24 okt 07, 15:16:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648065 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3045 Dátum: 12 máj 20, 09:08:21 »

Csak remélni tudom, hogy jövőre a Barca vagy a MU (vagy akár más) támadó focival viszi a kupát, és akkor helyreáll a világ egyensúlya.
Inter se tudta tartani a játékát, a Chelsea se tudja majd megvédeni a címét ilyen "játékkal". Jövőre Juventust vagy Arsenalt látnám szívesen európa csúcsán. Utóbbira rá is fér, mert az elmúlt évek nyeretlensége már borzasztóan elszomorítja a szurkolókat.
Amúgy jó vásár volt Torrés, 50millióért nem lehetett volna jobb védőt venni. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 09:09:41 írta Ishida » Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #3046 Dátum: 12 máj 20, 09:29:26 »

Sosem gondoltam volna, hogy valaha bármilyen focimeccsen németeknek fogok szurkolni, de ez is eljött. Igazából idéntől kezdtem megkedvelni a Bayernt, most is egész szimpatikus játékot játszottak - a Chelsea-vel ellentétben, ami pár kontrán kívül semmiből nem állt.

A meccs egyébként pont emiatt nézhetetlen volt, bátyámmal a világ minden kérdését megvitattuk alatta és nem maradtunk le semmiről. Nagyon remélem, hogy jövőre nem ilyen lesz a BL.
Naplózva
Dawe
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1149


Kamui Senketsu!


« Válasz #3047 Dátum: 12 máj 20, 09:34:18 »

Csak a végefelé láttam már, de nagyon nagy menet volt, szerintem a Chelsea megérdemelten lett winner, jól tolták, (Nincs spoila gomb, ezért írtam kicsivel) és ez a meccs rávitt, hogy szedjek majd le régebbieket is.
Naplózva

Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3048 Dátum: 12 máj 20, 14:48:24 »

Én örülök, hogy a Chelsea nyert, nekik szurkoltam, de tény, hogy a Bayern jobban megérdemelte volna, ha az egész játékot nézzük. Ott volt a hiba, hogy Schweinsteiger olyan nagyképűen, szinte nekifutás nélkül akarta berúgni... nem kellett volna olyan nagyképűnek lenni, ennyi... Mosolyog
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3049 Dátum: 12 máj 20, 15:07:40 »

Noobs ain't dead. Emberünk az idegtől lépni nem tudott, nem hogy flegmázni. Meg aki kicsit is képben van a focit érintve, az tudja, hogy Sünike nem éppen egy arrogáns játékos.
Naplózva
Hédi
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 860


Tesco Gazdaságos Kage Bunshin


WWW
« Válasz #3050 Dátum: 12 máj 20, 15:10:40 »

hát nem hiszem, hogy a többieknek sokkal könnyebb lett volna a helyzete, és igen leesett, hogy arra célozgatsz, hogy egyáltalán nem konyítok a focihoz de inkább nem is próbállak meggyőzni... én csak azt mondom amit láttam, nekem így jött le
Naplózva

"Dissect me 'til my blood runs down into the drain
My bitter heart is pumping oil into my veins"
-------------------------------------------------------
::MAL::
::TUMBLR::
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3051 Dátum: 12 máj 20, 15:19:22 »

Úgy tűnhetett de valóban az idegesség miatt torpant meg szerintem is. A többieknek könnyebb dolga volt azért mert akkor még előnyben volt a Bayern.
Naplózva


 
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3052 Dátum: 12 máj 20, 15:21:50 »

Szerintem ügyvédelhető a téma...
Mellesleg ki mit szól az idei Forma1-es szezonhoz? Elég kiszámíthatatlan idényt futottunk be eddig.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 15:22:22 írta Ishida » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3053 Dátum: 12 máj 20, 15:40:30 »

F1 itt off lenne  Nyelvesít
Nem volt flegma szegény Schweinsteiger, az a f.szkalap Robben, miután elb.szta a Dortmund meccsen a bajnokságot odarakják 1 döntőn 11-est rugni pff.., na ő szúrta el az egészet a Bayernnek. bow +(az a Gomez is 1 nyomorék).

