24 okt 07, 19:12:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648150 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #2985 Dátum: 12 jan 05, 22:55:42 »

Engem a kedvencm érdekel főleg /Chelsea Fc/ de nemhiszem h neapol ellen továbjut sztetek?
 Neeem  Neeem
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2986 Dátum: 12 jan 10, 12:40:06 »

http://sportgeza.hu/futball/2012/01/10/kulongepet_kuldott_a_dinamo_dzsudzsakert/

Ez az átigazolás azért mindenképpen jobb. A Dinamo azért csak nevesebb klub a Bandzsi Macskánál. ikszdé
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2987 Dátum: 12 jan 10, 16:40:11 »

Jobbnak jobb, de nem jó... Anzsis félév alatt látszik, hogy nem Dzsudzsáknak való az orosz liga. Nyugat-Európában lenne a helye.
Én szurkolok Balázsnak és szerintem a pénzen kívül is jól járt avval a csapattal. Annyira remélem, hogy 2 év múlva kiröhög majd minden embertXD
Nem jött be a jóslatod. Ezzel pedig a mi igazunk lett helytálló, karrier ügyileg fail igazolás volt az Anzsi...
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2988 Dátum: 12 jan 10, 17:22:47 »

Ishida, a Dinamo a leginkább még arra lehet jó, hogy "ugródeszkaként" visszatérhessen innen valamelyik nyugat-európai ligába. Közben meg az árát jócskán felhúzta. Ha mondjuk egy év múlva már valamelyik nagy ligában játszik, jó pénzért, akkor visszamenőleg elmondhatjuk, hogy jó ötlet volt ez az oroszországi kitérő. Ha ez enm jön össze akkor viszint hamar beleszürkülhet az ottani mezőnybe.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2989 Dátum: 12 márc 16, 13:33:47 »

Európa Liga ágai:

Atlético Madrid - Hannover / AZ Alkmaar - Valencia

Sporting - Metaliszt Harkiv / Schalke 04 - Athletic Bilbao

Én Valencia - Schalke döntőt várok, ahol a baszkok nyernek majd.

Bajnokok Ligája ágak:

APOEL FC vs Real Madrid / Olympique de Marseille vs Bayern München

SL Benfica vc Chelsea FC / AC Milan vs FC Barcelona

Egyértelmű, a Madrid finalista, de szívem szerint a Barca lesz az ellenfelük, de a Milan is nagyon esélyes. Én azt mondom a Milan-Barca győztese viszi a címet... Lehet ez is olyan fail lesz, mint amit a Porto-Citynél mondtam... Nevet
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2990 Dátum: 12 ápr 07, 17:06:11 »

Lenne egy kérdésem, ha bejött a mixem ( most kívételesen bejött ) akkor feltudom venni kedden a nyereményemet? Mert holnap és holnapután húsvét van, és minden zárva lesz.
Naplózva

Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2991 Dátum: 12 ápr 07, 17:46:11 »

Persze, akár heteket is várhatsz vele ha nem érsz rá valamiért. Én is pont múltkor nyertem, megraktam 500-al a Barca-Milan 3:1-es végeredményt. Nyelvesít Ami egyébként nem gondoltam, hogy ilyen necces lesz, a két 11-es nélkül is illett volna behúzni... Kicsit gyengébb meccs volt mint amit szoktunk produkálni. (Más kérdés hogy a továbbjutásunk teljesen megérdemelt.)

Remélem továbbjut a Madrid is, ha már a bajnoki címre kevés esélyünk van, legalább a BL-ben verjük már el őket. Nevet
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2992 Dátum: 12 ápr 07, 18:23:13 »

Akkor 50 rugót nyertél az szép, én most csak 2000 Ft-ot, de nagy mázlival, bilbao schalke hazaira akartam tenni, de véletlenül elnéztem és kosár meccsre tettem hazaira és 1 ponttal nyert a hazai, meg a chealsea meccs az utolsó percben rúgta a győztes gólt hát ennél  nagyobb szerencsém nem lehet Nevet

Szerintem Bayer - Barca döntő lesz, és Bayern nyeri meg, régebben szerettem a barcát, de ahogy a bírók néha nyalnak nekik az egy kicsit gusztustalan meg egy kicsit sokszor szimuálnak, de ettől eltekintve ők játszák a legszebb focit.
Az Európa Ligát a Bilbao nyeri meg, ahogy játszott a Mu ellen és kiejtette ( sajnos ), nálam ott ők a favoritok.

