24 okt 08, 17:33:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 648845 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2580 Dátum: 10 okt 22, 23:26:39 »

Ha hétfőn megint veszítenek, akkor valamit tényleg változtatniuk kell majd. Múltkori meccs elején nagyon erőltették Barber futó játékát. Nem volt rossz, de jó sem.
Bár a playoffig még van egy kis idő, de azért nehéz lesz visszahozni a csoportjuk ucsó helyéről.
Naplózva

....................................................................................................................
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2581 Dátum: 10 okt 23, 01:00:50 »

Na igen. De nema védelme miatt nyerte meg a Minesota a meccset... A dallas megmozdulásai jobban tetszettek....
(ne legyen még playoffXD)
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
Syzygy
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 6669


hipsztersznobművész


« Válasz #2582 Dátum: 10 okt 26, 15:10:01 »

1 perc néma gyásszal emlékezzünk meg Paul-ról  Szomorú

http://velvet.hu/blogok/gumicukor/2010/10/26/elpusztult_paul_a_jos-polip/

R.I.P.
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2583 Dátum: 10 okt 26, 15:50:43 »

Még ne is legyen playoff, kezdem megszokni a rendszeres korán kelést/későn fekvést.
Dallasnak oda az esélyei playoffra. 1:5-ös arány, szemben az 5:2 (Giants) és 4:2(Eagles)-vel. És a kövi meccsek után járnak félúton. Meccs közben mondta az egyik kommentátor, hogy 1970-ben a Bengals 1:6-ról fordított 8:6-ra => még is van még esély  Pontosan
De mivel Romo lesérült  Sír és az a Tinta, vagy Kitna vagy ki, meg most eléggé leszerepelt irányítóként, így ez az esély tovább csökken. (Romo gyógyulási ideje az ESPN szerint 8-10 hét  Ohh My God).
Azért a meccs jó volt. Így a végén átgondolva nem volt rossz. De kb. a 3. negyed közepén már nagyon ideges lettem, de jobban jártam, hogy nem kapcsoltam ki a tv-t, mert a végén szoros lett. És itt jönnek a ha-val kezdődő mondatok. Ha sikerül az onside kick, vagy nem vonnak vissza egy korábbi labda szerzésüket, akkor nyerhettek volna.
Pont mint az egy nappal korábbi New England - San Diego mérkőzés. Ott csak 10cm-en múlt a döntetlen.
Ezért jó és rossz is ez a sportág, mert kiszámíthatatlan  Nevet


Pault sajnálom. Hasznos képességgel volt megáldva, de lehet ez okozta a halálát is.
Naplózva

....................................................................................................................
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2584 Dátum: 10 okt 29, 21:18:50 »

Hallottátok mivel vádolják Mark Webbert  ?
Tehát a Koreai futamon, amikor neki csúszott falnak az ausztrál és utána elkezdett vissza gördülni a pályára, majd neki ment Rosberg, akkor valójában Webber Alonsot vagy Hamiltont akarta magával rántani, csak nem sikerült. Legalábbis Gerhard Berger szerint ez történhetett. Vagyis szándékosan kanyarodott vissza a pályára fékezés nélkül. Szerintem ez nem igaz, de legalább van miről beszélni  Nevet

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=qcaIXyeq0f4" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=qcaIXyeq0f4</a>
Naplózva

....................................................................................................................
Gabesz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7459


« Válasz #2585 Dátum: 10 nov 02, 21:04:51 »

Egy ekkora erejű becsapódásnál hiába véd meg a kaszni, olyan erők hatnak rád, hogy örülhetsz ha tudod valamennyire irányítani a kocsit... Nem kell mindjárt szabotázsra gyanakodni...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2586 Dátum: 10 nov 02, 21:15:24 »

Köszönöm  bow Végre nem kell egyedül beszélgetnem, elég hülyén veszi ki magát  smirksweat
De attól még megpróbálhatta volna félre kormányozni a kocsit, vagy fékezni, bár a kerekek se voltak már a helyükön.
Ez olyan mint, amikor Schumi keresztbe állt Monacoban. Azt se siketült bizonyítani.

