24 okt 08, 07:42:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648667 alkalommal)
0 Felhasználó és 19 vendég van a témában
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2670 Dátum: 11 feb 26, 11:05:45 »

És igaz,C9 eléggé sértődékeny...De messi is kifog öregedni(itt 30-as évekre gondolok...),és nemfgoja érdekelni a meccs...
A Chelse meg lehúzhatja magát...Nevekre mennek semmi másra...Megvesznek mindenkit és szart csinálnak belőle...Ez ugyanigy igaz a Realra is..
Vegyük csak:
Real:
-Van Nistelrooy...
-David Beckham....
-C. Ronaldo....
-Klaas Jan Huntellar...

Chelsea:
-Ballack...
-Ashley Cole,aki most megint ittvan..-.-"


Szóval...Ez a két csapat a nevekre megy,láttátok egyszer is őket fiatal játékost venni? NEM! Ez a gond...És sokan ezeket a csapatokat istenítik...Töménytelen mennyiségű pénz,és majdcsak jó lessz...


Hát ebben teljesen igazad van. És Real meg már jó régóta csinálja ezt. Aztán érdemes megnézni mire jutottak. Most is, a világ egyik legjobb edzőét szerezték be, remek játékosaik vannak (Cronaldó is az, szimpátiától függetlenül), ennek ellenére Barca simán alázza őket. ikszdé

Chelsea meg főleg gáz ebben. A Realnak legalább tényleg van hagyományai, a mostani dolgok ellenére mindig is a legjobb klubok között volt. Nah de a Chelsea? Jön valami oroszországi milliárdos, és csinál magának egy hobbicsapatot, csak mert ő gazdag és neki ezt is lehet.  Wátdöfákk Ettől nekem a hajam égnek áll.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2671 Dátum: 11 feb 27, 00:47:27 »

Jahhh, de a Barcában ott az egész spanyol válogatott. Mindenhol együtt játszanak. Meglehet pislogni válogatott meccs utána a barca vagy kikap vagy X-el. Emlékszem mikor nem régiben még majd ki akart esni a Barca... jön még kutyára kamion.
Beszéltek itt össze vissza nézzétek meg mire ment a Barca a Chealse ellen a blben. Bundával jutottak a döntőbe. 2-ből egy bl győzelem a bírónak köszönhető. A cityről mit mondjunk? Össze vissza vásárol, de pár év és veszélyes is lesz. Most még nincs neve ezért az igazi sztárok kerülik. Viszont, ha 2-3 éve rendszeres bl résztvevők lesznek mennek majd oda.
Chealsenél nem kéne az a láma edző:( Ranieri idejében imádtam a chealset ő tette igazán naggyá.
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 00:51:43 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2672 Dátum: 11 feb 27, 01:08:08 »

Jézusom, mik derülnek ki rólad.  Ohh My God Chelsea???? és... éss Real Madrid????  Wátdöfákk Wátdöfákk Úristen, hogy bírod ezt? Ez a kettő így együtt már nagyon egészségtelen, nem tesz jót az embernek. Két legutáltabb csapatom kb. illetve az Újpest a harmadik, de szerencsére az azért nem, az már tényleg halmozottan hátrányos helyzet lenne. ikszdé

Am nálam:
Spanyol: Barca!!!!
Angol: MU
Olasz: hááát, ez váltakozó, igazi kedvenc nincs, általában a mutatott játék alapján válatkozik. De talán a Milan az amit a legtöbbször kedvelek.
Német: Bayern
Magyar: Fradi
Francia: nah olyan nincsen, csak ha valameik csapatuk éppen a Rinyál Margit ellen játszik. ikszdé

Aes nézd már meg a saját listádat, Barca, MU, Bayern, a leggyalázatosabb 3-as a világon, főleg a United, amióta úgy jöttek ide vendég csapatként, hogy szarrá fikázták MO-t azóta előttem nem minősülnek csapatnak, Sir Alex fejét meg mindig is képes lettem volna acélbetétes bakanccsal széttaposni, de a többi 2 csapat létezése is erősen az elveimmel ellenkezik. Mosolyog

