, 17:59:51 »

Elnézek mellettük néha, de amikor már a 60000x írja le egy divatszrukoló, hogy nekik most ilyen jó csapatuk lesz emiatt az ember miatt meg amolyan... Őszintén már csak viccként oda írom komiként, hogy a régi sztárokat ugye ismeritek-e? Nevet:D

Általában semmi válasz nem szokott jönni...Új sláger? Nevet Pölö?
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3113 Dátum: 12 jún 24, 18:05:10 »

Akár a City egy ideig, akár bármi más. Én személy szerint annyira nem vagyok benne, aktívan egyik ligát sem követem. A lehetőségekhez mérten viszont próbálok képben lenni Mosolyog.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3114 Dátum: 12 jún 24, 19:20:32 »

Őszintén, mennyien beszélnek arról, hogy a RANGERS megszűnt?! MENNYIEN?!?!?! Kb alig ha 10 ember...
Sajnálatos, barátaimmal a Portugál-Holland meccs előtt beszéltünk erről. Ez hatalmas érvágás a skót labdarúgásnak.

ne is beszéljünk(+ Shitty)
Érdekes, a Cityt utálni is divat lett, viszont amikor Abramovic megelégelte a Chelsea sikertelenséget és 200 misit költött egy nyár alatt, akkor senki nem fikázott, csak csorgatta mindenki a nyálát és egy divattábor jött létre. Erről nem rég fejtettem ki egy  véleményt.

Nekem összesen az a bajom, hogy mostanság ha valakit megkérdeznek, hogy mondjon egy csapatot a futball világból azonnal a Real-Barca ugrik fel.
Rossz körökben mozogsz, én leginkább Arsenalos körökben mozgok és ott elhiheted nem a Barca vagy a Real az első klub ami eszükbe jut. Mosolyog Épp ezért is voltam bajban az Arsenal - Barcelona meccseken. Ott úgy voltam, hogy az eredmény mindegy, csak legyen szép a játék. :'D


Na de lépjünk tovább, mi lesz ma? Mosolyog Angolok képesek lesznek alulmúlni a franciák elleni formájukat, vagy egy svédek elleni formában lépnek pályára? Reménykedem, hogy jó lesz a mérkőzés, habár sok jót nem remélek tőle...
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3115 Dátum: 12 jún 24, 22:29:25 »

Teljesen megérdemelték a továbbjutást az olaszok, Pirlo szemtelensége és Young hibája kellett szerintem az olasz győzelemhez.
Naplózva
dert
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 61


« Válasz #3116 Dátum: 12 jún 25, 00:18:05 »

.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 10, 21:54:09 írta dert » Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3117 Dátum: 12 jún 25, 06:22:39 »

Mennyire tragikusan szar volt ez a tegnapi meccs. Kb mint valami rémálomban. Az a szerencse, hogy a 11es párbaj kárpótolja az embert a 120 perc szenvedésért valamennyire. Gratulálok az olaszoknak, megérdemelték a továbbjutást. Egyébként az angoloknak drukkoltam, de az eredménnyel elégedett vagyok, jogos volt, az olaszok többet tettek bele ebbe a meccsbe.
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #3118 Dátum: 12 jún 25, 06:59:18 »

Én sose voltam akkora nagy focirajongó, az én meccsnézésem csak addig terjedt mindig, hogy gépezek a nappaliban, és odasasolok, mikor a kommentátor kiabál. Nevet Így volt ez tegnap is, amúgy az angoloknak szurkoltam, mert az olaszok két éve VB-t nyertek... Mosolyog Azt a két 11-est meg nagyon elcseszte a két Sir..

De ami nekem nagyon tetszett, hogy a 11-esek előtt a két csapatkapitány, Buffon meg az angoloké, poénkodva és nevetse sorsolták ki, hogy ki kezdjen... És nem az van, hogy tétmérkőzés, és akkor most mindenki utálja a másik csapatot.. Ezért szép ez a sport.. Mosolyog
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3119 Dátum: 12 jún 25, 07:17:30 »

A tegnapi meccs ezerszer élvezetesebb volt mint a Spanyol-Francia szerintem. A Rangers ügyről én azt olvastam hogy eladják a stadiont és a harmadosztályba süllyednek, ami azért nem egyenlő a megszűnéssel. Amúgy vicces hogy mindezt annyi adósság miatt amennyiért Ronaldo átment a Madridba.

A Barca divatcsapat de nem múlt nélküli. Tény hogy a Real a legnagyobb múltú, az állami vagy ha úgy tetszik királyi csapat de a Barca sem ma kezdte azért.
Naplózva


 
Oldalak: 1 ... 206 207 [208] 209 210 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!