24 okt 07, 17:28:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648124 alkalommal)
0 Felhasználó és 31 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3030 Dátum: 12 máj 11, 16:52:52 »

Szombaton van a BL döntő marketing okokból. (Május 19.)
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3031 Dátum: 12 máj 11, 17:49:47 »

Szerintem a Dortmund Bayern inkább döntetlen lesz rendes játékidőben, utána pedig vagy hosszabításban, vagy 11-esekkel megnyeri a Dortmund a döntőt. Legalábbis remélem, mert én azt raktam hogy ők nyerik a kupát. Nevet A Bayern nem fog szerintem nagy neveket játszatni, Gomes-ék pihennek a döntőre. Egy német kupa, amit már amúgy is megnyertek 40-szer nem ér annyit, hogy kockáztassák a BL győzelmet. (Különösen, hogy elég szép esélyekkel indulnak,  Chelsea B kerete ellen.)
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3032 Dátum: 12 máj 11, 18:14:20 »

Köszi a tippeket. átgondoltam és valóban nagyon necces, úgyhogy csak egy 2.5-nél több gól lesz a meccsent rakok meg. Bejön még így is szép pénz.
Naplózva


dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3033 Dátum: 12 máj 12, 07:38:11 »

Köbenhavn-on fog elmenni...  Nagyon legyengültek mostanság. Inkább egy *(1-0) Betis- Barcelona v 1,88ért jobb választás lehet.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3034 Dátum: 12 máj 12, 20:49:18 »

Köbenhavn-t végül nem raktam meg és Isten áldjon titeket hogy lebeszéltetek a Bayern győzelemről =D

A Videoton - Győrön H -n kívül a többi már sima. És a vidinek azért illene elverni a Győrt  Gondolkozik 1.75-ért ajándék
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 12, 20:50:26 írta Lew » Naplózva


RoronoaZoro
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 351



« Válasz #3035 Dátum: 12 máj 13, 07:44:16 »

Ha már fogadás Nevet
Ma: Tottenham
       Bordeaux
       Napoli
       Gyori Audi ETO
       *City
       *Juve
       * ezekre irto kicsi kotta van de biztos nyernek otthon. Szoval ezeket meg lehetne piritani.
Meg az Arsenal is kellene hajtson 1 gyozelemert es a Chelsea a szurkolokert nyerhetne otthon....hmm ki tudja
Kivancsi vagyok a Lille-re. Nagyon nagy eges az egesz francia bajnoksagnak, hogy az a no name Montpelliere nyeri a bajnoksagot, senki nem fog oda igazolni ugyse, esetleg onnan el 1000-el  Pojén. Bl csoportbol meg majd kiesnek utolso helyen. Es az Everton - Newcastle meg Lazio - Inter se lesznek eppen kutya meccsek. S ha az udinese nem tud nyerni a catanianal akkor ok is elveszthetik a Bl helyuket... Jo, hogy nincs minden lefutva. Csak a spanyoloknal. smirksweat
A parma is erdeseks az utolso 5 meccsuket megnyertek es fogadjak a bolognat akik a napolit megkentek...
Naplózva

''Az örökkévalóság csak egy illúzió, melyet az öregedéstől való félelem szült.''
-Bleach-
''A hit egy szó a tudatlanságra.''
-Dr. House-
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3036 Dátum: 12 máj 13, 08:33:25 »

Hányszor kell még mixet buknom a sz*rházi Barca miatt mire végre betartom az igéretem hogy soha többé nem rakok rájuk  Hümm-hümm

Naplózva


Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #3037 Dátum: 12 máj 13, 11:19:03 »

Ha vigasztal én is buktam rajtuk... Azt hittem Guardiola utolsó bajnoki meccsének tiszteletére Messi gurít egy ötöst, a többiek meg 3-at-4-et... Fölényes győzelemre számítottam, ha lett volna 2-es handy azt is megraktam volna. Viszlát, 15000 forint 200-ból. >.<#

Amúgy én a Tottenham-et se raknám meg, nem a legjobb a formája, míg a Fulham nagyon megy most. Inkább raknám a City-t handy-vel, és a United-et simán. Plusz engem nem lepne meg, ha a Chelsea Blackburn nem hazai lenne... Chelsea-nek ez már tét nélkül megy, nem fogják széthajtani magukat. BB meg szépen beáll védekezni, egy pontot szerintem simán elhozhat. Bár nekik is tét nélküli a egész, ígyis-úgyis kiestek, de a szurkolók kedvéért ők inkább fognak hajtani mint a BL döntős Chelsea. Aztán majd meglátjuk. Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3038 Dátum: 12 máj 13, 11:30:18 »

Szvsz Chelsea ígyis hátrányból indul a Bl döntőben a sok kiállítás miatt, ne vegyétek készpénznek a hazait szerintem se ugyanis nem fognak túl agresszívan játszani, nem kockáztatnak meg 1-2 + sárgát beállnak védekezni kapnak 1 gólt talán ők is rúgnak egyet és ennyi. 1-0, 1-1-et tudnék elképzelni de 3 gólnál semmiképp se több.

