24 okt 08, 23:20:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 288
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Sport  (Megtekintve 649001 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2490 Dátum: 10 júl 12, 15:20:50 »

Am. melyikre is adtál volna Oscart? Amikor Puyolt hátulról Achillesen kapták , esetleg Xabi Alonso Mellberugása? Hehe
Remélem fogadtál a Hollandokra és veszítettél sok pííííínzt x'D
Naplózva
Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2491 Dátum: 10 júl 12, 15:27:02 »

Nem fogadtam Nevet Az esetek 10%-a jogos volt, a maradék nem. A spanyolokat az egész vb alatt nyomták előre, úgyhogy várható volt, hogy a döntőn is így lesz. Még a '98-as francia válogatott is többet nyújtott [egy eléggé megkérdőjelezhető vb-döntőn], mint most ezek a spanyolok.
Mindenesetre van aki elfogadja őket világbajnoknak egy ilyen játékkal, én nem teszem. Nevet
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2492 Dátum: 10 júl 12, 15:34:43 »

Hmmmm. A Döntőben mi volt megkérdőjelezhető? 2 szöglet mind kettőt beszopta Taffarel. Zidane jól helyezkedett. Második félidőben meg elnézte kisség Taffi Petit Dannone lövését Nevet Ebben semmi nem megérdemlés nem volt , Brazilok a 2szögletig játszottak szinte.
Te nem fogadod el? Nevet Nem hiszem , hogy valaki is rászorul , hogy elfogadd Nyelvesít Illetve milyen 10%ról beszélsz? Összesítve vagy a Döntőn? Nevet
Am. a Hollandok sem villogtak úgy a VBn mint a csoport körökben Nyelvesít Németek meg elég kérdőjelesen jutottak Anglia ellen tovább maradjunk ebben. Az a baki erősen romba döntötte az Angol reményeket. Kiváncsi lettem vola 2-2nél mi lett volna Nyelvesít Akkor nem csak Kontrázgatni kellett volna Mosolyog
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #2493 Dátum: 10 júl 12, 15:56:12 »

Németország úgy alázta Angliát ahogy akarta...még az utolsó 20 percre le is álltak, pedig még ott is lőhettek volna párat. Hiába megy be az a gól, ígyis-úgyis a németek nyertek. Jobbak voltak náluk. Sokkal jobbak voltak Angliánál azon a meccsen, mint a spanyolok a döntőben, a hollandoknál. Ha az megérdemelt győzelem, akkor a németek angolok elleni győzelme minden csak nem kérdőjeles.
Naplózva

Cartnecker
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 15642



WWW
« Válasz #2494 Dátum: 10 júl 12, 15:58:13 »

Hogy mi nem volt megkérdőjelezhető? Nevet Pont a szabálytalanságok! kacsint Ronaldot nem tudom hányszor rúgták fel a 11-es pontnál, se sárga lap, semmi. Viszont ez fordítva nem volt igaz... egy francia színészkedés és egyből előkerült a lap. Nevet Na de ez teljesen lényegtelen, ott azért az egész VB alatt a franciák szépen játszottak és mondhatni megérdemelten nyertek, még ha a VB-döntőn voltak is olyan esetek amelyekkel többszöri újranézés után sem értettem egyet.

Mondtam valahol, hogy más szoruljon rá? Ha igen legyél szíves idézd be kacsint Ha nem, akkor kérlek ne adj a számba olyat, amit nem is mondtam. Mosolyog A véleményemet pedig változatlanul fenntartom és fenn is fogom tartani. Nevet A spanyol játék véleményem szerint nem méltó egy VB címhez... Jó, kivétel a németek elleni meccs, ott tényleg szépen játszottak... Persze ez az én véleményem.
A mi lett volna ha kategóriákkal pedig nem foglalkozom, mert nincs értelme. ^^
Naplózva
klosinho
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 107



« Válasz #2495 Dátum: 10 júl 12, 17:41:39 »

Szerintem a németek érdemelték volna meg a legjobban a VB címet. Ők végig támadó focit játszottak és általában sok gólos meccseket játszottak. Viszont a spanyolokkal nem bírtak ez tény és való. De az, hogy Spanyolország megérdemelte a VB címet? Ez kérdőjeles...

Az aranylabdát meg legjobban Sneijder érdemelné meg. Ahogy előttem is leírták Olasz bajnoki cím, Olasz kupa győzelem, BL győzelem, VB döntő. De ha meg más kapja, pl Xavi, akkor meg azt mondom, hogy ez már nem létezik... Ennyi erővel akkor már Robben is megkaphatná.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2496 Dátum: 10 júl 12, 18:50:34 »

Azzal a viselkedéssel amit a bekapott gól után tanúsított enyhén szánalmasnak állította be magát Nyelvesít Robban inkább megérdemelné az Aranylabdát mint Sneijder. Am. meg , Németek mint vélgül kiderült semmit nem érnek ha nincs ott Meuller/Müller. Japán is megérdemelte volna ennyi erővel a VBt  Pojén  Elvégre Paraguay ellen meg Kamerun ellen játszottak rosszul. Németek is 2 meccsen játszottak rosszul xP
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2497 Dátum: 10 júl 14, 21:01:30 »