Nah a lényeg, hogy ezt hívom én halmozottan hátrányos helyzetnek.xDD
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2673 Dátum: 11 feb 27, 01:16:59 »

Én a német csapat nevét lese írom:D arra se méltók. Mu nekem teljesen semmilyen.  Barca meg nem érdekel. Mikor focizom minden kis testvíren Barca mez feszít. Lehet ezért utálom őket mióta világ a világ:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2674 Dátum: 11 feb 27, 08:52:07 »

Teljesen mindegy mit mondtok,az általatok leirt csapatok vagy még életükben nem nyertek BL-t,vagy,annyira szarok lettek,hogy a sok sztár miatt nemtudnak nyerni...

Pölö:

-Real
-Chelsea

Csibécském: a MU az angol premier liga legjobb csapata! 18 bajnoki cím mellett 3 BL és még sorolhatnám!!!
És nembaj,hogy a VILÁG LEGJOBB edzőjét fikázod...Neked biztos jobb ez a Mourinho-style....

Hiei: Németek jönnek fel,tök jók! Barca mez csak kapós,igazából senki se szurkol ilyen téren nekik,csak az már high hogyha neked van egy Barca mezed...
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2675 Dátum: 11 feb 27, 13:06:56 »

Nekem is van Barca mezem, de nem azért, mert nagy fan lennék, hanem mert messis és dizájnos. Nyelvesít
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2676 Dátum: 11 feb 27, 16:27:45 »

Soha nem nyertek semmi pl RealxDDDDDDDDDDD Ecsém ide jársz hazudni?ikszdé Akkor művelődj kicsit és nézzük kinyerte a legtöbb bl-t:D. Szólj, ha megvan:D. Írd is be kíváncsi leszek az eredményre:d. rég láttam kedvenc csapatom nevét.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Csibe
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 3430


Trafalgar D. Water Law


« Válasz #2677 Dátum: 11 feb 27, 16:47:18 »

Teljesen mindegy mit mondtok,az általatok leirt csapatok vagy még életükben nem nyertek BL-t,vagy,annyira szarok lettek,hogy a sok sztár miatt nem tudnak nyerni...

Na ez a rossz hozzáállás, egy igazi szurkoló nem azért szereti a kedvenc csapatát, hogy mennyit nyer, engem nem érdekel, hogy ki mikor mennyi BL-t nyert meg bajnokságot.
(itt csak csendben jegyezném meg, hogy a Madrid kb 3x annyi BL-t nyert mint MU és emlékeim szerint 20-nál is több bajnokságot és zsinórban 2 egymást követő évben is bajnok volt nem is olyan régen)

De engem a számok nem érdekelnek és csak mert a kedvenc csapatom utoljára 2002-ben nyert BL-t, attól még semmivel sem ér kevesebbet a szememben. Mosolyog

Mourinhot meg mint embert rühellem, de sokan példát vehetnének róla, mint edzőről. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 16:49:33 írta Csibe » Naplózva

Zohan-san
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 389



« Válasz #2678 Dátum: 11 feb 27, 16:55:59 »

Jahhh, de a Barcában ott az egész spanyol válogatott. Mindenhol együtt játszanak. Meglehet pislogni válogatott meccs utána a barca vagy kikap vagy X-el. Emlékszem mikor nem régiben még majd ki akart esni a Barca... jön még kutyára kamion.
Beszéltek itt össze vissza nézzétek meg mire ment a Barca a Chealse ellen a blben. Bundával jutottak a döntőbe. 2-ből egy bl győzelem a bírónak köszönhető. A cityről mit mondjunk? Össze vissza vásárol, de pár év és veszélyes is lesz. Most még nincs neve ezért az igazi sztárok kerülik. Viszont, ha 2-3 éve rendszeres bl résztvevők lesznek mennek majd oda.
Chealsenél nem kéne az a láma edző:( Ranieri idejében imádtam a chealset ő tette igazán naggyá.