NFL-hez mit szóltok? Dallas megint kikapott, most a Jacksonvilletől. 1-6-os arány. Ezt már Romoval se tudnák visszahozni, de nélküle meg már biztosan nem.
Naplózva

....................................................................................................................
Micsudi
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 5336



« Válasz #2587 Dátum: 10 nov 09, 11:26:34 »

A Dallas idén idén nagyon rosszul szerepel...  Sajnos van ilyen... 
Nem tudtok olyan magyar oldalt ahol tudnám követni a pontállásokat?
Naplózva

Some men just want to watch the world burn.
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2588 Dátum: 10 nov 09, 17:10:42 »

Például www.bowl.hu vagy a http://profootballmagazin.hu.

Wade Phillipset kirúgták a Dallastól. Szerintem ez azért érdekes, mert nem biztos, hogy nála volt a probléma. Tavaly is ő volt a vezető edző, mégis bejutottak a playoffba, sőt egészen a negyeddöntőig. Inkább a büntetés szerzések mennyiségét kellene csökkenteni  Pontosan De majd meglátjuk hogy fog szerepelni az offensive coordinator főedzőként. Sok sikert neki!  kacsint

Forma-1-et láttátok? A vége lett megint izgalmas. Ha Alonso utolérte volna Webbert, talán Webber megint csinált volna valami hibát aztán kiesik vagy Alonsot is magával rántja, ki tudja...
A Redbull meg megnyerte a konstrutőri vb-t. Ha Massa jobban teljesített volna, több pontot szerez a Ferrari, és több pontot vett volna el Vetteltől, Webbertől, Hamiltontól. Vagyis akkor Alonso már harmadszoros világbajnok lenne.
Az is szép volt, ahogy Button versenyzett. Ő is, ha egész évben így teljesít, akkor megvédhette volna a címét. Hamilton pedig 24 pontra van lemaradva Alonsotól. Tehát még neki is van esélye a végső győzelemre. Érdekes lenne ha ő nyerné meg  Nevet
Volt valaha ilyen szoros küzdelem a vb címért  ? Valószínűleg nem, az idei pontrendszer miatt lett ilyen.

Na, mára elég lesz ennyi  smirksweat
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2589 Dátum: 10 nov 09, 19:22:47 »

Néztem Én is a fomra1et. Buemi amit levágott az milyen volt? xD Svájci emberkénk felspanolta magát rendesen. Kobayashi no komment , akárhányszor mutatták , az első kanyart a célegyenes végén mindig elfékezte . xD Button mérnöke hatalmasat húzott az első kerékcserével. Viszont ezt a SC szabályt úgy törölném el mint a huzat. Hatalmas baromság , ha ez nincs Alonso nagyon komolyan megszoríthatta volna Webber tökét. ^^ Viszont Hülkenberg csalódás volt számomra. Én Vettelnek szurkolok , megérdemelné ezt a világbajnoki címet. RedBull istálló meg hmmmm... Eléggé kétszínű bagázs van a vezetői posztok környékén. Ha fordított eset lett volna , akkor Vettelért beáldozták volna Webbert. Így viszont hagyták hadd versenyezzék le . De ez csak egy lepel , elterelve a látszatot a nem hivatalos csapatsorrendről. Nem csodálkoznék ha jövőre Webber elmenne , ha nem ő lesz a bajnok...
Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2590 Dátum: 10 nov 09, 20:24:06 »