Ám kösz a választ kacsint
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 07, 18:24:15 írta ronandinho » Naplózva

Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2993 Dátum: 12 ápr 07, 18:55:40 »

Europa Liga győztese szerintem a Valencia lesz.
A Barca Milan mérkőzéshez csak annyit, hogy:
Első 11-es - Teljesen jogos.
Második 11-es - Ma ugyanilyet kapott a Milan a Fiorentina ellen, úgyhogy szerintem maradjunk abban, hogy ne taperoljuk a másik mezét.
Harmadik gólnál meg lehet felismertek valami sztárt a lelátón a Milan védők, mert mindannyian a intettek nekik a védekezés helyett... Nevet
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2994 Dátum: 12 ápr 07, 18:59:33 »

Csak 5 rugót, azért nem 100-as odds volt rá. ikszdé A Schalke Bilbao-n én is buktam, x-re vagy h-ra számítottam. Chelsea Benfica-n nyertem volna mondjuk, handy x-et akartam, csak sajnos nem volt időm beugrani a lottózóba... Bár amekkora szerencsém szokott lenni, úgy is elment volna másik meccsen. Nevet

Az, hogy a Real kiessen a Münchentől azért elég irreális. Utálom őket, de elég nagy meglepetés lenne ha nem jutnának be a döntőbe.

Amúgy ezt se értem, miért nyalnának nekik a bírók? A Milan elleni odavágón legalább 2 büntetőt nem kaptunk meg, a visszavágón pedig az egyik teljesen egyértelmű volt, a másik pedig kérdéses, de a továbbjutást nem befolyásolta. 2:1-el is mi mentünk volna tovább. Ráadásul a kapura lövési arány is, 25:5 vagy mennyi volt, kicsit vicces lett volna ha ilyen statisztika mellett az olasz csapat ment volna tovább.
A szimulálás pedig sajnos teljesen jelen van a mai labdarúgásban,  sajnos a Barcalona-nál is, de nálunk főképp Busquets tud undorító tud lenni, a csapat többi részére ez nem igaz (rendszeresen, néha persze hogy előfordul bárkivel).

EL-ben tényleg meglepő lenne ha nem a Bilbao húzná be... Schalke-nek is lőni négyet idegenben... Bajnokságban így menne nekik, simán ott lennének top 5-ben.
Naplózva

ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2995 Dátum: 12 ápr 07, 19:18:40 »

Tényleg, bocs ezt elszámoltam >.<# hogy miért Bayernt akarom, hogy ők nyerjék meg, azért mert kedvelem a játék stílusukat, sokkal szimpatikus csapat, mint a Barca vagy a Real, ja és hazai pályán lesz a döntő amit motiválja őket, hogy kötelező nyerniük.

Igen Barcánál Busquets meg Alves szoktak inkább műeséseket csinálni. Azért mondom, hogy nyalják a seggüket pl egy Barca Real meccsen voltak olyan szituációk, amikor a Real szabálytalankodott egyből megkapta a sárgát pedig a labdát találta el a játékos, vagy pedig egy kicsit vállal ütköztek, de persze voltak olyan mozdulatok ami tényleg jogos, de Barcánál pedig amikor durván szabálytalankodott akkor nem kap sárgát sőt még szabadrúgást sem a Real.
Barca Milan második meccsén az első tizenegyes az tényleg jogos, a második pedig vegyesek az érzéseim. A Barca megérdemelte a tovább jutás attól függően.
Remélem Chealsea megszorongatja a Barcát és lesz két izgalmas meccs.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2996 Dátum: 12 ápr 22, 11:08:03 »

Atl. madrid - Espanyol  H
Lazio - Lecce   H
FC Köbenhavn - Horsens  H
Lyon - Lorient  H
Rosenborg - Tromsö  H

500 - > 4387

Mit gondoltok róla?
« Utoljára szerkesztve: 12 ápr 22, 11:09:35 írta Lew » Naplózva


hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2997 Dátum: 12 ápr 24, 21:48:06 »

Ha-ha, múlt héten kikapott a Realtól ( Szeretet) most meg a Chelsea is elverte... Ennyi a Barca! Nevet
Nálunk mindenki odáig van érte, szinte alig voltunk olyanok, akik a Chelsea-nek szurkoltak. Barca kikapott, mindenki hurrogott meg szomorú smiley-áradattal töltötte meg a facét. :'D
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2998 Dátum: 12 ápr 24, 22:01:08 »

Olyan hülye kevés van aki a Chelseanek szurkolna, inkább az antibarcások jellemzőek. x'D Am. megérdemelten jutott tovább a Chelsea, és nálam nem Torres, hanem Messi rúgta őket tovább. Mosolyog
Naplózva
hanii
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 3202


~démoni GoblinGirl >:3


« Válasz #2999 Dátum: 12 ápr 24, 22:05:50 »

Én is mint antibarcás szurkoltam a Chelsea-nek. Pojén
Ne is mondd, Messi gyönyörű 2 kapufája. Hümm-hümm
Naplózva

Férj: Szabi2 ~Gyerekek: Lina, Neirda
Szülők: Ritli, Hiei ~Nővérke: Minagi ~Sógor: heo ~Unokagyerekek: Sabaku, Rikan, M.Bogi
Sensei: Lille17 ~Körianyu: Temari ~Tanulók: Devon, Shion
Szeretet
Oldalak: 1 ... 198 199 [200] 201 202 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!