24 okt 08, 03:46:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648510 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2715 Dátum: 11 márc 20, 11:05:28 »

Te jóóóó... x'D Balotelli védelmében csak annyit mondanék , hogy az ősök afrikában sem tudnák felvenni azt a bonyolult ruházatot. x'D
Mellesleg a M.U. védelme jó , csak rapszódikus. Van amikor az egyik jól teljesít , de akkor a másik mucsröcsögei szinten játszik. Evrát is jól cumira tette Suárez párszor. Nyelvesít
Naplózva
Kazekage sama
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3460



« Válasz #2716 Dátum: 11 márc 21, 14:26:25 »

Royalíty: Inkább nem beszélgetek egy elvakult fanatikussal, aki nem látja reálisan át a helyzetet és ilyen baromságokat ír mint te. Én nem vagyok sem Barcás sem Arsenalos csak jól látom a dolgokat. Rafaelt jó védőnek a 31 éves kiégőfélben lévő Vidicet jobbnak nevezni a fénykorát még el nem erő világbajnok 23 éves Piquenél, az igen.

Balotellin meg látszik hogy az interben kezdte a kis patkány. xD
Naplózva


 
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2717 Dátum: 11 márc 21, 17:51:06 »

Carvalho nevét se hasonlítanám össze egyik manchesterivel se. Rio viszont valóban jó védő. Az mu amúgy nem oskára sehol sem lesz van egy olyan érzésem a nagy öregek akik repítették elmennek és elfüstöl majd:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2718 Dátum: 11 márc 26, 11:27:44 »

Vettel borzasztóan gyors volt ma , remélem a holnapi futam izgalmas lesz!
Magyar Holland meccsre meg mit lehetne mondani. Legyünk büszkék , hogy csak 4et kaptunk?  Szomorú
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2719 Dátum: 11 márc 29, 20:36:12 »

Kiderült, miért volt Vettel olyan gyors: http://www.f1hirek.hu/f1/20110328-gyanusan-hajlik-a-red-bull-elso-szarnya.html  Megint az elhajló szárnnyal jöttek elő. http://www.kephost.com/images4/2011/3/27/kpf918mrvftrj53rr47s.jpg  <= ezen a képen jobban látszik az eltérés. Kíváncsi leszek, hogy mi lesz ebből  Nevet
A másik ok, hogy az is kiderült, hogy tényleg nem volt KERS beszerelve a RedBullokba.
Amit pedig, nagyon sajnálok, hogy kizárták a Saubereket, mert a hátsó szárnyuk a megengedettnél jobban meg volt hajlítva. Remélem a fellebbezésük, majd sikeres lesz. Perez, ahhoz képest, hogy újonc, 7. lett. És elveszik tőle, áhh  Szomorú (+ Kobayashitól is).
Közben a magyarok is alakítottak (félidőben írok). Tőlük is elvettek egy gólt, azt az egy, árva gólt is . . . Hajrá Magyarország  Pontosan
Naplózva

....................................................................................................................
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2720 Dátum: 11 márc 29, 21:48:33 »

Na így kilehet kapni! Sok idő után végre jól toltuk. Félelmetesen jó meccs volt.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2721 Dátum: 11 márc 29, 22:58:20 »

Szerintem ma a Hollnadokon kívül nem sok csapat bírt volna velünk. Miért van ilyen hatalmas diffi a két meccs játékképe között? Ilyen meccseket akarok látni , remélem nem csak múló fellánglás volt a mai teljesítmény. Viszont jól jönne egy védelem is , mert amit hátul csináltunk az valami amatőr munka volt. :'D Dzsudzsi és a Gera nagyot játszottak ma.
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2722 Dátum: 11 márc 30, 08:40:41 »

Na így kilehet kapni! Sok idő után végre jól toltuk. Félelmetesen jó meccs volt.

