24 okt 07, 19:21:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648217 alkalommal)
0 Felhasználó és 63 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2865 Dátum: 11 júl 25, 17:21:37 »

Jahhh várhatott volna és mehetett volna francia vagy angol középosztályú csapatokba.
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PKxXOgxxFQ8" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PKxXOgxxFQ8</a>
Nah tessék , erre most találtam rá véletlenül. Ezek után már komolyan gondolkozom... Mitől fejlődne? Ez a club nincs egy West Bromwich Albion szintjén sem. x'D
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2866 Dátum: 11 júl 25, 18:48:26 »

Én még mindig az mondom, hogy várjuk ki a végét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2867 Dátum: 11 júl 27, 18:02:31 »

Aki szereti a focit vagy az F1-et annak megvan a ma esti program => http://www.f1hirek.hu/f1/20110713-kover-laszloval-rugjak-majd-a-bort-vettelek.html
Sebestyén Balázst, Rudolf Pétert, Lewis Hamilton nehezen tudom elképzelni focizni, de majd ki derül  Nevet
Naplózva

....................................................................................................................
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2868 Dátum: 11 júl 28, 09:14:14 »

Rosszabb meccsre számítottam,de azért elég tűrhető volt. Szijjártó megindulásai,beadásai szépek voltak.
Ha jól tom 4-8 lett a Pilóták számára...Vagy 5-8? M1,a magyarok elszórakozták a helyezeteket,mint az igazi fociban.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2869 Dátum: 11 júl 28, 10:33:28 »

Utoljára 4-5 éve láttam pilóta meccset , de nekem a tegnapi nagy csalódás volt*12 góltól függetlenül* , hogy sokan nem vállalták el a mérkőzést a pilóták közül. :/
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2870 Dátum: 11 júl 28, 14:04:20 »

Azért nem volt ez olyan rossz meccs, sőt. Bár amikor a magyarok kapuja előtt 6 pilóta és egy védő volt, akkor kicsit fogtam a fejem, de hát ez van.
Ha végig gondolod, érthető, hogy "miért nem vállalták el a meccset az F-1-esek".
Egyrészt valószínüleg nem ők, hanem a csapatuk hívta vissza őket, másrészt vegyük a Ferrarit. Igen csak le vannak maradva a bajnokságban (utolsó futamon már jók voltak), és pont ezért úgy vannak vele, inkább fejlesztgetnek és tesztelnek, mert van mit behozniuk és mivel Vettel "gyengélkedik" talán sikerül is pontokat( Nyelvesít) szerezniük.

A legjobbat akkor nevettem, amikor elkaszálták Szijjártót, erre megszólal a kommentátor: Az egy dolog, hogy vigyázni kell a pilótákra, de mi lesz így Magyarországgal?!  Pojén
Naplózva

....................................................................................................................
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2871 Dátum: 11 júl 28, 21:25:35 »

Július 30: Manchester United vs. Barcelona.

Az uj tökéletes manchesteri keret vs. a teljesen kiégett Messi+jó barca keret.

Mindenkinek kötelező Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2872 Dátum: 11 júl 28, 22:11:55 »

téves Messi nem lesz ott. Valdés, Pinto és Masip Puyol, Muniesa, Piqué, Balliu, Rosell, Maxwell, Fontàs, Abidal, Busquets, Keita, Riverola, Thiago Alcántara, Iniesta, Carmona, Xavi, Dos Santos, Cuenca, Afellay, Jeffren, Pedro, Villa. Ez az utazó keret ha jól tom
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2873 Dátum: 11 júl 29, 12:01:02 »

Lehozza a M.U.  a felkészülési meccset , de majd a BL-ben leszek kíváncsi , hogy mi lesz tétmérkőzésen .  Pontosan
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2874 Dátum: 11 júl 29, 12:34:59 »

Július 30: Manchester United vs. Barcelona.

Az uj tökéletes manchesteri keret vs. a teljesen kiégett Messi+jó barca keret.

Mindenkinek kötelező Nevet

Két kedvenc csapatom újabb csatája következik. Nevet Hát érdekesnek ígérkezik. Ezt a meccset szerintem is a MU hozza majd inkább, bár ez csak amolyan megérzés.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2875 Dátum: 11 júl 29, 19:48:17 »

A MU felkészülési meccsein eddig 13-2 es gólaránya van. Egy Messi nélküli Barca nemhiszem,hogy sok akadályt okoz majd,de mindenesetre kötelező Nevet Márcsak 4 és fél óra Nevet
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2876 Dátum: 11 júl 29, 22:43:01 »

Jó de milyen csapatok ellen? :'D MLS nem nagy bajnokság , Brazil és Mexicói csapatok azért minőségibb játékot képviselnek. Jó a New York leigazolt egy-két öreg csillagot , de 1 fecske nem csinál nyarat , 2 pedig édes kevés még a tavaszhoz is.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2877 Dátum: 11 júl 30, 07:53:20 »

Hát valamiért teljesen ugylett bállítva a meccs,hogy 2011.07.30 1:00 kor. Erre kiderül,hogy 31 1:00 kor lessz...

Mindegy,kivárjuk Nevet Ammeg és? Vegyük alapon a Chelseat,tök ismeretlen csapatkkal játszik 1-0,2-0s meccseket. Nem azt mondom,hogy az MLS csapata annyira túl ismertek,de még mindig többen ismerik mint azokat akik ellen a Chelsea játszik.

Amugy szerintetek is Uruguay érdemelte meg a Copa't? Gyönyörű meccseket játszottak. Jönnek megint mingy az okoskodók: Hát persze mert elkerülték Braziliát meg Argentínát.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2878 Dátum: 11 júl 30, 10:37:12 »

Argentínát nem kerülték el , tizenegyesekkel nyertek ellenük. Mellesleg miután Urughai(ikszdé) és Paraguay maradt ismert nevek közül az elődöntőben , én is az urughaijoknak szurkoltam , vagyis ez túlzás, velük szimpatizáltam. Teljesen megérdemeleték , hogy Dél-Amerika legjobbjai címet viseljék most. A brazil és Argentin csapat pedig még a VB-ig összeérhet... Braziloknál generációváltás van , Neymar nem érett még , a védelem lyukas. Daniel Alves kritikán aluli volt végig , de Lúcio se remekelt.
Chelsea Asian tourján Malaysia XI ellen volt 1-0 , de a többi meccs 4-0 , illetve Július közepén 2-0 volt a Portsmouth ellen , így azért eléggé felszínes volt ez a meglátásod...
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2879 Dátum: 11 júl 30, 18:39:53 »

Jó argentínában közel 6 éve tart a fejlődés. 2006 os VB-n se remekeltek,szóval.
Neymar,neymar...a brazilok mindig egyetlen egy játékosra akarnak támaszkodni lásd: Ronaldo->Ronaldinho->Kaka.

És a chelsea annyira nem érdekel,hogy az első meccsük után,elkönyveltem,hogy ezek már nemlesznek jobbak
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Oldalak: 1 ... 190 191 [192] 193 194 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!