Csóró Tottenhamot sajnálom, Angliából őket csipázom a leginkább és most elvesztik a BL helyet amit megérdemelten harcoltak ki!

Az Arsenal nem lesz jövőre, nem hogy BL győztes de BL legjobb 4 között sem, nincs keret, nincs tapasztalat.
A Manchester ha vesz még valami középpályást akkor jó lesz, a Juve meg ezzel a szedett vetett csapatával nem fogja megállni a helyét a BL-be.
Az Európaliga döntő 100x királyabb meccs volt mint ez a Müncheni BL döntő.
Hogy tetszett a National Arénánk?  Nyelvesít
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3054 Dátum: 12 máj 20, 16:02:33 »

Roronoa Nyáron jön Podolski ami azt jelenti, hogy vagy 2 csatárra áll át Wenger, vagy lesz egy normális csatár csere Van Persiere. Szóba került a Dortmundban hatalmas idényt záró Kagawa is középpályára, Keisuke Honda pletyka szinten kering a fórumokon. Jelenlegi keretben véleményem szerint a középpályát kell erősíteni és venni szélre egy embert Gibbs helyére. Nem kell aggódni, idén nyáron a vezetőségnek be kell látni, hogy ha profiton kívül más eredményt is el akar érni akkor költeni kell legalább 40-50millió Fontot. Oxlaine-Chamberlaine a legtehetségesebb angol játékosok egyike, neki rutin kell és több lehetőség, Walcottnak meg gond van az önbecsülésével és a döntési készségeivel. Amikor lőni kellene tol egyet rajta vagy passzol, amikor passzolni kellene akkor beleviszi a védőbe a labdát. Kapus poszton nincs kérdés, Szczesnynek volt 3-4 gyengébb meccse az idényben ettől függetlenül nagyon jól teljesített főleg ahhoz képes, hogy fiatal kapus. Vermaelen és Koscielny jól teljesítettek erősen hozzájárulva, hogy 3. helyezett legyen a csapat. Song pedig mondta, hogy fizetésemelés esetén maradna a csapatban. Itt akkora gondok nincsenek, mint a szezon elején. Akkor két kulcsember távozott, ami kihatott a csapat moráljára. Kellett egy hatalmas pofon az Old Treffordon, hogy ez az Arsenal összekapja magát.
Juventushoz annyit mondanék, hogy ők csapatként erősek . Ez a gárda most egy veretlen idényt tudhat maga mögött, ez hatalmas erőt ad nekik. Én nem írnám le őket a helyetekben. Mosolyog
A Forma1 miért off? A technikai sportoknak van külön témája?
UI: Juventusnál is felvetődött, hogy erősíteni szeretnék igazolásokkal a csapatot. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 20, 16:07:21 írta Ishida » Naplózva
RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3055 Dátum: 12 máj 20, 16:14:20 »

Neem, nem off én is rájöttem, csak nállam a sport = foci  ikszdé
Régen néztem F1-et mikor Alonso duplázott a renaultal, meg amikor Kimi lett világbajnok, aztán jöttek a red bullos évek és ráuntam elég egyhangú lett.

Szerintem van Persiet eladják, ha jön 1 jó ajánlat. Az Arsenal legalább bátran focizik és nem állnak be védekezni, de ha már London akkor inkább Tottenham  bow
A legrosszabb igazolás szerintem az elmúlt években andy caroll volt. az a játékos ha még 3x megszületik se fog érni 35m fontot.
Juve bundázó csapat, ez rajtuk marad örökre, érdekes volt az Ac Milan elleni meccsük, amikor Buffon derékig a kapuba volt és onnan húzta vissza a labdát de mégsem adták meg a golt.
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3056 Dátum: 12 máj 20, 16:33:57 »

Bundabotrányban az AC Milan is kapott pontlevonást, úgyhogy ennyi erővel ők sem megbízhatóak. Csak mivel a Juventusra húzta rá a sajtó ez marad fenn, elfelejtve, hogy kik vettek benne részt. Valószínűleg, ha nem Berlusconi lenne a Milan arca, akkor lehet előkerülnek még szaftos információk... Mosolyog De ez már politika, ami off. :/
Andy Carrol tényleg egy epic shit igazolás. Habár Downing se volt jobb. xD Liverpool elnézte az igazolásait. Torrés viszont jó vétel volt a Chelseanek, mert "BL-t nyert" a csapatának. Ha ő nincs sose lett volna szöglet. :DDD