Hát ezzel teljes mértékben egyetértek, a barca akkor nem nagyon bírt a Chealsevel még most is átkozom az akkor i mecset.  és nem hiszem hogy ha vki csak azt nézi a csapatába mit nyert akkor az én szememben egy divatdrukker smirksweat
Naplózva
Aes Sedai
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 11452



« Válasz #2679 Dátum: 11 feb 27, 17:11:02 »

Az a bizonyos Chelsea Barca meccs az úgy zajlott, hogy a gyáva Chelsea végig védekezett, mert a kis szarjanik nem mertek támadni a Barca ellen, csak ölték a focit. Aztán a végén mégis bekaptak egy gólt. ikszdé Hát ez van, így jár, aki nem mer tisztességesen kitámadni.

De ettől függetlenül, én sose lennék képes egy oroszországi milliárdos hobbicsapatnának drukkolni. Tiszta gagyi dolog ez, basszus valaki belenyom egy csomó pénzt, és azt hiszik ettől lesznek valakik. -.-

real az más azért, ma ott is csak a burzsujkodás megy, de legalább vannak hagyományaik.

Az meg, hogy a sok kis nem napon barnult kölyök Barca mezt hord, hát ettől nem a Barca tehet! Btw lehet ez az országban máshol így van, de itt felénk a legtöbb ilyet Hisztiáno Riányáldó realos mezében lehet látni.
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2680 Dátum: 11 feb 27, 17:28:32 »

Nálunk barca Riváldó mezben lehet látni:P Amúgy a barca nem tudta feltörni a védelmet és szépen be csókolták. Sajnos achealse nem készülhetett a barca titkos fegyverére. Senki nem gondolta, hogy a bíró Barca mezben leszxD
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2681 Dátum: 11 feb 27, 17:38:49 »

 Chesearől annyit , hogy logikátlan struktúra alapján működnek. Abramovic azt hiszi , hogy ami működik a FIFA 11ben , az a valóságban is megy...
 Cigány témára meg csak annyit , hogy nem hiszem , hogy a Nike-nál lehet rendelni 10 szezonnal ezelőtti mezt. x'D Ha igen akkor sem hiszem , hogy Raj Fecó és Raj Béci rendeltek volna. Az ilyen vérkínai mezek alapján minősíteni azokat akik pénzt adnak ki eredeti mezért... Nevetséges. Mellesleg az ilyenek nem mernek igazi Barca fanok közelébe menni , mert a végén még elfelejtik , hogy divatból favorizálnak. x'D Magyarán csak annyit akartam mondani , hogy megtisztelő lenne ilyen mocskokat , nem Barca , hanem divatszurkolóknak definiálnánk. :'D
Fradi szurkolónak jó lenni , mert minket nem lehet stuffolni , hogy divatszurkolók! xD
« Utoljára szerkesztve: 11 feb 27, 17:47:48 írta Ishida » Naplózva
dRown
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 730



« Válasz #2682 Dátum: 11 feb 27, 19:00:20 »

Hiei,csakhohy örülj leirom: Real!
deha megnézed az elmúlt években semmi,a BL-ben még a 8 közé se jutottok 2002 óta...SZÉGYEN!
(Jó volt 1-2 bajnoki cím,kupagyőzelem)
Tökmindegy veszekedhetünk órákig erről a 4 csapatról...

Sztetek Arsenal lehozza a Barca elleni meccset?
A Köbenhavn fordít a Chelsea ellen?
Marseille rúg egy véletlen gólt a Unitednek?
Roma még ottlehet a 8 között?
Lyon megverheti a Realt? (Erre a válasz!: TERMÉSZETESEN!)

Kérem a válaszokat^^
Naplózva

Főállású Manchester United és Punk/Rock/Metal FAN!!
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2683 Dátum: 11 feb 27, 19:28:34 »

Arsenal szerintem nem jut tovább , hazai pályán felülkerekedni a Barcán nem egy leányálom! Mosolyog
Dánoknak nincs esélyük.
Deschampsék szerintem nem tudnak lexelni az Old Traffordon.
Roma sem juthat tovább , az ukrán-brazilok megeszik őket a visszavágón is. Nevet
Reménykedem a Lyonban!
Naplózva
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #2684 Dátum: 11 márc 17, 09:45:41 »

Madrid átgázolt a Lyonon. Most már semmi nem állítja meg a bl győzelemben:D.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Oldalak: 1 ... 177 178 [179] 180 181 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!