Viszont Videotón - Győr  H  1.75-ös odds ajándék
« Utoljára szerkesztve: 12 máj 13, 11:32:03 írta Lew » Naplózva


Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #3039 Dátum: 12 máj 20, 01:09:58 »

BL Győztes a CHELSEA megérdemelték !!! Remélem most leesett pár embernek az álla aki lenézte a csapatot Nevet


Kék Szív örökre !!
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #3040 Dátum: 12 máj 20, 01:38:51 »

Nem esett le az állam, minden döntő kétesélyes szerintem. A Bayernnek pedig szerencséje sem volt. A Chelsea így sem több sem kevesebb a szememben, de gratulálok, főleg ha a szurkorlás ki fog tartani akkor is amikor nem fog menni a csapatnak.
Naplózva


 
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3041 Dátum: 12 máj 20, 06:06:10 »

Na a mázlista, az orosz néptől ellopott pénzből összevásárolt divatcsapat győzött. Legyen nekik.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #3042 Dátum: 12 máj 20, 06:49:25 »

Aes! Te amúgy tudod, hogy mit írsz?! Chelsea mint divatcsapat?! ASDASDASDASD (Barca,Real,City...)

Ne mondd már, hogy nem érdemelték meg...Aki tényleg a világ legjobbjának tartott Barca stadionjában is képes volt 0-2ről felhoznia magát, az MEGÉRDEMELTE! Sose szerettem a Chelseat, de amit a Bayern csinált...PHHÚÚÚ...Mint ha 5-0 ra vezettek volna úgy hagyták ki sorra a helyzeteit...Így ne nyerjen már BL-t...+ Chech nélkül nem lenne Chelsea eza Chelsea..
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #3043 Dátum: 12 máj 20, 07:58:48 »

dRown a kérdés, hogy te tudod-e mit írsz?! A Chelsea egy középszerű csapat volt, ahova megpihenni ment Petit is. xD 2003 óta beszélhetünk Chelsearől és azóta vannak itthon rajongói. Mi volt 2003ban? Megalkotta Abramovic a hobbicsapatát. 2003óta divat a Go Blues, míg a Madrid és a Barcelona egy-egy elismert csapat. Ha valami divatcsapat, akkor az a City(habár Angliában United közkedveltebb, Manchesterben a City szurkolók vannak a legtöbben és ez már a Sejk előtt is így volt.), Chelsea és a Santos.
Mellesleg nem úgy hagyták ki mintha 5-0ára vezetnének, csak nehéz gólt lőni egy 7,3 méter széles kapuba, amiből 4métert a mezőnyjátékosok foglalnak el. Az meg, hogy arra vagytok büszkék, hogy ilyen kerettel csak antifocit játszva tudtok eredményt elérni az titeket minősít. Én inkább nézem a veszteseket, mint az aljas győzteseket. Mosolyog Mert a Chelsea játékában volt aljasság dögivel, Malouda és Bertrand is megfitogtatta ezen képességét. Gusztustalan játékkal lehet nyerni, csak ezt fitogtatni is nem éppen racionális. Heynckes és Robben az akik miatt elveszítette a Bayern a BL-t. Ez volt Robben utolsó szezonja Shaqiri érkezésével kikerül  a csapatból.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #3044 Dátum: 12 máj 20, 08:39:29 »

Ishida elég szépen leírta a dolgokat. A Chelsea egy javarészt noname csapat volt, amibe egy oroszországi milliárdos bűnöző és politikai kalandor belepumpált egy csomó pénzt, mindezt csak hobbiból meg mert megteheti. Így aztán vásároltak maguknak egy élvonalbeli csapatot, jó játékosokkal, imidzsel, szurkolókkal, és most már BL győzelemmel együtt is.
Barcával, Reallal ezt nem lehet összehasonlítani, azok is pénzes csapatok, de ott meg vannak a hagyományok is, mindkét gárda évtizedek alatt jutott el a mostani vagyonáig, úgy hogy közben mindig aktív szereplői voltak az európai focinak. Ezért nem divatcsapatok, hiszen a szurkolótáborokat nem most szedték össze. 

Idézet
Mellesleg nem úgy hagyták ki mintha 5-0ára vezetnének, csak nehéz gólt lőni egy 7,3 méter széles kapuba, amiből 4métert a mezőnyjátékosok foglalnak el. Az meg, hogy arra vagytok büszkék, hogy ilyen kerettel csak antifocit játszva tudtok eredményt elérni az titeket minősít.

Ehhez meg nincs is mit hozzáfűznöm. Talán csak annyit, hogy az egész focinak árt az, hogy most mindenki megtapasztalhatta, hogy betonozással is lehet BL-t nyerni. Csak remélni tudom, hogy jövőre a Barca vagy a MU (vagy akár más) támadó focival viszi a kupát, és akkor helyreáll a világ egyensúlya.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 201 202 [203] 204 205 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!