24 okt 07, 13:26:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648051 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3075 Dátum: 12 jún 19, 21:35:19 »

Kassai Viktor EB döntő álma szertefoszlott. Halmozottan tévedtek, csúnya baki volt.  smirksweat
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3076 Dátum: 12 jún 19, 22:03:24 »

Ez tényleg nagyon csúnya volt. Szomorú Az abszolút, 100%osan gól volt. Sajnáltam is az ukránokat ezért. Kassai meg így biztosan lemarad a döntőről, ha az UEFA egy kicsit bekeményít, lehet nem is kap már több meccset az Ebn. Szomorú

Egyébként meg a Gyáááá-nak nem tudtak a franciák már most kiesni. Jobb hamar túlesni a piszkos munkán.
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3077 Dátum: 12 jún 19, 22:10:44 »

Az azért túlzás, hogy csúnya baki. Szabad szemmel, normális sebességgel szerintem az emberek 98%-a nem adta volna meg azt a gólt. Ettől függetlenül tényleg hiba, kb 10 meccsenként lenne valamilyen szerepe a vonalbírónak, például itt.
Az ukránokat én is sajnáltam, de ez van.. :/
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3078 Dátum: 12 jún 19, 22:13:00 »

Nem azért de 3m-re lévő gólbíró, hogy nem látta? Ez csúnya baki, mellesleg sajnos tisztán látta az eseményeket Kassai is, csak a szögéből nem láthatta, hogy áthaladt-e a labda. Mellesleg, ha jól tudom, lesről indult az ukrán akció. :'D
Naplózva
drszabi
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1965


Kriminál pszichológus Vallás: mugen


« Válasz #3079 Dátum: 12 jún 19, 22:14:57 »

Nem tudom. Az egyik lassításban mutatták, hogy a gólbíró befele nézett be a kapuba. Kiesett a szeme ikszdé Annyit csak látnia kellett volna, hogy a csávó lába a kapufa mögül kanalazza ki a labdát. Nevet
Naplózva

Feleségem: hanii Szeretet; Gyermekeim: Lina Lisana, AyaseAkami, Neirda; Anyósom: Ritli-hime; Apósom: Hiei-sama; Sógornőm: Minagi-san;
 Mesterem: heo; Tanítványom: Tsunadehime; Petem: D3VON; Ritli-hime csigusza _@/°°
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3080 Dátum: 12 jún 19, 22:30:20 »

Nem. Itt az volt a kérdés, hogy a labda teljes terjedelmében volt-e benn. Az más kérdés, hogy bent is volt - kb egy tizedmásodpercig -, amit rosszul látott a vonalbíró.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3081 Dátum: 12 jún 21, 22:03:23 »

Az isten verje meg, úgy reménykedtem, hogy ma megszabadulunk Rinyáldóéktól.  Ördögi De persze nem... bár ha a spanyolok hazazavarják a csigásokat, utána személyesen intézkedhetnek Hisztiánóékról is. Hiába, ezen az Eb-n a spanyoloknak a takarító szerepe jutott.
Naplózva
kronosz7
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1567



« Válasz #3082 Dátum: 12 jún 21, 22:08:05 »

Aes szeretlek, én is C ronaldo ellen szurkolok.. Nevet Meg Spanyoloknak ill Olaszoknak!! Nevet Totti nélkül mondjuk inkább Spanyoloknak Nevet. Tuti ők nyernek még Torres is golt lőtt Nevet.
Naplózva

Daryl ” One wrong move, and you get an arrow in the ass. Just so you know,”


Daryl ” Had enough in ‘im to take out these two son of a bitches……………one handed.”

