24 okt 07, 23:12:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648366 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2940 Dátum: 11 szep 15, 17:18:45 »

drown: Ha már a kedvenc csapatodat nem bírod leírni az nagy szégyen nem Menchester - hanem Manchester United.

Benfica vs Mu meccs no komment Mu részéről. Gyalázatosan játszottak nem volt semmi mozgás állandóan csak ívelgették  eladták 100-szor a labdát, hiába gyengébbik csapattal álltak, illetve volna nyerniük Benfica ellen. Majd remélem a Chelsea ellen normálisan fognak játszani.

Interen pedig szakadtam a röhögéstől xd hazai pályán kikapni egy olyan csapat ellen aki az UEFA adott nekik egy ajándékot vagyis a főtáblát mert a Fenebache-t kizárták.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2941 Dátum: 11 szep 15, 17:48:25 »

Dániát is a nyaralásból szedték össze mert kizárták a jugokat vagy kiket. Azt megnyerték az eb-t midneki meglepetésére. Volt olyan játékos aki a strandról ment a reptérre:D. A végén már 3/4 európa nekik szurkolt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2942 Dátum: 11 szep 16, 21:21:44 »

Ronandinho: ez csak idő hiányában jött elő + sztem a fél fórumnak menchesterről a united jut eszébe és nem a city...

Tartalékoltak Chelsea ellen tuti. Nem kell minden meccsen fullra kifutni magukat, hogy végül agyhalott zombik legyenek.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2943 Dátum: 11 szep 16, 22:34:38 »

Nem ebbe kötöttek bele, hanem abba, hogy a város neve nem "menchester", hanem Manchester.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2944 Dátum: 11 szep 17, 08:26:30 »

Jogos,jogos de megint elirtam...Nemtom kézenfekvőbb ugy leirni ahogy kiejtem Nevet

Am csizidani már van torresnek 1 gólja Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2945 Dátum: 11 szep 19, 05:24:31 »

Csak engem lepett meg , hogy tefnap játékkal nyert a Levante? Persze , ehhez kellett Khedira kiállítása is , de ettől függetlenül én csodálkoztam. Érdemes volt a madridi arcokat nézni , tipikusan az a wtf? , mi a fene ez kifejezés rajzolódott a játékosokra.
M.U. Chelsea mérkőzés szerintem jó volt és élvezetes , bár aki csak az eredményre néz , az nem tudhatja , hogy a Chelsea igenis ellenfele volt a Unitednek. Persze hiába van 3x annyi helyzeted , itt a gólok számítanak. Torres előtt akadt pár lehetőség , de nem tudott élni velük. 1 gólt azért csak rúgattak vele , de ettől függetlenül volt még ott lehetőség. Az eredmény csalóka. Mosolyog
Tartalékos Milan is belefutott 3 gólba , ez a Napoli a végén még kiérdemli a jó olasz csapat címet is! Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2946 Dátum: 11 szep 19, 18:36:59 »

Real- Levantehoz nem fűzök nagyon semmit, le a kalappal a kis csapat előtt.

Ishida igazad van. Ellenfele volt, de megállítani nem tudta. Amit Torres szerewncsétlenkedett áh. 12 méterről fölé rúgni az már kicsit..sőt üres kapura.. Annyira nem csalóka eredmény: jobb helyzetkihasználás,bár Rooney is belőhette volna a 11-est.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2947 Dátum: 11 szep 19, 22:08:55 »

Hmm  az Mu mellet megint ott volt fortuna  Pontosan De a Chelsea mellé is szegülhetett volna párszor  Neeem
Nem baj megint besegitet a bíró is kicsit személyes véleményem szerint  nekik dehát ezen már megse lepődtem Nevet Köszönjük partjelzők hogy vagytok nekünk Nevet

Nembaj a bajnokság még nem dőlt el de szerencsére a Shoping City is botlott Nevet
Naplózva
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #2948 Dátum: 11 okt 02, 20:59:52 »

huuu hat ezt nem vartam a tpic nak a 95 szazaleka united hat engem ki fogtok innen dobni mer en chelsea fan vok Nevet
(nincsenek ekezeteim)
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2949 Dátum: 11 okt 04, 18:20:57 »

Hát szerencse mert akkor nem vagyok egyedül Nevet 5 éve Chelseas vok  Pontosan

BLUE 4ever!!!
Naplózva
Minato10
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 41



« Válasz #2950 Dátum: 11 okt 04, 21:08:44 »

jeeeeee ez az en szavam nah szoval amik harmadikos voltam akk kezdtem chelsea lenni egyre tobbet es a legjobb volt amikor doublet szerzett de a manchesteriek elrontottak a ligankat  Szomorú

(nincsenek ekezeteim)
Naplózva



B.U.E.K Mindenkinek
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2951 Dátum: 11 okt 14, 13:36:15 »

akkor én mit szóljak tottenham szurkolóként?...lehet csak egyedül vagyok itt spurs fan Nyelvesít
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2952 Dátum: 11 okt 14, 14:57:16 »

Mit néztek azon az angol bajnokságon? Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2953 Dátum: 11 okt 14, 21:17:12 »

Na végre talán egy jó hír:

http://index.hu/kultur/media/2011/10/14/visszater_a_bajnokok_ligaja_a_tv2-re/

Nekem ilyen pro4-em nincs, korábban nem is hallottam róla. De a BL az hiányzott. Jó lenne, ha újra tudnám nézni. Mosolyog
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2954 Dátum: 11 okt 15, 16:32:31 »

Elég lett volna a második félidőt néznem csak a derbiből , összességében csalódás volt a mérkőzés. Ez köszönhető a gyenge Liverpoolnak és a tartalékoló Fergusonnak. Az utolsó 15 perc akciói is csak annak köszönhető , hogy a M.U. felhagyott a védekezéssel. Liverpool játékosai pedig dobálták magukat , ami erősen rányomta az eredményre is a bélyegét. Nem is beszélve Giggsről. Lehet a facebookos EA FIFA játékban 1:1et rakott meg ? Nevet Mindenesetre én bukam az 1:2-es tippemet. :/
Naplózva
Oldalak: 1 ... 195 196 [197] 198 199 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!