24 okt 07, 23:13:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648371 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2760 Dátum: 11 ápr 30, 23:56:16 »

egyikük se a megszokott kezdővel álltak fel sőt a barca egyenesen fiatalokkal teli kezdővel állt fel....gondolom mind2 csapat készül az utolsó el classicora a szezonban vagyis a bl visszavágóra Mosolyog de ígyis meglepő a vereségük :O
Naplózva
Loah
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1592


« Válasz #2761 Dátum: 11 máj 01, 22:53:07 »

A Real azért messze nem B csapattal játszott.. Egyszerűen Murinhot felidegesítette C. Ronaldo, ezért nem rakta be a kezdőbe, de mivel kellett valami csatár, ezért jöttek Higuainék.

A Barca meg nagyon félvállról vette a meccset, mondjuk kár, hogy nem kapták meg a teljesen szabályos góljukat. Kár érte, mondjuk mindkét meccsen a kis csapatok kitettek magukért, meg is érdemelték.
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2762 Dátum: 11 máj 04, 11:44:20 »

Tegnapi bl meccs nagyon felboszantott. Most örök életembe gyűlölni fogoma barcát Leüt Az a sok fetrengés, dobálják magukat, és még a bíró is segít mindkét meccsen, a pofám leszakadt hányingerem van ezektől. Pepe kiállítása a semmiért kapott, akkor a tök szabályos gólt nem adtak meg a realnak, azért mert Pique elökte két kézel C-t az meg csúszva esik egy picit hozzá ér Masceranó lábához és dobtam magát,mint egy hülye majom és erre kifele szabadrúgás és a gól ezért nem volt érvényes. ? Figyelmeztetés Nem csodálom, hogy a madrid ki volt akadva mindkét meccsen, mondjuk az első meccs a realnál a taktika szégyen volt. Hazai pályán védekezni? Nagyot néztem,de ha vendéként csinálták volna meg, úgy hogy előnybe vannak akkor megértem. A bírók mindkét meccsen felhúztak. Amiket műveltek az első meccsen asszem Pedro volt aki rátartott az egyik madridos lábára nem a labdára hanem a lábára és nem kapott pirosat, bezzeg Pepe igen a semmiért, igaz ő is rátartott a labdára Alves az meg játszotta a nagy halát,de pedro nem kapott semmit a real pedig ezért egy szabadrúgást sem :S. Remélem a döntőbe a MU legyőzi a hitvány barcát, remélem nem egy barca bíró lesz, ha az lesz akkor eldölt a meccs. De azt szeretném, hogy igazságos bíró legyen, érzem, hogy a kedvenc csapatom lefogja győzni. Nem fognak adni esélyt a barcának.

Glory Glory MU Mosolyog
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2763 Dátum: 11 máj 04, 12:21:18 »

tegnap amit a real játszott az parasztfoci volt...megye 2ben meg megye 3 ban nem látni ilyeneket....szégyen amit csinált a real nem is értem hogy hogy nem volt piros lap a meccsen? de xavinak igazavolt és győzött a foci...ha casillas nem védett volna olyan jól akkor ez sima meccs lett volna...már várom a barca-mu döntőt Mosolyog
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2764 Dátum: 11 máj 04, 12:24:25 »

Két kedvenc csapatom a döntőben. Nevet Ez érdekes lesz. Nevet
Naplózva
ronandinho
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 241



« Válasz #2765 Dátum: 11 máj 04, 12:25:43 »

abban igazadva, hogy paraszt focit játszottak, de azért egy barcának nem így kéne viselkedni "a világ legjobb csapatának"
Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2766 Dátum: 11 máj 04, 12:27:03 »

hát persze azis benne van hogy őkis néha túl játszották de akkorse ez a megoldás a realnak hogy ha már kiesnek akkor rugdossuk szét őket a döntőre....szépen is meglehethalni...
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2767 Dátum: 11 máj 04, 15:28:42 »

Ugyan azon a véleményen vagyok,mint ronandinho!
A Barca is csak úgy tud nyerni,ha van egy bíró aki velük van!
Döntőben Mu bíró lessz,és a Barca szenvedni fog!
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2768 Dátum: 11 máj 04, 15:32:25 »

Pepe kiállítása a semmiért kapott
Ez a sport a labdarúgás és nem taibox. Ott díjazzák ha így akarják letalpalni egymást , de az más sport. ^^ A szándék pirosat érdemelt , ha talál is , akkor az örök eltiltást.
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2769 Dátum: 11 máj 04, 15:33:43 »

nekem mind1 csak lássak egy jó döntőt...mind1 kinyer mert mind2-t szeretem de egyik se a kedvenvem Nevet
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2770 Dátum: 11 máj 04, 16:12:30 »

Fogadom,Ishida Barca fan vagy...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2771 Dátum: 11 máj 04, 16:23:00 »

én tottenham és wolfsburg fanként mondom hogy szerintem megérdemelten jutott mind2 csapat a döntőbe igaz a mu még nem de szentem 95 % h ottlesz Nevet
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2772 Dátum: 11 máj 04, 16:25:56 »

Hát ha a Real döntőbe jutott volna azzal, hogy Messit szétrugdossak, akkor ez már nem foci lenne, hanem karate. Mert kb ennyiből állt a játékuk tegnap. Komolyan néha már azt se tudtam, hogy nem lehet e hogy ezek keverik a labdát Messi lábával. Simán megérdemeltek volna egy pirosat, csak a bíró nem mert adni nekik, mert akkor megint jött volna a vernyákolás, hogy "jajj, csalááás!" miközben ők voltak azok, akik nem tudtak sportszerűen játszani. -.- Meg amúgy is, ha ennyire erőszakos játékot szabályosnak fogadunk el, akkor géppuskát miért nem lehet a pályára vinni? Ezzel az erővel az is beférne.
Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2773 Dátum: 11 máj 04, 16:38:27 »

Ez így hülyeség,mert a Real jóltette,hogy rugdosott! Amit a Barca eljátszott az első meccsen...Mostmár direkt lábra mentek,hogy akkor b@szodjanak meg,síránkozással/színészkedéssel nemlehet elérni semmit!

És ti mondjátok C-t színésznek! A 2 meccsen 1x nem láttam UGATNI/SÍRNI erre meg a Barca csinálja....Sajnos szégeny egy csapat az biztos.
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2774 Dátum: 11 máj 04, 16:42:26 »

Hát nemtoom, ha valakinek 90 percen keresztül rugdossák a lábát, az azért fáj neki. Lesütöttszemek Ehhez nem kell színésznek lenni.

Ha meg te is elismered, hogy direkt lábra mentek, akkor ne szidd a bírót. Ha direkt lábra mentek, akkor csoda, hogy nem állította ki ezt a focicsapatnak nevezett barbár hordát egy az egyben.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 183 184 [185] 186 187 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!