Tényleg, Buemi... De nem is írták ki, meg f1hírek.hu-n sincs róla semmi, hogy kapott volna valami büntetést.
Most néztem a futam csúcssebességeit. Legnagyobb végsebesség Kobayashi 314km/h, de ez tényleg nem véletlen (elfékezések)  Nevet  smirksweat
A Redbullnál úgy gondolkodnak, hogy ha Webber már ennyi idősen nem lett világbajnok, akkor most se legyen. Inkább segítse a fiatal, tehetséges Vettelt. Pedig pont fordítva kéne. Vettelnek még úgy is lesz sok ideje hogy vb-t nyerjen, de Webbernek már annyira nem, így 34 évesen. Ha azt nézzük, hogy Schumi 37 évesen "vonult vissza", akkor még van 3 éve.
Szerintem Webber már nem megy sehova. Itt még lehúz 2-3 (max 4) évet és visszavonul. Mindegy hova megy át, ő már mindhol csak 2. lenne. Ha csak nem Lotus, vagy HRT....  Ferrarinál nincs hely (1-et tartanak Raikönnennek), McLarennél szintén telt ház van, Mercedesnél ha Schumi végleg vonul, ott is csak 2. lenne Rosberg miatt, talán a Renault vagy Williams. De ezeknél meg még sok idő kell, hogy velük legyen világbajnok. Esetleg ha Massa jövőre is bénázik, hamarabb bontják a szerződését és helyet cserél Webberrel.
Tehát az RBR-től ha elmegy, akkor nem lesz sok esélye a címre.
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2591 Dátum: 10 nov 14, 20:23:49 »

Nahh a megérzés az Kick Ass xD
Valahogy éreztem , hogy Vettel lesz a bajnok! Szurkoltam is neki , hatalmas szerencsével de nyert. És ez a lényeg. Szerintem megérdemelten nyert , Alonso semmivel sem érdemelte volna meg jobban a győzelmet. Illetve egy hatalmas közhely is volt. 1x kell vezetni a tabellát , az utolsó fordulóban. Mosolyog Petrov meg élete legjobját nyújtotta. Mellesleg Button megint nagyon jól ment. Kobayashi meg megint a leggyorsabb volt ha jól tudom . xD Azért Én leszerződtetném az Algersuarit és Kubicát a Ferrari helyében. xD Mellettük a TGV se menne el. x'DD*Persze poénkodtam , valójában sose igazolnám a DJ-t xD*
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 15, 05:46:25 írta Ishida » Naplózva
ATON14
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 996



« Válasz #2592 Dátum: 10 nov 14, 21:22:59 »

Azért én nekem Alonso szimpatikusabb, mint Vettel, de ez a vb nem azon múlt (ahogy a többi se  Pojén). Bár, azért nem értem Alonso miért mutogatott Petrovnak a verseny végén  Gondolkozik
Amikor Vettel az interjúkban mondta, hogy nem is tudja kivel kezdje a felsorolást a köszöneti listáján, hát akkor nekem egy ember egyből beugrott: Felipe Massa. Ha év közben bármikor rabol Vetteltől 5 pontot, akkor most Alonso a világbajnok. Ez az év Massa miatt ment el a Ferrarinak.
Viszont vannak jó hírek is:
- a Lotusnál teljesült az álom, ők lettek a legjobb újoncok
-a McLarennél ráleltek a pozitívumra: megverték a Ferrarit
Minden rosszban van valami jó. De vajon most Alonso örülhet valaminek  ? Hát persze, a 2 vb címének  Nevet
Semmi baj. Majd jövőre Trulli és Kobayashi  Kúl

Amúgy ki az TZSV és DJ?? (biztos valami megszokott rövidítés, de 2 év után lettem biztos az szvsz jelentésében is)
Naplózva

....................................................................................................................
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2593 Dátum: 10 nov 14, 21:35:40 »

TGV a gyorsvonat , a DJ meg Algersuari . Ugyanis az autoversenyzés mellett DJskedik.
Am. , Alonsoék úgy álltak a versenyhez , hogy ők csak nyerhetnek. Ha úgy álltak volna hozzá mint Hamilton , hogy minden mindegy akkor nem lett volna Alonso ilyen görcsös. Illetve nem integetni kellett volna a futam végén , hanem megelőzni Petrovot. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 10 nov 15, 05:46:12 írta Ishida » Naplózva
CsiziDani
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 948


Plüsscica karbantartó


« Válasz #2594 Dátum: 10 nov 14, 23:33:53 »

TGV=francia mágnesvasút. Kiegészítő offként.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 171 172 [173] 174 175 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!