Forma 1-et érdemes újra nézned, eddig 5 futam, 5különböző konstruktőr nyert futamot. Nevet Páratlan, ilyen izgalmas szezon még nem volt! Deamon Hillék érája, ha valakinek tetszett , ez hatványozottan fog!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3057 Dátum: 12 máj 21, 00:46:36 »

Persze a Juventus az egyetlen bundázó csapat, amikor már több Európai élklubbot is zártak ki csalás miatt és ebben a botrányban levontak még négy csapattól is pontot, csak pont a két legnagyobb maffiavezér úszta meg. Mióta a Juve összeszedte magát mindenki mondja, hogy nem is érti mire volt a büntetés, nincs bizonyíték, a pályán nyertük meg. Amikor szétszedték akkor rugdosták a földön fekvő csapatot. Csak az a rossz hírem, hogy veretlenül lehoztuk a bajnokságot úgy hogy a bírok legtöbbször ellenünk fújtak és összesen kaptunk 3 tizenegyest az egész idényben. A milan meg valami 8 meccsen keresztül mindig. Mellesleg nekünk is voltak meg nem adott góljaink. (a 3 tiziből 1 már 2 gólos előnyben volt a másik az utolsó fordulóban tét nélkül) A kupát ugyan ma elbuktuk de nem baj legalább nem hiszik a srácok magukat legyőzhetetlennek, mert nem is azok. De hát azért mégis a világ egyik legjobb kapusa és középhátvédje nálunk van egy dinamikus és egységes klasszis középpályával és egy csapat lelkes nem klasszis de jó játékossal, meg egy állat edzővel. Ja és van 50 misi félretéve egy klasszis csatárra. Szóval meglátjuk hogy is lesz ez a BL. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 00:47:44 írta Kazekage sama » Naplózva


 
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #3058 Dátum: 12 máj 21, 04:40:46 »

Nem tudom mennyire tartozik ide de nem rég nézegettem pankrátoros videókat és naon megtetszett nekem. Pirul Bár már régebben is érdeklődtem iránta, van valaki aki szintén szereti az ilyet? És ha igen ki a kedvenc harcosa? n_n

Az én kedvencem CM Punk. És egy elég utált karakterből vált favorittá.

Egyébként valóban show. Azonban az izmok és a technikák nem számítógéppel kreáltak. Nagyon sok év munkája kell, hogy bárki abba a showba bejusson (bejuthasson).

És nem tudom, ki hogy van vele, focit pl nem nézek, de vannak bundabotrányok meg ilyesmi, szerintem tudni, hogy fociban csalnak sokkal rosszabb, mint tudni, hogy a pankráció forgatókönyv szerint megy. De sajnos már elég sok sportot a pénz irányít nem a szórakozás vagy a versengés.

Például miért kell milliókat (?) fizetni egy-egy külföldi játékosért? Ha nincs jobb hazai, akkor el kell fogadni, nem pénzel tudást venni. Szerintem ha a küldföldi játékosokra szánt pénzt fiatalok edzésére fordítanák, feltűnhetnének hazai tehetségek is.
Mindezt úgy írom, hogy fogalmam sincs a magyar csapatok felállásáról, úgyhogy "hazai"t írtam. Minden más országra is értendő.
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 21, 04:44:26 írta Zer0 » Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3059 Dátum: 12 máj 21, 08:47:49 »

Itthon vannak nagyon jó akadémiák, ahol kinevelnek egészen jó játékosokat, akiket legkésőbb 18 éves korukra már le is igazol egy híres külföldi klub, mely olyan ajánlatot tesz, amit ezek az európai szinten null-költségvetésű intézmények/egyesületek képtelenek elutasítani.
Manapság meg mindenki nyerni akar, bármi áron. Hatalmas pénzekről van szó, aki lemarad az anyagilag is nagyon bánhatja a dolgokat. 
Naplózva
Oldalak: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!