Daryl ” I still think it’s a mistake, not burning these bodies. That’s what we’d said we’d do, right? Burn ‘em all. Weren’t that the idea?”
Lina Lisana
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1059

FTfan meg még sok más :D


« Válasz #3083 Dátum: 12 jún 23, 14:05:47 »

Lehet, hogy Ronaldot nem szeretitek, de attól még jó meccs lesz(!) az a spanyol-portugál Nevet Én azt remélem, hogy a németek nyernek Nevet A tegnapi meccsen szép volt az a 4-2 Nevet
Naplózva



 Család: Anyu~Hanii Apu~drszabi drága hugicám~Adri Nagyi~Ritli-sama Nagypapi~Hiei Én kicsi pokemonaim~Kirito&Hidetada
Mester~tia-sama bow
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3084 Dátum: 12 jún 23, 14:26:31 »

Lehet, hogy Ronaldot nem szeretitek, de attól még jó meccs lesz(!) az a spanyol-portugál Nevet Én azt remélem, hogy a németek nyernek Nevet A tegnapi meccsen szép volt az a 4-2 Nevet

Rinyáldó egy hátrány, de így is tuti nagy meccs lesz. Spanyolok egyébként simán hozzák, kb 2-1es német győzelemre tippelek, C. Ronaldo biztos betalál egyszer, vagy legalábbis jó esély van rá. De ha őt tudja a spanyol védelem semlegesíteni, akkor nem lesz nehéz ügy a győzelem. Kivéve, ha Pepe láncfűrésszel ki nem írtja az egész spanyol válogatottat, ezt is simán kinézem abból az agyhalottból. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3085 Dátum: 12 jún 23, 16:04:07 »

Xabi Alonso lehet a kulcs. De Jong, Barton... Mind olyan elmebetegek, mint Pepé, viszont nem néztek egymással sokszor farkasszemet... Most itt az idő, hogy Xabi Alonsoról kiállítsák Pepét. :'D Onnan meg simaaaa. Amúgy érdekes lesz látni a Portugálokat labda nélkül.
A mai mérkőzés szerintem nagyon rossz lesz. A Franciák nem merik vállalni a támadó focit a kontráik meg ott fognak elakadni, hogy nem lesz aki felvigye a labdát. Szerintem két csatárral kellene Blancnak felállnia, Benzema-Giroud és Nasrit ledobni padra, mielőtt Diarra megveri a pályán. :DD
Naplózva
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #3086 Dátum: 12 jún 23, 16:24:15 »

Népbetegség lett ez a divat spanyol drukkerség Neeem
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3087 Dátum: 12 jún 23, 16:48:03 »

Xabi Alonso lehet a kulcs. De Jong, Barton... Mind olyan elmebetegek, mint Pepé, viszont nem néztek egymással sokszor farkasszemet... Most itt az idő, hogy Xabi Alonsoról kiállítsák Pepét. :'D Onnan meg simaaaa. Amúgy érdekes lesz látni a Portugálokat labda nélkül.

Hát igen viccesek lesznek labda nélkül az tény. Nevet Ha hozza a spanyol válogatott a Barca labdabirtoklási szokásait (és miért ne tenné?) akkor lehet tényleg megnézhetjük végre, hogy Rinyáldóék csak lesnek, hogy hol a labda. Nevet A Xabi Alonsoról kiállított Pepe-szituáció nekem is tetszene. Nevet Bár most szerintem egész visszafogottan játszik. Én bíztam benne, hogy a csoportkörök alatt összeszed egy eltiltást.

A mai mérkőzés szerintem nagyon rossz lesz. A Franciák nem merik vállalni a támadó focit a kontráik meg ott fognak elakadni, hogy nem lesz aki felvigye a labdát. Szerintem két csatárral kellene Blancnak felállnia, Benzema-Giroud és Nasrit ledobni padra, mielőtt Diarra megveri a pályán. :DD

Nem vagyok benne biztos, hogy rossz lesz. Nem hiszem, hogy a franciák be mernék vállalni a teljesen védekező focit. Nem építhetnek arra, hogy 90 percen át nem kapnak gólt egy ilyen ellenféltől, úgy, hogy közben ők meg kontrából rúgnak egy kettőt. És a 11esekre se igazán érdemes játszani, az mindig lutri, ennyire nem lehetnek magabiztosak.



Népbetegség lett ez a divat spanyol drukkerség Neeem

Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3088 Dátum: 12 jún 23, 16:55:18 »

Ezt két évvel ezelőtt is eljátszottad, remélem , idén azért lesz több dolgod annál, hogy ugyanazt leírd 20-szor. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3089 Dátum: 12 jún 23, 17:23:16 »

Németeknél sok a jó játékos. Van esélyük nyerni. De a spanyolokkla játszanak a döntöben tuti.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 204 205 [206] 207 208 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!