Loki 1-1et nyomatott idegenben :S Győzelmet vártam volna...
Barca nem változtatott , 1évig marad Guardiola.  Gondolkozik
Henry valószínűleg utolsó idényét fogja megkezdeni a New York Red Bullsban.
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2498 Dátum: 10 júl 14, 21:53:16 »

REmélem egyet értünk h Guardiola nem nagy edző. Kapott egy igen igen jó csapatot és a csucsra ért vele, azért láttuk mi lett, amikor már variálni kezdett. Most leigazolta Villát, IBra mellé még egy ilyen csupa sziv és önzetlen gyerek kell, aki akkor se megy el a 16 elől ha enni adnak neki -.-. Ott fogják egymást ölni ketten. Na meg ott van a szintén önző messi is.

A barcának már csak az kell, h most Inyjeszta elszáljon magától és olyan pöpec csapatuk lesz... Nevet
Naplózva







Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2499 Dátum: 10 júl 14, 21:57:54 »

Villa meg nagyon jó befejező csatár , szerintem a Messi-Iniesta-Xavi trio szórja a jobbnál jobb labdákat majd neki Nevet
Illetve az önzőbbnél önzőbb emberek , mégis elég komoly eredményeket mutattak fel ebben a Seasonben is Nyelvesít
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2500 Dátum: 10 júl 14, 22:01:41 »

Jó persze, a MU is szrányalt, mert Ronaldo.

De messinek max még 1 jó éve lesz, és nem Ibra miatt szárnyaltak, hanem Messi miatt. És ott volt Pedro és Krkits is, akik azért nem küldték rosszul.

Ibra is remek befejező csatár, 75 millát ér, és mégse. Eto'o volt a legjobb, erre össze vissza igazolnak minden szir szart ami név és majdcsak lesz vhogy. MEgnézzük mit csinálnak majd a Real célfocija ellen
Naplózva







Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #2501 Dátum: 10 júl 15, 01:08:55 »

Mit csinál a Barca a reállal?amit az utóbbi 4 meccsen kacsint
Messi nem hiszem hogy le fog állni,ahhoz túl jól játszik.Pedro meg Krkic..na igen... azt hozzáteszem hogy Pedro Guardiola felfedezettje. Viszont azt se hagyom ki hogy igazolni NAGYON nem tud Pep,és olyan nagy cseréket se nagyon tud meghúzni meccsek alatt -.-
Idén tényleg kezdett a Barca "reálosodni",ergo vegyünk minél több világsztárt,azok majd megnyerik a meccseket,elvet követni... Ami nem a legjobb xD
de Villa szerintem nagyon jó igazolás volt,és jó hogy a vb előtt meglett,most többet kéne érte adni.

Bár Ibrához is hozzáteszek annyit hogy nem volt ez annyira rossz szezon mint sokan mondják... jó,nem volt egy 40 misi+Eto'o-s produkció,de lesz ez jobb is...

úgy tudom Eto nem azért ment el mert béna volt,hanem neki is nagy volt a pofája.

ha sok hülyeséget mondtam,sorry de ilyenkor nem nagyon megy már a fogalmazás xD
Naplózva

kornel
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782



« Válasz #2502 Dátum: 10 júl 15, 06:16:49 »

Válasz Cart-nak a 98-as vb döntővel kapcsolatban.
Nem akarok vitatkozni, én sem szeretem a francékat...főlag a horvátok ellen elcsalt meccs miatt, de ha jól emlékszem az olaszok ellen is lejtett eléggé a pálya, na mindegy.

A brazil válogatott 98-ban is önmagát verte meg. Egy csökönyös idős edzővel, aki hazazavarta Romariot, így Ronaldo minőségi csere nélkül maradt.
A franciák bírói támogatása látszott, de egy egészséges Ronaldoval és Romarioval felálló brazilok ellen nem sok vizet zavartak volna. Nah mindegy sportban a ha és a volna nem létezik.
Naplózva
Ishida
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3704



« Válasz #2503 Dátum: 10 júl 16, 14:52:47 »

Mai hírek:
Filkort leigazolta az AC Milan. Szal számíthatunk rá , hogy lesz max 2meccsen csere padon x'D
Ukránok vinnék Robinhot a M.C.ből 20millió fontért xD
Naplózva
Renningan
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 1784

Nothing is True, Everything is Permitted


« Válasz #2504 Dátum: 10 júl 16, 15:27:02 »

Nem tom h ez öröm hir e neki, mert ha az interben nem játszott, akkor a Milanban biztos h még holnap tovább adnak rajta Nevet

Papastathopoulos viszont már megvan, ennyi örömöm van Nevet
Naplózva







Oldalak: 1 ... 165 166 [167] 168 169 ... 288
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!