Én csak a második félidőt láttam. Mosolyog De az nagyon jó volt. És igen, így ki lehet kapni, főleg a VB ezüstérmestől.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2723 Dátum: 11 márc 30, 20:59:20 »

Nekem még Rudolf játéka tetszett. Érdekes én pont csatárokat  hiányolok... Priskin az nem csatár az egy idegbeteg hülye gyerek. Két fiatal Tököli kéne. Ő tud gólt lőni... 3 helyzetből 1-et tuti belő. Priskin 10-ből ha egyet bever az csoda:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2724 Dátum: 11 ápr 02, 00:56:00 »

szerintem a mostani magyar válogatottból gera a legjobb.mert ő rugjaa gólokat meg jóljátszik.dzudzsi is jó csak ő a finneken kívül nem lő fontos gólokat igaz hogy ad  gólpasszokat de a psv be sokkal jobban jáccik mint a válogatottba
Naplózva
USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2725 Dátum: 11 ápr 06, 22:27:02 »

hátez nagyonnagy...20éves léttére nemtud felöltözni magától xDDD
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2726 Dátum: 11 ápr 07, 10:51:14 »

Nyah ez a BL forduló kedvezően alakult. Nevet Barca szárnyal, MU is győzött. Inter sz*pott. ikszdé Real ugyan simán hozta meccset, sajna, de erre amúgy is számítottam.
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2727 Dátum: 11 ápr 07, 11:38:06 »

Mindenhol olvastam hogy mennyire tartani kell a Shacktartól, mert milyen veszélyesek tudnak lenni. Hát igen, 3-0-nál már kezdtem aggódni hogy meglesz-e a továbbjutás. ikszdé Guardiola nyilatkozta, hogy mivel hétvégén csak 1:0-ra nyertek, ez egy intő jel, hogy félni kell a Donyecktől mert komoly meglepetést okozhatnak. Okoztak, nem számítottam rá, hogy rúgnak egyet az 5 kapott mellett. xD MU-n meglepődtem, nem gondoltam hogy idegenben hozzák. Az egy rúgott gól ott várható volt, csak én a Chelsea-től vártam azt az egyet. Inter-en szakadtam hogy hazain képesek 5-t kapni egy Schalkétől. ikszdé
Real-Barca BL...szép lesz az. Aztán Kupában is játszanak egyet, lesz egy El Classico is...xD Remélem mindet hozza a Barca:D.

A Holland-Magyar-hoz csak így utólag szólnék hozzá, tényleg hatalmas meccs volt. Az 5 kapott gólra számítottam, de nem gondoltam volna hogy rúgunk mellé 3-at, ha így játszanak a fiúk a Svédek ellen is, továbbjutunk.

Mai meccsek közül remélem Villareal és Porto hozza, akkor gazdagabb lennék 2000 forinttal:D.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 07, 11:41:11 írta Mistich » Naplózva

USasuke
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 356



« Válasz #2728 Dátum: 11 ápr 07, 11:56:13 »

én az inter meccs összefoglalóját megnéztem és azt kell hogy mondjam az internek megkéne köszönni júlio césarnak a bravúrokat...mert ha nem véd olyan jól akkor 8-9 :2 lesz és nem 5 Nyelvesít
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2729 Dátum: 11 ápr 07, 12:09:47 »

Mistich, hát jól összefoglaltad a dolgokat. ikszdé
Internek végre megszakadt a pofátlanulmázlista-sorozata. Bazz kaptak egy jó sorsolást, és nem éltek vele. Főleg otthon. Áhhh... Faceg

Szatyortól én eredetileg nem tartottam annyira, csak aztán itt a fórumon is, meg másfelé is meggyőztek, hogy veszélyesek. De ez a meccs nagyon nem jött be nekik. Lehet jövőre majd többre jutnak, mindenesetre így is szép hogy idáig eljutottak, le a kalappal előttük. ikszdé Barca meg szépen megy tovább. Ez a folyamatos Real-Barca csatároztatás érdekes lesz, igazi csemege ez mindkét gárda fanjainak. Nevet Remélem az összes meccset sikerül kipipálni Barcának. Nevet

Naplózva
Oldalak: 1 ... 180 181 [182] 183 184 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!